Proč potřebujeme funkci Smart TV

Když si koupíte chytrý televizor, očekáváte, že jej budete používat nejen ke sledování televizních kanálů, ale také k přístupu na internet. Pomocí takového zařízení je možné

 • Navštivte libovolné webové stránky na internetu;
 • Sledujte filmy online;
 • poslouchat skladby a sledovat klipy;
 • Prohlédněte si obrázky a různé snímky;
 • IM IM s přáteli na sociálních sítích;
 • komunikovat s přáteli prostřednictvím speciálních aplikací pro videohovory.

Všechny tyto činnosti způsobí přeplnění paměti zařízení.

Jak odstranit aplikaci Okko z televizoru Samsung?

Jak odstranit historii vyhledávání v televizoru Samsung?

Vyberte možnost Nastavení. Vyberte možnost Soukromí nebo Soukromí a zabezpečení. Vyberte možnost Odstranit zobrazení dat. Označte, co chcete odinstalovat, a klepněte na Odinstalovat.

Nemáme mnoho možností, protože paměť televizoru nelze rozšířit jako u počítače. Jediný způsob, jak se této chyby zbavit: Nainstalujte si do televizoru speciální aplikace a sledujte video z internetu jejich prostřednictvím. Můžete zkusit aktualizovat software televizoru.

Proč se objeví chyba přetečení paměti

Vnitřní paměť televizoru se používá ve dvou případech:

 • Ukládá systémové informace pro správnou funkci zařízení a pro instalaci různých aplikací;
 • Ukládání do mezipaměti. informace dočasně uchovávané v paměti. Tyto soubory se zobrazují při spouštění nainstalovaných aplikací, přehrávání zvukových a video souborů.

Chyba přetečení paměti se může objevit v různých situacích. Patří mezi ně:

Tato chyba se někdy může objevit při prohlížení webových stránek prostřednictvím televizoru. Zobrazený obsah zamrzne a objeví se ikona načítání (přesýpací hodiny nebo rotující kruh). Po chvíli se obsah znovu přehraje, ale ne na dlouho. po několika minutách se opět zavěsí. Velmi často mají uživatelé podezření na špatné připojení k internetu, ale někdy je problém způsoben stejným nedostatkem paměti.

READ  Samsung, jak nahrávat telefonní hovor na diktafonu. Jak nahrávat hovor na zařízení Samsung v roce 2022?

Zvláště často se mezipaměť ucpává při surfování na webu a přehrávání souborů z internetu. Poskytovatelé internetových služeb jsou obvykle velmi vytížení, takže rychlost připojení a stahování je nepravidelná a někdy může klesnout až na nulu. Aby bylo zajištěno kvalitní přehrávání obrazu a zvuku, operační systém před zobrazením obrazu a zvuku na obrazovce televizoru předem nahraje potřebná data do vnitřní paměti televizoru. Pokud je paměť zahlcena, kvalita se zhoršuje a stahování vázne.

Pokud je interní paměť zahlcena nainstalovanými aplikacemi, dochází k nedostatku paměti, což znemožňuje instalaci nových aplikací a spouštění těch zavedených. V takovém případě jednoduše odstraňte některé aplikace.

Pokud je hlavním problémem mezipaměť přeplněná informacemi, je třeba ji vymazat pomocí softwaru třetí strany nebo operačního systému.

Jak vymazat historii v televizoru Smart TV?

Přejděte dolů na nastavení zařízení a stiskněte tlačítko výběru na dálkovém ovladači. V další nabídce vyberte možnost Úložiště. Najděte název externího disku, který jste právě připojili k zařízení Android TV, a stiskněte tlačítko Vybrat. Zvolte „Instalovat jako interní úložiště“ a stiskněte „Vybrat“.

Jak vymazat mezipaměť v televizoru LG Smart TV

Zjistit, jak vymazat mezipaměť televizoru LG, není obtížné, hlavní je zapamatovat si všechny kroky a nezapomenout na pravidelnou preventivní údržbu v případě nových chyb:

 • Na domovské stránce přejděte do nastavení systému a vyberte možnost „Správce aplikací“.
 • Procházení seznamu předinstalovaných a nainstalovaných aplikací.
 • Vyberte ty, u kterých chcete vymazat mezipaměť.
 • Stiskněte tlačítko „Vymazat mezipaměť„.

Jak vymazat paměť televizoru

Tím se vyčistí pouze konkrétní aplikace v zařízení, které se používají nejčastěji.

Všimněte si, že vymazání mezipaměti a souborů cookie prohlížeče se u televizorů LG provádí stejným způsobem jako u jiných televizorů: Přejděte do nabídky a vyberte požadované funkce. Vymazání paměti televizoru LG s funkcí Smart TV není nic složitého. Hlavně se nezaleknout a jednat podle doporučení.

READ  Zapomenuté heslo k Apple ID a jeho obnovení

Viry ve SmartTV

Pro plnohodnotné používání Smart TV je třeba používat různé programy. V obchodě s aplikacemi najdete téměř všechny programy, které k tomu potřebujete. Někdy však uživatelé chtějí nainstalovat ty, které tam nejsou. Obvykle se nacházejí v cizích zdrojích. Tento program je vhodný pro zařízení Philips, Sony a další.

Některé jsou spolehlivé, u jiných hrozí, že si stáhnete program infikovaný virem. Uživatel by si měl vybírat spolehlivé zdroje. Pak můžete svůj Smart TV chránit před virovou infekcí.

Pokud k tomu však dojde, může to mít různé následky, včetně přetečení mezipaměti. Aby se uživatel takové situace zbavil, musí vyčistit Smart TV od virů.

Čištění od virů

Počítačového viru se můžete zbavit pomocí antivirového programu. Pokud to nepomůže, je vhodné provést obnovení továrního nastavení. Pro každou značku Smart TV. Sony, Philips, LG a další. může existovat jiný způsob, jak to udělat.

Přetečení mezipaměti může bránit provozu Smart TV. Abyste tomu předešli, musíte ji vyčistit při prvních známkách potíží. Pro vymazání mezipaměti můžete použít následující metody.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS