Jak smazat příběh v Google Chrome na Androidu

Nyní se naučíme smazat příběh vyhledávání a požadavků v prohlížeči Chrome Google na vašem telefonu Android. Současně také odstraníme příběh ve vašem účtu Google, aby nikdo nemohl přijmout přístup k vašim důvěrným informacím.

Tento článek je vhodný pro všechny značky, které vyrábějí telefony na Android 11/10/9/8: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, Zte, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia a další. Nejsme zodpovědní za vaše činy.

Pozornost! Na konci článku můžete položit svou otázku specialistovi.

Potřebujeme kartu Visa/MasterCard pro platbu v zahraničních obchodech a službách? Pak jsi tady. Skutečné pro obyvatele

Co se stane po odstranění

Naše činy měly určitý cíl. je čas zjistit, jaké důsledky čekají na uživatele, který úspěšně zvládl úkol.

Podrobně jsme diskutovali o tom, jak rychle a jednoduše vyčistit mezipaměť v Google Chrome Chrome na Androidu. Nebojte se o pomalou rychlost načítání webových stránek, obrázků a video souborů. Nyní práce v Chrome pro prohlížeč Google Mobile pro Android se stane snadným, pohodlným a příjemným.

Rozšíření

Kromě popsaných metod existuje jiná možnost. Data zbytečných pohledů můžete vymazat pomocí rozšíření. Mnoho z nich vám také umožní vyčistit mezipaměť a sušenky v prohlížeči. Zde je několik příkladů nástrojů, z nichž každý lze stáhnout a nainstalovat prostřednictvím obchodu Chrome:

vyčistit, google, chrome, androidu
 • Clickclean
 • Vyčistit mezipaměť
 • Rychlé stahování přístup
 • Žádné rychlé vytáčení
 • Onetab
 • Rathernice
 • Odpojit
 • Rozdělit karty
 • Úžasné tlačítko ke stažení
READ  Jak připojit webovou kameru k televizoru LG. Jak nastavit Skype v televizoru LG?

Jedná se o různá rozšíření, které je spojují pouze. funkce čištění této nebo této informace z prohlížeče. Někde je klíčovou funkcí odstranění pohledu, někde je to jen doplněk. Ale tak či onak, každá z těchto aplikací vám může pomoci eliminovat zbytečné informace, pokud nechcete používat nastavení prohlížeče z nějakého důvodu.

Jak vyčistit historii názorů v Chrome pro Android

Není žádným tajemstvím, že webové prohlížeče sledují mnoho našich akcí na internetu. Každý, kdo vyzvedne vaše zařízení, může snadno přistupovat k tomuto „příběhu“. Pokud používáte Google Chrome na Androidu, ukážeme vám, jak vyčistit příběh pohledů.

Příběh pohledu je seznam všech webových stránek, které navštívíte. To je užitečné, pokud se chcete vrátit na stránku, kterou jste navštívili dříve, nebo pokud si nemůžete vzpomenout, kde jste něco viděli nebo si přečetli. Někdy však možná nechcete, aby ostatní měli přístup k tomuto příběhu.

Chcete.li začít, otevřete Google Chrome na telefonu nebo tabletu Android.

vyčistit, google, chrome, androidu

Poté v kontextové nabídce klikněte na „Historie“.

Pokud chcete smazat určité poznámky, můžete je použít na vrchol k nalezení. Kliknutím na „X“ vedle záznamu jej odstraníte.

Chcete.li odstranit celou historii názorů najednou, klikněte na „Čisté historie“.

Na kartě Základní nastavení si můžete vybrat, pro které období chcete data vyčistit pomocí parametru „dočasného rozsahu“. Ujistěte se, že je vybrán bod „historie prohlížeče“, a poté klikněte na „Odstranit data“.

Na kartě „další“ je několik dalších parametrů, ale nejsou potřeba k vyčištění historie pohledu.

Můžete to udělat tak často, jak chcete. Můžete také použít režim Incognito k zakázání prohlížeče k udržení historie pohledu.

Co je do mezipaměti a proč je nutné jej vyčistit?

Když poprvé přejdete na nějaký web, pak je obvykle vyžadována stránka po určitou dobu. Když navštívíte stejný web, proces načítání stránky bude probíhat mnohem rychleji, protože prohlížeč si již zachoval kopii požadované stránky ve své paměti. Tento proces údržby informací se nazývá mezipaměti a uloženým materiálem je mezipaměť.

READ  Jak vyčistit paměť iPhone prostřednictvím iTunes

V jakých případech může být nutné vyčistit mezipaměť na počítači v prohlížeči Google Chrome? Zde jsou hlavní značky, kterým tomu rozumíte.

 • Začali jste si všimnout obecného brzdění systému vašeho počítače nebo telefonu.
 • Některé stránky, které pravidelně navštěvujete, jsou špatně načteny, obrázky na nich jsou zobrazeny nesprávně.
 • Při práci prohlížeče dochází čas od času k různým selháním.
 • Smartphone, notebook nebo tablet používáte déle než rok a nikdy se nesnažili upustit mezipaměť v Google Chrome.

Stává se, že někteří lidé se ptají: Je možné zakázat ukládání do mezipaměti souborů? Zjistili jsme, že to není možné, protože se jedná o jeden z důležitých procesů práce prohlížeče.

Nyní víte vše, co potřebujete o tomto procesu, a můžete se s ním snadno vyrovnat, pokud to potřebujete, nebo své přátele. Přejeme vám úspěch!

Co se stane po čištění mezipaměti Google Chrome

Osvobození sekce s mezipaměti nepřinese žádné kritické změny, ale některé důsledky budou:

 • Menší rychlost stahování webů poprvé;
 • Aktualizace dat, návrhu nebo integrace webů;
 • Zmizení chyb prohlížeče;
 • Zvýšená spotřeba provozu;
 • Zmrazení místa na památku zařízení.

Jak vidíte, čištění mezipaměti webu na Google Chrome je spíše lehký a běžný postup, který by měl být schopen provést každý uživatel sebevědomí a PC. Mezipaměť je však hodnocena potenciálně užitečná data, příliš často smazat není nejlepší řešení. Periodické čištění stačí pro pohodlnou a rychlou práci s prohlížečem Google.

A jaké části dat prohlížeče Chrome lze „vyčistit“, aniž by se obával, že ztratí důležité informace?

Prohlížeč Chrome vám umožňuje odstranit následující data:. Historie prohlížeče;. Data cookies a webů;. obrázky a další soubory uložené v mezipaměti;. weby s uloženými hesla;. data pro auto.plnění;. Nastavení webu.

Můžete vyčistit následující oddíly s vědomím, že to nezpůsobí ztrátu důležitých informací:. historie prohlížeče;. obrázky a další soubory uložené v mezipaměti;. Data souborů a webů cookie. Dále popíšeme proces čištění dat prohlížeče Chrome, abychom zachovali důvěrnost a bezpečnost, na příkladu redakčního smartphonu Samsung A50 s OS Android 10 OS.

READ  Jak vyčistit místo v iPhonu. Aplikace ke stažení

Krok 5:

Zde můžete přesně nakonfigurovat, co přesně chcete smazat. Zde si tedy můžete vybrat, jaké období vyčistit příběh pohledů. Vyberte dočasný rozsah pro odstranění a dejte zaškrtávací znaky naproti bodům, které chcete odstranit, a poté klikněte na tlačítko „Odstranit data“.

Jak vidíte, vypněte nebo smažte historii prohlížeče a vyčistěte mezipaměť prohlížeče Chrome na Androidu není vůbec obtížná, hlavní věcí je vědět, kde to má být.

vyčistit, google, chrome, androidu

Pokud existují otázky týkající se čištění mezipaměti Google Chrome na Androidu, nestyďte se, zeptejte se jich v komentářích.

vyčistit, google, chrome, androidu

Tento článek se vám líbil? Byl bych velmi vděčný, kdybyste to sdíleli na sociálních sítích. Dík! Hodně štěstí!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS