Resetování dat o Samsung Galaxy do továrního nastavení

Obnovení telefonních dat je nuceno odstranit všechny informace, včetně seznamu kontaktů, zpráv, fotografií a videí, hudebních souborů, nastavení pošty a instantních poslů, všech nainstalovaných aplikací. Možnost resetování je také volána v některých modelech. reset nastavení, pevný resetování, resetování továrny. Software smartphonu je vrácen do stavu nového.

Taková operace je extrémní opatření, ke kterému lze v několika případech uchýlit.

 • V případě problému při provozu zařízení, kdy jiné metody korekce nepomáhají, včetně jednoduchého restartu.
 • Úplné odstranění dat musí být před prodejem telefonu jinému uživateli.
 • Při aktualizaci firmwaru zařízení dochází také k propuštění do nastavení továrny.

Co dělat před resetem do továrního nastavení

Před resetováním nastavení doporučuji podniknout několik užitečných opatření. Nejprve musíte uložit důležité soubory.

Můžete si je stáhnout do počítače nebo přejít na externí jednotku, například na kartu SD. V případě multimediálních dat, jako jsou obrázky a videa, se aplikace Google Photo zobrazuje dokonale.

V něm můžete uložit fotografie a videa v cloudu Google. Existuje mnoho podobných cloudových skladeb. A pro uložení nastavení a seznamu aplikací stačí synchronizovat gadget s účtem Google. A pokud je tablet před prodejem resetován, musíte opustit účet Google. Jinak, když je zařízení zapnuto po návratu do továrního nastavení, bude gadget vyžadovat vstup do předchozího účtu Google.

Je vyžadován backpap

Po dokončení tvrdého resetu na Samsungu budou odstraněny uživatelské soubory, aplikace a informace o účtu. Pokud parametry upustíte prostřednictvím obnovy, nemůžete nic uložit, pokud používáte kartu „Nastavení“. před spuštěním procedury provedete synchronizaci a zálohu proveďte synchronizaci a zálohu.

Důležité! V různých verzích Androidu může mít možnost různá jména. Například „Synchronizace a záloha“.

 • Přejděte na možnost zařízení a poté otevřete kartu „Cloud and Accounts“.
 • Klikněte na Cloud Samsung. Otevře se nabídka ovládací nabídky Cloud.Storage. Zde můžete vidět datum a čas poslední synchronizace a cenově dostupný objem v cloudu.
 • Klepněte na „Možnosti zálohování“.
 • Pokud je naproti bodě „automatický archivní“ aktivován přepínač, pak jsou vaše informace pravidelně načteny na Cloud Samsung.
 • Pokud je kopírování podle rozvrhu zakázáno, klikněte na „Arch the Now“.
 • Obvykle načítání na virtuálním disku trvá několik minut.
 • Po obnovení nastavení znovu otevřete „cloud a účty“. Přejděte do cloudu Samsung a vyklouzněte „Restore“. Po zadání osobního účtu budou informace, kontakty a mediální soubory znovu staženy do telefonu.
READ  Telefon Samsung se nepřipojí k počítači. Použijte přiložený kabel USB

Zálohování prostřednictvím zálohy Titanium

Důležité! Metoda funguje pouze v případě, že existuje pravá kořen.

Zálohovací aplikace Titanium vám umožňuje vytvářet záložní kopie aplikací, které nelze stáhnout do Cloud Storages.

 • Po stažení užitečnosti jí udělejte práva na záznam a čtení pomocí root-right. Postup se provádí při prvním spuštění.
 • Otevřete kartu „Akce balíčku“. Posuňte možnost „Zkopírovat veškerý uživatelský software“. Aktuální počet nastavených her a programů je zobrazen napravo od možnosti.
 • Všimněte si klíšťat pouze ty programy, které chcete uložit. Mějte na paměti, že záložní soubor může obsadit velmi velký prostor. až několik GB.
 • Posuňte na zelenou zaškrtnutí v pravém horním rohu obrazovky pro start. Rezervní kopie budou připraveny do 10-15 minut. Čas může měnit větší nebo menší směr v závislosti na výkonu zařízení a počtu aplikací.
 • Všechny soubory s kopiemi programů jsou uloženy ve složce Titanium Backup na paměťové kartě. Před provedením tvrdého resetování na Samsungu přesuňte zálohu na PC nebo odnímatelnou paměťovou kartu.

Zálohování s lehkostí

Důležité! Chcete.li aplikaci používat, budete potřebovat počítač s přístupem k internetu.

Populární záložní aplikace pracuje s nejnovější verzí Android 8.0 Oreo a umožňuje vám ukládat zálohy na počítači nebo externí paměťové kartě.

 • Stáhněte si nástroj z oficiálního webu a nainstalujte na počítač, stejně jako na samotný telefon.
 • Připojte gadget k počítači pomocí kabelu USB. Otevřete program a klikněte na „Rychlé skenování zařízení (USB Hub)“.
 • Jakmile je zařízení určeno systémem, otevře se seznam programů a souborů. POZNÁMKA SHACKS ODPOVĚDNOSTI, KTERÉ SE PŘI PRAVDĚTE SE PŘEDSTAVENÍ.
 • Klikněte na zálohu spustit a vyberte konečnou složku. Je vhodné nejprve uložit vše na počítači, protože někdy nástroj nesprávně zkopíruje data aplikace na SD kartě.
 • Proces obvykle trvá déle než 10-15 minut. Čas kopírování závisí na množství a objemu vašich programů a her.
 • Po návratu do továrních parametrů stáhněte zálohu zpět do zařízení kliknutím na tlačítko záložní zatížení na zařízení.

Způsob resetování telefonu a tabletu Samsung do továrního nastavení

Prostřednictvím nabídky systému

Tato metoda je vhodnější, když je zařízení načteno a funguje víceméně normálně, tj. Systémová nabídka a všechna tlačítka na obrazovce jsou k dispozici.

 • Otevřete nástroj nastavení systému a přejděte do části „Obecné“. Na některých modelech Samsung neexistuje žádná taková sekce. Pokud je to váš případ, přejděte k dalšímu kroku.

Po několika sekundách se zařízení restartuje do zesíleného stavu.

tovární, nastavení, samsung

Pomocí telefonního kódu

Tato možnost je použitelná za stejných podmínek jako předchozí. Kromě toho vám může pomoci v případě problémů v nabídce systému, pokud je přístup k aplikaci pro hovory zachován.

READ  TV Samsung se nepřipojuje k internetu

Chcete.li aktivovat postup resetování do továrních instalací, vytočte jeden z následujících kódů na klávesnici Samsung Phone:

Po kliknutí na tlačítko volání bude zařízení restartováno a všechna data budou z něj odstraněna.

Fyzické tlačítka

Tato metoda se používá pro nejzávažnější problémy. Je jediným spasením, když zařízení nenačte operační systém nebo nepřekonatelné problémy vzniknou během jeho spuštění. Například blokování mnichového monku.

Naštěstí v takovém případě v zařízeních pro Android, včetně Samsung, existuje nabídka pro obnovení (obnovení) s funkcí tvrdé resetování. Do této nabídky se můžete dostat, i když hlavní systém zcela ztratil výkon.

Chcete.li přejít na zotavení, vypněte telefon nebo tablet dlouhým stisknutím tlačítka napájení (napájení). Poté stiskněte jednu z následujících kombinací klíčů:

 • Domů (domov) Zvýšení objemu energie.
 • Bixby (Tlačítko aktivace hlasového asistenta) Prodloužení povodně.
 • Zvýšení hlasitosti energie (na zařízeních pomocí dotykového tlačítka).

Po zobrazení obrazovky spořiče výrobce vydejte tlačítko napájení. Pokračujte zbytek, dokud se v nabídce „Samsung Galaxy“ nezmění nápis „Samsung Galaxy“.

 • Pomocí klávesy pro změnu hlasitosti pro navigaci vyberte položku Resetování továrny pro vymazání dat. Chcete.li potvrdit výběr, stiskněte tlačítko napájení 1 čas.
 • Opět potvrďte volbu stisknutím „ano“ nebo „ano, smažte všechna uživatelská data“. Tím se spustí proces nulování uživatelských dat.

Pokud resetování a zotavení úspěšně projde, za několik sekund uvidíte plochu, která bude vypadat stejně, když jste poprvé zvedli telefon.

Blokování telefonu po tvrdém resetu: co dělat

Počínaje Androidem 5.1, Mobilní zařízení Samsung jsou spuštěna na ochranu krádeže. Google FRP. Funguje to následujícím způsobem:. Při provádění vypouštění dat bez předběžného odstranění účtu Google je zařízení blokováno.

Předpokládejme, že jste převalili telefon v nastavení továrny, zapomněli jste smazat údaje o účtu. a když zapnete telefon, požádá o zadání vstupních dat, která byla zadána před resetem. V tomto případě existují dvě řešení:

 • Zadejte správné přihlášení / heslo pro zadání účtu
 • Kontaktujte službu s dokumenty, které potvrzují, že jste zařízení zakoupili.

Při absenci kupónu, zkontrolujte, smlouva o odblokování, budete odmítnuti. Proto buďte opatrní a jasně dodržujte pokyny při provádění tvrdého resetování.

Obnovení nabídky pro obnovení

Stejná možnost pro resetování hardwaru je také použitelná pro tablety Samsung. Protože však na těchto zařízeních chybí tlačítko Domů, bude muset být tvrdý resetování stisknut tlačítkem pouze dva klíče. snižující se objem a zapnutí. Zbývající akce a nápisy na displeji jsou zcela podobné procesu obnovení nastavení smartphonu.

Jak provést měkký výboj nebo nucené restartování na Galaxy A10

Měkký resetování nebo nucené restart, i když se jedná o velmi jednoduchý postup, může být velmi užitečný, pokud váš telefon přilepe na černé obrazovce nebo na jakékoli jiné obrazovce a již nereaguje. Toto je napodobování extrakce baterie, která obnoví paměť vašeho zařízení, a také restartujte všechny jeho aplikace a služby. Tomu se nazývá „reset“, ale zároveň neztratíte žádné soubory ani data. Tak se to dělá:

 • Stiskněte a podržte tlačítko Redukce objemu a nenechte jej jít. Více.
 • Držte tlačítko hlasitosti, také stiskněte a podržte tlačítko napájení.
 • Držte oba klíče pohromadě po dobu 15 sekund nebo dokud se na obrazovce neobjeví logo Galaxy A10.
READ  Jak povolit baterie na Samsungu

Pokud jde o problémy, jako je například černá obrazovka smrti, když se váš telefon uvízne na černé obrazovce (odtud název) a již neodpovídá, tento postup již prokázal svou vysokou účinnost.

Jak obnovit tovární nastavení Galaxy S10 Plus

Pokud existují problémy související se softwarem v telefonu, budete muset resetovat do továrního nastavení a nevíte, kde jsou a co dělat. Udělat. Resetování do továrního nastavení pomůže vyřešit většinu telefonních problémů, pokud nejsou způsobeny fyzickým poškozením nebo poškozením tekutin. Chcete.li to udělat, vaše zařízení by mělo být schopno správně načíst do systému a mít přístup k aplikaci „Nastavení“. Tak se to dělá:

 • Vytvořte zálohu dat ve vnitřní paměti. Pokud jste na zařízení zadali účet Samsung, aktivovali jste anti-krádež a pro dokončení obecného resetování budete potřebovat vaše údaje o účetnictví Samsung.
 • Na hlavní obrazovce spusťte prázdné místo a otevřete panel aplikace.
 • Stiskněte nastavení účtů a zálohování zálohování a zotavení.
 • Dotkněte se následujících posuvníků a vyberte požadovaný parametr: zálohování mých dat, automatická obnova
 • Stiskněte tlačítko „Zpět“ (níže vpravo), dokud nedosáhnete hlavní nabídky nastavení.
 • Klikněte na obecné resetování resetování resetování továrny General Control.
 • Přejděte na obrazovku na dno a poté klikněte na resetování Vyjměte vše.
 • Pokud máte zámek obrazovky, zadejte své účetní údaje.
 • Pokud se navrhuje potvrdit váš účet Samsung, zadejte heslo a poté klikněte na potvrzení.
 • Počkejte, až se zařízení restartuje.

Po resetu budete muset znovu nakonfigurovat S10 Plus L ike.

tovární, nastavení, samsung

Pokud máte dotazy nebo chcete nabídnout způsob, jak resetovat nastavení na Samsungu, napište do komentářů k tomuto článku.

[Adrotate banner = „11 ″] [expert_reviewparams=»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»]

| Denial of responsibility | Contacts |RSS