Jak vrátit kameru na stolní počítač Android. Fotoaparát nefunguje na telefonu: rychlá diagnostika problémů

Ikony z plochy Android lze zneužívat z několika důvodů a lze je obnovit. návrat na místo.

Ikona přední komory, SMS, telefon, telefon, volání, zpráva, trh s hracími, komorní přepínač, galerie, internet, baterka, stahování, nastavení, viber (weiber), Skype, Skype. Wi-fi, mikrofon, nápis názvu, ikony, poznámky atd.

Nejčastějším důvodem je přenos aplikací na paměťovou kartu. Po restartování mohou zmizet.

Druhým důvodem je náhodné odstranění. Obrazovka Android je velmi citlivá a nemohli jste nahradit, že jste náhodně odstranili ikonu nebo dokonce aplikaci.

Třetí důvod spontánní pohyb ikon. V Androidu můžete snadno přesunout ikonu z plochy, například do složky, která je vytvořena automaticky

Jiné možnosti nejsou vyloučeny. zřídka se setkávají. Pokud váš důvod není ovlivněn, dejte mi vědět prostřednictvím komentářů a najdeme řešení.

Jak vytvořit zkratku na ploše Android

Nyní má každé dítě svůj vlastní gadget a už dlouho s ním „na vás“ okamžitě po zakoupení zařízení. Pro ostatní však budou tyto informace užitečné. Abychom vytvořili jakýkoli štítek hry nebo programu na ploše, provedeme následující akce.

Akce jsou podobné pro zařízení Android s operačním systémem až do 6. Verze.

vrátit, plochu, smartphonu
 • Klikněte na tlačítko „Všechny aplikace“. jeho ikona je kruh se třemi body.
 • Vyberte správnou aplikaci, hru nebo program a sevřete na ni prstem.
 • Obrazovka se vypne a objeví se naše plocha. Vyberte polohu polohy ikony a uvolněte prst.
 • Chcete.li vybrat požadovanou obrazovku na ploše, pokud jich je několik, vytáhneme prst se štítkem v levém nebo pravém rohu obrazovky, začnou se otočit.
 • Pokud se ikony nashromáždily, mnoho z nich lze kombinovat do složek nebo odstranit nevyužité.

Jak obnovit štítek na telefonu Android

Jak obnovit ikonu aplikace na Androidu, pokud je pryč? Zkratku můžete vrátit několika způsoby. Nejpoužívanější z nich jsou vyhledávání v aplikacích a prostřednictvím nabídky „Nastavení“.

Ikony můžete vrátit několika způsoby

Prostřednictvím nabídky aplikace

V prvním případě byste měli otevřít seznam aplikací. Nalezená ikona by měla být stisknuta na přerušované vibrace a bez odstranění prstu zatáhne na obvyklé místo na hlavní obrazovce. Přijme předchozí velikost a ospravedlňuje na místě bezprostředně po odstranění prstu.

Poznámka! Tuto možnost nepodporuje všechny modely smartphonů.

Druhá metoda zahrnuje návrat ztracené ikony prostřednictvím nabídky „Nastavení“. Když kliknete na tuto kartu, zobrazí se všechny programy. Jak standardní, tak nezávisle nainstalované. Zmizelou ikonu lze hledat procházením seznamem nebo řízením názvu v okně. Ačkoli poslední možnost není ve všech modelech.

Nalezená ikona lze vrátit na místo kliknutím na „Přidejte zkratku do plochy“. Obvykle je toto tlačítko umístěno v horní části obrazovky vpravo.

Instalací třetího spouštěče

Střelba třetí strany je nástroj, který mění návrh ikon na ploše (ikony, tlačítka). Při dlouhodobém lisování ikony často mění umístění. Spolu se změněným vzhledem může změna prostoru způsobit zmatek. Stejný nástroj může pomoci najít ztrátu. Chcete.li to provést, musíte procházet nabídkou a pravou ikonou kliknutím na hlavní obrazovku.

READ  jak nainstalovat Google do smartphonu. Průvodce ROOT

Jak vrátit tlačítka ve spodní části obrazovky na Androidu

Problém se zmizenými tlačítky je často vyřešen velmi jednoduše. Stačí jít do sekce nastavení telefonu, ve které bylo provedeno odpojení nebo přiřazení, a aktivovat ovládání zařízení pomocí navigačních kláves. To znamená, že je nutné dodržovat stejné pokyny, které byly uvedeny výše, pouze k deaktivaci přepínače přepínače.

Někdy situace, kdy tlačítko „domov“ na Androidu zmizí okamžitě po aktualizaci firmwaru nebo jakýchkoli selhání. Pro vyřešení problému, PC, speciálních ovladačů USB a programů Android SDK a ADB, které jsou již k dispozici v prvním.

 • Připojte zařízení k počítači pomocí běžného kabelu USB.
 • Spusťte příkazový řádek Windows jakýmkoli pohodlným způsobem.
 • Zadejte příkaz ADB Shell Am Start do zobrazeného okna.N com.Google.Android.Průvodce nastavením/.Setupwizardtestactivity „.
 • Počkejte na zprávy na obrazovce zařízení, které vás požádají o výběr jazyka a připojte se k Googlu.
 • Dále bude provedeno přechod na plochu, kde stále nebudou existovat žádná tlačítka.
 • Zbývá restartovat gadget a veškerá navigace se vrátí.

Jak změnit čas na Watch

Kromě zobrazení hodinek hraje důležitou roli podle toho, jak správné ukazují. Pokud si všimnete jakýchkoli nesrovnalostí, podnikněte několik jednoduchých kroků:

Kromě přímých ukazatelů data a času si můžete vybrat formát zobrazení (například 24 hodin nebo 12 hodin). Také v uvedené části nastavení jsou k dispozici parametry nastavení jiného času, ale liší se v závislosti na konkrétním modelu smartphonu.

Programy třetího.strany pro instalaci widgetu hodinek

Jak můžete zobrazit hodinky na obrazovce zařízení Android? K tomu existují některé aplikace.

Miclock

Stačí to nastavit a design je vhodný pro ty, kteří milují minimalismus.

Nejprve musí být aplikace načtena z trhu Play, poté dlouhým kliknutím zavolejte do nabídky widgetu a přetáhněte hodiny na monitor telefonu. Poté vyberte formát zobrazení času. Nastavení je dokončeno stisknutím tlačítka „Pokračovat“ („Pokračovat“).

Minimální hodiny

Populární aplikace s mnoha různými nastaveními. Staženo a nainstalováno stejným způsobem jako předchozí. Po přidání hodinek se nabídka s nastavením otevře, kde můžete upravit:

Důležité! Po dokončení konfigurace kliknou na „Uložit“ („Uložit“).

Vždy na

Aplikace ukazuje čas na obrazovce zámku. Toto je druh analogu smartphonů výroby Samsung s OLED displeji (Organic LED Technology).

Po stažení musíte spustit aplikaci, přejděte do nastavení a nastavit následující parametry:

 • Ochrana zařízení před přehřátím (režim sjednocení energie);
 • Vzhled číselníku;
 • Pravidla pro práci se zařízením (pravidla vypnutí, možnosti využití baterie atd. D.);
 • Gesta (například reakce na piloty).

Vždy, když je zařízení blokováno.

Poznámka! Režim úspory energie v této aplikaci pracuje pouze s uživatelem Android z kořenů.

Analogové hodiny živě

Používání jeho živé tapety je nainstalována na ploše, která vypadá jako tradiční číselník se šipkami.

vrátit, plochu, smartphonu

Po stažení a spuštění programu musíte stisknout nastavení, nakonfigurovat vzhled tapety, jejich barvy, zobrazit druhou šipku a aktuální datum. Pak se musíte vrátit a stisknout tapetu Set.

Chcete.li do smartphonu Android přidat nové hodinky, použijte další aplikace:

Umožňují nejen flexibilně konfigurovat čas a datum, ale také změnit pozadí, orientaci hodin a zjistit předpověď počasí.

READ  Recenze smartphonu Apple iPhone 11 pro

Poznámka! Chcete.li nainstalovat dvojité hodiny, musíte si tuto možnost vybrat ve widgetech. Na telefonu se zobrazí dvě možnosti, což je užitečné na dlouhých cestách, kde potřebujete znát místní čas a vlastní.

Dvojité hodinky jsou pro lidi, kteří hodně cestují, nezbytné

Metoda 3

Pro tuto metodu musíte mít nabídku obnovy (standardní nebo CWM). Nebo zjistit na webových stránkách výrobce, jak nainstalovat aktualizace aktualizace.Zip.

Stáhněte si aktualizační soubor.Zip a vložte kořen paměťové karty smartphonu. Přejděte do nabídky pro obnovení a nainstalujte ji v nabídce, vyberte položku

Nebo podobné položky (nebo se seznámit s reocvry) a vyberte soubor aktualizace.Zip pro jeho instalaci. Poté restartujte Android a budete mít integraci.

Co dělat pro vyřešení problému

Místo toho nabídneme některá nejoblíbenější, ale praktická řešení problému, který se objevil. Některá řešení samozřejmě naznačují pokročilé dovednosti při práci se smartphonem, ale nebojte se. Každou metodu podrobně popíšeme, abychom s ní řešili i začínajícího uživatele.

Čištění mezipaměti galerie

Nebuďte překvapeni, ale někdy se problém může skrývat v nesprávně zachované mezipaměti. Pro zvědavé vysvětlení vysvětlujeme, že mezipaměť je speciální paměťový sektor, který obsahuje často používané informace nezbytné pro rychlou a nepřetržitého provozu aplikací. To znamená, že to, co vstupuje do mezipaměti, je načteno jako první a teprve potom existuje výzva k hlavní paměti.

A to znamená, že jakýkoli problém problémového souboru uvnitř mezipaměti bude zpracován jako první. Pokud v ní dojde k chybě, systém nebude ani hledat řešení v hlavním zdroji, ale okamžitě dokončí implementaci programu v nouzovém režimu.

Abychom vyřešili problém s mezipaměti, stačí jen smazat jej. Chcete.li to provést, proveďte akce níže:

Připraven. Zkontrolujte výsledek. Pokud to nevyjde, doporučujeme také vyčistit mezipaměť odpalovacího zařízení a systém jako celek. To se provádí prostřednictvím zotavení v sekci „Vymazat mezipaměť“. Pro každý telefon, abyste otevřeli zotavení, musíte sepnout buď tlačítka napájení a napětí, nebo napájení a napětí-. Předtím musíte telefon vypnout. (Podrobnější pokyny pro práci s obnovou jsou na našich webových stránkách, zde a zde). Doufáme, že tato metoda pomůže vrátit ztracené fotografie.

Vymazání souboru.Nodidia

Jen málo lidí ví, ale v gadgetech existuje mnoho souborů informací o servisním. Mezi nimi jsou soubory nomidů. Toto jméno jsou všechny fotografie, které je třeba skrýt před indexováním galerie. Chcete.li se těchto souborů zbavit, lze je buď přejmenovat nebo smazat.

Zdroje Nomedia se skrývají na stejném místě jako běžné fotografie, například ve složce DCIM. Nezapomeňte také povolit zobrazení skrytých souborů v nastavení vodiče. Tyto akce nemalujeme, protože se liší od modelu k modelu.

Obnovení fotografií

Představte si situaci, ve které vám naše metody nepomohly. Ano, to se stane, všechny případy nelze vzít v úvahu. Ale i v tomto případě není všechno ztraceno. Pokud je přístup do galerie potřebný jeden čas, pouze pro čerpání fotografií, lze je získat jiným způsobem. Algoritmus akcí:

 • Přejděte na Nastavení (ikona Avatar. Nastavení).
 • V sekci „Automobil“ vložte zaškrtnutí „Stáhnout v jakékoli síti“.
 • Počkejte na nahrání všech fotografií do cloudu.
 • Stáhněte si je archivem prostřednictvím počítače. Chcete.li to provést, přejděte na online službu Cloud Online.

Druhá metoda je více banální. Otevřete složku, ve které byly zachovány fotografie pořízené na fotoaparátu. S největší pravděpodobností to budete mít emulaci/dcim/kameru nebo SD/DCIM/Camera. Po čerpání souborů na bezpečné místo.

Jak vrátit aplikaci na obrazovce Android

Je zřejmé, že „nastavení“ je vytvořená aplikace, kterou nelze odstranit pravidelnými prostředky. Ano, jeho deinstal je možný pomocí dalšího softwaru vyžadujícího root-right. Tuto možnost nepovažujeme, protože osoba, která ví, jak odstranit standardní software, si pravděpodobně je vědoma metod reinstalace. Níže proto doporučujeme věnovat pozornost scénářům, kterým čelí průměrný uživatel.

READ  Samsung Galaxy A12 Nacho dostává aktualizaci zabezpečení na září 2022

Přenos aplikace do interní paměti

Moderní chytré telefony umožňují ukládat aplikace ve vnitřní i externí paměti. Jako externí jednotka je implikována karta microSD, která je nainstalována ve vhodném slotu pro zařízení. Pokud vaše zařízení podporuje rozšíření paměti a používáte externí nosiče, je možné, že aplikace byla jednoduše přesunutá.

Ikona v tomto případě zmizí po extrakci karty nebo v souvislosti s chybami spojenými s jejím rozpoznáním. Je pravda, že „Nastavení“ nemůže takto zmizet, protože jsou násilně umístěny v interním úložišti. Pro obnovení štítku jiného programu se navrhuje kontaktovat pokyny:

Pokud nemůžete najít ikonu Nastavení, doporučuje se studovat alternativní možnosti řešení problému. Existují alespoň tři způsoby, které vám umožní vrátit zkratku na obvyklé místo. A na tom nezáleží, ikona, která program zmizela ze stolního počítače.

Uživatelé jsou zvyklí na skutečnost, že po instalaci jakéhokoli programu se jeho zkratka automaticky dostane na plochu. Na některých modelech však kromě hlavní obrazovky existuje „nabídka aplikace“, kde jsou umístěny štítky her a další software. Možná jste tam přesunuli „Nastavení“:

 • Otevřete nabídku aplikace. Zpravidla, proto musíte buď provést přejetím ze spodní části obrazovky nahoru, nebo stisknout tlačítko ve formě čtverce.
 • Držte prst v chybějící aplikaci.
 • Přesuňte ikonu na hlavní obrazovku.

Na některých modelech je zobrazení softwaru na hlavní obrazovce regulováno parametry způsobeným stisknutím tlačítka ve formě tří bodů. Proto se doporučuje pečlivě prozkoumat integraci smartphonů pro dostupnost dalších nabídek a částí.

Hledejte odznak ve složkách

Ikona programu nejčastěji zmizí z plochy jednoduše kvůli skutečnosti, že ji uživatel vloží do samostatné složky. To se může stát dvěma způsoby:

 • Uživatel zadržel prst na štítku a poté jej nasměroval do stávající složky;
 • Majitel smartphonu poznamenal aplikaci a poté ji dal na ikonu jiného programu, a proto byly štítky automaticky transformovány do složky.

Chcete.li problém vyřešit, musíte pečlivě prozkoumat všechny složky umístěné na ploše.

 • Otevřete složku, kde jsou skryty „zprávy“, „Nastavení“ nebo jiné chybějící aplikace.
 • Držte prst na zájmovém programu.
 • Přesuňte ikonu do volné oblasti hlavní obrazovky.

Nyní bude nastavení vždy po ruce

Opětovné načtení smartphonu

Nakonec nelze vyloučit, že v práci telefonu došlo k selhání způsobené přítomností virů nebo softwarového konfliktu. Obvykle jsou takové problémy eliminovány jednou jednoduchou akcí:

vrátit, plochu, smartphonu

Po restartování by měl být problém vyčerpán a znovu uvidíte ikonu chybějícího programu. Pokud k tomu nedojde, pak jediným možným způsobem, jak odstranit problémy, bude resetování zařízení na tovární parametry.

Reset je radikální opatření, které vede k odstranění všech uživatelských dat uložených na smartphonu. Kontaktujte jej pouze v extrémních případech, kdy jsou vyzkoušeny všechny ostatní metody, a pečlivě jste prozkoumali obsah hlavní obrazovky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS