vrátit, ipad, nastavení, továrny

Resetování iPadu do továrního nastavení

Případy, kdy je nutné vrátit iPad do továrního nastavení docela zřídka, ale někdy se prostě nemůžete bez něj obejít. Je třeba si uvědomit, že v tomto případě mohou být odstraněny všechny kontakty a soubory, které byly uloženy v paměti zařízení. Proto je vhodné provést postup archivace dat nebo jej zkopírovat na flash disk.

V některých případech je na iPadu nedostatek paměti a za účelem vyčištění volného prostoru můžete propustit zotavením se do továrních postojů. Takový postup může také vyčistit smartphone z virů, které nelze odstranit jiným způsobem.

Jak obnovit iPad přes iTunes

Aby byly všechny osobní údaje uloženy, je nutné vzít v úvahu některé nuance. Takže bude vyžadována rezervní kopie. Měl by být již uložen na počítači. Pokud ano, pak samotný proces zotavení netrvá moc času.

V případě, že uživatel dříve nevytvořil zálohu, může být přidán do samotného procesu obnovy. Doporučuje se však pravidelně vytvářet zálohy a ukládat je na bezpečném místě.

Obnovení iPadu pomocí programu iTunes bude také vynikajícím řešením, pokud se tablet nezapne a uživatel nemůže získat přístup k nastavení. Poté, aby se zařízení obnovilo jinými způsoby, nebude to fungovat.

vrátit, ipad, nastavení, továrny

Nejprve budete potřebovat počítač a samotný program iTunes. Může být nainstalován na počítači nebo notebooku každého operačního systému. Proto bude tablet obnoven prostřednictvím Windows nebo MacOS.

Uživatel musí stáhnout pouze nejnovější verzi iTunes z oficiálního webu nebo aktualizovat aplikaci před obnovou.

Jakmile je program nainstalován na počítači, můžete přejít přímo na samotnou restaurování. Chcete.li to provést, postupujte podle sekvence akcí:

 • Připojte tablet k počítači.
 • Spusťte program iTunes na počítači.
 • Přejděte do sekce „zařízení“. Chcete.li to provést, klikněte na ikonu, která se nachází v levém horním rohu.
 • Na obrazovce se zobrazí několik týmů, které vám umožní vytvářet zálohy nebo obnovit gadget.
 • Pokud v počítači není jediná záloha, může být vytvořena. Ale zde stojí za zvážení skutečnosti, že poškozený systém může této akci zabránit. Proto se uživatel doporučuje pravidelně vytvářet zálohy a ukládat je na bezpečném místě. Měli byste tedy nainstalovat zaškrtnutí týmu „Tento počítač“. Poté musíte dodržovat pokyny, které se zobrazí na obrazovce.
READ  iPad říká, že se má připojit k iTunes, co dělat. Jak opravit iPad odpojený pomocí iTunes

Jakmile je záloha vytvořena na počítači, může uživatel přímo přistoupit k obnově jeho dat. Za tímto účelem musíte ve stejném okně vybrat funkci „Obnovit z kopie“. Poté byste si měli vybrat požadovanou zálohu a postupovat podle pokynů, které budou prezentovány na obrazovce.

Tato instrukce vám vždy neumožňuje úplně obnovit zařízení se všemi daty, zejména pokud byla záloha vytvořena před samotnou obnovou. Uživatel však může vždy uložit svůj tablet do továrního nastavení.

Jak vrátit iPad do tovární nastavení přes iTunes

Pokud se uživateli podařilo synchronizovat svůj vlastní iPad prostřednictvím iTunes včas, v takovém případě bude možné zařízení resetovat do tovární konfigurace pomocí popsané služby. Co bude třeba udělat:

 • Aktivujte službu na PC, prostřednictvím které byla dříve provedena synchronizace.
 • Shaw iPad s počítačem přes původní šňůru.
 • Ujistěte se, že iTunes správně určí zařízení.
 • Pomocí části prohlížení klikněte na klávesu obnovy.
 • Potvrďte funkci opětovným usazením.

Po správném provedení těchto akcí bude uživatel schopen zcela vyčistit své zařízení a získat čistý operační systém. Dále budete muset počkat na opětovné načtení zařízení a užít si stabilní provoz.

Jak resetovat iPad do nastavení továrny, pokud jste zapomněli na heslo Apple ID

Pokud jste na heslo zapomněli, pomůže to resetovat prostřednictvím programů třetích stran. Zejména mluvím o Tenorshare a Dr.Fone. Proto, pokud je nutné nejen odstranit heslo, ale také vědět, jak odhodit iPad do továrního nastavení, měli byste jej použít podle.

O autorovi tohoto webu

Ahoj. Jmenuji se petr. Jsem autorem tohoto webu. V tom vám říkám, že jsem velmi zajímavý. Jmenovitě o tabletech. Na blogu se snažím mluvit o firmwaru, nastavení a novinách všech moderních tablet v jednoduchém jazyce. Většina článků je také věnována systému Android, které se mi opravdu líbí

Jak upustit uzamčený iPad bez hesla

Závěr Pokud nevíte, jak resetovat iPad, když jste zapomněli heslo, podívejte se na tuto příručku a najdete způsoby, jak obnovit blokovaný iPad Pro / Air / Mini bez hesla pomocí 4.

„Jak jsem hloupý, zapomněl jsem své heslo a teď je můj iPad blokován.“. Jak upustit uzamčený iPad bez hesla? ““

Pokud se také setkáte se stejnou situací popsanou výše, chcete resetovat nastavení iPadu bez použití hesla, obdržíte pomoc z tohoto článku. Obecně musíte restartovat iPad, pokud jste čelit následujícímu:

Než prodáte nebo poskytnete použitý iPad, musíte smazat všechna existující data na iPadu, ale je to blokováno a neznáte heslo. Zapomněli jste heslo. Váš iPad je deaktivován nebo neodpovídán, pak jej musíte přesunout do nastavení továrny, chcete resetovat nastavení a vyřešit některé problémy se softwarem na iPadu.

READ  jak nahrávat video z obrazovky tabletu se systémem android. Jak nahrávat video pro systém Android s interním a externím zvukem

Instalace hesla na iPadu. Jeden z nejlepších prostředků pro ochranu vašeho soukromí. Někdy to však může být obtížné, protože pokud jste své heslo nepoužívali po nějakou dobu, můžete zapomenout na své heslo. Blokování iPhone lze aktivovat opakovaným zadáním nesprávného hesla. Pokud je váš iPad blokován a neznáte správné heslo, relaxujte, přečtěte si a najdete čtyři efektivní způsoby, jak obnovit nastavení továrny iPad bez hesla.

Resetování továrny na iPad pomocí nástroje třetího partu (nejlepší)

Pokud nemůžete ukončit nastavení iPadu přes iTunes, zkuste třetí nástroj. To, co chci doporučit Ukeysoft Foneeraser, lze tento profesionální eraser iOS použít k vyřešení mnoha problémů iPadu, jako je resetování, odstranění aplikací a data o aplikacích a uvolnění prostoru iPad jedním kliknutím.

Klíčové vlastnosti Ukeysoft Foneerase:

 • Výkonný eraser iOS lze použít ve všech verzích iOS (včetně iOS 13.5 a více).
 • Snadno odhodí iPad bez iTunes bez šancí na obnovení.
 • Nakonec smažte všechna data iOS za účelem ochrany osobní důvěrnosti.
 • Plně smazat aplikace a aplikace, jako jsou WhatsApp, Kik, Instagram a T. D.
 • Odstraňte zbytečné soubory, velké soubory, dočasné soubory k uvolnění a urychlení práce IDevice.
 • Ovládejte velké soubory, vytvářejte zálohy nebo smažte fotografie a videa na zařízení iOS.

Jak vymazat všechna nastavení na iPhone nebo iPad pomocí zařízení

Nejjednodušší a nejpohodlnější způsob lze provést doslova ve 4 stisknutí na obrazovce. Odemkneme náš iPhone nebo iPad a přejdeme do nastavení:

Najděte řádek „základní“ a přejděte na obrazovku do samého dna.

Klikněte na „Reset“ a vyberte, co přesně potřebujeme:

Pro úplné a všechny. Consusing Demoval, zastavíme váš výběr na. „Vymazat obsah a nastavení“:

Pokud máte zařízení s útěkem z vězení, neměli byste jej tímto způsobem vyčistit. získejte zavěšený telefon nebo tablet. Abyste tomu zabránili, měli byste to udělat.

vrátit, ipad, nastavení, továrny

Proč je to nutné

Existují 2 hlavní důvody, pro které taková potřeba vzniká. Mluvíme o následujících situacích:

 • Prodej, dárek nebo výměna tabletu. Pokud se uživatel iPadu rozhodl ho zbavit tak či onak, prodat jej prezentací nebo výměnou, musí být všechny informace ze zařízení nejprve smazány. Jak to udělat ručně, je mnohem snazší provést úplné propuštění. To chrání před možným zásahem osobních údajů do rukou někoho jiného.
 • Problémy, poruchy a závady. Pokud se iPad začal chovat netypicky, neustále visí, vyřadí některé chyby, pak resetování pomůže vyřešit tyto problémy ve většině případů. Chcete.li to provést, nemusíte se obrátit na servisní středisko.
READ  Nastavení IPTV na televizoru panasonic Smart TV. Připojení set-top boxu

Když taková potřeba vznikla, pokračujte v akci.

Jak obnovit iPad do nastavení továrny

Přísnější opatření, které vám umožní znovu získat účinnost tabletu, pokud se nezapne, přehoďte jej na primární nastavení. Zároveň budou všechna uživatelská data, instalace a další informace zcela odstraněny z paměti, tj. Zařízení se vrátí do továrního formuláře, jako při nákupu, po kterém je zařízení znovu upraveno. Tato metoda je vhodná, když se iPad nedokáže obnovit iPad ze zálohy iCloud a v počítači nejsou žádné „zálohy“. Pokud není možné získat přístup ke kopii cloudu, lze obnovení dat provést po resetování do továrních instalací.

Vyhodíme iPad pomocí počítače a čerstvé verze iTunes (staženo z oficiálních webových stránek):

 • Ipad připojíme k počítači nebo notebooku pomocí původního kabelu USB.
 • Spusťte iTunes.
 • Přeneseme tablet do stavu obnovy se současným stisknutím tlačítek „domov“ a „spánek/probuzení“ a držíte je, dokud není zařízení zadáno do režimu obnovy. Při absenci tlačítka Home budete v modelu zařízení muset zase stisknout a uvolnit tlačítka hlasitosti “a„-“a poté vytlačit klíč„ Spánek/probuzení “až do začátku zotavení.
 • V programu iTunes vyberte příkaz „Obnovit“ a potvrďte akci.
 • Čekáme na konec procesu vypouštění dat, může to nějakou dobu trvat.

V některých případech dochází k mrazu, pak musíte vypnout iPad z počítače a nejprve opakovat všechny kroky.

Pokud se režim obnovy nenačítá, k čemuž se může stát při vážném poškození systému, zbývá použít nouzový režim DFU, který vám umožní vyřešit problém s jakýmkoli selháním. Pro vstup do iPadu do režimu DFU provádíme následující akce:

 • Připojte mobilní zařízení mimo PC pomocí připojení USB.
 • V počítači spustíme nejnovější verzi iTunes.
 • Zároveň upíráme tlačítka napájení a „domov“, držíme po dobu 10 sekund, poté uvolníme „energii“, zatímco pokračujeme v držení „domova“ asi 15 sekund.
 • Na obrazovce počítače se na obrazovce počítače objeví režim nouzového obnovení, zatímco zobrazení iPadu bude černé.

V režimu DFU můžete začít blikat tablet.

Nyní víte, jak obnovit iPad v konkrétní situaci a vybrat si pro vás vhodnou metodu. Zda článek pomohl vyřešit váš problém? Které z metod obnovy jste si vybrali. Napište o tom v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS