Jak vložit skladbu do vyzváněcího tónu iPhonu pomocí počítače?

Nastavení vyzváněcího tónu na iPhonu z počítače je složité. V systému iOS tato možnost není. Existuje však způsob. vyzvánění můžete nastavit prostřednictvím iTunes. Zde je návod, jak to udělat.

Jak vytvořit libovolné vyzvánění na iPhonu bez počítače nebo iTunes pomocí aplikace GarageBand

Stáhněte nebo importujte skladbu (Uložit k poslechu offline v aplikaci Hudba), kterou chcete použít jako vyzváněcí tón, do své hudební knihovny. Pokud tento krok přeskočíte, skladbu v GarageBandu nenajdete.

Otevřít GarageBand. Pokud nemáte GarageBand nainstalovaný, můžete si ho stáhnout z App Store.

Jak nastavit vyzváněcí tón na iPhonu

Krok 1:Otevřete Nastavení na iPhonu.

Přejít na Zvuky.

V části Zvuky a vibrace vyberte typ oznámení, kterému chcete přiřadit vyzváněcí tón.

Zobrazí se seznam všech dostupných vyzváněcích tónů. Ten, který vytvoříte, by měl být na začátku seznamu. Kliknutím na něj jej nastavíte jako vyzváněcí tón.

Jak nastavit vyzváněcí tón na iPhonu pomocí aplikací třetích stran

Možná, že placená metoda je pro Západ v pořádku, ale my chceme udržet náklady na nízké úrovni. Šetrným fanouškům nezbývá nic jiného než si vytvořit vlastní vyzváněcí tóny pro iPhone.

GarageBand je velmi užitečný software, který se ve správných rukou může stát systémovou aplikací. Možná, že s touto aplikací je hudba k vyzvánění pomalá, ale je zcela zdarma. Zjištění, jak obejít zabezpečení systému iOS, vyžaduje plnohodnotný návod:

 • Spusťte GarageBand a klepněte na znak “ “ v levém horním rohu. Stačí jakýkoli nástroj, protože si nechceme hrát.
 • V otevřeném okně najděte ikonu „Režim sledování“ a klikněte na ni, poté znovu vyhledejte „“ v pravém horním rohu. Objeví se aktivní zóna „Sekce A“. přejděte do ní, zvyšte počet úderů na šedesát a uložte změny.
 • Zpět na obrazovku stop klikněte na ikonu smyčky v horní liště vedle nastavení. Vyberte kartu Hudba a najděte požadovanou skladbu. Nyní vyberte svou oblíbenou část a upravte melodii.
 • Nyní přejděte do sekce „Moje skladby“ a klepněte na možnost „Sdílet“ vytvořenou skladbu. V možnostech přenosu vyberte možnost „Vyzváněcí tón“ a vyzváněcí tón automaticky nahradí váš aktuální vyzváněcí tón.
READ  Jak zapnout iPhone 10 XR

Způsob bez počítače

Potřebuješ nějaké cloudové úložiště, kam můžeš skladbu uložit, a GarageBand nainstalovaný v iPhonu.

Stáhněte skladbu z cloudu do složky GarageBand File Transfers v části Soubory:

Pak otevřete GarageBand a vytvořte novou skladbu. Můžete si vybrat naprosto libovolný nástroj. není v tom žádný rozdíl.

Kliknutím pravým tlačítkem myši na znaménko plus v pravém horním rohu obrazovky nastavíte počet úderů automaticky:

Poté otevřete seznam smyček a v části „Soubory“ vyberte staženou skladbu:

Dlouhým ťuknutím ji přeneste na automaticky vygenerovanou stopu:

Zde můžete skladbu libovolně upravit.

Poté se vraťte do seznamu projektů GarageBand (levé horní tlačítko) a dlouhým klepnutím na projekt budoucího vyzvánění vyvolejte kontextovou nabídku:

Tisk Sdílet. Otevře se toto okno:

Klikněte na „Vyzváněcí tón“ a pojmenujte jej podle svých představ. GarageBand pak nabízí možnost použít ji jako vyzváněcí tón pro všechny hovory, jen pro jeden kontakt nebo dokonce pro zprávy.

Pokud však chcete vyzváněcí tón změnit, můžete to provést tak, že přejdete do nabídky „Nastavení“ „Zvuky, tóny“ „Vyzváněcí tón“, kde bude vámi vytvořená skladba.

Jak stáhnout a nainstalovat vlastní vyzváněcí tón do iPhonu?

Nativní skladby pro iPhone nejsou příliš originální, takže mnoho lidí chce při příchozích hovorech slyšet originální soundtrack od oblíbeného interpreta nebo populární hit.

Nejjednodušší způsob instalace nového vyzvánění do iPhonu je nahrát ho pomocí počítače a aplikace iTunes.

Po připojení telefonu k počítači stačí přetáhnout potřebný soubor v příslušném formátu do sekce „Zvuky“.

Jak nastavit skladbu jako vyzváněcí tón na iPhonu

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je spisovatel a redaktor, který píše o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a editací článků na technická témata. Technologický nadšenec a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 11 727.

V tomto článku se dozvíte, jak vytvořit vyzváněcí tón v iTunes a nainstalovat jej do iPhonu. Pokud používáte macOS Catalina nebo novější, můžete to udělat pomocí aplikace Apple Music na Macu. Vyzváněcí tón lze snadno vytvořit z jakéhokoli typu hudebního souboru, včetně M4A a MP3, uloženého v počítači. Po zkopírování melodie do iPhonu ji můžete nastavit jako vyzváněcí tón pro všechny hovory nebo pro hovory od určitého kontaktu.

READ  Jak zapnout telefon, pokud se baterie posadí

Zaškrtněte políčka „Start“ a „End“. Obě možnosti se nacházejí uprostřed karty. Nyní můžete zadat čas začátku a konce videosekvence.

Zadejte čas začátku a konce úseku skladby. Do pole „Start“ zadejte čas začátku videosekvence a do pole „End“ čas konce videosekvence.

Klikněte na tlačítko OK. Toto je tlačítko v dolní části okna. Provedené změny se uloží a okno s volbou skladby se zavře.

 • Pokud je například vybraná stopa dlouhá 36 sekund, zobrazí se vedle nového zvukového souboru „0:36“.
 • Pokud se nezobrazí možnost „Vytvořit verzi AAC“, aktivujte ji. Za tímto účelem klikněte na „Edit“ (Windows) nebo „iTunes“ (Mac), klikněte na „Settings“, klikněte na „Import Settings“, otevřete nabídku „Importer“ a vyberte „AAC encoder“.

Otevřete složku se souborem AAC. Chcete-li to provést, vyberte verzi skladby ve formátu AAC, klikněte na tlačítko „Soubor“ a z nabídky vyberte možnost „Zobrazit v Průzkumníku“ (Windows) nebo „Zobrazit ve Finderu“ (Mac).

Instalace vyzváněcího tónu do iPhonu přes iTunes Store

Instalace vyzvánění do iPhonu pomocí mobilní aplikace iTunes. Jedná se o jedno z nejjednodušších řešení, které společnost Apple nabízí.

Každý uživatel má přístup k bohatému katalogu zvuků a melodií, které může kdykoli poslouchat ze smartphonu. Navrhovaná metoda má však některé nuance:

 • Vyzváněcí tóny jsou zpoplatněny;
 • bez možnosti úpravy vyzváněcího tónu;
 • nelze instalovat vlastní mediální soubory z jiných aplikací.

Pokud vás uvedené nevýhody neděsí, postupujte podle následujících kroků:

 • Spuštění obchodu iTunes Store.
 • Přejděte do nastavení aplikace.
 • Otevřete kategorii „Zvuky“.
 • Přejděte do nabídky vyzváněcích tónů a otevřete obchod se všemi zvuky.
 • Poslechněte si a vyberte vyzváněcí tón, který se vám líbí.
 • Nákup.
 • Po zaplacení vyzváněcího tónu vás systém vyzve, abyste jej nastavili jako výchozí. Potvrzení akce.
vložit, vyzváněcí, iphonu, pomocí

Zvuk je uložen ve speciálním seznamu, který najdete v části pro zvuky telefonu. Zde je užitečné tlačítko pro stažení všech zakoupených vyzváněcích tónů po přeinstalování operačního systému nebo výměně zařízení.

Příprava na přehrávání vyzvánění na iPhonu pomocí iTunes

Pro začátek potřebujeme počítač Mac nebo Windows. Musíte mít v počítači nainstalované iTunes a stáhnout zvukový soubor v přijatelném formátu (tento soubor bude fungovat bez problémů).mp3) vaší oblíbené skladby.

 • Spuštění iTunes. „Menu“ „Soubor“ „Přidat do knihovny médií“. Zobrazí se okno průzkumníka. Najděte požadovanou skladbu a dvakrát na ni klikněte.
 • Po stažení zvukového souboru do iTunes na něj najeďte a klikněte pravým tlačítkem myši. Klikněte na „Podrobnosti“ „Nastavení“.
 • Označení začátku a konce požadované stopy. Ve výchozím nastavení by vyzváněcí tón iPhonu neměl trvat déle než 30 sekund. Stiskněte tlačítko „Použít“.
 • Přesuňte kurzor nad stopu a klikněte pravým tlačítkem myši. stiskněte „Vytvořit verzi AAC“. Pokud jste vše provedli správně, kopie skladby se objeví v knihovně médií.
 • Klikněte pravým tlačítkem myši na nově vytvořený zvukový soubor a vyberte možnost „zobrazit ve Finderu“ (Mac) nebo „zobrazit v Průzkumníku Windows“. Na obrazovce se zobrazí složka s umístěním zvukového souboru v souborovém systému počítače.
 • Ve výchozím nastavení je soubor uložen do.formát m4a. Přejmenujte soubor změnou přípony na.m4r. Potřebnou příponu můžete vybrat z rozbalovací nabídky v dolní části okna nebo ji zadat ručně.
 • Vraťte se do iTunes a odstraňte vytvořený zvukový soubor z knihovny. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a klikněte na možnost „Odstranit“. V zobrazeném dialogovém okně vyberte možnost „Zachovat soubor“.
 • Vraťte se do Průzkumníka a dvakrát klikněte na přejmenovaný soubor. Vyzváněcí tón bude automaticky importován do knihovny médií, ale již na kartě vyzvánění. Pokud se tak nestane, zkuste přidat vyzváněcí tón do iTunes podle popisu v kroku 1.
 • Připojení iPhonu k počítači a zahájení synchronizace s iTunes. Můžete to udělat úplně, můžete to udělat jen pro hovory. Všechny uložené vyzváněcí tóny v hudební knihovně iTunes se načtou do iPhonu.
 • Přejděte do Nastavení iPhone Zvuky Vyzváněcí tóny. Pokud byly všechny předchozí kroky úspěšně dokončeny, objeví se nová skladba mezi dostupnými standardními vyzváněcími tóny. Vyberte náš vyzváněcí tón jako vyzvánění.
READ  Stačí 64 GB pro iPhone 11

Roman Vladimirov. Odborník na produkty Apple, pedantský manažer.Přejít na. Konzultant ve společnosti appleiwatch.Jak přidat nový vyzváněcí tón do seznamu dostupných vyzváněcích tónů? S produkty Apple spolupracuje už více než 10 let.

vložit, vyzváněcí, iphonu, pomocí
| Denial of responsibility | Contacts |RSS