Jak přidat hudbu na pozadí do videa pomocí aplikace iMovie na iPhonu a iPadu

Chcete své video ozvláštnit přidáním hudby na pozadí?? To lze provést během několika minut pomocí aplikace iMovie pro iOS a iPadOS.

Většina uživatelů je spokojena se standardním editorem videa v aplikaci Fotky, ale nelze do něj přidat hudbu. K tomu je třeba použít speciální aplikaci. Apple má vlastní bezplatný editor videa. iMovie. Zde se dozvíte, jak ji použít k přidání hudby na pozadí do videa.

Stahování videí z YouTube do iPhonu a iPadu

Nejprve si stáhněte bezplatný nástroj Documents 5 [Stáhnout z App Store]. Je to šikovný správce souborů a prohlížeč dokumentů, prohlížeč obrázků a obecně všestranný nástroj.

Máte odkaz na video na YouTube nebo jste se ho rozhodli vyhledat sami. dělejte to výhradně v prohlížeči Safari.

Pokud se pokusíte otevřít odkaz na YouTube, systém iOS vás vyzve k přehrání videa prostřednictvím vlastní aplikace. Stiskněte tlačítko Zrušit a znovu zadejte odkaz.

Když se video začne přehrávat, stiskněte tlačítko pauza a otevřete adresní řádek. Před službou YouTube.Zadejte dvě anglická písmena „SS“. Tímto způsobem se získá následující adresa: m.ssyoutube.com/. stiskněte Enter.

Tím se otevře stránka SaveFrom.net. Zvolte kvalitu videa (maximálně 720p). Vaše video se zobrazí na nové stránce.

V Safari klikněte na nabídku Sdílet (obdélník se šipkou) a vyberte možnost Kopírovat. Odkaz byl odeslán do schránky.

Otevřete aplikaci Documets 5 a přejděte do režimu prohlížeče. Přidání zkopírovaného odkazu do adresního řádku. Zvolte název a stiskněte tlačítko Uložit.

Nahrané video se uloží do složky Stažené soubory. V aplikaci Dokumenty 5 v režimu správce souborů otevřete tuto složku, klepněte na video a přetáhněte ho do složky Fotografie.

Přejděte do Galerie iOS (aplikace Fotky), vaše video tam bude.

vložit, video, videa, zařízení, iphone

Přidat do záložek

Jak natočit film na iPhonu

Prezentace se mírně liší od toho, co nám nabízí společnost Apple v aplikaci Memories. Umělá inteligence je na minimální úrovni. U filmů je to naopak o něco složitější. můžete vytvořit zvukovou stopu a získat i zajímavější animace.

Chcete-li na iPhonu vytvořit paměťový film, musíte

 • Přejděte do aplikace Fotky na iPhonu.
 • Klikněte na tlačítko Plus v levém horním rohu.
 • Klepněte na Nové album, zadejte název.
 • Vyberte fotografie, které chcete sdílet, a klepněte na Hotovo.
 • Poté přejděte na položku Album a klikněte na tři tečky v pravém horním rohu.
 • Klikněte na Vytvořit filmovou paměť.

Poté můžete znovu klepnout na film a zobrazit základní nastavení. V dolní části najdete tři tlačítka: Ikona hudby, Přehrát/Zastavit, Zobrazit všechny obrázky z filmu. Když klepnete na tlačítko hudby, smartphone vám nabídne přehrávání hudby k videu (z Apple Music, pokud máte předplatné) a přidání filtrů do videa.

READ  Jak odstranit automatické otáčení v zařízení iPhone. Používání aplikací třetích stran

Připojení hudby k paměťovému filmu.

Chcete-li sdílet film, musíte

 • V nabídce připraveného filmu klikněte na tlačítko Sdílet (umístěné vedle tří teček).
 • Stiskněte tlačítko Vyberte zvukovou stopu, kterou chcete sdílet.
 • Vyberte si píseň, která se vám líbí nejvíce.
 • Tisk připraven.
 • Vyberte, kam chcete film odeslat.

Sdílení filmu není obtížné, ale v případě hudby existují určité nuance.

Velkou frustrací pro mě bylo omezení překrývání hudby. Můžete přidat libovolnou skladbu z knihovny médií, ale pokud chcete sdílet film s ostatními, Apple vám přidání hudby z Apple Music zakáže. K dispozici je pouze omezený počet skladeb. Abychom byli spravedliví, existuje několik slušných.

Pokud však chcete sdílet své vzpomínky přímo z iPhonu připojením k televizoru nebo počítači, neexistují žádná omezení. Zapněte AirPlay, streamujte obrazovku smartphonu do externího zařízení a užívejte si fotografie s hudbou.

Často se stává, že funkce nativních Fotek nestačí a uživatelé chtějí vytvořit plnohodnotný film s parádními skladbami na pozadí a spoustou různých efektů. V takovém případě neváhejte použít náš výběr nejlepších editorů videa pro iPhone. Přejít, stáhnout, používat.

Jak překrýt jedno video přes druhé

Spusťte iMovie a vytvořte nový projekt.

Nejprve importujte video, které bude umístěno na pozadí, tak, aby bylo ihned na časové ose. Na pozadí můžete jednoduše vložit statickou fotografii.

Kliknutím přidáte video, které bude v popředí. Budete potřebovat video s modrým nebo zeleným pozadím nebo fotografii s odstraněným „pozadím“.

Před přidáním videa stiskněte tři tečky a vyberte režim Zelená/modrá obrazovka.

Po překrytí můžete upravit práh efektu nebo oříznout nežádoucí části překrytí pomocí nástrojů v pravém horním rohu.

Takto můžete vytvořit video s výměnou pozadí nebo překrývajícími prvky na stávajícím videu přímo na iPhonu bez jakékoli placené aplikace nebo služby.

Za pouhou minutu můžete mít klip, jako je tento:

Záložka

Sloučení videí pomocí aplikace Filmora v systému Windows nebo Mac

Při slučování videí na iPhonu pomocí iMovie můžete narazit na některé problémy. Při použití iMovie ke sloučení videí může dojít k vypadávání snímků, což může mít na výsledek velmi znatelný vliv. Proto vám doporučujeme editor videa Filmora, který lze používat v počítačích se systémem Windows i Mac. Je to prý jedna z nejlepších aplikací pro slučování videí a hodí se, pokud se chcete vyhnout problému vypadlých snímků.

Kromě spojení několika videí do jednoho dlouhého videa umí aplikace Filmora také spojit dvě videa vedle sebe a vytvořit video s rozdělenou obrazovkou. Podívejte se na videonávod a vyzkoušejte si bezplatnou zkušební verzi na níže uvedeném odkazu.

V této části vám ukážu, jak spojit dvě videa do jednoho na iPhonu pomocí aplikace Filmora v systému Windows.

Spusťte aplikaci Wondershare Filmora ve Windows a klikněte na „Importovat“ a vyberte „Importovat z fotoaparátu nebo telefonu“.

READ  Jak resetovat iPhone, aniž byste znali heslo

Ve vyskakovacím okně „Import pro zařízení“ se vlevo zobrazí fotografie a videa v iPhonu, kliknutím na jedno z nich zobrazíte náhled a poté jej vyberete pro import. Filmora jej načte přímo do knihovny médií projektu.

Krok 3. Vyberte všechny fotografie a videa, které chcete sloučit, v knihovně médií projektu a přetáhněte je na časovou osu. Jakmile to uděláte, všimnete si, že přetažené video soubory byly zarovnány na stejnou časovou osu.

Krok 4. Filmora je také vybavena výkonnými nástroji, které umožňují měnit kontrast, barvy, přidávat efekty, filtry, prvky, hudbu na pozadí atd. Po sloučení videí můžete výsledek libovolně upravit. Můžete si přečíst náš návod na úpravu videa v aplikaci Filmora.

Krok 5. Jakmile jste s výsledkem spokojeni, můžete video exportovat do svého zařízení. Za tímto účelem vyberte možnost „EXPORT“ dostupnou na panelu nástrojů a jako cílové zařízení vyberte iPhone.

Tím náš článek o tom, jak kombinovat videa na iPhonu, končí a doufáme, že jste po přečtení tohoto příspěvku získali cenné zkušenosti. Děkujeme vám za váš čas. Navrhli jsme vám několik zajímavých aplikací, jako je editor videa Filmora, který sloučí vaše videa. Která aplikace pro kombinování videí je podle vás nejlepší?? Rádi si poslechneme vaše názory!

Jak sdílet video s časovým kódem

Nejjednodušší způsob sdílení videa s časovým kódem na Macu. Nemusíte tančit na tamburínu. Vše se provádí doslova na dvě kliknutí:

 • Otevřete YouTube v libovolném prohlížeči, najděte požadované video.
 • Pak klikněte na tlačítko Sdílet pod klipem.

Tlačítko pro sdílení je pod klipem.

vložit, video, videa, zařízení, iphone

Takto vypadá odkaz na časový kód na YouTube.

Všimněte si, že při nastavení časového kódu se změní i samotný odkaz. Nezapomeňte stisknout Enter, jinak zůstane stejný a video nebude možné načasovat.

Jak zanechat komentář s časovým razítkem na videu YouTube

Nezapomeňte na možnost zanechat komentář s časovým kódem. Zvláště užitečné, když videa trvají déle než hodinu. Stačí zadat čas ve formátu 1:33 a čísla se automaticky převedou na odkaz.

Co je nová aplikace Clips??

Nové Klipy jsou zábavná a jednoduchá aplikace společnosti Apple na vytváření a úpravu videí. aplikace pro iPhone je zjevně přizpůsobena pro pořizování selfie. otevřením aplikace se spustí přední fotoaparát. Verze pro iPad je zaměřená na prezentace. Funkce verzí Clips pro iPhone a iPad jsou však v zásadě stejné: záleží jen na vás, co vytvoříte a jak to použijete. Podle společnosti Apple je Clips „nová aplikace pro iOS na vytváření a šíření zábavných videí s textem, efekty a grafikou“.

Pokud vlastníte iPhone se systémem iOS 10.Pokud si zakoupíte aplikaci Adobe Premier Rush od verze 3, můžete si aplikaci Clips stáhnout z obchodu App Store. Jednou z nesporných výhod klipů je, že můžete nahrát až 30 minut videa (můžete vytvořit jeden nebo více klipů, které na sebe navazují).

Aplikace Adobe Premier Rush je jedním z nejznámějších řešení pro střih a postprodukci videa, které se svými funkcemi blíží profesionálnímu segmentu. První věc, která na to poukazuje, je možnost zachytit video ve formátu 4K pro pozdější úpravy.

READ  Jak přenést vyzváněcí tóny z iPhonu do iPhonu. Přenos informací ze SIM karty

Úpravy v aplikaci Adobe Premier Rush jsou prezentovány jako stopa rozdělená do segmentů, z nichž každý můžete libovolně upravovat podle potřeby. Pokud chcete, můžete použít jeden efekt na jeden snímek a následně jej vystřídat snímkem s jiným efektem, čímž dosáhnete vysoké dynamiky videa.

Adobe Premier Rush nabízí širokou škálu nástrojů pro střih videa

Protože se jedná o téměř profesionální editační nástroj, je k dispozici režim více stop. Můžete tak pracovat na více projektech, spojovat je všechny nebo jejich části, ředit jedno video snímky z jiného nebo je v případě potřeby střídavě zpomalovat a zrychlovat.

Adobe Premier Rush vyniká širokou škálou zvukových stop, které můžete do svých filmů použít. Celkem je v aplikaci k dispozici více než 1 000 skladeb, včetně klasických skladeb od tvůrců. Pro zpřístupnění celé škály zvuků a filtrů je však nutné placené předplatné.

Často kladené otázky o přidávání hudby do videa na iPhonu

Změnila by se kvalita hudby, kdybych ji přidal do videa??

Pokud do videa přidáte hudbu, je možné, že se kvalita hudby sníží, pokud video již má vlastní zvuk. Přidaná hudba a původní zvuk videa se mohou vzájemně překrývat, což vede k nižší kvalitě videa.

Zvětší se velikost souboru videa, když do něj přidám hudbu??

Ano, samozřejmě. Pokud do videa přidáte hudbu, zvětší se i velikost původního souboru. Vzhledem k tomu, že video nyní obsahuje jak zvukové, tak obrazové soubory, nelze je již klasifikovat jako jeden typ souboru. Pokud tedy chcete přidat hudbu do videa s malým souborem a rozumnou velikostí, FoneLab Video Converter Ultimate vám pomůže s přehráváním hudby. dobrá volba.

FoneLab Screen Recorder umožňuje zachytit video, zvuk, online lekce atd. Д. V systému Windows/Mac můžete snadno upravovat velikost, upravovat video nebo zvuk a další funkce.

 • Nahrávání videa, zvuku, webové kamery a pořizování snímků obrazovky v systému Windows / Mac.
 • Náhled dat před uložením.
 • Je bezpečný a snadno se používá.

Abychom tento článek ukončili s velkou pompou, všechny výše uvedené nástroje jsou více než dostačující k tomu, abyste mohli snadno přidávat hudbu do videí na iPhonu. Pro základní řešení problémů stále doporučujeme FoneLab Ultimate Video Converter. Může vám poskytnout nástroj, který je pro vaše potřeby více než dostačující. Nenechte si ujít příležitost být s rostoucí komunitou FoneLabu. Navštivte, stáhněte a nainstalujte si ji ještě dnes.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS