Jak nainstalovat heslo na WhatsApp na Android

Whatsapp. aplikace, která poskytuje příležitost okamžitě vyměňovat zprávy s jakýmkoli bodem na světě. Má všechno: textové a hlasové zprávy, prostřednictvím šifrování, zálohování v cloudu, skupinové chaty pro 256 lidí a videokonference pro 8. Jedinou věcí v WhatsApp není možnost instalace hesla. Přesněji řečeno, ne každý ví o této příležitosti. Proto v tomto článku analyzujeme, jak nainstalovat heslo na WhatsApp pomocí aplikací třetích stran a vybudovaného.v ověřovacím nástroji se dvěma kroky.

Odborníci na zabezpečení doporučují vkládat hesla nejen do samotného telefonu, ale také na aplikace, které ukládají vaše důvěrné informace.

Jedná se o minimálně ochranu proti útočníkům, kteří mohou ukrást bankovní údaje, čísla karet, osobní dokumenty a proměnit váš život na trvalou noční můru.

Děti, kterým jste během cesty udělali telefon, mohou být také problémem. Ani děti se někdy nelíbí zkoumat různé aplikace při hledání her. Již tam mohou náhodně změnit nastavení nebo zcela smazat důležitou korespondenci.

Heslo pro WhatsApp

Jak dát heslo na WhatsApp

Pokud si o tom přečtete článek, Jak číst korespondenci někoho jiného, Pak možná přemýšleli, jak dát heslo na WhatsApp, aby se chránil před příliš zvědavými lidmi. Pro Android je to udělat velmi jednoduché, stačí nainstalovat bezplatnou aplikaci hradu WhatsApp.

Heslo (dotyk ID, ID obličeje) na WhatsApp na iPhone

Heslo iPhone je ID dotykové ID nebo ID obličeje, které umožňuje pokyny blokující pokyny:

Vložili jsme heslo na WhatsApp do Androidu

 • Nejprve musíte nainstalovat bezplatnou aplikaci pro blokování přístupu k aplikaci prostřednictvím Google Market.
 • Otevřete Google Market a najděte hrad WhatsApp ve vyhledávání, vyberte aplikaci zadanou šipkou ve výsledcích.

Jak dát heslo na WhatsApp s běžnými nástroji

Bohužel, samotný posel vám neumožňuje nainstalovat heslo. To však lze provést pomocí aplikací třetích stran, které budou diskutovány níže. Odpovězte proto na otázku, jak dát heslo na WhatsApp, může negativně pouze: nic. Můžete však jednoduše zablokovat telefon pro vstup do kódu PIN nebo napaření gesta. Do určité míry-to lze považovat za ochranu WhatsApp před neoprávněným přístupem.

Existuje značné množství nástrojů třetích stran, které pomohou vyřešit problém, jak dát heslo na WhatsApp na Android nebo iPhone. Zde jsou jen některé z nich:

 • Applock. Jeden z nejslavnějších programů svého druhu. Může nainstalovat zámek nejen při spuštění jakékoli aplikace, ale také pro otevření pošty, SMS, seznam kontaktů.
 • Kromě toho můžete na určité akce uvést blok pomocí aplikací. Například odstranění, změna. Lze zakázat nebo naopak. volat, přijímat a odesílat SMS.
 • Pokud používáte Applock v tandemu s modulem GPS, můžete nastavit blokování na určitém místě na mapě.
 • Zámek složky. Jak rozumíte z názvu, samotná aplikace blokuje, ale samotná složka. Včetně galerie, list hráče.
 • Inteligentní aplikace. A tato aplikace blokuje programy i složky, nebo dokonce celé zařízení celé. V tomto případě existuje velké množství tenkých nastavení. Například odemknutí na místě včas. Obrazovku zámku můžete ozdobit libovolným tématem. Velmi zajímavá příležitost je blokovat SMS na dálku.
 • Whats Messenger. a tato aplikace, jak byste mohli hádat z názvu, je určena především pro blokování WhatsApp. Spuštění aplikace můžete jednoduše zavřít nebo nakonfigurovat tak, že nemůžete číst ani odesílat zprávu. Nebo zavést zákaz hovorů. Nebo uvedení hesla na WhatsApp je skryté: takže nikdo nemůže vědět, že aplikace je blokována.
 • Zámek pro WhatsApp. Další aplikace pro blokování WhatsApp. Program se snadno používá. Můžete použít numerickou kombinaci od 4 do 8místných čísel. Zámek pro WhatsApp má velmi jednoduchou integraci. Přes veškerou jeho nenáročnost, s jeho hlavní funkcí. uzamčení posel od Outsiders. Lock for WhatsApp Copaces s „Excelled“.
READ  Jak povolit distribuci internetu v telefonu

Kromě toho v Digital Stores Google Play a Apple Store najdete mnoho podobných programů. bezplatné i komerční. Poté, co jste byli schopni používat aplikace pro instalaci hesel do zařízení, můžete vložit heslo na WhatsApp a přestat se obávat, že někdo může číst osobní zprávy nebo naopak-podat případ, například krádež telefonu.

Applock

Navrženo za účelem zajištění bezpečnosti aplikace. Jedná se o profesionální program, který pomáhá chránit vaše osobní údaje, fotografie a zprávy ke stažení! Proto můžete snadno chránit všechny osobní údaje.

 • Nyní, beze strachu, můžete dát telefon přátelům a známým, kteří chtějí hrát hry.
 • Váš osobní život bude skrytý před kolegy a bude chránit údaje o soukromém životě.
 • Jiné aplikace nebudou schopny číst vaše osobní údaje, protože to neumožňuje Applocka dělat.
 • Pokud jste dítěti dal telefon, nebude schopen jít do nastavení a změnit je a také nezkažení dostupných informací.
 • Nástroj chrání kontakty, SMS, galerii, kterou můžete otevřít pouze vás.

Instalace hesla na Androidu

Chcete.li nastavit heslo v telefonu „WhatsApp“ s Androidem, musí uživatel:

 • Zadejte trh Play.
 • Zadejte požadovanou aplikaci do vyhledávače.
 • Klikněte na instalaci.
 • Otevřete stažený program.
 • Zadejte kód určený k ochraně konkrétní skupiny dat, aby ji vytvořila, nastavte ji.

Heslo by mělo být zapamatováno nebo zaznamenáno, protože příště, když se dostanete do aplikace, bude muset být zadáno.

Chcete.li nastavit heslo v Android Messenger, můžete použít Lock pro WhatsApp, Smart App, Whats Messenger Programy.

Používání zámku pro službu WhatsApp

V zámku pro WhatsApp jsou informace chráněny heslem sestávajícím ze 4-8 čísel. Služba má zajímavou integraci a je docela snadno použitelná. Díky této aplikaci nebude outsider nikdy schopen použít smartphone někoho jiného nebo vidět korespondenci někoho jiného.

Inteligentní aplikace

Aplikace uzavírá přístup k jednotlivým složkám, blokuje stránku, celý telefon, nastaví grafický klíč. S tím můžete také skrýt přítomnost zámku. Pokud například outsider vstoupí do chatu v WhatsApp, okamžitě uvidí zprávu označující chybu. Aplikace vám navíc umožňuje střílet osobu, která zvedla telefon někoho jiného.

READ  Jak resetovat telefon, pokud tlačítko nefunguje. Způsoby zapínání zařízení se systémem Android bez tlačítka

Navíc pomocí Smart Apptock může uživatel:

vložit, heslo, iphone, whatsapp

Pokud uživatel zapomene na heslo, měl by pouze kliknout na heslo a postupovat podle pokynů navržených systémem.

Chcete.li nastavit heslo pomocí Smart AppLock, potřebujete:

Poté bude do seznamu aplikací přidán „WhatsApp“, při spuštění, které musíte zadat kód PIN. Můžete jej změnit pomocí nastavení služby. Pokud uživatel zapomene na heslo, můžete aplikaci jednoduše odstranit.

Co je posel

Tato služba blokuje volání, čtení, odesílání SMS. Chcete.li tyto akce provést, budete muset zadat heslo. Navíc je program zřízen samostatně pro ochranu hovorů, chatu, práce samotného programu. A pokud uživatel aktivuje stav „neviditelného“, pak nikdo nebude vědět, že takový dodatek používá.

Heslo pro Android

Obchod Google Play nabízí obrovské množství nástrojů, které mohou „zamknout“ téměř jakoukoli aplikaci na PIN kódu. Včetně WhatsApp.

Zde jsou jen některé z nich:

 • Applock;
 • Whatsapp Lock;
 • Hrad WhatsApp;
 • Blokování aplikací;
 • A mnoho dalších. za každý vkus a peněženku, včetně zdarma.

Vložili jsme heslo na WhatsApp do Androidu

Instalace šifry na samotném mobilním zařízení zajistí bezpečnost osobních údajů v WhatsApp, v jiných aplikacích, jakož i tajné informace dostupné v telefonu. Nevýhodou blokování mobilního zařízení je to, že při každém použití a odemčení vyžaduje zavedení tajného kódu. To není nesmírně pohodlné a trvá hodně času. Dále zvažte metody instalace hesla, které jsou uvedeny v moderních zařízeních Android. Existuje několik možností pro odemknutí:

 • Grafický klíč. sekvence grafických bodů, které musí být připojeny k jednomu vzoru dotykem prstu na displeji smartphonu.
 • Textové heslo. Skládá se ze slov dostupných pro vstup. Vypadá to jako heslo, které zadáme na vchod na poštovní účet. Hlavní požadavek. každé slovo by se mělo skládat ze čtyř znaků.
 • Pin-Code-A kombinace čtyř čísel. Tato možnost je aktivována, když je zařízení zapnuto.
 • „Otisek prst“. možnost, která je charakteristická pro poslední modely chytrých telefonů. Chcete.li zařízení odemknout, musíte stisknout prst na skener.

Pro použití kterékoli z metod testování autentičnosti je třeba provést následující akce:

 • Přejděte na „Nastavení“ telefonu.
 • Najděte část „Bezpečnost“, poté položku „Blokování obrazovky“.
 • Vyberte metodu „blokování obrazovky“.
 • Uložte změny do smartphonu.

Při výběru jakéhokoli ze způsobů blokování si budete muset pamatovat nebo napsat vynalezený kód. Jinak budou s odemčením obrazovky velké potíže s odemčením.

Pokyny, jak nainstalovat blokování v WhatsApp

Chcete.li nainstalovat ověřování dvou faktorů, musíte přejít do nastavení. Chcete.li to provést, spusťte aplikaci na smartphonu a stiskněte ikonu ve formě 3 bodů v pravém horním rohu obrazovky.

Připojení dvou.faktorových ověřování.

 • Otevřete kartu „Účet“.
 • Vyberte část „Two.STEP kontrola“.
 • Klepnutím na pole „Zapněte“.
 • Vymyslet šestimístný kód a nastavit jej. Následně při opětovném instalaci aplikace na jiné zařízení a pokud majitel nešel na posla déle než 6 dní, bude vyžadováno potvrzení. Pokud období nečinnosti trvá déle než 1 měsíc, bude účet automaticky smazán.
 • Přidejte jejich e.mail. Pošta je vyžadována k resetování hesla, pokud samotný uživatel náhodou zapomněl.
READ  Jak připojit telefon jako modem

Je připojena kontrola dvou faktorů. Nyní můžete být v klidu: I když útočníci vytvoří klon SIM karty, nebudou moci nainstalovat aplikaci na jiné zařízení a obnovit historii korespondence ze záložního úložiště.

Zůstává pouze zabezpečení vstupu do aplikace nastavením hesla na vstup. Postup bude záviset na tom, na které platformě, na které posel pracuje.

Na telefonu

Majitelé iPhone mohou zvýšit ochranu VATSAP spolehlivější, pokud jsou nainstalovány, aby odemkli ID obličeje nebo dotyku ID. To jim nezabrání v přijímání příchozích hovorů a reagování na zprávy z vypokojovacích oznámení, ale vstup do posla bez kontroly otisku prstu nebo tváře již nebude možné.

Průvodce, jak vložit heslo na „WhatsApp“:

vložit, heslo, iphone, whatsapp
 • Spusťte aplikaci.
 • Otevřete „Nastavení“.
 • Vyberte kartu „účet“ nebo „účet“.
 • Přejděte do sekce „Ochrana osobních údajů“.
 • V bodě „Blokování obrazovky“ aktivují možnost „Poptávka ID Face ID“ nebo „Žádost o dotyk“.

Dále budete muset nastavit čekací dobu, po které „WhatsApp“ půjde automaticky do režimu spánku. Nyní, abyste odemkli posla, budete potřebovat otisek prst nebo obrázek tváře majitele. Pokud senzory nefungují, můžete použít grafický klíč.

Instalace odemknutí na otisku prstu.

Ti, kteří používají smartphony založené na Androidu, budou muset provozovat nastavení zařízení.

Instrukce Step.Bhy.STEP ukazuje, jak se jim daří s gadgety s firmwarem MIUI:

 • Spusťte „Nastavení“ ze závěsu rychlých oznámení nebo stisknutím ikony rychlostního stupně na obrazovce na obrazovce.
 • Otevřete část „Aplikace“.
 • Přesuňte se na kartu „ochrana“ a aktivujte funkci.
 • Nastavte grafický klíč nebo použití dotykového ID pro vstup. Pokud je to žádoucí, můžete také použít kontrolu nad obličejem.
 • Připojte zařízení k účtu MI nebo Google. V případě problémů se vstupem to pomůže obnovit přístup.

Majitelé majitelů Samsung, Honor nebo Huawei podle podobného algoritmu. Jedinou nepříjemností této metody je to, že ochrana je zahrnuta do spuštění všech aplikací, a ne jen WatsapAp.

Další příležitostí je použít programy instalace hesla.

Obchod Google Play je k dispozici ke stažení inteligentní aplikace. S jeho pomocí můžete navázat další ochranu vybraných aplikací.

Na počítači

Vývojáři neposkytli možnosti blokování posel ve verzi prohlížeče. Použití softwaru třetí strany způsobuje selhání práce. Jediným způsobem, jak zabránit vnějším přístupu k WhatsApp, je nelze zahrnout možnost „Zůstaňte v systému“ a pokaždé na konci relace opustit účet. Poté, abyste zadali aplikaci, budete muset zařízení připojit pokaždé a přečíst si kód QR z obrazovky. Ačkoli to vytváří zásah do práce, varuje neoprávněné pronikání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS