Jak nainstalovat heslo nebo chránit aplikaci otiskem prstu na Androidu?

Některé aplikace na smartphonu jsou skladem cenných osobních údajů, které mnozí, kteří by chtěli získat nebo alespoň zobrazit. Velké reklamní společnosti se mohou pokusit překročit hranici a rozbít osobní prostor a rozbít osobní prostor se mohou pokusit překročit a rozbít osobní prostor, a to. Nejúčinnější způsob, jak chránit spolehlivé heslo pro přístup k zařízení, a také omezení povolení. Pokud je to nemožné nebo se obává, že je kód špehován, můžeme doporučit nastavení hesla v konkrétních aplikacích. Zde jsou všechny podrobnosti pro ochranu aplikací na Android: otisk prstu, heslo, grafický klíč.

Existuje celá kategorie zvláštních společností navržená tak, aby zajistila důvěrnost aplikací. Všechny metody lze podmíněně rozdělit do 2 skupin: standardní prostředky a použití speciálního softwaru. Na některých chytrých telefonech je tato možnost již zabudována v nastavení, včetně zařízení Xiaomi. Ve standardní verzi Androidu to však ještě není.

Instalace hesla v aplikaci v systému Android

Musíte nainstalovat heslo v situaci, kdy se obáváte spolehlivosti důležitých dat nebo je chcete skrýt před zvědavýma očima. Existuje několik jednoduchých řešení pro tento problém, která jsou splněna poměrně rychle.

Bez instalace programů třetích stran většina gadgetů neposkytuje další ochranu aplikací. Existuje však standardní systém zabezpečení Androidu, se kterým můžete zařízení efektivně blokovat. To se provádí podle následujících pokynů:

Můžete také věnovat pozornost budovaným schopnostem blokování některých programů, například jako v Kate Mobile.

Nastavení má možnost zámku, která je ve výchozím nastavení vypnuta. Mělo by být zapnuty a poté nastavit heslo pro aktivaci ochrany při spuštění. Nyní jdeme do nastavení programu zájmu, možná existuje také podobná funkce.

Potřebovat pomoc?

Nevím, jak vyřešit problém v práci vašeho gadgetu a potřebujete radu odborné? Alexey, mistr pro opravu chytrých telefonů a tablet v servisním centru odpovídá na otázky.Napište mi „

Instalace společného hesla pro všechny aplikace

Rozhodnutí nainstalovat obecné heslo pro všechny aplikace je nejsprávné, protože vám umožňuje pamatovat si velké množství kódů. Tato možnost však má významnou nevýhodu. nízkou úroveň zabezpečení. Po učení o kódu PIN z jednoho užitečnosti bude jiná osoba moci aplikovat na všechny zavedené aplikace. Níže tedy bude reprezentován jak funkčností systémového systému, tak pomocí softwaru třetí strany.

vložit, heslo, aplikaci, samsung

Na telefonu Xiaomi

Pravděpodobně víte, že výrobce nastaví proprietární firmware MIUI na základě operačního systému Android na chytrých telefonech Xiaomi. Tato skořápka je jednoduchost a snadné použití, proto není překvapivé, že je ve výchozím nastavení vytvořena schopnost nainstalovat heslo na programy. Je snadné aktivovat požadovanou ochranu, ale pro jasnost doporučujeme používat pokyny k kroku.pomocí::

 • Otevřete nastavení.
 • Jdeme do sekce „Ochrana proti příloze“.
 • V blízkosti programů, pro které je nutné aktivovat ochranu. A poté klikněte na tlačítko „Nastavit heslo“.
 • Nastavili jsme spolehlivý grafický klíč tím, že jej dvakrát představíme. Mimochodem, pokud chcete nastavit digitální kód, klikněte na linku „Metoda ochrany“ a vyberte požadovanou možnost.
READ  Přeflashování telefonu Samsung Galaxy

Zde je dokončena instalace hesla v aplikacích. Pokud je to žádoucí, můžete navázat grafický klíč k účtu MI, který jej obnoví v případě ztráty.

Na telefonu Meizu

Nedávno se zařízení Meizu stala populární, ale jejich chytré telefony stále používají velké množství lidí. Výrobce se také začal spojit s šedou hmotou a nainstaloval firmware FlyMe na jeho telefonech. O tom se říká konfliktní věci, ale zabudovaná ochrana aplikací pro vývojáře stanoví. Chcete.li jej aktivovat, doporučujeme použít podrobné pokyny uvedené níže:

 • Otevřete nastavení.
 • Jdeme do sekce „tisk a bezpečnost“.
 • Jdeme do podkategorie „Ochrana ochrany“
 • Překládáme posuvník doprava poblíž linky „Ochrana ochrany“. A nyní ve spodní části obrazovky vidíme programy, které lze chránit.
 • Oslavte potřebné aplikace a nastavte heslo nebo grafický klíč.

S takovými jednoduchými akcemi se nám podařilo chránit důležitá data v aplikacích před cizími lidmi.

Na telefonech Huawei a Honor

Huawei a Xiaomi jsou přímými konkurenty, protože nabízejí smartphony s vysokou kvalitou za dostupné ceny. Před několika lety představil velký výrobce samostatnou značku s názvem Honor a navržený pro mladší populaci. Všechny telefony Huawei a Honor provozují operační systém Android a také značkový firmware EMUI. Není těžké uhodnout, že má také možnost instalace hesel do aplikací. O tom, jak to provést, je podrobně napsáno v následujících pokynech:

 • Otevřete nastavení.
 • Jdeme do části „Zabezpečení a soukromí“.
 • Klikněte na bod „Blokování aplikace“.
 • Vytvořte bezpečnostní kód a vyberte programy, pro které je nutné aktivovat ochranu.

A nyní, když se pokoušíte otevřít blokovanou aplikaci, bude systém vyžadovat vstup hesla, což je známo pouze vám. Pokud potřebujete zrušit ochranu programů, postupujte podle pokynů v opačném pořadí.

Vezměte prosím na vědomí, že místo zadání kódu PIN nebo grafického klíče můžete použít otisk na otiscích prstů.

S aplikacemi třetích stran

Je zřejmé, že ne každý telefon má vybudovaný nástroj, který vám umožní nainstalovat heslo pro aplikace. Ale může být vždy přidán instalací dalšího programu z Google Play. Téměř o nejvyšší kvalitě, budeme podrobně mluvit podrobně.

Nastavení hesla se standardními nástroji Android

Většina zařízení založená na Androidu má své vlastní samostatné možnosti, které mohou snadno nainstalovat hesla pro spuštění různých aplikací. Položky nabídky se mohou mírně lišit v různých membránách, ale obecně je proces instalace hesla na smartphonu přibližně stejný. Popisujeme pokyny pro několik značek najednou, konkrétně: Xiaomi, Meizu, Honor, Samsung.

Na zařízení značky Xiaomi

Na chytrých telefonech Xiaomi výrobce nainstaloval Android vytvořený MIUI založený na Android Miui. Tento firmware se rozlišuje s lehkým použitím. Již obsahuje možnost instalace hesla na samostatně vybrané programy. Chcete.li využít této příležitosti, potřebujete:

Abychom odstranili ochranu z aplikací, bude nutné provést stejnou cestu a odstranit kontroly z vybraných aplikací.

Na zařízeních značky Meizu

Navzdory skutečnosti, že zařízení značky Meizu nedávno ztratila popularitu, výrobci vytvořili svůj vlastní značkový firmware FlyMe, který také integroval funkci ochrany aplikací. Chcete.li nainstalovat heslo pro aplikace, musíte:

Na počestné značce

Honor Smartphones působí na proprietárním firmwaru EMUI. Na profesionálních zařízeních této značky můžete vložit heslo pro vybrané aplikace pomocí vytvořených.v průměrech. Zde je tato příležitost implementována skenováním otisků prstů.

Chcete.li navázat ochranu, potřebujete:

Na zařízeních značky Huawei

Značka značky Huawei, stejně jako čest, pracují na proprietárním firmwaru EMUI. Na těchto telefonech je také možné nainstalovat heslo ve vybraných aplikacích. Chcete.li zakázat přístup k aplikacím ve vašem zařízení pro neoprávněné osoby, potřebujete:

 • Otevřete kartu „Nastavení“ ve vašem smartphonu;
 • Vyberte nabídku „Zabezpečení a soukromí“ a poté nabídku „Blokování aplikací“;
 • Nyní musíte zadat heslo a vybrat aplikace, na které chcete dát heslo.
READ  Karta Samsung Galaxy se nezapne

Po těchto akcích bude systém požadovat heslo s každým pokusem o přístup k aplikacím, které jste vybrali. Pokud chcete z těchto programů odstranit ochranu, musíte provést stejnou cestu a odstranit alokaci z aplikací uzavřených heslem.

Na zařízeních značky Samsung

Uživatelé, kteří zakoupili chytré telefony Samsung.

Chcete.li to provést, použijte zabezpečenou složku nebo „bezpečná složka“. Zde můžete přesunout všechny soubory a nainstalované aplikace, které je třeba chránit. Postup pro toto bude následující:

 • Otevřete „Nastavení“ a vyberte položku „Lock and Bezpečnostní obrazovka“;
 • Nyní si vybereme „bezpečná složka“. Poté bude uživatel muset vytvořit účet Samsung nebo zadat stávající;
 • Poté označte heslo a vyberte ochranu. Nyní je nutné přesunout všechna potřebná data do této složky.

Uživatelé některých zařízení odmítají myšlenku nainstalovat heslo do aplikací, aniž by našli odpovídající funkci v jejich smartphonu. Bohužel ne mnoho lidí ví, že můžete dát heslo nejen pomocí vytvořených funkcí, ale také pomocí aplikací třetích stran nainstalovaných z Google Play.

Ochrana údajů CM Locker

Skvělá užitečnost s jednoduchou integrací a podrobnými tipy pro začátečníky. Pravidelně funguje na většině zařízení, nevyžaduje právo na supervelmoci, má mnoho zajímavých dalších funkcí. Pojďme přijít na to, jak používat zámek.

 • Stáhněte si a spusťte spustitelný soubor;
 • Klikněte na velké tlačítko „Protect“;
 • Potvrzujeme přístup k souborovému systému, složkám, komoře atd.D;
 • Když uvidíte žádost o ochranu zařízení, přesuňte posuvník do aktivní polohy;
 • Klikněte na „Bloking Now“;
 • Můžeme označit naše datum narození v případě ztráty PIN (najednou na něj zapomeňte);
 • Karta aplikace se otevře a vloží plusy naproti potřebným zkratkám;
 • V budoucnu nikdo nemůže získat přístup k objektům, které jste si vybrali, aniž byste vstoupili do kódu PIN.

Je možné nastavit nejen digitální nebo grafický klíč. Vývojáři poskytují velmi vhodnou možnost „Fotografie útočníka“, která umožňuje fotografovat pachatele během pokusu o vstup do kódu. Přejděte na kartu s odpovídajícím názvem. Zde můžete nakonfigurovat takové parametry jako: Počet nesprávných pokusů o zadání hesel a automatické odesílání obrázků na konkrétní e.mailovou adresu. K dispozici je album útočníků, které zobrazí všechny uživatele, kteří si nemohli zobrazit úložiště telefonu.

Rovněž stojí za to zdůraznit následující funkce:

 • Přítomnost nabíjecího mistra;
 • Odpojení zbytečných oznámení;
 • Široký výběr témat pro blokovací obrazovku;
 • Eliminuje různé hrozby a opravuje systémové chyby;
 • Bezpečné pro zákazníky vkontaktte. Atd;
 • Prohlížení fotografií „cracker“ na jiném zařízení nebo počítači;
 • Zastavte procesy na pozadí (v případě potřeby je lze obnovit).

Majitelé iPhone a iPad na základě iOS 12 a vyšší si také mohou stáhnout takový software. Stačí vstoupit do obchodu s aplikacemi, kliknout na ikonu vyhledávání a zadat „Blokování aplikací. „A pak si vyberte ten, který se vám líbí z navrhovaného seznamu.

Jak nainstalovat heslo na aplikaci na iPhone

Bohužel v mobilních zařízeních Apple neexistuje způsob, jak nainstalovat heslo do aplikací, ať už pomocí vybudovaných nástrojů, ani prostřednictvím nástrojů třetích stran. Způsob, jak blokovat přístup k fotografiím, poznámkám a dalším datům, stále má stále.

Chcete.li to provést, přejděte na „Nastavení“ → „Universal Access“ → „Průvodce“.

Přepněte stejný název CupCore, nastavte kód Paralle a překladujte ID obličeje nebo přepínač ID dotyku do aktivní pozice.

Otevřete aplikaci „příkazy“, přejděte na kartu „Automatizace“ a vyklouzněte „Vytvořit automatizaci pro sebe“. Pokud jste již přidali scénáře, stačí kliknout na tlačítko Plus v horní části obrazovky. Poté vyberte možnost „Příloha“.

Uveďte ten, který chcete blokovat přístup kliknutím na „Vyberte“. Klepněte na „Ready“ a „Next“.

Označte možnost „Otevřete aplikaci“ a poté znovu vyklouzněte „vyberte“.

Vyzvedněte nějakou aplikaci, kterou zřídka používáte. Například stavěný asistent zpětné vazby. Klikněte na plus.

READ  Počítač nevidí disk Flash vložit disk

Vytiskněte v řádku vyhledávání „průvodce“ a vyberte „Zapněte funkci„ Průvodce přístup ““. Klikněte na „Další“. Odpojte přepínač přepínače „Zeptejte se před spuštěním“ a vyklouzněte „připraveni“.

Nyní, když se pokoušíte jít do blokované aplikace, se asistent zpětné vazby okamžitě otevře a bude zahrnuta funkce příručky. Můžete přejít na domovskou obrazovku nebo blokovat zařízení pouze zadáním kódu nebo pomocí ID obličeje nebo dotykem ID. Bez nich bude fungovat pouze pomocný asistent zpětné vazby, ze kterého není málo využití.

Mínus metody je, že zadáním hesla se nemůžete dostat do chráněné aplikace. Chcete.li jej odemknout, musíte přejít na „příkazy“, vyklouznout podle dříve vytvořeného scénáře, vypněte přepínač horního přepínače a klikněte na „Ready“. Pro opakované blokování budete muset znovu aktivovat skript pomocí tohoto přepínače.

Domobile Applock

Jedna z nejpopulárnějších aplikací s více než 4 miliony hodnocení a průměrným hodnocením více než 4 hvězdiček. Domobile Appline je výkonný kombinovaný, který balí nejen aplikace a samostatné soubory, ale také téměř jakékoli funkce smartphonu. Například můžete zavřít přístup k Bluetooth nebo příchozím hovorům.

V ochraně zásob před odstraněním, blokováním profilů a automatické kontroly uzamčení v čase a umístění. Existuje reklama, ale neobtěžuje se.

Na zařízeních značky Samsung

Uživatelé, kteří zakoupili chytré telefony Samsung.

vložit, heslo, aplikaci, samsung

Chcete.li to provést, použijte zabezpečenou složku nebo „bezpečná složka“. Zde můžete přesunout všechny soubory a nainstalované aplikace, které je třeba chránit. Postup pro toto bude následující:

 • Otevřete „Nastavení“ a vyberte položku „Lock and Bezpečnostní obrazovka“;
 • Nyní si vybereme „bezpečná složka“. Poté bude uživatel muset vytvořit účet Samsung nebo zadat stávající;
 • Poté označte heslo a vyberte ochranu. Nyní je nutné přesunout všechna potřebná data do této složky.

Uživatelé některých zařízení odmítají myšlenku nainstalovat heslo do aplikací, aniž by našli odpovídající funkci v jejich smartphonu.

Blokování aplikací na telefonu Samsung

Smartphony Samsung nabízejí své vlastní nástroje pro blokování zpráv, které lze snadno najít. Ale co je nejdůležitější, budou mnohem spolehlivější než aplikace třetích stran.

V chráněné složce můžete ukládat nejen aplikace, ale také obrázky a další soubory. Všechno bude chráněno před vaším hlavním účtem samostatným kódem. Taková ochrana vám ani neumožňuje vidět soubory připojením drátu k počítači.

Všechna oznámení budou odeslána z chráněné složky do vašeho hlavního profilu. Nabídka Nastavení umožňuje vybrat cokoli pro flexibilnější ochranu ochrany potřeb každého uživatele. Pro někoho se může nastavení zdát trochu složité, ale můžete být klidní pro bezpečnost vašich dat, protože všechny zámky fungují na úrovni systému a jednoduchý člověk rozhodně nebude schopen obejít se kolem nich.

Ochrana Samsung Poznámka

Mluvíme o softwaru společnosti Samsung, abychom vytvořili poznámky. Heslo na vstup do aplikace nemůžete nainstalovat, ale každý záznam můžete samostatně zablokovat.

Jeden.Otevřete poznámky Samsung, klikněte na ikonu plus a udělejte potřebné poznámky.

Otevřete „nabídku“ a klepněte na „Blok“.

Můžete zavřít přístup k poznámce bez jejího otevření. Chcete.li to provést, klikněte na něj a podržte jej na dvě sekundy a poté na panelu zespodu klikněte na „Blok“.

Chcete.li získat přístup k záznamu, budete nyní muset použít biometrická data nebo heslo k odemknutí zařízení.

Chcete.li to odemknout, můžete buď přejít do „nabídky“ a vybrat příslušnou položku,

Nebo použijte panel na hlavní obrazovce. V každém případě bude znovu vyžadováno potvrzení osobnosti.

vložit, heslo, aplikaci, samsung
| Denial of responsibility | Contacts |RSS