Jak zobrazit oznámení Android, že jsem se otřel?

V současné době je každá osoba závislá na telefonu kvůli přijetí nezbytných informací, například osobních zpráv, oznámení, oznámení a mnohem více, což pomáhá výrazně zjednodušit životy lidí. Často existují případy, kdy můžete zmást nebo zmateni v množství informací, takže náhodně vydělávejte a kartáčujte, teprve potom přijde k smyslů, že to byla důležitá zpráva, na kterou je třeba odpovědět. Vyvstává otázka, jak se vrátit a vidět SMS? V článku v procesu čtení na něj bude odpověď.

Nemůžete ani vědět, že naše telefony zaznamenávají všechny akce spáchané nedávno v historii. Zachovány v cloudu účtu Google, lze je studovat a prohlížet na žádosti o údaje, existuje práce a interakce s různými servery, účty a odkazy, abyste získali přístup, musíte pochopit, jak je pracovní postup vytvořen v operační systém.

Informace o akcích, nejčastěji vytvořených v chronologii nebo snižování místa, jsou seskupeny, to vše se zobrazuje v panelech nastavení. Za tímto účelem se část „účtu“ otevírá se speciální personalizací a vybere „moje akce“. Pokud to není možné najít, můžete do vyhledávání zadat zapamatovaná klíčová slova nebo data a přidat filtry. Existují situace, kdy není aktivována funkce „Historie aplikací a Web Prosk“, pak je vyhledávání nemožné.

Díky krátkým záznamům existuje seznam s akcí uživatele, který nedávno obsahuje méně informací, ale najděte správné oznámení, určitě se ukáže.

Kde se uložila rozruch na Android E

Vývojářský režim

 • Otevřete se na Android E „Nastavení“ a najděte položku „na telefonu“.

 • V tomto odstavci musíte najít „n omer shromáždění“ vašeho telefonu.

 • Podle „NEMA Shromáždění“ musíte několikrát stisknout a rychle aktivovat režim vývojáře. Když režim spustí vozidlo. Telefon vás o tom upozorní.

 • Nyní musíte nastavit widget na obrazovce telefonu. Chcete.li to provést, na jakémkoli volném místě obrazovky musíte stisknout a držet prst tak, aby se nabídka přidala widgety.

 • Poté, co je nabídka o TU, najděte v ní položku „widgety“.

 • Najděte widget „N Astroke“ (má ikonu ozubeného kola) a nainstalujte jej na plochu telefonu.

 • Při instalaci tohoto widgetu a telefonu s žádostí o to, jaký bod nastavení na něm zobrazí. Bude nutné vybrat položku „Oznámení“.

 • Klikněte na vytvořený widget. A pak zasáhnete požadovanou sekci, kde můžete vidět oznámení za posledních 1-2 dny.

READ  Jak obnovit klávesnici na Androidu

Aplikace třetí strany

 • Musíte jít na Google Play;

 • Nainstalujte a otevřete správnou aplikaci.

 • Spouštěč aktivit;

 • Minulá oznámení;

 • Spořič oznámení;

 • Atd.

S aplikací třetí strany

Okamžitý přístup k historii zpráv lze získat instalací bezplatného programu pastNetification.

Po instalaci aplikace vytvoří tři karty:

Díky takovým jednoduchým manipulacím budou všechny důležité informace vždy na dosah ruky. Možná budete mít zájem o pokyny pro odstranění účtu na Androidu.

Postaveno.v časopise

Android má jednoduchý, ale ne zcela zřejmý způsob, jak zobrazit historii oznámení zabudovanou do systému. Chcete.li to použít, udělejte to:

 • Držte dotek prstu na ploše a přejděte do nabídky „Widgety“.
 • V seznamu dostupných widgetů klikněte na „Namplifing Label“ a přetáhněte jej na plochu.
 • V nabídce, která se objeví, vyberte „Oznámení deníku“.
 • Otevřete protokol oznámení pomocí stejné ikony na ploše.

Poznámka: V závislosti na verzi Androidu a nainstalovaných programech (například například spouštěč) se může umístění zamýšlených prvků uvedených v pokynech lišit.

Jakmile otevřete protokol oznámení, uvidíte v něm požadovaný seznam. Je těžké přesně říci, jaké období a kolik oznámení najdete zde. Alespoň v Android Marshmallow, sleduji několik desítek jednotek, které přišly v poslední den.

Stojí za zmínku, že standardní oznamovací přihlášení v Androidu není zdaleka ideální. Je to pouze seznam jmen programů, z nichž informace tříděly podle data. Zde nejsou žádné podrobnosti o obsahu oznámení. A zde je nejvýznamnější nevýhoda: vestavěný časopis neumožňuje rychle přejít ke zdrojovému programu, aby z něj stiskl oznámení, které z něj obdrží oznámení. Naštěstí všechna tato omezení nefungují v programech od vývojářů třetích stran.

Zobrazit otřesená a zmeškaná oznámení o iOS

Zobrazit službu a další oznámení

 • Otevřete „Nastavení“.
 • Přejděte do sekce „Ochrana osobních údajů“.
 • Dále spusťte „Geolocation Services“, „System Services“.
 • Najděte parametr „častá místa“ a aktivujte jej.
READ  Inteligentní hodinky nevidí SIM kartu

Zobrazit vzdálená oznámení na iPhone

V operačním systému iOS jsou oznámení také zachována na určitém místě. Kde je omezený čas. Po hromadění určité částky jsou některé z nich automaticky odstraněny. Ale nedávné oznámení, které stále můžete vidět. Musíme jen otevřít oznámení.

  Na obrazovce provedou přejetí přejetí shora dolů a vybereme oznámení;

V nejnovějších verzích bylo možné je spravovat, nastavit pro určitou aplikaci. Nebo odstranit vše.

Nastavení oznámení iOS

vidět, historii, oznámení, androidu

Chcete.li zobrazit vzdálená oznámení na iPhone, otevřete středisko oznámení a otřete okno okna. Můžete se také pokusit najít v aplikaci.

Postaveno.v Journal of Android Oznámení

Otevřete nabídku widgetu. K tomu se dotkněte obrazovky na obrazovce na ploše. Počkejte vteřinu a v úvodní nabídce umístění ikon otevřete sekci „Widgety“. Mezi dostupné widgety vyberte „Štítek kempu“. Přetáhněte ho na plochu tak, aby k této sekci byl rychlý přístup. Otevřete „kempingový štítek“. V nabídce vyberte položku „Oznámení“.

Nyní můžete vidět všechna oznámení o push, která přišla k telefonu. Časopis ukazuje název operace, například oznámení o aktualizaci aplikací v Google Play, nový dopis Gmailu, zmeškaný hovor atd.D. Čas se také zobrazí, když přijde oznámení.

Ve výchozím nastavení nemá Android funkci „historie oznámení“, takže se musíte dostat ven. Tady je místo, kde vidět Push.Zprávy v telefonu: V widgetu, který byl speciálně vytvořen v režimu vývojáře, nebo v aplikaci Oznámení Saver.

Zapnutí a vypnutí tlačení.Oznámení v jakýchkoli operačních systémech vypadají přibližně stejné. Najděte potřebné oddíly nebudou obtížné ani bez pokynů. Pokud je nutné lokálně blokovat chmýří, pak aplikace Headsoff pomůže.

vidět, historii, oznámení, androidu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS