Jak zadat heslo do aplikace iPhone

Nastavení hesla v aplikaci je bezpečnostní prvek, který je třeba použít, pokud člověk jednoduše nechce, aby ostatní lidé znali jeho osobní údaje. Někdy rodič nechá dítě hrát si na telefonu, ale nechce, aby vidělo informace, které mu nejsou určeny.

Pro tyto případy je možné nastavit heslo v konkrétní aplikaci. Systém iOS má takovou funkci zabudovanou, to znamená, že ji může nastavit každý majitel zařízení Apple, nemusíte k tomu ani stahovat žádné další nástroje.

Jak chránit aplikaci heslem

Přejděte do Nastavení. Čas strávený u obrazovky. Pokud jste ještě nenastavili čas u obrazovky, udělejte to. Zobrazí se možnost Použít přístupový kód. Nastavení hesla, pokud ještě žádné nemáte. Použijte heslo odlišné od hlavního hesla.

Při nastavování hesla vyberte v horní části možnost Všechna zařízení. Zobrazí se nejpoužívanější aplikace.

Pokud chcete chránit stejné aplikace na všech zařízeních připojených ke stejnému účtu, přejděte k dalšímu kroku. Pokud chcete chránit pouze toto zařízení, klikněte na položku Zařízení v pravém horním rohu a vyberte ji.

V seznamu vyberte aplikaci, u které chcete nastavit heslo. Nyní klepněte na možnost Přidat limit. Zadejte dříve nastavené heslo. Nastavte časovač na 1 minutu. Můžete také kliknout na Vybrat aplikace níže a přidat více aplikací najednou.

Nyní klepněte na možnost Přidat v pravém horním rohu obrazovky. Při pokusu o otevření některé z vybraných aplikací se nyní zobrazí zpráva s informací, že jste dosáhli limitu. Chcete-li aplikaci odemknout a používat, musíte zadat heslo.

Problémem je, že po odemknutí není aplikace po dobu 15 minut bezpečná, i když zařízení zamknete.

Tato metoda je spíše jen trik než oficiální řešení, ale nic jiného nemáme. Možná, že v systému iOS 13 Apple přidá možnost zadat heslo do aplikací.

Jak chránit složku iPhone heslem

Pokud tak učiníte předem

Měli byste navštívit Nastavení. Poznámky A změnit některá nastavení. Nejdůležitější je vypnout možnost Uložit média do fotografie, aby náš podnik měl smysl.

Zde byste měli v části Heslo zadat kód pro ochranu poznámek a povolit nebo zakázat funkci odemykání pomocí Touch ID.

Mnoho uživatelů iOS 9.3 stěžuje si, že při nastavení hesla na poznámce je v seznamu viditelný první řádek údajů. Důvěrnou poznámku nezačínejte heslem nebo tajným slovem. Zadejte název nebo jen přeskočte první řádek.

Bohužel poznámku chráněnou heslem lze snadno smazat bez zadání kódu, ale to je chyba společnosti Apple.

Není to nejzřetelnější a nejpohodlnější způsob, jak skrýt některé fotografie? Ano. Ale málokdo by se obtěžoval vyhledávat fotografie ve svém zařízení v aplikaci Poznámky.

Nový nedokumentovaný trik společnosti Apple. Jde o možnost tajného ukládání fotografií pomocí ochrany heslem. Tento trik se objevil v systému iOS 9.3, funguje na iPhonu, iPadu a iPodu touch. Kdo ji potřebuje: všichni, kdo uchovávají své důvěrné fotografie na iPhonu a iPadu, ale nechtějí k nim odepřít přístup své ženě nebo dětem. V aplikaci Fotky došlo k drobné změně.

Rok od roku přibývá v Rusku šťastných majitelů iPhonu. Uživatelé produktů Apple se ve snaze ochránit svá osobní data před zvědavýma očima zajímají o to, jak zaheslovat aplikaci iPhone nebo zamknout složku s fotografiemi.

Jak nastavit heslo v aplikaci Fotky na iPhonu nebo iPadu

Aplikace Fotky bohužel tuto funkci ve výchozím nastavení na iPhonu nebo iPadu nemá, ale můžete nastavit heslo pro spuštění aplikace pomocí funkce Čas u obrazovky.

READ  Mohu iPhone nabíjet jinou než originální nabíječkou?. Co dělat, když nemůžete nabíjet iPad pomocí neoriginálního kabelu??

Otevřete výchozí aplikaci Nastavení a přejděte na položku Čas u obrazovky.

Zde jsou uvedeny kroky pro situaci, kdy není čas u obrazovky povolen a potřebujete pouze ochránit heslem fotografie a videa v aplikaci Fotky.

Klikněte na odkaz Povolit čas u obrazovky a na další obrazovce klikněte na tlačítko Další.

Na otázku „Je tento iPhone (iPad) pro vás nebo pro vaše dítě??“Odpověď „Toto je iPhone (iPad) mého dítěte“.

Na obrazovce s nadpisem „V klidu“ klepněte dole na možnost Ne nyní.

Na obrazovce omezení aplikace zaškrtněte políčko vedle položky Kreativita, klepněte na položku Nastavit vedle položky Časový limit, vyberte limit 1 minuty a klepněte na tlačítko Nastavit časový limit.

Na obrazovce Obsah a ochrana osobních údajů klepněte na možnost Další.

Vymyslet a zadat heslo pro přihlášení do aplikace Fotky.

Nyní si stručně vysvětlíme, jak to funguje.

Funkce Čas u obrazovky (podrobný přehled funkcí) poskytuje uživatelům úplný přehled o interakci s iPhonem a iPadem a také možnost kontrolovat a omezovat používání zařízení dětmi.

V této situaci jsme násilně omezili přístup k aplikaci Fotky nastavením denního limitu používání na 1 minutu denně. Po dosažení časového limitu se aplikace Fotky a další aplikace, ze kterých můžete přistupovat k aplikaci PhotoPlot iOS, zablokují (u ikony se zobrazí ikona přesýpacích hodin).

Přístup k aplikacím je možný pouze po zadání a schválení hesla po dobu 15 minut, 1 hodiny nebo 1 dne.

Hlavní nevýhody této metody jsou:

 • Nutnost zavést povinnost spustit aplikaci Fotky každý den do jedné minuty, aby byl vyčerpán denní limit;
 • spolu s aplikací Fotky jsou omezeny všechny programy (kromě Zpráv), ze kterých lze přistupovat k aplikaci Fotky. Tento seznam aplikací lze nakonfigurovat v Nastavení → Čas u obrazovky → Vždy povoleno.

Jaká je „zlatá hodina“ při fotografování nebo jaká denní doba je nejlepší pro fotografování venku?

Nastavení hesla pro složku nebo aplikaci v iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch

Nezřídka musí většina uživatelů mobilních zařízení ukládat do svých zařízení důvěrná data. Takové informace by samozřejmě měly být chráněny před zvědavýma očima. Dva tweaky pro útěk z vězení od stejného autora z Cydie jsou pro tyto účely velmi užitečné. Přístupový kód složky a přístupový kód ikony, jak je patrné z názvů, vám pomohou zaheslovat složku nebo konkrétní aplikaci.

uzamknout, aplikace, iphonu, nejlepší

The post Icon Passcode appeared first. To umožňuje omezit přístup ke hrám a programům na iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch. Po instalaci se ve výchozí nabídce Nastavení objeví další možnost. Při prvním spuštění vás aplikace požádá o zadání čtyřmístného číselného hesla. Dále můžete určit, které z aplikací nainstalovaných v zařízení ji budou při spuštění vyžadovat. Další zajímavá funkce, která umožňuje zaheslovat appswicher (panel multitaskingu).

Aplikace na iPhone pro nastavení hesel pro aplikace a soubory

Pomocí aplikace iPhone můžete chránit heslem aplikace, soubory a složky uložené ve vnitřní paměti iPhonu.

Omezení přístupu k citlivým informacím v systému iOS umístěním samostatného zámku na ikonu každé aplikace, ke které lze přistupovat po zadání hesla, není možné. Hlavním důvodem jsou omezení daná operačním systémem.

Budete tedy muset postupovat jinak. používat speciální „trezory“, do kterých se ukládají dokumenty, fotografie, texty nebo dokonce jednotlivá videa, a pak je skrýt za heslo nebo ověření Touch ID či Face ID. Tato metoda možná není nejekologičtější nebo nejrychlejší, ale funguje a je ověřená.

Blok aplikací

Bohatě vybavený správce souborů pro iPhone, který skrývá informace před zvědavýma očima pomocí místního úložiště, které není nikde sdíleno ani registrováno. Chcete-li použít aplikaci App Block, stačí nastavit novou chráněnou složku, projít dostupné sekce a v každé sekci vybrat soubory, které chcete skrýt. K dispozici je spousta možností. snímky a videa, hesla a údaje o bankovních kartách, odkazy a osobní poznámky přidané k událostem v kalendáři nebo poznámkám.

Příprava informací podle vývojáře nezabere více než 10 minut a pak už stačí jen vystavit zámek v podobě hesla nebo otisku prstu či skeneru obličeje. A to je vše. nemusíte se obávat ztráty důvěrných informací (mimochodem, pokud se někdo pokusí hacknout App Block hrubou silou, na připojenou e-mailovou adresu přijde oznámení s fotografií dotyčného).

READ  jak nastavit vyzváněcí tón v iPhonu pomocí iTunes. Jak přidat vyzváněcí tón do iPhonu pomocí aplikací

Keeper

Aplikace je klasický trezor, do kterého se přidávají soubory, poté se přenášejí do příslušných adresářů a zamykají se samostatně po jednotlivých složkách nebo hromadně. Bez ohledu na výběr nabízejí vývojáři neobvykle silná hesla, která nelze vybrat a zapamatovat, ale lze je odstranit pomocí Touch ID nebo Face ID.

V důsledku toho se nikdo nemůže dostat k informacím (ani majitel smartphonu, pokud se snaží vše). Keeper navíc nabízí uspořádání dostupného prostoru a rozloučení se s těmi soubory, které již dlouho nepotřebujete, dokončením třídění.

Správce hesel Otisk prstu

Program je nováčkem v žánru, který si pomalu, ale jistě získává své publikum a pozitivní ohlasy. Přístup je klasický. vývojáři ze společnosti Estill Hill doporučují přidat obsah (mapy, oprávnění k používání sociálních sítí, účty, poznámky a nahrávky, některé kontakty, e-maily a fotografie) a poté přemýšlet o uzamčení.

Pozitivní je, že na každém kroku najdete přehled a rady. Na druhou stranu jsou hlavním nepřítelem reklamy: někdy musíte hodiny přeskakovat vyskakovací okna v naději, že se konečně dostanete k výsledku.

Správce hesel Kaspersky

Pomocník pro iPhone určený k nastavení automatické autorizace při návštěvě webových stránek, skrývání souborů před zvědavýma očima a vytváření mazaných hesel zdarma (těch, která se nedají opakovat a zapamatovat a skládají se z písmen, číslic a symbolů o délce 16 znaků).

Služba je bezplatná a vyžaduje registraci pro synchronizaci a identifikaci (jinak vám nebude umožněno připojit otisk prstu).

1Heslo

Trezor pro iPhone s intuitivním rozhraním, předvídatelným pořadím operací a speciálními pokyny od vývojářů AgileBits, které vám pomohou skrýt důvěrné informace a pochopit algoritmy ochrany dat i bez použití trezorů. Interakce s platformou je snadná, jediné, čeho musíte litovat, jsou nekonečné reklamy.

Jak nastavit heslo aplikace na iPhonu?

Zdravím všechny! V tomto článku vám řeknu, jak nastavit heslo aplikace iPhone. Bezpečnost a důvěrnost jsou samozřejmě na prvním místě. Pokud jste například někomu dali svůj smartphone, ale nechcete, aby znal vaše soukromé zprávy nebo fotografie, je nastavení hesla určeno právě vám. Také slouží jako příklad, a různé zločince, kteří kradou nebo jen vzít telefony pro tyto účely. Heslo chrání všechny vaše osobní údaje včetně důležitých informací.

Můžete například použít program jako „iAppLock“. Je velmi nová, ale již si získala oblibu a širokou funkčnost. Aplikace má krásný design a uživatelsky přívětivé rozhraní. Pokud si chcete stáhnout software zdarma, ale měli byste použít „Cydia“, což je bezplatný protějšek programu. Chcete-li nainstalovat software, musíte vytvořit „Cydia“.

Jak nastavit heslo v zařízení iPhone?. Nastavení hesla pomocí aplikace iAppLock

Následuje postup pro nastavení hesla:

 • Nejprve si musíte stáhnout aplikaci Cydia;
 • Poté program otevřete a do vyhledávacího řádku zadejte název požadovaného nástroje. „iAppLock“ a nainstalujte jej;
 • Spusťte nástroj a vymyslete heslo;
 • Přejděte na „Chránit“ a vyberte možnost „“;
 • To je vše! Nyní můžete aplikaci zavřít.

Aplikace má pokročilá nastavení

Otevřete nástroj a vyberte možnost „Nastavení“. Zde budete moci použít funkce, jako jsou:

Na kartě „“ je uložen popis programu a také různé odkazy na vývojáře.

Můžete mi věnovat pozornost, přátelé?! Pokud mluvíme o iPhonech, doporučuji vám přečíst si, jak oříznout video na iPhonu nebo jak přenést kontakty z iPhonu do Androidu a jak se zaregistrovat v obchodě s aplikacemi bez kreditní karty na iPhonu. V neposlední řadě se nezapomeňte podívat, jak zkopírovat kontakty z iPhonu na SIM kartu, jak přidat hudbu do iPhonu pomocí iTunes nebo jak odebrat účet iPhonu.

To je vše! Nyní víte, jak nastavit heslo aplikace iPhone. Jak vidíte, není to nic složitého. Jednoduché a přímočaré. Nezapomeňte klást otázky v komentářích a lajkovat článek. Mír a dobro všem!

Jak chránit fotografie na iPhonu heslem pomocí aplikací

Abyste mohli nastavit přístupový kód nebo TouchID, které galerie nabídne po klepnutí na ikonu aplikace, budete potřebovat aplikaci třetí strany z AppStore.

Zámek Tajný trezor fotoalba

Umožňuje chránit fotografie podle abecedy. Pro přístup do skrytých sekcí je třeba provést speciální tajné gesto, které se nastavuje ručně, a zadat název alba. Má také vestavěný prohlížeč, který vám umožní otevírat webové stránky a ukládat z nich obrázky přímo do tajného trezoru.

READ  Jak zjistit nabití sluchátek Airpods na iPhonu

Zámek složky

Po instalaci této aplikace přejděte do Nastavení, přejděte dolů k bloku aplikací a klikněte na název Zámek složky. Zobrazí se okno s nastavením, kde byste měli vybrat složky, které chcete skrýt, a nastavit pro ně heslo.

AppLock

Nejběžnější nástroj pro skrytí přístupu k celé aplikaci. Po instalaci z AppStore otevřete aplikaci a ihned zadejte kód hesla, který bude sdílen mezi samotnou aplikací a programy, které skrývá. Pak přejděte na kartu Chránit a klikněte na znaménko plus před programy, ke kterým chcete ostatním zabránit v přístupu. Bezplatná verze programu skrývá maximálně pět aplikací.

Bonus: Nejlepší aplikace pro ochranu fotografií

Asi nejzajímavějším a nejoriginálnějším řešením je Tajná kalkulačka, která (kdo by to byl řekl) je vlastně kalkulačka, ale zároveň v sobě skrývá fotografii.

Při prvním spuštění musíte zadat posloupnost čísel, pro kterou není stanoven žádný limit, a stisknout symbol dělení „%“. Poté znovu zadejte heslo a stiskněte stejný symbol, který představuje potvrzovací klávesu.

Zobrazí se okno s informací o úspěšném zadání. Modrý kroužek slouží k vytvoření nového alba a přidání fotografií a videí z výchozí galerie. Nevýhodou je, že je pak musíte z této výchozí galerie odstranit. Do aplikace můžete ukládat také poznámky, kontakty a další data, kromě souborů dokumentů Microsoft Office. pro jejich ukládání je nutné zakoupit placenou verzi aplikace.

Jak zaheslovat složku v iPhonu nebo skupinu aplikací

Jak uzamknout složku v iPhonu? To lze provést dvěma způsoby:

Každá z nich má své vlastní vlastnosti, výhody a nevýhody, takže volba metody je pro každého osobní záležitostí.

Jak zaheslovat složku v iPhonu pomocí vestavěných funkcí telefonu

První metoda je poměrně jednoduchá a má následující algoritmus:

 • Otevřete „Nastavení“.
 • Vyberte kartu „Obecné“.
 • Stiskněte „Omezení“. „Povolit omezení“.
 • Otevře se okno s výzvou k zadání kombinace písmen a číslic.

Důležité! Aby se vaše osobní údaje nedostaly do nepovolaných rukou, potřebujete silné heslo. Neměli byste používat jméno ani datum narození svého domácího mazlíčka. Musí mít 6 až 8 znaků, obsahovat alespoň latinku a číslice.

uzamknout, aplikace, iphonu, nejlepší

Jak zaheslovat složku v iPhonu pomocí aplikací třetích stran

Dalším způsobem, jak uzamknout data, je stáhnout si z App Storu aplikaci Zámek složky. Umožňuje chránit vše od poznámek a SMS přes složky a fotografie až po hovory.

Práce s ním je poměrně jednoduchá. Po instalaci se přihlásíte a nastavíte kód, který se vztahuje na všechny vaše oblíbené soubory. Heslo můžete odemknout nebo změnit také v nastavení aplikace.

Data v telefonu můžete skrýt různými způsoby. Nástroje mohou být vestavěné do miniaplikace nebo může být nutné stáhnout speciální nástroje. V každém případě fungují a snadno se nastavují.

Správce hesel Kaspersky

Assistant v iPhonu, který slouží k nastavení automatické autorizace při návštěvě webových stránek, skrývání souborů před zvědavýma očima a k bezplatnému vytváření složitých hesel při registraci (hesla, která nelze opakovat ani zapamatovat a která mají 16 znaků a skládají se z písmen, číslic a symbolů).

uzamknout, aplikace, iphonu, nejlepší

Služba je distribuována zdarma a vyžaduje registraci pro synchronizaci a identifikaci (jinak nikdo nedovolí připojit otisk prstu).

Alternativní způsob uzamykání

Pokud chcete uzamknout většinu nebo všechny aplikace, můžete postupovat podle následujících kroků:

 • Otevřete aplikaci Nastavení. Vyberte možnost „Čas u obrazovky“.
 • Zkontrolujte, zda je povolen čas na obrazovce a zda je nastaveno heslo.
 • Vyberte možnost „Omezit aplikace“.
 • Klepněte na možnost „Přidat limit“.
 • Vyberte možnost „Všechny aplikace a kategorie“. aplikace

Výběrem možnosti „Všechny aplikace a kategorie“ zablokujete všechny aplikace na iPhonu kromě několika málo. Tuto možnost můžete trochu zúžit výběrem pouze kategorie aplikací, které chcete uzamknout, například „Sociální sítě“, a jednotlivé aplikace můžete odemknout výběrem možnosti „Vždy povoleno“ v hlavním časovém rozhraní obrazovky a výběrem možnosti „Všechny aplikace a kategorie“. „a zrušte zaškrtnutí aplikací, které chcete zpřístupnit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS