Jak vytvořit konferenční hovor v systému Android?

Chcete-li uspořádat společný telefonický rozhovor (konferenci) s několika zaměstnanci nebo partnery, zavolejte jednomu z nich a poté klikněte na tlačítko „Konference“ v okně hlasového hovoru (pokud toto tlačítko nevidíte, je okno minimalizováno, dvojitým kliknutím levým tlačítkem myši na okno hovoru jej maximalizujte).

  • Přihlášení do aplikace Zoom.
  • Vyberte možnost „Schedule“.
  • Výběr nastavení konference. Některé z těchto možností nemusí být k dispozici, pokud jsou zakázány a uzamčeny na úrovni účtu nebo skupiny. Téma
  • Plánování dokončíte kliknutím na tlačítko „Hotovo“.

Jak uskutečnit konferenční hovor na iPhonu

Zkoušeli jste někdy domluvit plány s několika lidmi najednou prostřednictvím zpráv?? Mezi všemi možnostmi a zprávami je velmi snadné se zmýlit. Místo toho můžete vytvořit konferenční hovor a jednat společně. Níže vysvětlíme, jak uskutečnit konferenční hovor na iPhonu.

V závislosti na operátorovi můžete do hovoru přidat až pět osob.

Kteří operátoři mají tuto funkci funkční

Na webových stránkách společnosti Apple je ve zvláštní sekci uveden seznam následujících služeb podporovaných domácími operátory.

Na webových stránkách operátorů MTS, Megafon a Beeline najdete informace o podpoře VoLTE i VoWiFi. Ostatní dopravci tuto možnost zatím neposkytují.

V současné době je tato služba zdarma, účtují se pouze minuty za odchozí hovory.

V balíčcích je aktivována ve výchozím nastavení, zatímco v jiných ji lze snadno aktivovat prostřednictvím aplikace operátora. U MTS se označení nazývá Internetové volání, u Megafonu a Beeline VoWiFi.

READ  Jak resetovat telefon, pokud tlačítko nefunguje. Způsoby zapínání zařízení se systémem Android bez tlačítka

Přidání zástupce na plochu

Aplikace pro automatizaci Rychlé příkazy od společnosti Apple umožňuje vytvářet zkratky pro audio nebo video hovory s volajícími bez dalších akcí nebo dialogových oken.

▶ Spusťte aplikaci Rychlé příkazy a vytvořte nový skript.

▶ Do pole pro výběr akce zadejte volání a ze seznamu vyberte příslušnou akci. Může to být telefonní hovor, hovor přes FaceTime nebo přes messenger třetí strany.

▶ V možnostech příkazů stiskněte tlačítko Přidat na domovskou obrazovku.

▶ Zadejte název zástupce a vhodnou ikonu. Nebo můžete přidat fotografii účastníka z galerie zařízení.

Tento zástupce se umístí na plochu, abyste mohli rychle vytočit zadaného uživatele. Chcete-li se zbavit bannerů aplikace Rychlé příkazy, použijte náš návod.

Jak uskutečnit konferenční hovor v telefonu MTS?

Jste-li účastníkem služby Tele2, použijte službu konferenčního hovoru. Konferenční hovory můžete aktivovat nebo deaktivovat různými způsoby: ve svém osobním profilu na webových stránkách a v mobilní aplikaci Moje Tele2; pomocí příkazů USSD: aktivace. 1951#, deaktivace. 1950#, kontrola stavu služby. 195#.

Abyste mohli vytvořit konferenční hovor, musíte mít samozřejmě v zařízení nainstalovanou klientskou aplikaci. Chcete-li autorizovat, klepněte na ikonu. Poté klikněte na ikonu vedle a vyberte položku nabídky „Moje konference“. Klikněte na tlačítko „Přiřadit konferenci“.

Jak se správně píše konferenční hovor?

Psaní s velkým písmenem by mělo být nahrazeno psaním s pomlčkou, což vede k psaní se dvěma pomlčkami. konferenční hovor. Viz.odkaz. Jak se píše konferenční hovor nebo konferenční hovor? Správně: Konferenční hovor.

Jste-li účastníkem služby Tele2, můžete využít službu konferenčního hovoru. Konferenční hovory můžete aktivovat a deaktivovat různými způsoby: ve svém osobním účtu na webových stránkách a v mobilní aplikaci Moje Tele2; pomocí příkazů USSD: aktivace. 1951#, deaktivace. 1950#, kontrola stavu služby. 195#.

READ  Nahrávání hovorů na telefonu Samsung s8

Standardní způsob uskutečnění konferenčního nebo skupinového hovoru na iPhonu XS (iOS 12)

Následující kroky ukazují, jak zahájit konferenční hovor pomocí integrované aplikace Telefon / Číselník v iPhonu XS. Konferenční hovor s kolegy v iOS 12 můžete uskutečnit podle následujících kroků:

  • Začněte tím, že zavoláte svému preferovanému kontaktu
  • Pak klepněte na možnost „Přidat hovor“ v nabídce příchozích hovorů. První hovor bude podržen, zatímco vy budete vytáčet druhé číslo.
  • Když druhá osoba přijme hovor, můžete klepnout na možnost „Sloučit hovory“. Tím se všichni spojí a spustí se třístranný hovor.
  • Chcete-li do konferenčního nebo skupinového hovoru přidat další osoby, jednoduše klepněte na možnost „Přidat hovor“ v nabídce příchozích hovorů a postupujte podle dalších pokynů.

Na iPhonu XS můžete uskutečnit konferenční nebo skupinový hovor i jinými způsoby. Díky nejnovější aktualizaci mohou nyní uživatelé iPhonu uskutečňovat konferenční hovory prostřednictvím aplikací Zprávy, FaceTime Group nebo aplikací třetích stran, jako je například Messenger a Skype.

# Ukončení konferenčního hovoru v plném rozsahu

Pokud jste přednášejícím konference, bude vám při ukončení konference (stisknutím tlačítka) nabídnuta možnost volby, zda chcete konferenci jednoduše opustit a nechat ostatní pokračovat v hovoru, nebo zda chcete konferenci ukončit pro všechny účastníky.

Pokud zvolíte možnost Odejít (aniž byste ji ukončili pro všechny), můžete se do konference vrátit jedním ze dvou způsobů:

pokud jste vlastníkem. stačí začít vytvářet novou událost. Aplikace vás přesměruje na původního vlastníka fóra (pokud je v něm stále alespoň jeden uživatel).

Vytvoření konferenčního hovoru v iPhonu

Konferenční hovory jsou velmi užitečnou službou, která pomáhá při řešení problémů vyžadujících skupinovou diskusi. Málokdo však ví, jak tuto službu v iPhonu používat. Vytvoření konferenčního hovoru je ve skutečnosti stejně snadné jako odeslání zprávy SNS.

READ  Apple Watch se nepřipojí k iPhonu

Pokud potřebujete komunikovat se třemi nebo více lidmi najednou, nejprve zavolejte jednomu z nich a požádejte ho, aby počkal, než se ke konverzaci připojí ostatní účastníci. To se provádí pomocí tlačítka „Přidat“ označeného křížkem. Klepnutím na tlačítko „Přidat“ se otevře seznam kontaktů, kde je třeba vybrat osobu, se kterou se chcete spojit.

Jakmile jste spárováni s druhou osobou, máte možnost ji pozdravit nebo jí sdělit další informace, protože vedete individuální konverzaci, než stisknete tlačítko „Spárovat“, které se zobrazí místo tlačítka „Přidat“.

Před klepnutím na tlačítko Připojit je také možnost přepínat mezi volajícími: jeden volající je přidržen na lince, zatímco vy vedete hovor s jiným volajícím, a naopak.

Kliknutím na „Připojení“ (sloučení účastníků do jedné konverzace), tlačítko „Nahradit“ (přepnout) již není k dispozici, ale stále můžete přidávat nové členy do konverzace.

Jako tvůrce konferenčního hovoru máte také možnost odpojit účastníky od skupinové diskuse. Chcete-li tak učinit, klikněte na ikonu i v pravém horním rohu obrazovky.

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku nebo máte potíže s řešením, které se nezobrazuje v komentářích níže, použijte prosím náš formulář nápovědy. Je to rychlé, snadné, pohodlné a nevyžaduje to registraci. Odpovědi na své i další otázky najdete v této sekci.

Mimochodem, zůstaňte naladěni na app-s.Najdete ji v naší skupině na u nebo na Telegramu. Máme pořádný newsfeed.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS