Co je HD VideoBox

Seznam zdrojů k vyhledávání Ve skutečnosti se nejedná přesně o online kino a funkce se mírně liší od konkurence.

Program funguje jako katalog videí v různé kvalitě, která si můžete sami vybrat při sledování.

Vyhledávání probíhá v reálném čase ve velkém množství zdrojů s možností osobní úpravy seznamů, ze kterých bude vysílání přenášeno.

Seznam zdrojů s možností vyhledávání

V nabízených výstupních výsledcích si můžete vybrat libovolný soubor a spustit jej pro podrobné seznámení.

Nyní není problém vyhledat požadovaný překlad a kvalitu obrazu, vše je shromážděno na jednom místě a spuštěno dvěma kliknutími.

Jak správně nainstalovat HD VideoBox do televizoru

Před zahájením instalace se ujistěte, že je v televizoru spuštěn systém Android. Tuto informaci naleznete v příručce nebo v popisu zařízení. Najdete je na oficiálních stránkách výrobce televizorů. Aplikaci HD VideoBox si můžete stáhnout z webových stránek vývojáře. https://dkc7dev.com/hdvideobox/. Nebo na stránce fóra 4PDA s jeho popisem.

Aplikace se stahuje a instaluje standardním způsobem pro zařízení se systémem Android:

 • Otevřete nabídku televizoru a vyberte v ní možnost „Prohlížeč“. Není možné, že televizor nemá prohlížeč; prohlížeč je v nabídce televizoru
 • Přejděte na výše uvedenou adresu v navigátoru. Lze jej zkrátit na https://dkc7dev.com, poté vyberte název aplikace z nabídky; klikněte na tlačítko HD VideoBox
 • Klikněte na odkaz v popisu „Install HD VideoBox„; Install HD VideoBox
 • Na další stránce jsou k dispozici dva zdroje ke stažení, vyberte jedno z navrhovaných tržišť a použijte je ke stažení souboru. Mezi odkazy jsou také starší verze aplikace;
 • V televizoru může být nainstalována ochrana proti aplikacím z nedůvěryhodných zdrojů. Musíte tedy otevřít nastavení a najít položku „Zabezpečení“. Měl by v něm být parametr, který je zodpovědný za zákaz instalace aplikací. Zrušte zaškrtnutí políčka, abyste mohli úspěšně nainstalovat software HD VideoBox do televizoru;
 • Zbývá otevřít správce souborů v televizoru, najít složku s názvem „Donwload“ a v ní najít stažený soubor HD VideoBox;
 • V televizoru musí být nainstalován také správce souborů. Pokud ji však nemůžete najít, stáhněte si náhradu z Play Marketu. X-Plore, ES Explorer atd.
READ  Jak obnovit odstraněné kontakty v telefonu Samsung. Přes Viber

Vyberte soubor ve složce a odsouhlaste jeho instalaci. Po instalaci se ikona objeví v nabídce televizoru v části „Aplikace“. Na domovské obrazovce najdete oblíbené filmy včetně novinek, které jsou k dispozici zdarma.

Na domovské obrazovce nové filmy v aplikaci

U každého filmu je popis v ruštině, délka trvání a další údaje. Pokud vyberete jeden z filmů a přejdete na stránku s jeho popisem, najdete užitečný blok. podobné filmy. Zde najdete podobné filmy stejného žánru, se stejným dějem, se stejným hlavním hrdinou atd.д.

To může být užitečné: Jak sledovat video z telefonu na televizoru.

Který přehrávač stáhnout pro HD VideoBox?

MX Player. Nejlepší přehrávač médií pro Android Smart TV Box

V ideálním případě bychom potřebovali aplikaci, která umí přehrávat videa v rozlišení 4K, podporuje všechny formáty souborů a umí streamovat video. Mnoho lidí používá VLC Player.

Který přehrávač stáhnout pro HD VideoBox?

MX Player. Nejlepší přehrávač médií pro Android Smart TV Box

V ideálním případě bychom potřebovali aplikaci, která umí přehrávat videa v rozlišení 4K, podporuje všechny formáty souborů a umí streamovat video. Mnoho lidí k tomu používá VLC Player.

Co je HD VideoBox?

Ne všechny mobilní aplikace lze nalézt na Play Marketu a App Store. Vývojáři nemohou z různých důvodů umístit své programy do internetových obchodů. Některé neprojdou moderací kvůli kvalitě, přítomnosti zakázaného materiálu. Jiné proto, že aplikace porušuje práva na používání digitálních produktů. To zahrnuje aplikaci HD VideoBox. Software v podstatě vyhledává pirátské filmy a seriály na internetu a nabízí je ke sledování zdarma.

HD VideoBox bude fungovat pouze na televizorech (nebo chytrých telefonech) se systémem Android. Pokud má váš televizor speciální firmware, budete muset najít náhradní aplikaci.

Jak sledovat filmy zdarma online na Smart TV?

Sledování filmů a kanálů IPTV v neoficiálních aplikacích pro Smart TV

 • ForkPlayer. ForkPlayer umožňuje vyhledávat a sledovat filmy online z veřejných zdrojů
 • nStreamLmod
 • XSMART
 • GetsTV
 • Služba ivi
 • Megogo.
 • Služba Zoomby
 • Služba Tvigle.

Jak nainstalovat HD VideoBox na Android-TV

Tuto aplikaci nenajdete na Play Marketu. Důvod je zřejmý: Google aktivně bojuje proti těm, kteří by mohli porušovat autorská práva, ale to není problém. HD VideoBox bylo možné stáhnout z oficiálních webových stránek jako instalační soubor APK, ale v srpnu 2021 byla stránka uzavřena kvůli četným stížnostem držitelů autorských práv. Pracovní verze aplikace je v současné době k dispozici na 4pda.na.

READ  Jak aktualizovat televizor Samsung Smart TV

Instalace HD VideoBoxu do Smart TV probíhá standardním způsobem. instalační program se zkopíruje na flash disk vložený do USB slotu televizoru nebo STB. Vlastní instalace vyžaduje spuštění správce souborů. V závislosti na verzi systému Android můžete použít vestavěný prohlížeč, ale je lepší si stáhnout pohodlnější a funkčnější verzi z Play Marketu, například ES Explorer, který umí pracovat s cloudovými úložišti. Pokud nemáte flash disk, můžete tuto možnost využít tak, že soubor APK nahrajete do složky svého cloudového účtu a odtud do paměti televizoru nebo set-top boxu.

Pokud instalujete do chytrého telefonu, můžete si instalační soubor stáhnout přímo z prohlížeče.

Ještě jeden důležitý bod: před instalací aplikace je třeba přejít do nastavení zařízení (ať už se jedná o chytrý telefon, televizor nebo chytrý STB), vybrat záložku „Zabezpečení“ a povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů. jinak se instalační soubor nespustí. Po této operaci klepněte na stažený soubor a spusťte postup instalace HD VideoBoxu pro libovolný televizor nebo set-top box se systémem Android. Sony, Xiaomi Mi Box, Philips, Ergo atd. Úplně stejné kroky se provádějí u chytrých telefonů.

Jedinou výjimkou je populární Xiaomi Mi TV Stick, který nemá port USB. Nelze sem tedy vložit flash disk s distribuční aplikací.

Pro vyřešení problému však můžete použít alternativní možnost, a to dokonce několik. Zde je jeden z nich:

 • stáhněte si soubor HD VideoBox APK do počítače (nebo smartphonu);
 • Ke kopírování souborů do cloudu použijte libovolné cloudové úložiště (nejlepší je GoogleDrive, protože majitel zařízení musí mít účet Google, bez něj to nepůjde, ale můžete použít i jiné cloudové služby. od OBLAKO). do Yandexu.Disk nebo OneDrive);
 • nyní přejděte na Google Play a najděte, stáhněte a nainstalujte Správce souborů X-Plore;
 • otevřít aplikaci. Zvláštností tohoto správce souborů je jeho schopnost pracovat s cloudovými službami. Klepněte na kartu „Cloudové jednotky“ a přidejte adresu cloudového serveru;
 • bude vyžadována autorizace. zadejte své uživatelské jméno a heslo a přihlaste se ke svému cloudovému účtu (u služby GoogleDrive není autorizace vyžadována);
 • zadejte složku, ve které je uložen soubor APK, a klikněte na něj;
 • Pokud se zobrazí okno s hlášením, že instalace aplikací z neznámých zdrojů je zakázána, přejděte do sekce Nastavení a zabezpečení a povolte instalaci pro X-Plore, poté znovu spusťte soubor APK.
READ  iPhone se rychle vypouští v pohotovostním režimu

U televizorů a set-top boxů s jinými operačními systémy je situace mnohem horší. V tomto případě nebudete moci instalovat soubory s příponou APK, protože tento typ podporuje pouze operační systém Android.

Jak nainstalovat aplikaci HD VideoBox do televizoru LG nebo Samsung?? Ne, protože společnost LG používá ve svých televizorech systém WebOS, zatímco Samsung používá svůj vlastní operační systém Tizen. Pro tyto systémy neexistuje žádná verze aplikace HD VideoBox.

Existuje však řešení. sledujte filmy ve službě prostřednictvím prohlížeče nebo použijte doprovodný web. Samozřejmě, že některé funkce aplikace nebudou k dispozici, takže mnoho majitelů takových televizorů používá analogy HD VideoBoxu.

Například pro operační systém Tizen a televizory Samsung doporučujeme aplikace ForkPlayer, XSmart nebo Dstore, které se osvědčily jako spolehlivé a funkční bez nutnosti instalace dalšího softwaru nebo zařízení.

Pro systém WebOS jsou za dobré služby pro sledování filmů považovány ForkPlayer, OttPlayer a GetsTV.

Výhody a nevýhody

Je třeba upozornit na určité výhody a nevýhody, kterými se klient může pochlubit, a zdůraznit ty hlavní:

průběžně aktualizované katalogy, takže všechny novinky jsou k dispozici v den vydání;

snadné použití na televizoru; kvalitní video a dabing;

Nutnost instalace dalších přehrávačů pro přehrávání videa; Málo možností přizpůsobení a designu nabídky;

Chybí možnost stahování z oficiálních zdrojů, musíte hledat na stránkách třetích stran;

další manipulace s prohlížečem při instalaci na PC.

Příklad výsledků vyhledávání s různým dabingem

Kvalitní alternativy samozřejmě prakticky neexistují, s výjimkou výše popsaného projektu.

Nevýhody proto blednou před zážitkem ze sledování kvalitního videa v pohodlí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS