Jak nastavit domovskou obrazovku na iOS 14

IOS 14 dalších nastavení domovské obrazovky než kdy předtím. Zjistěte, jak nastavit tapetu iPhone, oblékat si domovskou obrazovku a konfigurovat widgety tak, aby váš iPhone více individuální.

Jednou z nejlepších částí nastavení vašeho iPhone je nakonfigurovat jej v souladu s vaším stylem. Ios 14 udělá krok vpřed a umožňuje použití nových widgetů, flexibilních dlaždic, které vám umožní rychle provádět akce nebo rychle shromažďovat informace. Jsme tu, abychom vás naučili používat některá z nejběžnějších nastavení v iOS 14.

Toto vedení začne základy a představí vás některým z nejpokročilejších funkcí, takže neváhejte jít tam, kde jste pro vás nejvhodnější!

Jak automaticky změnit tapetu na iPhone nebo iPad v závislosti na čase, místě atd.D.

Konfigurace automatické změny tapety znamená implementaci předběžných akcí a v přísně označeném postupu. Bude to trvat několik minut. Nezbytné:

 • Povolte provedení příkazů třetí strany.
 • Vytvořte si vlastní album pomocí tapety v dodatku „Fotografie“.
 • Importujte svůj vlastní tým do aplikace „Team“.
 • Poskytněte tomuto týmu právo na přístup k fotografiím a nakonfigurujte jej.
 • Nakonfigurujte automatickou změnu tapet nebo přidejte speciální zkratku pro hlavní obrazovku pro posun.

Pojďme přebývat více na každém bodě.

Jak stáhnout a nainstalovat tapetu na iPhone, iPad a iPod Touch

Jako možnost můžete použít vyhledávání v Google k vyhledávání obrázků jako tapety. Klikněte zde (můžete změnit dotaz vyhledávání a označit model a preference zařízení například: „Tapeta pro iPhone s dívkami“).

Přejděte na stránky výsledků vyhledávání do sekce obrázku. Zde můžete také použít hotová doporučení vyhledávače (viz. Snímek obrazovky).

Vyberte svůj oblíbený obrázek, stiskněte a držte na něm prst, dokud se neobjeví kontextová nabídka. Vyberte možnost „Přidat na fotografii“;

Otevřete aplikaci „foto“ a vyberte obrázek, který musí být nainstalován jako pozadí.

Kliknutím na tlačítko sdílejte v nabídce spodní části obrazovky (tlačítko ve tvaru pole se šipkou);

Umístěte obrázek podle svých představ a klikněte na „Nainstalovat“;

.

Zavřete aplikaci „foto“ a vraťte se na domovskou obrazovku (nebo obrazovku zámku). obrázek, který jste vybrali, se zobrazí na zařízení.

Pokud během procesu instalace klikněte na možnost „Oba obrazovky“, vybraný obrázek bude nainstalován jako pozadí jak na domovské obrazovce, tak na obrazovce zámku.

READ  Jak stahovat hudbu do iPhonu bez iTunes. Ruční přenos mp3 do iPhone

Chcete.li se vrátit na standardní tapetu, otevřete nastavení → Tapeta → Vyberte nové tapety a klikněte na miniaturu potřebného obrázku.

Jak nastavit tapety Auto.Record na iPhone

Stáhněte si příkazy Fast Application z App Store.

Jdeme do nastavení. rychlé příkazy a zapneme přepínač nespolehlivých příkazů.

Ve fotografické aplikaci vytvoříme samostatnou složku a umístíme obrázky, které potřebujete pro instalaci, jako pozadí.

Stáhněte si rychlý tým pro změnu tapety.

V nastavení příkazů vyberte složku, ze které budou vytaženy nové obrázky. Uvádíme také tapetu, která se změní (na ploše, na obrazovce zámku nebo na obou obrazovkách současně).

V příkazové aplikaci jdeme na kartu automatizace a klikneme na „“.

Jako podmínka si vybereme pravou dobu dne, například 8 A.M.

Jako akce uvádíme, že spustíme rychlý příkaz. tapeta.

V poslední fázi úspory automatizace vypněte přepínač a zeptejte se až do spuštění.

Místo dne můžete specifikovat další spouštěče, ve kterých bude aktivována změna obrázku na pozadí. Může to být spojení s konkrétní sítí, obdržela oznámení nebo něco jiného.

Nezapomeňte, že tapetu můžete ručně změnit spuštěním příkazu z aplikace nebo prostřednictvím štítku na ploše.

Operační systém iOS 14 přinesl na domovskou obrazovku zcela nový systém widgetů. Nyní můžete nakonfigurovat vzhled plochy pomocí stovek různých možností Je to součást proprietární galerie Apple.

Tento widget je k dispozici ve třech velikostech. Zobrazená fotografie se mění každou hodinu. Nemůžete však ovlivnit, který obrázek bude kdykoli zobrazen. Místo toho aplikace „fotografie“ dynamicky vybere rámec pro zobrazení v widgetu.

Widget „Foto“ umožňuje uživatelům zobrazit pevné obrázky z jejich knihovny, ale pokud chcete zobrazit konkrétní fotografii nebo výběr obrázků, budete potřebovat třetí aplikaci. App Store má mnoho různých programů, které vám umožňují provádět tyto akce. Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu našeho technologického blogu v Telegramu https: // t.ME/AppDatemedia.

Jedna z nejjednodušších aplikací se nazývá Widget Photo: Simple. Umožňuje vybrat až 30 fotografií, které se zobrazí na widgetu pro hlavní obrazovku. Aplikace podporuje všechny tři velikosti, můžete také vytvořit dočasný interval pro změnu zobrazeného obrázku.Následující kroky Vysvětlete, jak nakonfigurovat jednu fotografii ve widgetu fotografie: Jednoduchý widget. Nezapomeňte, že má také analogy v aplikačním úložišti.

 • Stáhněte si widget fotografií: Jednoduchá aplikace.
 • Otevři to,
 • Klepněte na ikonu ve středu obrazovky.
 • Vyberte fotografii, kterou chcete zobrazit na hlavní obrazovce.
 • Vraťte se na hlavní obrazovku.
 • Udržujte jakýkoli prázdný prostor na ploše.
 • Dotkněte se levého horního rohu.
 • Přejděte na widget fotografií: Jednoduchá sekce.
 • Zobrazit tři dostupné velikosti widgetů, spuštěn prstem doleva a doprava. Vyberte jednu z dostupných velikostí v souladu s vašimi preferencemi kliknutím na „Přidat widget“.
 • Nyní můžete přetáhnout widget a umístit jej kamkoli na plochu.
 • Dotkněte se tlačítek „Ready“.
READ  iPhone spadl do vody nefunguje zvuk. Reproduktor je podmáčený?

Chcete.li přidat více než jednu fotografii, která se má zobrazit v widgetu, stačí opakovat předchozí kroky výběrem požadovaných obrázků. Po dokončení nastavení můžete skrýt ikonu aplikace před pracovníkem. Poté bude možné jej najít v „knihovně aplikací“.

Co se v důsledku toho stane

Jak vidíte, můj smartphone Android se stal co nejoblíbenější jako iPhone. Ano, stále můžete zmást číselnou nabídku, typ notebooku, stáhnout analog aplikace „Poznámky“ a „Kalkulačka“ ve stylu iOS 15, které jsou v Google Play hodně hodně.

Ale nemohl jsem najít jediné požehnání nebo zcela zdarma: v recenzích všech těchto aplikací si lidé stěžují na nestabilní práci nebo na hojnost skákání bannerů.

Použijte tedy tyto čtyři aplikace, změňte vzhled smartphonu a zvykněte si na iPhone. Přesto, dříve nebo později, my, přívrženci zeleného robota, překročíme stranu pokousaného jablka.

Do záložek

Tento příspěvek je napsán čtenářem ve straně strany, kde každý může článek umístit. Start Tímto odkazem. Nejlepší příspěvky se objeví na iPhonech.Ru.

P.S. Nezapomeňte si přečíst pokyny, pomůže to.

Nedávno jsem viděl materiál o tom, jak pomocí aplikací třetích stran a malých triků můžete změnit vzhled iOS mimo rozpoznávání a proměnit jej v téměř skutečný Android. Ale co nám dělat, majitelé smartphonů Android, pokud chceme udělat totéž, ale naopak změnit vzhled naší mobilní operační místnosti a proměnit jej v maximální iPhone-jako.

Některé z dostupných widgetů třetích stran pro zobrazování fotografií

Vlastní widgety. Text fotografií: Můžete použít pouze tři obrázky, z nichž jeden se zobrazí na widgetu. Můžete provést změny ve formátu fotografie fotografie změnou barvy pozadí nebo pomocí analogových hodin, textu nebo aktuálního data nahoře.

Widget domácí fotografie: Do aplikace můžete přidat neomezený počet obrázků a poté pro každou z nich vytvořit statický widget.

Locket. Photo Widgets (99): Vyberete album pro každý widget, počet obrázků, které z něj chcete vidět, a jak často by widget měl změnit obrázky.

Widget Photobox: Navíc můžete použít widget tří různých velikostí. Je možné přidat zprávu a řezání fotografií.

Foto album (Widget Photo Widget): Pro každý vytvořený widget je vytvořeno jeho vlastní fotoalbum s libovolným počtem fotografií. Můžete změnit jas obrázku, frekvenci jeho posunu, ukázat název alba The Widget.

READ  Obnovte vzdálené soubory z paměti telefonu

.

Widget fotografií: Do jednoho widgetu můžete přidat jednu nebo více fotografií (tři různé velikosti). Můžete změnit interval aktualizací fotografií, přidat datum nebo nadpis.

Widget Photo. PIN Photo: Můžete vytvořit widget pro jeden obrázek i alba, z nichž budou obrázky vybrány každou minutu. Ke každému widgetu můžete také přidat název.

Widget Photo. Simple: Musíte vytvořit alba s libovolným počtem fotografií a poté nastavit widget pro každou kolekci. Každý widget má šest možností pro dočasný interval pro změnu obrázků.

Widget Photo. nejlepší: Do každého widgetu můžete přidat jeden nebo více obrázků a nakonfigurovat jej tak, aby používal jedno z vašich fotoalb. Fotografie se mění podle vašeho jednotlivého časovače. Widget můžete nakonfigurovat tak, aby se při jeho stisknutí otevřel web.

Picturewidget: Do aplikace přidáte pět fotografií najednou. Zobrazí se pouze jeden obrázek pro widget domovské obrazovky. Pro starý styl widget je k dispozici další nastavení.

Všechny tyto aplikace jako celá práce identická. V tomto článku zváží vytvoření fotografického videa na příkladu aplikace aplikace Widget Photo Widget.

Kde získat živou fotografii pro tapetu

Svůj obrázek můžete odstranit pohybem. Chcete.li to provést, během natáčení fotografie aktivujte živý přepínač v horní části obrazovky.

Spolu s fotografií bude natočeno malé video.5 sekund, které budou reprodukovány jako živé tapety.

umístit, fotografii, obrazovku, iphone

Pomocí bezplatné aplikace Intolive můžete vyrobit živou tapetu z jakéhokoli videa nebo animace GIF na smartphonu.

Stačí vybrat segment požadovaný pro zaostření, ořízněte rám podle velikosti obrazovky a udržujte zařízení do galerie.

Aplikace Tiktok má postavenou příležitost uložit jakékoli video jako živé tapety.

Čip je v nabídce ke sdílení, bohužel si nemůžete vybrat část videa pro zaostření. Místo toho můžete exportovat všechna videa jako GIF-KI a poté vybrat požadovaný segment prostřednictvím aplikace Intolive.

Instalace živé fotografie je snadná: Přejděte na nové tapety na nastavení stěn a označte zachovanou animaci. Nezapomeňte povolit použití živé tapety na obrazovce zámku (tlačítko s kruhem ve spodní části obrazovky).

Nyní silný nebo dlouhý stisknutí na blokovaném displeji aktivuje reprodukci animace.

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS