Jak přenášet kontakty (Xiaomi)

Výměna smartphonu pro moderní osobu, která věnuje práci s tímto zařízením tolik času denně, je vždy plná problémů. Během operace a někdy i v těchto letech se v paměti zařízení hromadí obrovská sada osobních údajů: fotografie, videa, dokumenty, účty a samozřejmě kontakty (telefonní čísla). Fotografie, videa a další dokumenty jsou poměrně jednoduché. stačí připojit telefon k počítači a vyložit obsah odpovídajících složek soubory. Účetní údaje o různých aplikacích nejsou tak obtížné zapamatovat si, v extrémních případech bez velkých obtíží je lze obnovit Ale poté, co jste věnovali trochu času čtení tohoto článku, můžete se s tímto úkolem zabývat. Na příkladu zařízení Xiaomi ukážeme několik jednoduchých způsobů, jak přenést telefonní knihu z jednoho zařízení do druhého.

SIM karty některých operátorů jsou schopny pojmout asi 100 kontaktů, ale existují karty, ve kterých až 250. Pokud přesně víte, kolik kontaktů vaše Simka obsahuje a tento svazek vás unavuje, můžete využít této příležitosti. Mějte však na paměti, že při přenosu kontaktů tímto způsobem lze jména zaznamenaná Cyrillic snížit, pokud je záznam příliš dlouhý, a navíc, další informace o kontaktech (e.mailová adresa, místo práce, datum narození atd.Str.). Pokud je tato metoda vhodná pro vás, pak je dále uvedena posloupnost akcí.

Pak jdeme na „Kontakty“, přidržíme spodní tlačítko vlevo (pro zařízení Xiaomi), otevíráme nabídku ovládání kontaktu. Poté vyberte položku nabídky „Import and Export“.

Souhlasíme, klikněte na „OK“.

Jak zjistit, zda jsou kontakty na mém Xiaomi Mi Note 10 nebo na SIM kartě?

Je snadné zjistit, zda jsou vaše kontakty uloženy na vašem Xiaomi Mi Note 10 nebo na vaší SIM kartě. Stačí jít na své kontakty. Poté vyberte nabídku svých kontaktů nebo 3 paralelní pruhy. Bude uveden počet kontaktů a místo jejich zálohy. Budete mít na výběr: Uložit kontakty pod adresou Gmailu, na vaší SIM kartě, na vaší Xiaomi Mi Note 10 nebo na účtu související se značkou vaší Xiaomi Mi Note 10.

Chtěli byste změnit svůj mobilní návrh, a to někdy znamená změnit telekomunikační operátor. Při změně telefonního operátora budete muset změnit SIM kartu. Pokud vyměníte SIM kartu, ztratíte kontakty, které budou uloženy na SIM kartě. Ve skutečnosti bude praktické uložit kontakty uložené na SIM kartě, abyste je uložili ve vaší Xiaomi Mi Note 10 nebo na účtu Google.

READ  Xiaomi Mi 9t globální verze recenze

Kontakty iPhone a Samsung na Xiaomi

Smartphony Apple iPhone a Xiaomi (MI, Redmi, Poco) jsou založeny na různých platformách, ale podporují formát VCF. Můžete hodit mezi nimi telefonní knihu přes iCloud. Podobné akce budou při převodu z Samsungu.

Jak přenášet kontakty z iPhone nebo Samsung do Xiaomi:

 • Přejděte na web iCloud Cloud na adrese https: // www.Icloud.com.
 • Zadejte požadovaný účet označením přihlášení a hesla nebo pomocí ID Touch ID / Face ID.
 • Přejděte na sekci „Kontakty“ a klikněte na ikonu ozubeného kola v levém dolním rohu obrazovky.
 • V dialogovém okně, které se otevírá, je nutné vybrat „Export vcard“. Cloudová telefonní kniha bude uložena na vašem zařízení ve formátu VCF.

Poté se na smartphonu Xiaomi zobrazí všechny záznamy exportované telefonní knihy pro iPhone.

Jak změnit kontakt na Xiaomi

Uživatelé mají pravidelně otázku „jak změnit kontakt na Xiaomi“. K tomu obvykle dochází v situacích, kdy se informace o předplatiteli stávají částečně irelevantní (například osoba změní jméno nebo telefonní číslo) nebo pokud potřebujete přidat další data na kontaktní kartu (například označují prostřední jméno nebo místo práce ). Změna kontaktů na Xiaomi je poměrně jednoduchý úkol a provádí se v několika akcích. v souladu s následujícím algoritmem:

 • Přejděte na aplikaci „Telefon“ a vyberte kartu „Kontakty“;
 • Najděte správného předplatitele a poté přejděte do nabídky pro úpravy kontaktů (metoda závisí na modelu telefonu. nebo klikněte na tlačítko napravo od kontaktu nebo podržte kliknutí na název kontaktu v telefonním knize);
 • Vytvořte nová data a potvrďte změny stisknutím zaškrtávání.

Po provedení uvedených akcí se na obrazovce objeví oznámení „uložený kontakt“. Vzhled zprávy „nedokázal ušetřit změny v kontaktu“ na Xiaomi bude znamenat, že změny nebyly provedeny. Nejčastěji je to kvůli skutečnosti, že kontakt je uložen na SIM kartě a prostě není místo pro nová data. V takových situacích stačí přesunout kontakt do telefonu Xiaomi nebo na osobní účet na cloudové službě od MI nebo Google.

Jak přenášet kontakty z telefonu na SIM kartu na Xiaomi

Proces nahrazení smartphonu novější je vždy příjemnou událostí, ale také je plná mnoha problémů.

Za prvé, na novém zařízení, pokud nepřenášíte všechna data starého zařízení pomocí cloudu, budete si je muset znovu stáhnout a oprávnění v aplikacích, které byly použity na starém zařízení.

Dalším běžným problémem je prázdný seznam kontaktů na novém zařízení, které musí být vyplněno V takových případech existuje možnost zkopírovat kontakty ze smartphonu na SIM kartu s jejich následným přenosem do nového zařízení.

READ  Co dělat, když si nepamatujete své Apple ID

Je však důležité pochopit, že paměť SIM karty je omezená a pouze určitý počet čísel se bude moci přenést.

Chcete.li provést takový postup na smartphonu Xiaomi, měli byste provést následující akce:

 • Jdi do nastavení“;
 • Pak. „systémové aplikace“;
 • Dále. „kontakty“;
 • „Import and Export“. Zde uvidíte sekci s názvem „Export do SIM karty 1“ Ze seznamu budete muset vybrat kontakty, které chcete přenést na SIM kartu, a poté v horní části obrazovky stisknutím pole dokončíte proces. Konec procesu je signalizace oznámení na obrazovce.

Tak jednoduchým způsobem se můžete ušetřit před prací s novým zařízením a ušetřit spoustu času pro sebe.

Musíte také vědět o opačném procesu, jako je přenos kontaktů ze SIM karty na telefon.

uložit, kontakt, xiaomi

Chcete.li to provést, musíte znovu přejít do nastavení. „Systémové aplikace“. Poté vyberte „Kontakty. import a export“. Další akcí je kliknout na „Import ze SIM karty“ (stojí za to být opatrní, pokud jsou na telefonu nainstalovány dvě SIM karty, vyberte ten pravý).

Jakmile jsou uvedeny výše uvedené akce, zařízení vám nabídne seznam účtů, které jsou vázány na telefon pro kopírování kontaktů. Ve většině případů si uživatelé vyberou účet Google, protože je jedním z nejpohodlnějších a je téměř nemožné představit moderní svět bez Google, zejména na takovém smartphonu jako Xiaomi.

Jakmile je účet vybrán, musíte pouze označit čísla, která na něj chcete přenést z karty SIM, a poté proces dokončete kliknutím na tlačítko „Importovat“.

To je také užitečné ve skutečnosti, že v případě ztráty jakéhokoli důležitého kontaktu v důsledku toho lze například náhodné odstranění pomocí účtu Google snadno obnovit, protože jsou automaticky zkopírovány a ukládány v cloudu.

Převod kontaktů je možné bez použití SIM karet. Jak se ptáš?.

Za tímto účelem uděláme známý způsob:

 • Jdeme do „Nastavení“,
 • Výběr „systémových aplikací“,
 • „Kontakty“
 • „Import and Export“. jdeme do části „Odeslat kontakty“ a na seznamu metod, které budou k dispozici, byste si měli vybrat aplikaci s názvem MI Drop (na nových verzích. Sharm). Jakmile to stisknete, vaše zařízení začne dálkové vyhledávání dalšího zařízení Xiaomi, které se nachází poblíž

Se správnou posloupností akcí mezi zařízeními bude vytvořena komunikace a po potvrzení kopie kontaktů budou přeneseny do požadovaného zařízení.

Zajímám se o smartphony po celou dobu, kdy si pamatuji. Používal jsem Windows Phone, ale před 5 lety jsem přešel na zařízení Xiaomi. Kromě absolvování, ve svém volném čase hraji na kytaru a bubny. A také v PS5.

READ  Jak nainstalovat IPTV na Samsung

Jak zkopírovat a uložit kontakty Xiaomi Redmi na SIM kartě

Co přenést kontakty na SIM kartu a uložit tam v Redmi 9, Redmi 8, Redmi 4x (budete muset nainstalovat aplikaci.

uložit, kontakt, xiaomi

Ačkoli na trhu existuje mnoho takových aplikací, ale pouze jeden. Zbytek buď toleruje části, nebo dokonce hrají v tichu. Aplikace se nazývá „Kopírovat na SIM kartu“. Je to na trhu Google.

Ačkoli aplikace je velmi jednoduchá ji jednoduchá

Poté klikněte na pravé (výše) na třech bodech. Vertical. Nemůžete udělat chybu, protože tam nejsou žádní další.

Nyní musíte kliknout pouze na jeden řádek: „Kopírovat kontakty s telefonem SLL“

Je to všechno. Poté všechny vaše kontakty automaticky přenesou na paměťovou kartu telefonu. Proces trvá několik sekund. Úspěch.

?

Kontakty můžete exportovat do souboru SIM karty, SD karty nebo vcard. To vám umožní importovat kontakty z vašeho Xiaomi Redmi 9 do nového mobilního telefonu pomocí souboru SIM nebo souboru Vcard. Chcete.li tedy uložit své kontakty, musíte postupovat podle následujících pokynů:

 • Přejděte na aplikaci Kontakty na vaši Xiaomi Redmi 9.
 • Klikněte na řádek nabídky nebo 3 paralelní řádky.
 • Poté klikněte na Ovládání kontaktu.
 • Za druhé, stiskněte import / export kontaktů.
 • Poté klikněte na Export, budete dotázáni, na jaké místo chcete uložit kontakty:
 • SIM karta
 • SD karta
 • Vnitřní paměť
 • Do souboru VCF nebo Vcard

Jak vytvořit záložní kopii všech vašich kontaktů z vašeho Xiaomi Redmi 9c na PC?

Ve skutečnosti můžete své kontakty uložit z vašeho Xiaomi Redmi 9c na PC. K tomu je užitečné stáhnout software, například DR.Fone, stejně jako speciální software pro značku vašeho Xiaomi Redmi 9C D.).

Obnovení kontaktů z počítače můžete obnovit ze souboru VCard, pomocí SD nebo SIM karty, nebo dokonce s disk Google.

Obnovení kontaktů uložených na disku

 • Otevřete nastavení aplikace vašeho telefonu Xiaomi Redmi 9C.
 • Dotkněte se Google
 • V části „Služba“ klikněte na „Konfigurace a obnovení“.
 • Poté klikněte na smartphone obsahující kontakty, které je třeba kopírovat.
 • Poté klikněte na Obnovit kontakty
 • Poté stisknutím zálohy obnovíte aktuální zařízení, možná Xiaomi Redmi 9C.
 • Poté zkontrolujte možnost importu kontaktů ze SIM karty.
 • Nakonec se rozhodněte obnovit

Kontaktujte zotavení ze SIM karty vašeho Xiaomi Redmi 9C

Import kontaktů z karty SIM nebo SD karty bude snadné. Můžete podniknout následující kroky:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS