Obrazovka iPhonu náhodně zmizí? 7 jednoduchých způsobů řešení tohoto problému

Když je obrazovka vašeho iPhone příliš nudná nebo tmavá, je obtížné používat telefon a užívat si multimediální obsah. Pokud se ocitnete v podobné situaci, když displej zmizí náhodně nebo neustále příliš nudný, následující řešení vám pomohou. Pojďme nejprve zjistit, co je důvodem nudné obrazovky iPhone, a pak ji jasnější!

Váš iPhone dokáže zatemnit obrazovku a ušetřit nabíjení baterie. Toto je normální jev. Ale pro většinu uživatelů je hlavním důvodem neobvykle ztmavené obrazovky iPhone funkce zvláštních schopností nazývaných „Redukce Bod bílé“. Když je tento parametr zapnutý, intenzita jasných barev se výrazně sníží, což vede k obrazovce iPhone Dim.

Mezi další důvody mohou patřit nepracovní auto.Yield, chyba v iOS, zapnutí, vadná obrazovka iPhone a mnoho dalšího. Než však budete pokračovat, zvažte následující hlavní body, které mohou způsobit problém.

Používáte ochranný film, který zakrývá displej?

Několik ochranných filmů (nízká kvalita nebo matná) snižuje jas. Pokud jej používáte, přemýšlejte o jeho odstranění nebo pomocí nejlepšího ochranného filmu. Totéž s plastovou laminací / ochranou obrazovky.

Používáte displej třetí strany?

Jednoho dne jste nahradili rozbitý displej iPhone v nespolehlivé, žádné pověsti nebo neoprávněné servisní středisko? Pokud ano, možná použili špatnou kvalitu a ne příliš světlý displej.

V této situaci můžete získat nejlepší obrazovku zasláním telefonu do oprávněného workshopu pro opravu Apple nebo alespoň dobře známé a dobré recenze. Promluvte si o tom se svými přáteli nebo hledejte místní opravnou dílnu s dobrými recenzemi.

READ  Jak umístit fotografii na obrazovku iPhone

Aplikace snižuje jas obrazovky?

Video používáte pro video, fotografii nebo hru, která ručně snižuje jas obrazovky, když jste uvnitř? Pokud ano, najděte okamžik ke studiu nastavení aplikace a nezapomeňte deaktivovat jakékoli parametry jasu nebo nastavení obrazovky.

Pokud displej nefunguje na vašem iPhone X, je třeba zaškrtnut výkon komponent zobrazovacího modulu:

Nudný obraz nebo stmívání části obrazovky označuje vadu v zadním osvětlení;

Bílá obrazovka bez jakéhokoli obrázku označuje poruchu vlaku zobrazovacího modulu. V tomto případě stánek funguje dobře, ale matice zůstává neaktivní;

Pokud váš iPhone X nezapne obrazovku, ale samotný smartphone funguje v normálním režimu (existují 3D dotykové vibrace, existují zvuky systému), porucha je způsobena vadou v ovladači nebo vlakem zobrazovacího modulu;

Libovolné kliknutí na klíče během konverzace nebo vypnutí obrazovky v době hovoru je spojeno s rozkladem aproximačního senzoru.

Blokování obrazovky na iPhone při sledování videa

S videem vyvstává nejnepříjemnější situace. Jen si představte, že na stojan položíte smartphone, zapnete své oblíbené video na YouTube, opřete se zpět na židli, když najednou vyšla obrazovka iPhone. To by se nemělo stát v normálu, takže navrhuji to zjistit a vyřešit tento problém jednou provždy.

Náhlé blokování obrazovky při sledování videa je velmi nepříjemné.

Nejprve byste se měli rozhodnout, zda je obrazovka blokována při sledování videa v jiných aplikacích. Je možné, že chyba spočívá v samotném programu. Pokud k tomu dojde pouze v jedné aplikaci, je nejlepší aplikaci úplně smazat a stáhnout ji znovu z obchodu s aplikacemi.

Pokud dojde k chybě ve všech aplikacích, zkontrolujte, zda jste nainstalovali iOS. V tomto případě lze problém vyřešit pouze vrácením do stabilní verze firmwaru.

Navíc zkontrolujte, zda je režim úspory energie zahrnut do nastavení, baterie. To nemůže přímo ovlivnit auto.blokování při prohlížení válců

V případě, že vám to nepomohlo, doporučuji, aby se iPhone resetoval na tovární nastavení. Mluvili jsme o tom, jak to udělat v samostatném článku. Nezapomeňte získat zálohu svého zařízení.

READ  Přístup k iPhonu zapomenuté heslo jak se odpojit. 3 stisknutí "home"

Jak povolit automatické blokování.

Pokud do zařízení nebylo dosud nainstalováno automatické blokování a chceme jej připojit:

Klikněte na položku „Autobloking“.

To je vše! Nyní má iPhone automatické blokování displeje prostřednictvím vybraného časového intervalu.

Jak změnit čas obrazovky na iPhone?

.

iphone

Významná ekonomika nabití baterie iPhone nebo iPad vám umožňuje dosáhnout včasného vypnutí (blokování) obrazovky. Můžete to udělat sami, pokaždé stisknutím tlačítka. Nebo použijte funkci „automatické blokování“ (ve výchozím nastavení je možnost nastavena na interval 1 minuta). Můžete nastavit ten pravý čas sami:

Režim „nikdy“ znamená, že odpojení obrazovky gadgetu se bude konat až poté, co uživatel stiskne odpovídající tlačítko. Aby se ušetřilo nabíjení, nedoporučuje se jej neustále používat.

Iphone obsahuje obrazovku pro oznámení. Jak to vypnout

V zásadě se můžete pokusit snížit jas, zapnout rychlé auto.blokování, ale to vše není o tom Musíte tedy omezit pasivní spotřebu energie.

To je docela jednoduché. Stačí vypnout oznámení na obrazovce zámku iPhone:

iphone
  • Přejděte na „Nastavení“ a otevřete „oznámení“;
  • Vyberte aplikaci, ze které získáte nejvíce dělo;
  • V okně, které se otevírá, najděte kartu „varování“;

Je nutné pouze, aby oznámení o odpojení na blokované obrazovce

Nyní všechna oznámení, která odešle vybrané aplikace, nebudou aktivovat obrazovku iPhone, pokud je již zablokována. Zvuk a vibrace zůstanou, takže s největší pravděpodobností vám oznámení nechybí. A pro nejposvědčivější oznámení je přidáno do oznámení, kde se můžete vždy rychle přesunout k jeho obsahu.

V mém případě to dalo poměrně silný pozitivní účinek. Faktem je, že během dne dostávám docela málo oznámení. Ne, nerozuměl jsi: Můj iPhone se doslova zlomí z děla. Telegram. Whatsapp, pošta. tyto a mnoho dalších aplikací jednoduše nedovolují smartphonu normálně usnout. To přirozeně vede k rychlejšímu vypouštění baterie, než by mohlo.

Blížící se senzor pro iPhone nefunguje

Zkuste zkontrolovat přibližující senzor na iPhone

READ  Jak resetovat telefon, pokud tlačítko nefunguje. Způsoby zapínání zařízení se systémem Android bez tlačítka

Obvyklý iPhone s Touch ID má mnoho senzorů a v iPhone je jich ještě více s ID obličeje. Proto je jakékoli mechanické poškození plné skutečnosti, že obrazovka se během hovoru ani po ní nezapne, což není norma. Faktem je, že jakákoli náhlá rána může být fatální. Horší, pokud iPhone kontaktoval vodu. Pokud se obrazovka iPhone nezapne po konverzaci přesně po nehodě. zdá se, že byste měli lépe kontaktovat servisní středisko, ale nejprve zkuste jeden život hack.

Nezapomeňte se podívat na telecetrasu „Ali Baba“: Najdete stovky skvělých doplňků pro iPhone a iPad za příjemné ceny!

Jak zkontrolovat přibližující senzor na iPhone

Pokud vám žádná z předchozích metod nepomohla, zkuste zkontrolovat senzory iPhone ručně. Jednou z nejpohodlnějších aplikací je EZ-Lab-BVitech: také vám umožňuje zkontrolovat gyroskop, akcelerometr a další senzory v iPhone.

iphone

Zkontrolujte aproximační senzor pomocí zvláštního užitečnosti

iphone
  • Nainstalujte aplikaci tímto odkazem.
  • Otevřete jej a aktivujte všechny posuvníky.
  • Poté klikněte na pravý horní roh na ikoně s mužem a spusťte kontrolu.
  • Dále postupujte podle pokynů na obrazovce a zkontrolujte své systémy iPhone.
  • Chcete.li zkontrolovat blížící se senzor, budete ho muset zakrýt a počkat, až se obrazovka ztmavne. Pokud všechno šlo úspěšně. uvidíte odpovídající zprávu na obrazovce.
  • Nakonec obdržíte zprávu iPhone, která bude odrážet všechny výsledky.

Toto jsou nejúčinnější metody, pokud váš iPhone nezapne obrazovku po hovoru. Pokud to najednou nepomohlo. zkuste vypustit iPhone. Ale o tom, co dělat, když iPhone vydává podivné zvuky. přečtěte si speciální materiál.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS