Proč telefon nevidí náramek fitness

Nositelné příslušenství získalo v posledních letech nesmírnou popularitu. V některých měsících je poptávka po takových pomůckách ještě vyšší než poptávka s chytrými telefony. Proto stále více uživatelů chce přijít na princip operace fitness zápisů.

Nositelná elektronika lze použít odděleně od telefonu a spárovat s ním. Konjugace s „starším bratrem“ je nezbytné v následujících případech:

svázat, fitness, náramek, telefonem

Připojení se provádí podle protokolu Bluetooth. V závislosti na verzi „modrého zubu“ zůstane konjugace ve vzdálenosti 2 až 50 metrů, což je během některých typů tréninku velmi pohodlné. Například v bazénu, když neexistuje způsob, jak s sebou vzít smartphone do vody.

Na rozdíl od Bluetoothských šatů nestačí aktivovat Bluetooth v nastavení pro připojení náramku na fitness v nastavení. Budete muset stáhnout další aplikaci.

Správná synchronizace se provádí následovně:

 • Zkontrolujte, zda jsou oba pomůcky účtovány.
 • Zapněte Bluetooth na telefonu.
 • Stáhněte si speciální aplikaci (Huawei Health, MI Fit nebo jakýkoli jiný v závislosti na výrobci náramku).
 • Spusťte program a kliknutím na tlačítko „“ přidejte nové zařízení.
 • Vyberte si náš náramek a počkejte na okamžik, kdy jsou načteny všechny aktualizace.

Poté můžete ve stažené aplikaci zcela nakonfigurovat funkčnost náramku pro sebe. V budoucnu nemusíte dělat všechny výše uvedené akce, abyste se připojili. Stačí aktivovat Bluetooth a telefon je automaticky synchronizován s náramkem.

Jak poprvé nainstalovat konjugaci

Nejprve jsou provedeny následující manipulace:

 • Zaznamenáno v aplikaci. Pokud by se to stalo dříve, oprávněné, zadejte několik přihlášení/hesla.
 • Najděte párovací zařízení prostřednictvím vybraného programu. Poprvé musí být sledovač přiveden co nejblíže k smartphonu, najděte a připojte gadget.
 • Během nastavení zahájení nastavte datum, čas, hlavní vlastnosti (výchozí).

Po správném provedení těchto kroků je náramek fitness připraven k práci. Pokud existují problémy s fungováním, měli byste použít jinou aplikaci, restartovat zařízení nebo kontaktovat servisní středisko.

Na Android

Použití inteligentních zbytků se nejčastěji vyskytuje v agregaci s mobilními zařízeními na operačním systému Android. Je to charakteristické pro značky jako Samsung, Xiaomi, Huawei, Asus a mnoho dalších.

 • Na telefon je načtena vhodná aplikace. V závislosti na výrobci to může být sportovní yoho, ydy kx103, zdravotní náramek M2. Někteří z nich se páří nejen mezi sebou, ale také se zdroji třetích stran.
 • V další fázi jsou zaznamenány v aplikaci, kterou lze provést přímo v programu. Někdy tento postup způsobuje potíže. V tomto případě je registrace prováděna prostřednictvím webu pomocí e.naříznutí, bez nutnosti vázat se na mezinárodní číslo.
 • Další autorizované pomocí vytvořeného přihlášení a hesla jsou zahrnuty do hlavní nabídky. Při první návštěvě se obvykle doporučuje připojit gadget, pokud není nutný, přecházejí na další bod.
 • Provádí se identifikace dostupných zařízení s připojením Bluetooth na obou zařízeních. Požadovaný model je vybrán v okně, který se objeví s následným připojením k němu.

Pokud připojíte fitness náramek s zadanou metodou, připojení se provádí přímým způsobem. Chcete.li to provést, zadejte sériové číslo zařízení, které je uvedeno v dokumentaci pro sledovač nebo v nabídce nálady.

S iPhone

Postup připojení s iOS se mírně liší. Zde se používají typ aplikací Droihealth nebo analogy.

 • Nainstalujte program do telefonu;
 • Po spuštění aplikace jsou v systému povoleny;
 • Synchronizace zařízení pro následnou správnou provozu dochází;
 • Provádí se primární nastavení konjugovaného páru.

S Windows Phone

V současné době jsou oficiální aplikace, které vám umožňují kombinovat náramek a smartphone fitness. Majitelé systému Windows Phone budou muset být spokojeni s analogy od výrobců třetích stran. Příslušnou řadu programů najdete v obchodě pro Windows. Jednou z nejpopulárnějších verzí je Bind MI Band, která pokrývá většinu funkcí pro zařízení „Xaomi“, „Huawei“, „Samsung“.

Co potřebujete nainstalovat aplikaci na Android pro M4

Chcete.li připojit náramek M4 Fitness k smartphonu, musíte do telefonu stáhnout a nainstalovat jednu z mobilních aplikací. Stáhnout FitPro je k dispozici z Playmarket a AppStore.

Fitpro je značková aplikace pro fitness náramek M4. Po registraci uživatel získá přístup k osobnímu účtu a může do zařízení zadat potřebné informace: Informace o pohlaví, věku, růstu a hmotnosti. Dále, program stanovený v aplikaci vypočítá vlastníka tělesné hmotnosti majitele a procento tuku přítomného v jeho těle.

„Riger“ FitPro je sledovač návyků. Po stanovení denních cílů pro sebe majitel gadgetu aktivuje odpovídající možnost a aplikace pravidelně pošle motivační připomenutí uživatelů.

Mobilní aplikace FITPRO je kompatibilní se všemi přenosnými zařízeními (inteligentní šrot, inteligentní hodiny atd.) A umožňuje nositeli ovládat všechny funkce vašeho monitoru těla kvalitu a trvání snů, měří puls a tlak.

READ  Kde najít soubory v zařízení iPhone.

Alternativní FitPro. Yoho Sport. Aplikace je zcela Rusfied. Po stažení Yoochport z Google Play nebo AppStore musí uživatel nejprve nabíjet náramek a ujistit se, že obě zařízení jsou zapnutá. Synchronizace dojde v automatickém režimu, bezprostředně po spuštění Bluetooth.

Aplikace je schopna zapamatovat si ukazatele a třídit je s přihlédnutím k datu a času diagnostiky. Nabídka má takové body jako „Pulse“, „Kontrola kvality spánku“, „arteriální tlak“. Hodiny lze nakonfigurovat tak, aby na displeji byly zaznamenány nejen příchozí hovory a zprávy, jakož i dopisy zaslané uživateli sociálních sítí. Například například jako. A WeChat.

svázat, fitness, náramek, telefonem

Důležitou výhodou aplikace Yoho Sport je intuitivní integrace a automatická synchronizace s telefonem po restartování fitness přístřeší nebo gadgetu.

Jako možnost lze připojení provádět skenováním kódu QR náramku a pomocí připojených pokynů.

Většina majitelů Androidů jsou nováčci. Pokusy o synchronizaci náramku prostřednictvím mobilní aplikace obdrží zprávu o neúspěšně dokončené operaci a nevědí, co dělat dál. Ve většině případů je důvodem selhání absence zkušeností s používáním gadgetů a také s nedostatečným vědomím. Po prohledání QR kódu se uživatel zachrání před zbytečnými problémy a nepokoji.

Způsoby, jak připojit náramky k Androidu

Po instalaci požadované aplikace by měl být sledovač povolen. Na některých modelech se po spuštění systému nebo aplikace objeví průvodce, se kterými bude provést potřebné kroky, mnohem snazší. Pokud zařízení nabídne výběr jazyka, nezanedbávejte tuto možnost.

V závislosti na typu operačního systému v chytrých telefonech je poskytnuto jiné připojení a synchronizační postup. Algoritmus akcí závisí na použité aplikaci s přihlédnutím k doporučením výrobce. Pro každou sestavu se pořadí připojení bude lišit, ale obecně se provádí v následující sekvenci:

 • Stáhněte si program z App Store, Google Play;
 • Zaregistrujte se v systému;
 • Zadejte osobní údaje;
 • Aktivujte připojení Bluetooth na obou zařízeních;
 • Umístěte náramek na nejbližší vzdálenost od smartphonu;
 • Pokud je konjugace úspěšná, sledovač začne vibrovat.

Propojení náramku pro fitness se zpravidla provádí v souladu s vizuálním instrukcí. Je třeba mít na paměti, že pro každou konkrétní značku existuje vlastní algoritmus akce. Správnost dalšího díla gadgetu závisí na správnosti jeho implementace.

svázat, fitness, náramek, telefonem

Připojení mi fit

Aplikace stejného názvu vám umožňuje spravovat sledovače fitness z Xiaomi, kteří jsou velmi oblíbení u sportovců a lidí, kteří vedou aktivní životní styl. Chcete.li připojit gadget k mobilnímu zařízení, musíte provést následující:

 • Nainstalujte aplikaci z oficiálního zdroje;
 • Zapněte inteligentní ortézu;
 • Spusťte program a dotkněte se klávesy „Profil“ na hlavní stránce umístěné ve spodní části obrazovky;
 • Sloup na tlačítko „“ „Přidat zařízení“;
 • Ze seznamu kategorií vyberte „Náramek“;
 • Když se objeví oznámení o potřebě shromažďovat primární informace, vyberte možnost „Přijmout“;
 • Na žádost programu musíte aktivovat připojení Bluetooth;
 • Chcete.li zahájit konjugaci, musíte si vybrat název svého fitness sledovače ze seznamu dostupných zařízení.

Postup bude považován za dokončený a gadget je připraven k použití.

Jet Sport Connection

Produkty stejného názvu získaly mezi sportovci a lidé vedou aktivní životní styl o nic menší popularitu. Ovládání gadgetů se provádí pomocí mobilní aplikace, kterou lze nainstalovat na jakýkoli smartphone se systémem Android s verzí nad 4.4. Spojení v tomto případě se provádí podle následujícího scénáře.

 • Nainstalujte aplikaci do smartphonu a souhlaste s „Zásady ochrany osobních údajů“, přičemž si zaznamenáte příslušnou položku s GACKA;
 • Na stránce s osobním nastavením uveďte primární data a poté se vraťte zpět;
 • Na hlavní obrazovce v horním rohu vlevo vyklouzněte podél ikony s ozubením a přejděte do nabídky Nastavení programu;
 • Chcete.li přidat zařízení, vyberte možnost „Připojte náramek“ a poté potvrďte zahrnutí režimu Bluetooth;
 • Zapněte náramek a přiveďte jej na blízkou vzdálenost;
 • Když se v seznamu dostupných zařízení objeví model sledovače, měli byste si jej vybrat a provést konjugaci.

Připojení AmazFit Watch

Spolu se zařízeními Xiaomi na moderním trhu jsou žádány o fitness náramky a inteligentní hodinky Amazfit. Výrobky obou výrobců mají podobnou funkčnost, ale správa druhé je mnohem snazší a pohodlnější. Pro tyto účely byla vyvinuta aplikace AmazFit Watch, která je kompatibilní se zařízeními založená na Android verzi 4.4. Chcete.li propojit sledovač aktivity, měli byste dodržovat následující pokyny:

 • Nejprve spusťte aplikaci a zadejte stávající účet. Pokud stále chybí, stojí za to zaregistrovat nový;
 • Dále budete muset uvést osobní údaje, které jsou nezbytné pro správnou provoz „inteligentního“ gadgetu;
 • Po dokončení počátečního nastavení softwaru na stránce „Vyberte zařízení“ označte jednu z podporovaných možností;
 • Na další stránce „Zapněte Bluetooth“, dotkněte se ikony bezdrátového modulu a vyberte možnost „Povolit“ v zobrazeném dialogu.

Po zahájení vyhledávání vhodného zařízení byste měli vybrat název požadovaného náramku ze seznamu dostupných a potvrdit synchronizaci.

[AppBox GooglePlay com.Huami.Hodinky.Hmwatchmanager]

Spojení Huawei Wear

Stejně jako většina výrobců se Huawei také postaral o své zákazníky a vydal speciální program pro správu značkových zařízení: fitness sledovače nebo inteligentní hodiny. Funkce tohoto nástroje je nedostatek potřeby zaregistrovat profil. A tak je postup následující:

 • Po prvním spuštění stačí přijmout licenční smlouvu a čekat na zátěž;
 • Pro získání přesnějších ukazatelů během práce je nutné zadat vaše osobní údaje a vrátit se do Generální nabídky;
 • V seznamu kategorií „Accessory“ vyberte jednu z možností zařízení;
 • Dotýká se prstu jeho jména, potvrďte aktivaci modulu Bluetooth a vyklouzněte podél klíče „Sbírejte“;
 • Aby byla operace úspěšná, měli byste předem zapnout sledovač aktivity a aktivovat připojení Bluetooth;
 • Vrácení na hlavní obrazovku se dotkněte ikony nabídky a vyberte položku „zařízení“ v seznamu funkcí klesajícího;
 • Ve spodní části displeje klikněte na klávesu „Přidat“ a poté proveďte konjugaci analogií s první možností.
READ  Jak zmenšit videa na iPhonu.

Připojení zařízení od Samsung do Androidu

Mezi širokou škálou inteligentních sledovačů a inteligentních hodinek byste měli věnovat pozornost gadgetům od výrobce Samsung. Přes obvyklou funkčnost se liší v dostupné ceně a vysoké kvalitě. Díky atraktivnímu designu jsou zápěstí oblíbené u spravedlivějšího sexu.

Krok 4

Volitelný! Proveďte ručně, pokud existuje zpráva o potřebě dát právo na „telefon“.

 • Nejprve musíte otevřít nastavení Android. Karta „Dodatek“;
 • V seznamu najděte ten pravý (v našem případě „zdraví“), otevřete jej a přejděte na „práva“ pododdílu;
 • Naproti položce „telefonu“ dejte posuvník do režimu “.“.

Dáváme práva (povolení z telefonu) / Android 8.0

 • Otevřete kartu „Dodatek“ v nastavení telefonu;
 • Stiskněte v rohu na „Tři body“ a vyberte „Dispečer povolení“;
 • Dále přejděte do sekce „Telefon“: Najděte zdraví „zdraví“ a vložte posuvník do režimu „povoleného“. Cm. Níže několik snímků obrazovky.

Jak připojit náramek fitness k telefonu na Androidu přes Bluetooth

Předpokládá se, že jste si právě koupili fitness náramek, nabili jej, odstranili jej z energie a nyní vyžaduje připojení. Pokud jste se již pokusili zapnout režim párování, chcete připojit fitness náramek s jiným telefonem, zakoupit bývalé zařízení atd. A pak se vraťte na začátek.

 • Před instalací náramku na fitness do telefonu stáhněte doprovodnou aplikaci z hry Play Market Play. Liší se v závislosti na výrobci zařízení. Například pro připojení Xiaomi Mi Band bude jakákoli verze vyžadovat aplikaci MI FIT a pro Honor Band 5. Huawei Health. Informace o tom, jaký druh softwaru potřebujete, najdete na balení zařízení, v pokynech nebo na internetu.
 • Při stahování a nainstalované aplikaci zapněte Bluetooth na samotném telefonu, pokud je vypnuto. Chcete.li to provést, přejděte do nastavení, otevřete položku „Síť a internet“ (nebo něco takového), vyberte Bluetooth a zapněte se. Přenos do režimu páření není vyžadován.
 • Zapněte samotný náramek fitness. Ve většině případů to stačí nabít a stisknout jej na aktivní tlačítko.
 • Otevřete doprovodnou aplikaci a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Důležité! Připojení se provádí přesně prostřednictvím aplikace Compignon. Není třeba nezávisle aktivovat připojení na obrazovce nastavení Bluetooth. Stačí zapnout tuto bezdrátovou integraci a nastavte prostřednictvím doprovodné aplikace.

 • Neuzévejte vedle mikrovlnné trouby, výkonného routeru nebo počítače, ke kterému je připojeno mnoho bezdrátových zařízení. To může porušit proces připojení, protože frekvence této elektroniky „ucpává“ kanál Bluetooth.
 • Během připojení ponechte smartphone a náramek v bezprostřední blízkosti. Maximální vzdálenost. 1–1,5 metrů. Pokud najednou je náramek v další místnosti, může být také přerušeno spojení.
 • Můžete připojit libovolný počet náramků k jednomu telefonu, dokonce i stejný. Proto není nutné odstranit konjugaci se starým modelem. Pokud však používáte technologii Google Smart Lock, měli byste stále porušit spojení, abyste nezasahovali do správnosti blokování nebo odemknutí smartphonu.

Pokyny pro Apple Watch Series 2, 3 v ruštině. Jak povolit, konfigurovat a používat inteligentní hodiny

Po připojení budete muset udržovat Bluetooth na telefonu neustále zapnutý a vypnout jej pouze na krátkou dobu. například na letadle, kině nebo lékařské klinice. Pokud jej odpojíte, náramek fitness půjde do režimu vyhledávání, což povede ke zrychlenému vypouštění baterie. Nebojte se. na moderních smartphonech Bluetooth spotřebovává velmi málo energie.

Připojte inteligentní skromný telefon k telefonu Samsung

Shell UI, který je nainstalován na smartphonech Samsung, vytváří fitness náramek s telefonem co nejjednodušší, zejména ve srovnání s modely některých čínských značek.

 • Nastavte kompatibilní s aplikací aplikací pro fitness náramku. Ještě se neotevřete.
 • Otevřete panel oznámení a zapněte Bluetooth kliknutím na odpovídající ikonu. Nebo otevřete „Nastavení“, v něm je položka „připojení“. „Bluetooth“. Nic jiného nemusí být provedeno.
 • Otevřete doprovodnou aplikaci a postupujte podle pokynů na obrazovce.
 • Je zapotřebí „Přístup k oznámení“, takže na náramku Fitness se zobrazí oznámení z smartphonu. Například ze sociálních sítí nebo poslů (WhatsApp, Telegram, Vkontaktte atd.).
 • „Přístup k umístění“ je zapotřebí k vytvoření tratí. Obvykle to požaduje fitness náramky s GPS. Kromě toho je nutné, pokud má zařízení funkci zobrazení počasí.
 • „Přístup k hovorům“ a „Přístup k kontaktům“ je nezbytný, aby náramek fitness mohl varovat před přicházejícími výzvami a také ukázat, kdo přesně volá. Pokud neposkytujete přístup k kontaktům, místo nahrávání z telefonního seznamu bude zobrazeno pouze číslo předplatitele.
 • „Přístup ke zprávám SMS“ je nezbytný, aby náramek mohl ve skutečnosti zobrazit zprávy SMS.
READ  Proč se bluetooth nepřipojí ke sluchátkům bezdrátově. Problém s telefonem

Může být požadována další povolení. Například přístup k „souborům a mediálním obsahu“ je zapotřebí ke stažení nových číselníků a počátečních obrazovek.

Stejná povolení platí pro další chytré telefony spuštěné Android.

svázat, fitness, náramek, telefonem

Jak svázat fitness náramek na počest telefonu

Jedním z hlavních problémů Honor Smartphones je nedostatek služeb Google obecně a zejména hra na trhu. Proto by doprovodná aplikace měla být požadována ve svém vlastním obchodě Honor, který se nazývá Appgallery.

Pokud v Appgallery neexistuje žádná doprovodná aplikace, můžete ji hledat v alternativních zdrojích, například na 4PDA nebo APK-Mirror. V tomto případě bude muset být v tomto případě instalace neznámých zdrojů nainstalována. za tímto účelem je otevřeno „Nastavení“, „Bezpečnost a důvěrnost“, „Další nastavení“, „Instalace aplikací z externích zdrojů“ a potvrdit svůj záměr “.

 • Nainstalovat aplikaci;
 • Zapněte Bluetooth do „Curtain“ nebo Nastavení (položka „Bezdrátové sítě“);
 • Otevřete aplikaci a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Pro doprovodné aplikace nemůžete vytvořit „klon“. Pokud chcete připojit dva náramky. stačí přidat další do nastavení samotné aplikace. Pokud vytvoříte „klon“, aplikace může fungovat nesprávně. například nesprávně zrcadlová oznámení nebo ztratit kontakt s náramkem.

Xiaomi Mi Band 3: Pokyny v ruštině. Jak se zapnout, Flash, Configure and Connect Fitness Bracelet MI Band 3 k telefonu?

Jak připojit náramek fitness k telefonu

Většina značek a chytrých telefonů iPhone může být svázána s inteligentními kousky, pokud mají Bluetooth a mohou pracovat s aplikací pro iOS a Android. Mud a vlhkost neovlivňují zápěstí, t. Na. Nastavuje ochranu třídy IP67.

Inteligentní zařízení lze synchronizovat s Samsung Galaxy S4 a Note 3, iPod Touch 5 a iPhone: 4S, 5, 5s. Pro připojení stáhněte aplikaci vhodnou pro operační systém.

Poté jsou registrováni a zadáni na osobní účet:

 • Resetovat nastavení systému;
 • Po zapnutí hodin použijte vizuální pokyny;
 • Otevřete operační operační systém pomocí aplikace Google a zadejte nastavení, pokud potřebujete zadat kód;
 • Vyberte model zařízení;
 • Připojte se, když se na telefonu objeví stejná čísla a zápěstí (pokud jsou odlišné, sledovač je vypnutý, zapněte se a připojení se znovu provede);
 • Připojte zařízení stisknutím tlačítka synchronizace.

Všechny body musí být pozorovány. Když se zařízení nepřipojí, zkontrolujte připojení k internetu. Zařízení je restartováno a znovu opakováno. Mnoho náramků je připojeno k Androidu a iPhone: Program je opraven QR kódem, když čtení, které systém přesměruje, aby hrál na trhu a stahoval aplikaci dodatek.

Google Fit je speciální aplikace, která monitoruje různé ukazatele z mnoha zařízení.

Nastavení a použití

Když je gadget připojen, je vyladěn.

Chcete.li to provést, otevřete kartu „Oznámení“, na které:

 • Poplach;
 • Seznam přátel mi fit;
 • Signál o obnovení aktivity;
 • Účel gadgetu (počet kroků, puls, kalorie);
 • Informace o sněhu po probuzení.

Pro zvýšení seznamu funkcí se stahují aplikace, jako je runtastická, mistrovská pásmo nebo pásmo 2. Zařízení se jednoduše používá. Je po ruce a není odstraněn. Informace jsou zobrazeny na obrazovce nebo prostřednictvím aktivace pomocí tlačítka.

Nejméně problémové gadgety

Pro žádné problémy s připojením zařízení je lepší zakoupit sportovní zařízení s vysokou kvalitou.

Mezi nejméně problematické změny fitness patří:

 • Xiaomi Mi Band 3 s barevnými popruhy, velkou dotykovou obrazovkou a rozšířenou funkcí. Díky kapacitě baterie 110 mAh a vylepšené Bluetooth 4,2 nízké energie je Band-3 schopna fungovat bez dobíjení až 20 dní s aktivní prací. Aby zařízení fungovalo denně a autonomně bez kabelu po dlouhou dobu, kupují mobilní baterii Xiaomi Mi Power Bank Bank.
 • Samsung Gear Fit. Pokročilý model v řádku je interaktivní 2 Pro náramek s třídou ochrany s vysokou vlhkostí a krásným designem. Při připojení sledovače s chytrým telefonem Samsung je dostatečná instalace 1 aplikace. Pokud je třeba synchronizovat s jinými mobilními zařízeními Android, stahuje se nejen mobilní aplikace, ale také 2 další zástrčky.
 • Honor chytré kapely. Model pásma 4 s barevnou obrazovkou pokrytou vylepšeným ochranným sklem, byla nedávno vydána vhodná integrace a široká funkce. Náklady na náramek jsou ve srovnání s jinými sportovními zařízeními vysoké, ale je kompenzováno rychlou synchronizací se zařízeními, která podporují jakýkoli OS.
 • Garmin Vivofit 3. Rozpočet a rychle připojený sportovní gadget z Garminu pro trénink a navigaci s postavenými funkcemi GPS, zrychlení a sledování fáze spánku a odpočinku.
 • Colmi S908 GPS Sports. Levný sportovní náramek, často nakupující uživatelé na portálu Aliexpress. Hodiny se rychle připojí k smartphonu na iOS nebo Android přes Bluetooth a poté na něj upusťte informace o uživateli.

Existují i ​​další modely fitness náramků, ve kterých je připojení a nastavení vytvořeno uživatelem během několika minut, například Amazfit Cor, Fitbit Charge a Polar A370. Mezi milovníky aktivního životního stylu a profesionálních sportovců se etablovali z nejlepší strany.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS