Základní způsoby stahování hudby do iPhonu bez iTunes

iPhone je „chytré“ zařízení, a proto do systému „nepouští“ aplikace třetích stran, které nejsou od Applu. Totéž platí pro poslech skladeb. Ne všichni majitelé iPhonu však mohou pohodlně používat iTunes, program nainstalovaný v počítači nebo notebooku, který „oficiálním“ způsobem synchronizuje multimediální soubory se smartphonem.

„Safari, probační prohlížeč, také neumí stahovat soubory MP3 z online zdrojů. Vítejte u našich čtenářů, kteří hledají odpověď na otázku: jak stahovat hudbu do iPhone bez „iTunes“. Koneckonců existují způsoby, jak kopírovat a poslouchat skladby offline! Podívejme se na ně blíže.

Jak přidat hudbu do iPhonu bez iTunes

wikiHow funguje na bázi wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. Na úpravě a vylepšení tohoto článku pracovali dobrovolní autoři.

Počet zobrazení tohoto článku: 134 274.

V tomto článku vám řekneme, jak přenášet zvukové soubory z počítače do iPhonu bez použití iTunes. Pokud máte Mac s Catalinou nebo novějším systémem, použijte ke správě knihovny médií Finder. Pokud používáte systém Windows a nechcete používat iTunes, nainstalujte si bezplatný software MediaMonkey. Pokud máte prémiový účet Spotify, zkopírujte si pomocí něj ve Windows nebo macOS skladby do iPhonu. Nebo pokud chcete jen sdílet nějaké soubory, nahrajte je do bezplatné aplikace Dropbox, která obsahuje přehrávač zvuku.

Chcete-li tak učinit, klikněte na ikonu dvoubarevného obličeje v doku v dolní části obrazovky. [1] X Zdroj

stahovat, hudbu, iphonu, itunes, přenos, iphone

Zaškrtněte políčko vedle možnosti „Synchronizovat hudbu v zařízení“. Tato možnost se nachází v horní části pravého panelu.

 • Pokud se rozhodnete synchronizovat konkrétní obsah, zaškrtněte políčka požadovaných skladeb v dolní části pravého panelu.
 • Pokud chcete synchronizovat také videa, zaškrtněte políčko „Přidat video“.

Klikněte na tlačítko Použít nebo Synchronizovat. Jednu z těchto možností najdete v pravém dolním rohu okna Finderu (v závislosti na nastavení). Vybraná hudba bude synchronizována s iPhonem.

Proces přenosu skladeb

Načítání hudby do iPhonu prostřednictvím iTunes je poměrně snadné, ale proces trvá dlouho kvůli povaze stahování a jeho designu. Nejprve je třeba přenést požadovaný soubor do knihovny přehrávače a poté jej synchronizovat se smartphonem. Níže jsou uvedeny pokyny, jak správně postupovat:

 • Spusťte iTunes v počítači tak, že se nejprve přihlásíte ke svému Apple ID.
 • Nyní přidejte skladby do knihovny aplikace. Chcete-li to provést, stiskněte tlačítko „Přidat soubor do mé knihovny“ a vyberte příslušné skladby z náhodné složky v počítači. Automaticky zahájí stahování a vytvoří seznam skladeb.
 • Volitelně můžete změnit detaily skladby nebo přidat vlastní grafiku, aby vaše hudba byla esteticky příjemná a krásně se poslouchala. Chcete-li skladbu upravit, klikněte na ni a vyberte možnost „Podrobnosti“.
 • Připojte iPhone k počítači pomocí Wi-Fi nebo přímého kabelového připojení.
 • Po připojení přejděte na kartu Hudba a synchronizujte skladby do paměti telefonu podle obrázku.
READ  Jak připojit sluchátka QCY k telefonu

Jak vidíte, přidání skladeb do iPhonu není tak složité. Jakmile si na tento systém zvyknete, je velmi pohodlný. Přidávání metadat a úpravy informací výrazně usnadňují život.

Snadné způsoby přenosu souborů MP3 do iPhonu bez iTunes

iTunes. není jediným způsobem, jak do iPhonu přidat hudbu ve formátu MP3 z počítače. Je to dobrý způsob, jak spravovat hudební knihovnu, ale ne přenos souborů MP3. Naštěstí máte k dispozici více možností, jak pracovat s.

Přenos souborů MP3 do iPhonu pomocí MobieSync

Aiseesoft MobieSync je jednou z nejlepších náhrad za iTunes. Překonává nevýhody iTunes a zjednodušuje proces přenosu MP3 mezi iPhonem a počítačem nebo jiným mobilním zařízením.

 • Přenos hudby MP3 mezi iPhonem a počítačem jedním kliknutím.
 • Náhled souborů MP3 v iPhonu před a po přenosu.
 • Automatické kódování zvukových souborů podle zařízení iOS.
 • Nepřerušujte stávající hudbu v iPhonu.

Stručně řečeno, je to nejjednodušší způsob, jak přidat soubory MP3 do iPhonu z pevného disku.

Jak přenášet soubory MP3 do iPhonu pomocí aplikace MobieSync

Pokud plánujete přenášet soubory MP3 do iPhonu, nainstalujte si do počítače software pro přenos souborů. Poté připojte iPhone k počítači pomocí kabelu Lightning. Po spuštění softwaru bude váš iPhone detekován a naskenován. Tento software je k dispozici pro všechny iPhony se systémem iOS 15/14/13/12/11 nebo starším.

Tip: V systému iOS 13/14 je pro navázání připojení nutné zadat heslo iPhonu.

Správa zvukových souborů v zařízení iPhone

Po skenování iPhonu budou soubory uspořádány podle typu. Chcete-li zobrazit všechny zvukové soubory v iPhonu, vyberte v levém postranním panelu položku Hudba. Pokud máte v telefonu málo místa, můžete vybrat nechtěnou hudbu a stisknutím ikony koše v horním pásu ji odstranit.

Až budete připraveni, vyhledejte požadovanou složku nebo seznam skladeb na kartě Hudba. Rozbalte ikonu Více na horním panelu nabídek a vyberte možnost Přidat soubory). Poté vyhledejte soubory MP3, které chcete zkopírovat do iPhonu, a potvrďte je. Počkejte několik minut. Na iPhonu se objeví soubory MP3.

přenos souborů MP3 do iPhonu pomocí aplikace FoneTrans

FoneTrans je další populární software pro přenos souborů pro iPhone. Můžete s ním spravovat soubory, jako je hudba MP3, videa, obrázky a dokumenty bez iTunes.

 • Přidání souborů MP3 do iPhonu z počítače je jednoduché.
 • Zachování původní kvality zvuku při přenosu souborů MP3.
 • Zlepšení výkonu pomocí fyzického připojení.
 • Kompatibilní s iPhone 11/11 Pro / XR / XS / 8/7 nebo staršími modely.

Jak přenést soubory MP3 do iPhonu pomocí aplikace FoneTrans

Po instalaci aplikace iPhone MP3 Transfer do počítače ji spusťte. Pro Mac existuje další verze. Poté připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Pokud používáte iOS 13 nebo novější, zadejte přístupový kód.

Náhled hudebních souborů v iPhonu

Program dokáže po připojení prohledat všechny soubory v iPhonu. Pak přejděte na kartu Hudba v levém sloupci. Nyní můžete procházet veškerou hudbu a seznamy skladeb ve svém zařízení.

Najděte horní lištu, klikněte na Více a vyberte Přidat soubory). V dialogovém okně pro otevření souboru přejděte na soubory MP3, které chcete přidat do iPhonu, vyberte je a potvrďte. Po dokončení přenosu MP3 z iPhonu zavřete software a odpojte iPhone. Nyní si můžete vychutnat hudbu v telefonu.

READ  Jak resetovat telefon, pokud tlačítko nefunguje. Způsoby zapínání zařízení se systémem Android bez tlačítka

Jak přenést MP3 do iPodu bez iTunes

Ačkoli iTunes. dobrý nástroj pro přenos hudby, nelze synchronizovat všechny soubory MP3 z iPodu do iTunes. Aiseesoft FoneTrans je profesionální správce a přenos hudby z iPodu. Dokáže nejen přenášet hudbu z počítače do iPodu jako iTunes, ale také spravovat seznamy skladeb iPodu, například přidávat, odebírat nebo vytvářet nové seznamy skladeb. Pomocí tohoto nástroje pro přenos hudby do iPodu můžete také snadno vytvářet vyzváněcí tóny.

 • Přenos souborů MP3 z počítače nebo zařízení iOS do iPodu.
 • Správa hudby v iPodu, například mazání, přidávání, vytváření seznamu skladeb, úprava značek ID3 atd. Д.
 • Sdílení fotografií, videí, hudby a kontaktů mezi zařízením iOS, počítačem a iTunes.
 • Podporuje všechny modely iPodů, iPhonů a iPadů se všemi verzemi iOS.

Spusťte program FoneTrans v počítači se systémem Windows nebo Mac. Připojení iPodu k počítači pomocí kabelu USB. Rychle zjistí vaše zařízení iOS a v hlavním rozhraní můžete zkontrolovat základní informace o iPodu.

Klikněte na položku Hudba v levém panelu a uvidíte, že všechny hudební soubory jsou rozděleny do různých skupin.

Stisknutím tlačítka Plus na horním panelu vyberte soubory nebo složku v počítači. Vyberte soubory MP3, které chcete přidat do iPodu, a stisknutím tlačítka „Otevřít“ je přeneste z počítače do iPodu.

Kromě přenosu hudby z počítače do iPodu umožňuje Aiseesoft FoneTrans také přenášet fotografie, kontakty, filmy, vyzváněcí tóny, podcasty, hlasové poznámky a další soubory mezi zařízeními iOS nebo mezi iPodem a počítačem.

Přehrávání hudby na iPhonu pomocí iTunes

iTunes. je bezplatný nástroj, který Apple vytvořil pro zálohování souborů iOS a synchronizaci seznamů. Zde tedy budeme používat iTunes ke stahování hudby do iPhonu.

Krok 1 Stáhněte si a spusťte nejnovější verzi iTunes v počítači PC nebo Mac.

Krok 2 V knihovně iTunes najděte hudbu, kterou chcete do iPhonu nahrát:

Pro Mac: „Finder“ „Go“ „Home“ „Music“ „iTunes“. Pro systém Windows: C: \ Uživatelé \ Uživatelské jméno \ Moje hudba \ iTunes \.

Krok 3 Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.

Krok 4 Najděte ikonu iPhonu a v levém sloupci stiskněte „Hudba“. Zaškrtnutím políčka „Sync Music“ vyberte „All Music Library“ nebo „Selected Playlist, Artists, Albums & Genres“, potvrďte změny a kliknutím na „Sync“ spusťte přenos skladeb z počítače do iPhonu přes iTunes.

stahovat, hudbu, iphonu, itunes, přenos, iphone

Jak zdarma stahovat hudbu z počítače do iPhonu nebo iPadu přes iTunes (doporučeno)

Instalace iTunes do počítače se systémem Windows nebo Mac. Odkaz ke stažení.

Spusťte iTunes a připojte iPhone nebo iPad k počítači pomocí kabelu Lightning. iTunes by měly detekovat připojené zařízení (na panelu by se měla objevit ikona).

Stáhněte si požadovaný zvuk do knihovny médií iTunes. To lze provést dvěma způsoby

 • přes nabídku Soubor. Přidat soubor do knihovny médií.
 • přetažením skladeb ze složky myší do (nejprve musíte otevřít iTunes Music a vybrat kartu Songs).

Klikněte na ikonu připojeného zařízení a přejděte do sekce Hudba.

Zaškrtněte políčko vedle položky Synchronizovat hudbu

a vyberte, které skladby chcete synchronizovat s iPhonem: „Celá hudební knihovna“ nebo „Oblíbené seznamy skladeb, interpreti, alba a žánry“.

Kliknutím na tlačítko Použít zahájíte synchronizaci.

Synchronizace může trvat několik minut v závislosti na množství synchronizovaného obsahu. Skladby se zobrazí v aplikaci Hudba na iPhonu nebo iPadu.

Chcete-li přidat hudbu, musíte zopakovat výše uvedené kroky výběrem v p.5 nových titulů (umělci, alba, seznamy skladeb, písně).

READ  Zadání kódu v systému Android z iPhonu. Přenos kontaktů služby gmail

Hlavní výhodou této metody je organizace domácí knihovny médií v iTunes (vytváření vlastních seznamů skladeb a dalších funkcí), kterou lze snadno používat v počítači a snadno přenést do iPhonu nebo iPadu. Je třeba také poznamenat, že veškerá hudba se bude na zařízeních se systémem iOS přehrávat prostřednictvím standardní aplikace Hudba, která má skvělý design a všechny potřebné funkce pro pohodlný poslech.

Hlavní nevýhodou této metody je vazba na počítač a nutnost použít kabel.

Jak stahovat hudbu z internetu do iPhonu a iPadu bez iTunes

Otevřete nabídku Prohlížeč a do adresního řádku zadejte adresu webové stránky, ze které chcete stahovat hudbu. V našem případě je to služba Sefon.pro.

Vyberte požadovanou skladbu, klepněte na ikonu pro stažení souboru v aplikaci FileMaster.

stahovat, hudbu, iphonu, itunes, přenos, iphone

Zobrazí se okno, které spustí přehrávání stažené skladby. Klikněte na ikonu diskety v dolní nabídce, zadejte požadovaný název souboru a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ změny uložte.

Stažený soubor bude umístěn v kořenové složce aplikace, ale lze jej snadno přesunout do složky Hudba.

Stiskněte a podržte prst na stažené skladbě, dokud se neobjeví vyskakovací nabídka. Vyberte možnost Vyjmout, otevřete složku Hudba, klikněte na tlačítko v pravém dolním rohu a klikněte na Vložit. skladba se přesune do aktuální složky.

FileMaster je k dispozici zdarma, ale vypnutí reklam v bezplatné verzi stojí uživatele 279.

Zatím žádné hodnocení. Hodnotit jako první.

S názvem složky „Obrázek“ jsem spokojen. Měli také napsat „Song“ místo „Music“.

Všechny díky skvělý článek, skvělý software. doporučeno pro všechny.

Ano více než jistě zabírá místo tato aplikace velmi mnoho! Protože tento program zaznamenává všechny soubory do samostatné složky!

Stažená aplikace. všechny stopy jsou blokovány, proč?

SoundHost je online platforma (mobilní a webová), která umožňuje poslouchat oblíbenou hudbu online, sledovat interprety a hudební události.

Uživatel, který si vytvořil účet, má možnost stahovat hudbu, vytvářet seznamy skladeb, chatovat s ostatními členy, odebírat jejich novinky, posílat osobní zprávy. Můžete si nastavit soukromí svého profilu a přizpůsobit si ho přidáním obálky a avatara, vytvářením seznamů skladeb a dalšími možnostmi.

Více na SoundHost (upload, download, sell, listen to music) má mnoho funkcí. rychlé stahování skladeb, download, snadný poslech skladeb, ukrajinský, ruský a anglický jazyk, možnost komentovat a schvalovat skladby a mnoho dalšího.

Hudba z těchto prohlížečů třetích stran se ne vždy přehraje. Proto nevíte, zda je třeba skladbu stáhnout, nebo ne. idownloader, goodreader, filemaster. A tipů na stahování je tolik, kolik je hub. Výsledek = 0.

Vážně? Co mi brání v tom, abych hudbu prostě nahrál na iCloud do jedné ze složek? Nebo stačí stáhnout ze Safari do iCloudu? Proč k tomu používat aplikaci třetí strany??

| Denial of responsibility | Contacts |RSS