Jak sledovat filmy na iPadu

iPad je tablet společnosti Apple. Společnost každoročně aktualizuje řadu svých iPadů, přidává nové funkce a zvětšuje úhlopříčku displeje. Ale zatímco Apple navrhuje používat tablet jako náhradu notebooku, zařízení má jiný primární účel „v lidech“.

Naprostá většina lidí, kteří si koupí iPad, ho používá ke sledování filmů. A to je snadné vysvětlit. Tablet má působivou velikost obrazovky a ve srovnání s notebookem je velmi lehký. iPad se snadno vejde i do malého batohu, takže si ho můžete vzít vždy s sebou.

V konečném důsledku je iPad jedním z nejlepších zařízení pro přehrávání multimediálního obsahu. Nové modely s vylepšenou obrazovkou umožňují sledovat filmy a videa v nejlepší možné kvalitě a s využitím technologií pro vylepšení obrazu.

iPady však mají velmi velkou nevýhodu. Jde o používání operačních systémů iOS a iPadOS. Výrazně omezují uživatele tím, že neumožňují bezplatné stahování filmů z pirátských stránek.

obrázek

A přestože se pomalu blížíme ke kultuře legálního sledování obsahu, stále se najdou tací, kteří přístup společnosti Apple neakceptují. Speciálně pro tuto kategorii majitelů iPadu jsme shromáždili nejlepší způsoby, jak legálně a svobodně sledovat filmy a zároveň používat pirátské zdroje.

nejlepší aplikace pro stahování a sledování filmů na iPadu nebo iPhonu

Zaregistrujte se a začněte stahovat všechny filmy a seriály, které se vám líbí.

Vše si můžete prohlédnout online, ale pokud jste na cestách, můžete si stáhnout, co chcete, a prohlédnout si to kdykoli a kdekoli.

Další funkcí je, že pokud sledujete seriál a kapitola hned skončí, je možnost „Automatické přehrávání“ nastavena na další kapitolu.

Stahování přes cloud

Stahování videí do iPadu pomocí jedné z našich služeb cloudového úložiště.

Například Dropbox, Disk Google, Disk Yandex nebo jiné.

Jedná se o velmi jednoduchou metodu, která však vyžaduje určitý prostor v cloudu, a pokud nemáte účet u některého z úložišť, je třeba se zaregistrovat.

Vytvořte si v cloudovém úložišti novou složku a přidejte do ní požadovaný film.

Sledujte filmy přímo odtud nebo si je stáhněte do svého zařízení. Chcete-li na iPadu přehrát stažený film, najděte na ploše aplikaci s názvem „Videa“ a spusťte ji.

Zobrazí se seznam všech stažených filmů. Vyberte si, co chcete, a hrajte to.

Pokud je požadovaný film ve formátu AVI, MKV, WMV, použijte libovolný konvertor pro přeformátování souboru videa. Existuje mnoho aplikací pro tento.

Jejich výhodou je, že čtou nejen MP4, ale i další populární formáty.

Bezplatné prohlížení

Existuje několik způsobů, jak si film zdarma stáhnout do svého zařízení.

K tomu však budete zpočátku potřebovat přístup k internetu přes Wi-Fi, abyste si ji mohli stáhnout.

Stejně jako v předchozím případě si před použitím některé z těchto metod stáhněte do zařízení přehrávač videa, který je schopen pracovat bez přístupu k internetu.

Sdílení souborů

Stahování obsahu ze serverů pro sdílení souborů ztratilo na popularitě po širokém rozšíření torrentových trackerů, protože stahování ze serverů pro sdílení souborů v jednom proudu zabralo mnohem více času.

Někteří uživatelé iPadu však tyto služby stále využívají jako snadný způsob, jak si do tabletu stáhnout film.

Není třeba instalovat žádný další software: předinstalovaný prohlížeč Safari je dostačující, nebo pokud jste zvyklí používat jiný prohlížeč, je to v pořádku.

Postupujte podle algoritmu:

 • Najděte si místnost s dostatečnou rychlostí sítě Wi-Fi;
 • Připojte zařízení k síti Wi-Fi (ujistěte se, že je dostatečně nabité a že stahování není v polovině přerušeno odpojením tabletu);
 • Otevřete prohlížeč a standardním způsobem vyhledejte požadovaný film;
 • Upozorňujeme, že odkaz ke stažení musí vést na stránky pro sdílení souborů (LetitBit, Narod, DepositeFile nebo jiné). to je dnes na webu vzácnost;
 • Klikněte na odkaz a počkejte na dokončení stahování.
READ  Jak přenést video z iPadu do počítače. Přenos dokumentů

Poté najděte soubor ve svém zařízení a otevřete jej v libovolném přehrávači. Pozitivní je, že tato metoda je zcela zdarma a ve srovnání s iTunes se poměrně snadno používá.

Nevýhody. nízká rychlost stahování, dlouhá doba stahování, poměrně obtížné nalezení přímého odkazu na vhodný film.

Torrenty

Výše bylo zmíněno, že sdílení souborů je nepohodlné, protože je obtížné najít přímý odkaz na soubor, protože sdílení souborů nahradily torrentové trackery.

Uživatelé iPadu je však mohou používat i ke stahování filmů.

Zařízení musí být jailbreaknuté, což je speciální softwarový postup, který uživateli umožňuje přístup k souborovému systému zařízení a instalaci aplikací třetích stran.

Útěk z vězení je poměrně složitý postup a provádějí ho odborníci.

Oficiálně vývojáři a zástupci společnosti Apple tuto manipulaci nepodporují s tím, že by mohla poškodit provoz zařízení. V USA ani u nás se však takové manipulace nepovažují za nezákonné. Stojí za zmínku, že ve většině případů (i když ne vždy) nemají tyto postupy negativní dopad na funkčnost telefonu.

Postup umožňuje uživateli instalovat aplikace a programy třetích stran, včetně prohlížeče Cydia Browser, který je nezbytný pro práci s torrenty.

Stáhněte si tento prohlížeč a nainstalujte rozšíření iTransmission. Jedná se o úplnou obdobu trackeru torrentů, ale pro zařízení poháněné společností Apple.

Nyní si můžete stáhnout torrent s filmem a otevřít jej v trackeru. Začne se stahovat obvyklým způsobem. Po dokončení stahování můžete film najít ve svém souborovém systému a přehrát jej pomocí libovolného přehrávače videa.

Zakázat automatické zamykání v zařízení, protože to zabrání správnému dokončení stahování.

Pokud nechcete provádět útěk z vězení, existuje alternativní způsob práce s torrenty, který však není vždy efektivní.

Pro vyzkoušení proveďte následující kroky:

 • Zakázat automatickou detekci času a data v zařízení;
 • Změňte datum zařízení na libovolné datum roku 2012;
 • V adresním řádku prohlížeče Safari přejděte na web Emu4iOS;
 • Zobrazí se seznam dostupných rozšíření. hledejte v něm iTransmission;
 • Klikněte na aplikaci a vyberte možnost Instalovat;
 • Když nyní v prohlížeči Safari kliknete na přímý odkaz vedoucí na soubor torrentu, zobrazí se okno s žádostí o otevření odkazu v aplikaci iTransmission;
 • Souhlasíte s tím a stahování filmu z torrentového souboru se spustí.
 • Stahování sice není příliš rychlé, ale je mnohem rychlejší než použití přímého odkazu. Otevřete stažený film v libovolném přehrávači videa.

Cloud

Sledování filmů z cloudu je pohodlné, zejména proto, že v zařízení nezabírají zbytečně místo.

Tato metoda má však dvě hlavní nevýhody:

 • Film budete moci sledovat pouze v případě, že jste připojeni k síti a máte dostatečně rychlý internet a stabilní připojení;
 • budete si moci v cloudu prohlížet pouze obsah, který jste sami nahráli.

Chcete-li použít tuto metodu, musíte si vytvořit účet v libovolné službě cloudového úložiště.

Nejoblíbenější GoogleDrive, Dropbox, YandexDisk. vytvořit složku ve službě Cloud a zkopírovat obsah stažený z webu (služba Cloud sama o sobě nemůže stahovat propojené soubory).

Všimněte si, že iPad umí přehrávat pouze soubory m4v nebo mp4. Převést je najednou, protože to nelze provést, jakmile jsou již v cloudu v iPadu.

Nyní si do tabletu stáhněte aplikaci pro práci s cloudovou službou, kterou jste vybrali v předchozím kroku. Přihlaste se ke svému účtu, najděte požadovaný soubor a otevřete jej k prohlížení přímo ve službě Cloud. Můžete ji také zkopírovat do paměti zařízení.

Sada pro připojení od společnosti Apple

Jedná se o speciální zařízení určené ke sdílení fotografií a obrázků mezi paměťovou kartou a tabletem. Můžete přes něj ale také přenášet filmy.

Je však třeba mít na paměti několik zvláštností:

 • Film, který chcete stáhnout do tabletu, musí být ve formátu MP;
 • Na paměťové kartě musí být složka DCIM (pokud původně neexistuje, vytvořte ji);
 • Přejmenujte filmové soubory na něco jako PICTmp4;
 • Tímto způsobem je přesuňte na paměťovou kartu;
 • Nyní použijte zařízení k přesunutí souboru videa stejným způsobem, jako byste přesunuli běžnou fotografii.
READ  Jak přenést film z počítače na iPad

Jak na to

Celý proces lze rozdělit do dvou kroků.

Přípravná fáze

Nejprve je třeba stáhnout a nainstalovat iTunes. Je to velmi jednoduché. Software si můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu. Dále vyberte operační systém. Operační systém na webu je zpravidla detekován automaticky. Stiskněte tlačítko „Stáhnout“.

Proces stahování

Před přenosem filmů do iPadu prostřednictvím iTunes je nutné otevřít samotný nástroj a předem připojit tablet k počítači. Můžete to udělat pomocí kabelu USB, který je obvykle součástí balení zařízení. Postup je následující:

Výše uvedená sada manipulací je odpovědí na otázku, jak přenést film do iPadu prostřednictvím iTunes.

Funkce kopírování přes iTunes

Při přenosu filmového klipu zvažte drobnou nuanci Nemusí se zobrazit v části „Filmy“, ale v části „Domácí videa“. Někdy je soubor zkopírován do „TV Show“. To má své vysvětlení: sekce „Filmy“ obvykle obsahuje soubory zakoupené v oficiálním obchodě Apple nebo stažené z internetu; „Televizní pořady“ často obsahuje seriály; „Domácí videa“ obsahuje další videoklipy.

Oddíl, ve kterém je video uloženo, lze snadno změnit. Po úspěšném přidání filmu do iPadu prostřednictvím iTunes je třeba:

 • Klikněte pravým tlačítkem myši na zástupce videa a vyberte možnost „Podrobnosti“.
 • Klikněte na „Nastavení“ a v rozevíracím seznamu najděte podsekci, kam chcete video přesunout.

Jak stáhnout film do iPadu

Existuje mnoho způsobů, jak do iPadu nahrát videosoubor s filmem. Existují dvě kategorie těchto programů:

Všimněte si, že tento článek se zabývá metodami přenosu videosouborů, které uživatel stáhl ze zdrojů třetích stran v systému iOS. Pokud si majitel iPadu zakoupil film v oficiálním obchodě společnosti Apple nebo v jiném online kině, může si jej jednoduše stáhnout do svého tabletu pomocí funkcí aplikace, kterou používá.

Vzhledem k tomu, že každý proces stahování filmů je velmi odlišný, je třeba rozebrat každou metodu zvlášť.

Prostřednictvím iTunes

Operační systém iOS je velmi necitlivý na jakékoli vnější rizikové faktory. Proto se společnost Apple při vývoji prvních verzí iPhonu a iPadu rozhodla zakázat používání zařízení jako zařízení pro přenos souborů prostřednictvím připojení USB. Vzhledem k tomu, že tento způsob komunikace s osobním počítačem může přenášet viry do zařízení Apple.

Jako náhrada byl vynalezen software iTunes, který nejen propojuje obě zařízení, ale je také platformou pro ovládání smartphonu nebo tabletu. Přesto byl design programu pro běžného uživatele matoucí, což majitele zařízení Apple od tohoto softwaru odradilo.

Tato možnost je určena pouze pro video MPEG4, tj. přípony MP4, M4V a MOV. V případě potřeby soubor před přenosem z počítače do tabletu zkonvertujte.

Chcete-li přenést film do tabletu prostřednictvím iTunes, postupujte podle následujících kroků

 • Spusťte software iTunes (pokud jej nemáte, stáhněte si jej z oficiálních stránek společnosti Apple. https://www.Apple.com/en/iTunes/).
 • Klikněte na kartu „Soubor“.
 • Vyberte možnost „Přidat soubor do knihovny“.
 • Vyberte požadovaný film.
 • Připojení tabletu k počítači pomocí kabelu USB.
 • Klikněte na ikonu tabletu, která se zobrazí v levém horním rohu okna softwaru.

Pro tuto metodu nepotřebujete připojení k internetu.

Tím se synchronizuje knihovna softwaru iTunes a interní paměť zařízení iPad. Po dokončení procesu se film přenese do tabletu.

S cloudovým úložištěm

Pokud se uživatel nechce zabývat složitým rozhraním softwaru iTunes nebo nemá k dispozici kabel USB, je cloudové úložiště skvělou volbou pro přenos filmu. Jedná se o speciální internetové služby pro přenos a ukládání souborů různých velikostí.

Uživatel si může soubor stáhnout z jakéhokoli pohodlného cloudového úložiště. Zde je seznam těch nejoblíbenějších:

Upozorňujeme, že přenos dat prostřednictvím těchto služeb probíhá pouze přes internet.

READ  Jak aktualizovat telefon Samsung prostřednictvím počítače

Chcete-li tedy přenést film do iPadu pomocí cloudového úložiště, musíte provést následující kroky:

 • Zaregistrujte se do libovolné cloudové služby.
 • Vytvoření složky pro filmy.
 • Přeneste tam soubor, který vás zajímá.
 • Otevření cloudového úložiště v přenosném zařízení.
 • Přejděte do požadované složky.
 • Podívejte se na video online nebo si ho stáhněte do tabletu Apple.

Nezapomeňte na formát filmu. Překódovat soubor na iPadu je mnohem obtížnější než na osobním počítači.

Není tak důležité, které cloudové úložiště použít. Přestože každá služba má určité vlastnosti a charakteristiky (např. některé cloudové programy jsou placené). Volba závisí na uživateli.

Prostřednictvím sdílení souborů

Podobnou metodou jako cloudové úložiště je používání stránek pro sdílení souborů pro nahrávání videosouborů do tabletu „apple“. Tyto služby se specializují na přenos informací prostřednictvím internetu.

Zde je seznam nejoblíbenějších webů pro sdílení souborů:

Proces přenosu filmu je téměř totožný se způsobem nahrávání prostřednictvím cloudového úložiště:

 • Vytvoření účtu na libovolném webu pro sdílení souborů.
 • Nahrání požadovaného filmu.
 • Získat odkaz ke stažení.
 • Pomocí této adresy si můžete film stáhnout do iPadu.

Přenos dat prostřednictvím sdílení souborů není v současné době nejoblíbenějším způsobem přijímání informací. Abychom pochopili, proč tomu tak je a zda je tato služba vhodná pro nahrávání filmů do iPadu, měli bychom zvážit hlavní výhody a nevýhody sdílení souborů.

Používání cloudových služeb

Nyní víte, jak stáhnout film do iPadu pomocí iTunes. Existují však i jiné způsoby, například využití cloudových služeb. Patří mezi ně Dropbox, Disk Google, Yandex. Disk. Tato metoda je jedna z nejjednodušších. Chcete-li přidat film do iPadu pomocí cloudových služeb, můžete postupovat podle těchto tipů:

  vytvořit novou složku v cloudovém úložišti;

Při použití této metody mějte na paměti, že zařízení Apple přehrává pouze videa ve formátu MP4 a M4V. Pokud je film ve formátu WMV, MKV nebo AVI, budete muset použít konvertor pro přeformátování souboru nebo použít přehrávač třetí strany. Mnoho lidí také hledá tipy, jak nahrávat film na iPadu. S tímto úkolem opět pomáhají cloudové služby spolu s iTunes.

Stejný postup platí, pokud vás zajímá, jak stáhnout film do iPadu mini.

Jak sledovat filmy online na iPadu

V současné době existuje několik online kin, která nabízejí dokumentární, hrané, animované a televizní filmy za různých podmínek. Pro pohodlí uživatelů má naprostá většina podobných služeb mobilní aplikace. Spotřebitelé s mediálním obsahem si musí pouze vybrat online kino, jako je Amediateka nebo ivi, a stáhnout si z App Store následující klientský software.

Jako zdroj videoobsahu lze využít i mobilní aplikace jako nebo YouTube, kde vždy najdete něco z klasiky světové kinematografie.

Poslední možností je sledování filmů v prohlížeči. Není to vždy snadné, hlavně kvůli otravným reklamám, ale je to velmi jednoduché.

Způsoby převodu filmů do vhodného formátu

Vše výše uvedené platí pro filmy zabalené ve formátu MPEG4. Co když ale v populárních zdrojích žádné nenajdete?? V tomto případě je nutné použít překódování souboru do požadovaného formátu.

Tuto službu nabízí mnoho služeb. Mezi nejoblíbenější patří Zamzar, FreeFileConvert, CloudConvert. Všechny mají webové rozhraní a překódovávají soubory s uložením na svých serverech. Odtud je pak bude třeba stáhnout do iPadu.

Doufáme, že vám výše uvedené informace postačí k tomu, abyste si v případě potřeby mohli stáhnout filmy do tabletu. Uvítáme vaše připomínky k této problematice.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS