stáhnout, instagramu, počítače

Jak publikovat fotografie na Instagramu prostřednictvím počítače?

Instagram byl původně vytvořen pro použití na mobilních zařízeních. Ve výchozím nastavení můžete pomocí PC sledovat pouze fotografie a komentovat je. Nahrajte fotografie, video a plně proveďte profil na Instagramu pomocí PC mohou pouze obejít způsoby. V tomto článku zjistíme, jak publikovat fotografie na Instagramu prostřednictvím počítače a co pro to dělat.

Přijímat účty na sociálních sítích z počítače je mnohem snazší. Shromažďujte informace, píšete příspěvky, vyberte a upravujte fotografie přímo v prohlížeči. Poté přepněte na mobilní zařízení, přesuňte text a nahrávejte fotografie. další akce.

Jeden příspěvek lze zveřejnit z mobilního zařízení. vyberte dobrou fotografii, zpracovejte ji pomocí editoru zabudovaného a poté vyberte text a značky. Potíže začínají, kdy:

 • Existuje několik fotografií;
 • Fotografie jsou uloženy na počítači;
 • Je nutné publikovat ze dvou příspěvků denně;
 • K příspěvku musíte přidat objemový text.

V těchto případech je práce s PC mnohem snazší. Šetří každý den 1 až 3 hodiny času, v závislosti na složitosti práce.

Nejjednodušší a nejvíce vědomý způsob

Začněme nejrychlejší cestu. I když nejste vývojářem webu nebo rozvržení, pak díky těmto pokynům můžete rychle implementovat vykládku. Za tímto účelem stačí mít moderní prohlížeč („Opera“, „Google Chrome“, „Yandex“ v počítači.Prohlížeč, safari, Mozilla Firefox a T. Str.). Například vezměte poslední. Jdeme na web https: // www.Instagram.com pod účtem, který potřebujeme.

Dále klikněte na „F12“ (v jiných prohlížečích může být jiný klíč, ale podstata zůstává stejná) nebo pravé tlačítko na jakémkoli prvku stránky a vyberte „Prozkoumejte prvek“.

Abychom pak přidali fotografii nebo video normálně a bez problémů, doporučujeme, aby okno „vývojářské fondy“ měly stránku na pravé nebo levé straně. Udělejte to buď s tažením, nebo stisknutím speciálního tlačítka umístěného na horním panelu nástroje, které mění umístění pracovní oblasti.

Po provedení jednoduchých operací klikněte na tlačítko, které zobrazí tento web, takže vypadá na mobilním zařízení.

Pak vybereme nejvíce mobilní zařízení nebo tablet, které se nám líbí na původní kartě, kde není zařízení vybráno “.

Trochu posouváme. A O zázraku! Vidíme známý panel zdola, s nímž můžete snadno přidat potřebné fotografie a video obsah. Klikněte a vyberte, co potřebujeme.

Pro všechny výše popsané akce je dost minut a instalace dalšího softwaru nebo registrace na jakýchkoli zdrojích třetích stran není vyžadována.

Výhody této metody přidávání příspěvků na Instagram:

Umístění obsahu tímto způsobem je nejrychlejší;

Pouze jakýkoli moderní prohlížeč potřebuje práci pro práci;

Žádná pravděpodobnost spamových filtrů, protože systém se domnívá, že uživatel vstoupil prostřednictvím smartphonu nebo tabletu;

Nedostatek dalších dalších akcí a instalace programů.

READ  nepodařilo se nainstalovat aplikaci WhatsApp do počítače. Na Androidu z Play Marketu

Nemožnost plánování příspěvků, například jako u plánovačů (budou popsány později);

První několikrát to může trvat více času, protože je nutné si zvyknout na takovou mimořádnou metodu.

Zvažte další možné metody

Přidání fotografie na Instagramu z prohlížeče

Google Chrome

Chcete.li zveřejnit fotografii na Instagramu pomocí Google Chrome, musíte nainstalovat speciální pluginy (rozšíření), které simulují mobilní verzi platformy na počítači. Nainstalujte rozšíření stanovením typu operačního systému a přejděte na web. Poté můžete použít mobilní verzi sociální sítě. Například můžete použít. App Instagram.

Přejděte na zavedenou expanzi (obvykle se ikona zobrazí v pravém horním rohu prohlížeče). Zpět a můžete použít.

Stále však stojí za zmínku, že funkčnost webu, která se otevírá pluginem, se liší od původní mobilní verze. Některé pluginy vám neumožňují nahrávat videa, upravovat fotografie a používat filtry.

Všechny tyto prohlížeče v článku také umožňují nahrávat fotografie pomocí režimu vývojáře. Algoritmus akcí ve všech prohlížečích je stejný

Prohlížeč Yandex

Publikace Instagramu pomocí prohlížeče Yandex jsou podobné metodě, která se provádí prostřednictvím Google Chrome. Uživatel musí také aktivovat pluginy pracující s platformou a nabídnout uživateli příležitost nahrát fotografie prostřednictvím počítače. V obchodě pluginů najdete velké množství řešení instalací, která můžete snadno nahrát fotografie do sociální sítě. K tomu potřebujete:

Navzdory tomu nemůže typ prohlížeče ovlivnit funkčnost poskytovaných pluginy, to znamená, že bude také omezený. Některé pluginy neumožňují použití filtrů na fotografiích, zatímco jiné jednoduše fungují nesprávně a při používání různých funkcí platformy se dopustí chyby

Kromě použití pluginů poskytuje Yandex také uživateli nabídky vývojáře, se kterou můžete na Instagram nahrát několik fotografií (jak je popsáno výše, při stisknutí klávesy F12). A za tímto účelem není instalace dalších rozšíření vyžadována.

Opera

V případě, že potřebujete umístit fotografie na Instagram přes prohlížeč opery, může uživatel použít obou rozšíření navržených speciálně pro práci na Instagramu a pomocí panelu vývojáře.

Akce jsou podobné těm, které je třeba provést pomocí Google nebo Yandex. Pluginy opery také napodobují práci na službě z telefonu a umožňují vám používat většinu funkcí. Analogií s jinými prohlížeči nemůže uživateli poskytnout uživateli všechny funkce Instagramu. Také nemůžete používat filtry, zveřejnit video materiály. Úpravy fotografií budou také omezeny. V případě kódu prvku nebo prostředí vývojáře se akce plně shodují s jinými prohlížeči.

Mozilla Firefox

Chcete.li použít konkrétní metody, měli byste věnovat pozornost verzi vašeho prohlížeče, protože v tuto chvíli je v tuto chvíli kvantový prohlížeč Mozilla Firefox.

Takže ve starším prohlížeči potřebujete:

 • Otevřete web;
 • Pomocí kombinace klíče Ctrl „Shift“ I „I“ nebo „F12“ přejděte do nabídky vývojáře;
 • Klikněte na ikonu „Adaptive Design Mode“;
 • Dále ve sloupci „Nakonfigurovat agent uživatele“ Zadejte kód:

Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 10_2_1 jako Mac OS X) Applewebkit/602.4.6 (khtml, jako gekko) verze/10.0 mobilní/14d27 Safari/602.Jeden

 • Vyberte tlačítko rozlišení obrazovky pro telefon. Pokud barevný agent ve vstupní sloupci změní barvu, lze kód považovat za aktivní;
 • Další na webu bude tlačítko „Nahrát fotografii“ kliknutím na které musíte postupovat podle pokynů platformy.
READ  Jak přenést informace z iPhonu do počítače. Používání služby iCloud

Jak nahrát fotografie/video na Instagramu s PC: Alternativní metody

Existují alternativní způsoby, jak stahovat obsah na Instagramu s PC: Zpožděné služby Android Emulator Services. Zvažte stručně tyto metody publikování obsahu.

Služby zpožděného vysílání

Odložený příspěvek je automatická zveřejnění fotografií a videí na Instagramu podle daného plánu. Například můžete připravit 5-6 obrázků a dát je automaticky v různých časech: Obrázek číslo jeden na pondělí, obrázek číslo dva v úterý.

Vše, co musíte udělat: Vyberte službu, přidejte svůj účet a plánujte publikaci.

Doporučujeme používat pararazit. Toto je automatizační nástroj SMM.

Užitečné funkce zahrnují vypuštěné vysílání na Instagramu. Kromě klasických příspěvků. fotografie a videa. v parazitu můžete naplánovat historii historie.

Navíc existuje hromadné zatížení. můžete přidat několik příspěvků najednou.

Přečtěte si více o službách odloženého vysílání v našem článku „Odložený příspěvek na Instagramu: Top-10 Services How to to the“. Článek obsahuje přehled nejlepších automatizačních služeb a pokyny pro práci s Parazit.

Emulátor Android

Dalším způsobem je skutečný archaický. Ale budeme o něm mluvit, abychom ho seznámili.

Můžete nahrát fotografie nebo videa na Instagram s PC prostřednictvím emulátoru Android. Například Bluestacks.

Takže můžete shrnout. Pokud z nějakého důvodu nemůžete stáhnout publikaci na Instagramu z mobilního telefonu nebo jste pro vás jednoduše nepohodlní, můžete použít pomoc třetích stran služeb. To lze provést jak prostřednictvím prohlížeče, tak prostřednictvím speciálních programů. Vyberte metodu, která je pro vás nejvhodnější.

Pro pokročilejší uživatele jsou nejlépe vhodné speciální emulátory, které napodobují váš smartphone na počítači. Ale takové programy se mohou zpomalit, pokud máte slabý počítač.

Skvělou možností by bylo použít služby SMM pro zveřejňování a plánování publikací. Mezi nimi si určitě vyberete právo. Takové služby se liší ve své funkčnosti, ale všechny jsou navrženy tak, aby automatizovaly zveřejňování publikací v této sociální síti.

Gramblr

Toto je program stolního počítače pro stahování fotografií a videí na Instagramu z počítače. Není obtížné jej použít:

 • První stahování aplikací a spusťte je https: // gramblr.com/uploader/#home.
 • Vytvořit účet. Chcete.li to provést, zadejte e.mail a heslo a také data z profilu Instagramu.
 • Klikněte na tlačítko Stáhnout publikace a vyberte požadovaný soubor v počítači.
 • Položte to. Nainstalovat filtry.
 • Dokončete design a publikujte fotografie.

Pomocí online služeb

Funkčnost takových služeb je zaměřena nejen na nahrávání fotografií, ale také na propagaci účtu. Stránka po určité době načte materiál po určité době.

Ale abyste mohli zveřejnit fotografii prostřednictvím takových zdrojů, budete si muset koupit předplatné nebo být spokojeni s omezenou sadou příležitostí.

Je také nutné označit přihlášení a heslo z účtu sociální sítě, aby mohl robot nahrávat materiály bez účasti vlastníka stránky.

Toto není nejbezpečnější způsob, jak stahovat materiály z počítače, takže byste je neměli podrobně zvážit.

Jak přidat fotografie na Instagramu z počítače pomocí oficiální mobilní aplikace

Další zaručená a správně funkční metoda pro dnešek na fotografiích nebo videích Instagramu, mít pouze počítač. použijte oficiální aplikaci Android spuštěnou na počítači.

READ  Přihlášení k Apple ID z počítače

Pro spuštění aplikace Android v počítači bude mít počítač emulátor třetích stran pro Windows nebo jiný OS. Naleznete seznam emulátorů zdarma a oficiálních stránek, kde je lze stáhnout: nejlepší emulátory pro Windows pro Windows (otevřeno na nové kartě).

Z těch emulátorů, které mohu doporučit za účelem publikování na Instagramu. NOX App Player a Bluestacks 2 (v jiných emulátorech však tento úkol nebude složitější). Další. Příklad stahování fotografií pomocí přehrávače aplikace Nox App Player.

stáhnout, instagramu, počítače
 • Stáhněte a nainstalujte přehrávač aplikace NOX do počítače. Oficiální web: https: // ru.Bignox.com/
 • Po spuštění emulátoru buď jděte na trh her uvnitř emulátoru, nebo si stáhněte aplikaci Instagram do emulátoru (původní APK je nejjednodušší ke stažení s Apkpure.com, a použijte speciální tlačítko v panelu vedle okna emulátoru ke stažení a instalaci v emulátoru).
 • Po instalaci aplikace stačí spustit a přejít pod svůj účet.
 • Publikace fotografie se odehrává stejným způsobem jako z telefonu nebo tabletu Android: můžete natočit fotografii z webové kamery počítače, nebo si můžete vybrat položku „Galerie“-„Ostatní“ a vybrat fotografii, kterou je třeba stáhnout na Instagram na „vnitřní paměti“ emulátoru. Ale zatímco se vám to nedaří, nejprve. odstavec 5 (protože ve vnitřní paměti zatím není žádná fotografie).
 • Aby byla správná fotografie z počítače v této vnitřní paměti nebo v galerii, nejprve ji zkopírujte do složky C: \ Users \ name_.wi.user \ nox_share \ image (Nox_Share.Obecná složka pro váš počítač a Android spuštěno v emulátoru). Dalším způsobem: V nastavení emulátoru (ozubené kola v horním řádku okna) v „základním“ bodě zapněte přístup kořenů a restartujte emulátor, po těchto obrázcích, videu a dalších souborech lze jednoduše přetáhnout do okna emulátoru.
 • Poté, co jsou potřebné fotografie v emulátoru, můžete je snadno zveřejnit z aplikace Instagram. V mých experimentech, při přidávání fotografie od přehrávače aplikace NOX, nebyly problémy (ale Leapdroid při práci vydal chyby, i když k publikaci došlo).

V emulátoru Bluestacks 2 (oficiální web: https: // www.Bluestacks.com/ru/index.html) Stahování fotografií a videí z počítače na Instagramu ještě jednodušší: stejně jako jedinou popsanou metodou musíte nejprve nainstalovat samotnou aplikaci a pak kroky budou vypadat následujícím způsobem:

 • Klikněte na ikonu „Otevřete“ v panelu vlevo a uveďte cestu k fotografii nebo videu na počítači.
 • Bluestacks se zeptá, jakou aplikaci potřebujete k otevření tohoto souboru, vyberte Instagram.

No, pak jsem si jistý, že víte, co a jak dělat, a publikace fotografie vám nezpůsobí potíže.

Poznámka: Bluestacks považuji za druhé místo a ne v takové podrobnosti, protože se mi moc nelíbí, že se tento emulátor nedovoluje, aniž bych zadal údaje o účtu společnosti Google. V přehrávači aplikace NOX můžete pracovat bez něj.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS