Jak importovat kontakty do iPhone 8 / 7 / 6S / 6

Můj starý iPhone byl ukraden, naštěstí jsem si kontakty a další data zkopíroval do počítače. Nyní chci importovat kontakty do svého nového iPhonu 7. Jak? Mohu obnovit kontakty v zařízení bez iTunes?

Uchovávejte si záložní kopii kontaktních informací pro své mobilní zařízení, abyste měli přístup k telefonním číslům, e-mailům a adresám, když je budete potřebovat. Pokud máte kontakty uložené v počítači ve formátu CSV nebo VCF, můžete je přenést do iPhonu po ztrátě kontaktních dat, např. kontakty v iPhonu zmizely kvůli aktualizaci iOS, hacknutí iOS, omylem smazané nebo z jiných důvodů. Když však máte seznam kontaktů v počítači, můžete být zmateni, jak jej importovat do iPhonu, že?? Tento článek vám ukáže nejlepší způsoby přenosu kontaktů z počítače do iPhonu pomocí několika kliknutí.

Synchronizace kontaktů na iPhone 8 / 7 / 6S / 6 bez iTunes

V takovém případě můžete odpovědět na iOS Transfer, vynikající správce dat pro iPhone, iPad a iPod. iOS Transfer umožňuje importovat kontakty z počítače do iPhonu bez iTunes. Správce iOS vám také pomůže přenášet a spravovat několik typů souborů pro vaše zařízení iOS, jako jsou kontakty, SMS, videa, hudba, fotografie, aplikace. Přenos iOS podporuje přepínání souborů mezi zařízením iOS a počítačem, přepínání souborů mezi zařízením iOS a iTunes, přepínání souborů mezi zařízením iOS a zařízením Android.

Klíčové funkce pro správu kontaktů v iPhonu:.Import kontaktů z počítače do iPhonu v dávkovém režimu Export kontaktů z iPhonu do počítače a jejich uložení jako soubory vCard nebo jako soubor CSSSynchronizace kontaktů z iPhonu s aplikacemi Outlook, Windows Address Book a Windows Live e-mailPřidávání, úprava kontaktů z iPhonu a slučování duplicit v počítači Správa kontaktů v paměti telefonu, iCloudu, Yahoo !, Hotmail atd. Д. bez námahy.

READ  Jak nastavit procento nabíjení na iPhonu XR

Další články

Synchronizace kontaktů Gmailu s iPhonem pomocí e-mailové aplikace

Kontakty Google můžete do iPhonu přenést také přidáním účtu Gmail do e-mailové aplikace a povolením možnosti synchronizovat kontakty Gmailu s iPhonem.

Otevřete aplikaci Pošta v telefonu.

Na další obrazovce vyberte jako poskytovatele e-mailu společnost Google.

Ve vyskakovacím okně klikněte na tlačítko Pokračovat. Povolení e-mailové aplikaci používat váš účet Gmail k přihlášení.

Zadejte své uživatelské jméno Gmailu, zadejte heslo a klepněte na tlačítko Další.

Na obrazovce Gmail přepněte přepínač vedle položky Kontakty na ON.

Ve vyskakovacím okně vyberte možnost Uložit do iPhone. uložit místní kontakty do iPhonu a stiskněte tlačítko Uložit.

Jak duplikovat kontakty

Téměř každé zařízení má vestavěné nástroje, které umožňují vytvořit kopii kontaktů. Pokud vám vestavěné funkce nestačí, můžete použít bezplatnou aplikaci třetí strany. Uvědomte si, že kontakty, jejichž jména jsou napsána v ruštině, nemusí být do souboru zadány správně, například jména se mohou změnit na nesrozumitelné hieroglyfy. Důvodem je problém s kódováním znaků. Tato chyba je však velmi vzácná a nemusí se vyskytovat na všech zařízeních.

Android

Export kontaktů ze systému Android:

  Nasazení aplikace Kontakty. Může mít jiný název, ale najdete v něm seznam svých kontaktů.

Rozbalení seznamu kontaktů v systému Android

Aplikace „Export kontaktů a dat CSV

Pokud tuto metodu z nějakého důvodu nemůžete použít, přejděte na Play Market a do vyhledávacího řádku zadejte „Exportovat kontakty“. Vyberte některou z navrhovaných aplikací, nainstalujte ji a vytvořte soubor pomocí ní. Například aplikace „Export kontaktů a dat CSV“, kde stačí kliknout na tlačítko a získáte soubor csv.

Klikněte na tlačítko Exportovat kontakty v aplikaci „Export kontaktů a dat CSV“

Windows Phone

Export kontaktů ze systému Windows Phone:

  Otevřete vestavěnou aplikaci „Přenos dat“. Je k dispozici na všech zařízeních se systémem Windows Phone. Pokud jste aplikaci odstranili ručně, obnovte ji z obchodu. Otevřete další nabídku v hlavním okně programu a vyberte možnost „Exportovat na kartu SD“.

V aplikaci Přenos dat vyberte možnost „Exportovat na kartu SD“

READ  Žádný zvuk na iPhonu bez sluchátek. Příčiny ztráty zvuku

Zadejte, že chcete exportovat kontakty ze systému Windows Phone

kontakty, iphonu, přenést, karty

Zálohování kontaktů a zpráv

Pokud vám výše uvedený způsob nefunguje, můžete použít aplikaci třetí strany contactsmessage backup. Stáhněte si ji zdarma z obchodu. Po instalaci se aplikace nezobrazí v seznamu třetích stran, ale přidá do systémových předvoleb další stejnojmennou položku.

  Rozbalte nastavení systému a vyberte možnost contactsmessage backup.

Přejděte na zálohování kontaktů a zpráv

Přijmout licenční smlouvu na zálohování kontaktních zpráv

Zadejte, že chcete zkopírovat kontakty

Nokia

Export kontaktů z telefonu Nokia:

  Použití adaptéru USB, počítače a aplikace třetí strany. Stáhněte si a nainstalujte sadu Nokia PC Suite z oficiálních webových stránek společnosti. Připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB a spusťte dříve nainstalovaný software.

Otevření kontaktů v aplikaci Nokia PC Suite

Označte kontakty a rozbalte nabídku Soubor

Pojmenujte své kontakty a určete, kam je chcete uložit

Pokud chcete přenést kontakty z jednoho iPhonu nebo iPadu do jiného iPhonu nebo iPadu, můžete tak učinit různými způsoby.

iCloud

Migrace kontaktů pomocí služby iCloud:

  Otevření oficiální webové stránky iCloudu v prohlížeči. Přihlaste se do něj a rozbalte aplikaci Kontakty. Pokud jste se nepřihlásili ze svého zařízení, nezapomeňte se po dokončení odhlásit, aby se k vašemu účtu nedostal majitel zařízení.

Požadavky

K migraci kontaktů ze zařízení se systémem Android do iPhonu potřebujete operační systém Android verze 4.0 nebo novější a iOS 9 nebo novější. Mezi kompatibilní zařízení patří iPhone 5 nebo novější, iPad 4. generace nebo novější, iPad mini 2. generace nebo novější a iPod touch 6. generace.

Musíte se také ujistit, že jsou obě zařízení připojena ke stejné síti Wi-Fi a k napájení.

Jak správně migrovat kontakty ze starého telefonu (SIM karty) do iPhonu a na iCloud

Vytvořte si účet Apple ID podle těchto pokynů (pokud už účet máte, nezapomeňte si zapamatovat heslo). To lze provést na webu iCloud.com).

V současné době se používají 3 typy fyzických karet SIM:

Pokud váš předchozí telefon pracoval s kartou Standart nebo Micro SIM, lze ji zkrátit na formát Nano. V tomto případě mějte na paměti, že čím starší je karta SIM, tím větší je její čip, a tím větší je pravděpodobnost jeho poškození a poškození kontaktů na ní uložených.

READ  přenos dat z telefonu do iPhonu. Jak přenést data ze starého iPhonu do iPhonu 13 pomocí iCloudu?

Import kontaktů ze SIM karty do iPhonu

Po připnutí karty SIM ji vložte do iPhonu a přejděte do Nastavení → Kontakty a klikněte na Importovat kontakty ze SIM (pro iOS 9 a starší je cesta trochu jiná: Nastavení → Pošta, adresy, kalendáře → Importovat kontakty ze SIM).

Nastavení synchronizace s iCloudem

Po uložení dat z adresáře karty SIM do telefonu je třeba je synchronizovat (exportovat) s iCloudem. Je třeba provést následující kroky (iPhone musí být připojen k Internetu):

Otevřete aplikaci Nastavení a přejděte do nastavení iCloudu;

V systému iOS 10.1 a starší verze iOS:

Přejděte na iCloud, přepněte políčko Kontakty do aktivní polohy a v zobrazeném okně klepněte na možnost Sloučit;

Počkejte několik minut a přejděte na iCloud.com z počítače a zkontrolujte, zda se kontakty úspěšně synchronizovaly (více informací níže).

Další články

Tato metoda je velmi pohodlná pro neškolené uživatele: vše se provádí velmi jednoduše a pomocí jediné aplikace. Možnost poškození nebo zničení osobních údajů během migrace je zcela vyloučena. Obnovení továrního nastavení iPhonu před přenosem.

kontakty, iphonu, přenést, karty
 • Do starého zařízení se systémem Android nainstalujte aplikaci Move to iOS.
 • Při nastavování nového iPhonu (nebo po obnovení továrního nastavení) na obrazovce Aplikace a data vyberte možnost „Přenést data ze systému Android“.

Přenos uživatelských dat ze zařízení se systémem Android prostřednictvím příslušné položky nabídky „Aplikace a data“

| Denial of responsibility | Contacts |RSS