smazat, čísla, pomocí, samsung

Jak odstranit kontakty z účtu Google na Androidu

Ekosystém Google má příležitost synchronizovat kontakty se serverem. To vám umožní ukládat telefonní čísla, adresy a další informace o lidech z kontaktů v smartphonu. Po vytvoření kontaktu jednou bude uložen na serveru Google a kdykoli k němu budete mít přístup prostřednictvím jakéhokoli prohlížeče, používám připojený účet. To vám umožní snadno přenášet kontakty z jednoho telefonu do druhého, zobrazit kontakty na počítači atd. Ale někdy musíte smazat kontakty z účtu Google na Androidu a jak to číst dál.

Chcete.li vytvořit seznam kontaktů, musíte se přihlásit k účtu Google (nebo jak se také nazývá. účet). Každý účet Google má své vlastní připojené kontakty, takže se musíte přihlásit k odstranění na správném účtu Google. Hlavní účet Google najdete, pokud otevřete aplikaci „Kontakty“ na smartphonu a poté klikněte na avatar uživatele na pravé straně. informace o připojeném účtu, jeho pošta a přezdívka se otevřou.

Proč zmizí kontakty v telefonu?

Existuje několik důvodů, proč telefonní čísla v telefonu zmizela. Nejčastěji se to děje kvůli:

 • Uživatelské neopatrné akce (náhodné čištění seznamu);
 • Resetování nastavení do továrny;
 • Získání práv super.uživatele;
 • Aktualizace operačního systému;
 • Problémy se synchronizací;
 • Aktivity viru, který řídí informace o smartphonu.

Selhání v systému může také učinit kontakty neviditelné. V tomto případě je můžete obnovit pomocí standardních parametrů.

Recenze o odstranění kontaktů z telefonu Samsung

Přidejte recenzi nebo sdílejte užitečné informace o stránce.

Obnovte stránku pro kontrolu Autor: Valnria 07-03-2021 19 hodin. 46 min.Zpráva: Na Samsung Galaxy je také smazáno 80 kontaktů, jak je uvedeno v článku. Autor: Oksana 03-05-2020 13 hodin. 56 min.Zpráva: Děkuji, pomohl s kontakty na Galaxy J6

Smartphony s nejlepší kamerou 2022. Hodnocení poskytuje telefony nejlepší fotoaparát dnes.

Telefon zdarma. Bezplatné telefony, smyslové a tlačítkové chytré telefony obou značkových výrobců Samsung, iPhone a Little.známé.

Zanecháváte recenze, pomáháte ostatním, aby se rozhodli správně. Váš názor je důležitý.

Odstranění všech kontaktů z Android Telphone čištění kontaktních dat

Rychlým způsobem, jak odstranit všechny kontakty, je vyčistit kontaktní aplikaci.

Klikněte na Nastavení. Aplikace. Kontakty (ujistěte se, že jste na kartě, všechny aplikace).

Na informační obrazovce aplikace klikněte na úložiště.

Na další obrazovce klikněte na tlačítko Získat data.

Dále uvidíte okno vyskakovacího objektu, klikněte na OK. Chcete.li potvrdit, že opravdu chcete odstranit všechny kontakty na vašem Android Tolyphone.

READ  Registrace účtu Sony Playstation 4

POZNÁMKA: Kontakty pro klasifikaci CLEACTION také odstraní celou historii hovoru a vybrané kontakty.

Mytí kontaktů s aplikacemi aplikací odstraní všechny kontakty uložené v zařízení. Všechny vzdálené kontakty však mohou být obnoveny, pokud synchronizovali data s účty Gmail nebo WhatsApp.

Musíte však zabránit nové synchronizaci telefonních dat s těmito účty. Pro tohle:

Na obrazovce účtu Google klikněte na účet Gmail.

Na další obrazovce vypněte synchronizaci přenosem přepínače do polohy vypnuté.

Podobně můžete zakázat synchronizaci s účty. Whatsapp a další.

Na další obrazovce odpojte synchronizaci překladem spínače naproti kontaktům na polohu vypnutou.

Tato metoda vylučuje všechny kontakty z Androidu, ale stále k nim můžete přistupovat prostřednictvím Gmail, WhatsApp a dalších.

Jak odstranit opakované kontakty na Androidu

Chcete.li odstranit kontakty z paměti smartphonu, zvážíme zejména několik způsobů, zejména: odstranění Androidem, odstranění s cloudovým úložištěm, ruční delece a odstranění softwaru.

Slova „odstranění“, které často používám, nestojí za to. všechno není tak děsivé. Ve skutečnosti se jedná spíše o „sjednocení“, ale přebytek zmizí. to znamená odstranění.

Ruční odstranění duplicitních kontaktů

Bez ohledu na to, jak zřejmé se tato rada jeví jako nejúčinnější, protože často je výjimka a neexistuje nic takového, že celý adresářský knihu jde do kopie.

Když roste elektronický notebook telefonu, začnete takové knihy chybět.

Chcete.li ručně odstranit duplikáty, musíte otevřít aplikaci „Kontakty“ vyberte tu, kterou nepotřebujete, zkontrolujte, zda má skutečně zadní část, a nejen vy zvláště vytvořili druhou a smažte ji a smažte ji, a smažte ji

Metoda je nejpohodlnější, ale je vhodná pouze pro ty, kteří mají takové jednotlivé kontakty. Pokud je hodně páteře, čteme dál.

Automatické odstranění stejných kontaktů

Jsou chvíle, kdy můžete zapomenout, že číslo osoby je již ve vašich kontaktech a chcete zaznamenat jeho e.mail. Proto stojí za to zkontrolovat, zda byly poznámky rozrušené.

V každém moderním smartphonu jsou téměř stovky různých kontaktů.

V tomto případě je v Androidu nástroj automatického odstranění duplikátu. Použijte jej co nejjednodušší. Je nutné pouze otevřít aplikaci „Kontakty“, spustit nabídku (zpravidla stisknutím „Tři body“), poté vybrat „Věty“ a poté „optimalizace“.

Smartphone automaticky naskenuje váš seznam kontaktů a nabídne ty, které lze kombinovat. Musíte si vybrat vše nebo ty, o kterých považujete potřebné. Pak systém udělá všechno sami a obdržíte adresář ve formě, ve kterém by měl být.

Odstranění kontaktu pomocí Gmailu

Automatická asociace duplikátů je možná na webových stránkách Google v sekci služby. Váš účet zahrnuje ukládání informací do zálohy a jednoduše jako součást služby Google Mail.

Chcete.li se do toho dostat, otevřete web Google na počítači nebo jiném zařízení, přihlaste se k němu a vyberte sekci se službami, které se nacházejí vedle vašeho účtu Avatar.

V okně se otevřel, přejděte na položku „Kontakty“ a otevřete je. Dále, hlavně nabídka na levé straně, vyberte „Kombinovat a opravit“. Opět vám budou nabídnuty kontakty pro sjednocení, ale na webu je to ještě pohodlnější než v aplikaci.

READ  Karta Samsung Galaxy se nezapne

Je to stále výhodné, když jsou všechny kontakty na jednom místě.

Po otevření stránky vám již bude nabídnut seznam oprav, protože skenování je prováděno bez vás a systém bude neustále sledovat vaši adresářskou knihu.

Je důležité si uvědomit, že tato metoda je dobrá v případech, kdy máte synchronizaci s telefonem a všechna data jsou na serveru co nejméně stejná a v paměti zařízení. V tomto případě budou po optimalizaci všechny kontakty automaticky aktualizovat v smartphonu.

Aplikace pro odstranění kontaktů na Android

Nedoporučoval bych použít aplikaci třetího partu k uvedení adresáře do pořádku. Nejen, že jim v zásadě nevěřím a na podvědomé úrovni se obávám, že odstraní přebytek, takže také vyžadují mnoho povolení.

Často dokonce žádají o přístup k vašim datům Google. Pochybná vyhlídka, že někdo může shromažďovat kontakty na svých serverech. To může být například provedeno pro vypracování plánu reklamních volání.

Pokud se stále rozhodnete využít aplikaci třetí strany, a ne postavené.v nástrojích Google, které již mají přístup ke všemu, pak by nejjednodušší možností bylo jednodušší sloučit duplikáty. Nestojí za to popsat podrobně, protože aplikace funguje velmi intuitivně a vypadá to, co Google dělá.

Tuto aplikaci lze použít, ale se standardními metodami je stále lepší.

Duplikované kontakty: Jak kombinovat a odstranit navíc?

Duplikované kontakty jsou pro uživatele Androidu dalším problémem. Objevují se při instalaci jiného firmwaru na zařízení a následné synchronizace. Výsledkem je, že se kniha čísel výrazně zvyšuje a budete muset dojít při hledání požadovaného kontaktu více než obvykle. Existuje výstup. Nejprve se můžete pokusit vyrovnat se zdvojnásobením operačního systému. Standardní kontaktní aplikace má funkci kombinace duplikovaných záznamů. Chcete.li to provést, musíte provést následující:

 • Spusťte aplikaci „People“ nebo „Contacts“.
 • Stiskněte tlačítko dotyku pod displejem telefonu (extrémní vlevo).
 • Najděte řádek „navíc“ v seznamu.
 • Vyberte funkci „Asociace duplikátů“.
 • Půjdete na novou obrazovku, kde operační systém nabídne najít stejné záznamy a kombinovat je.
 • Potvrďte své rozhodnutí.

Recenze o odstranění kontaktů WhatsApp na Androidu

Přidejte recenzi nebo sdílejte užitečné informace o stránce.

Obnovte stránku pro kontrolu Autor: Boris 20-04-2022 12 hodin. 13 min.Zpráva: Pouze uniformy mohou nazvat WA „Vatsap“. Ily))! Autor: Ivan 13-03-2022 17 hodin. 37 min.Zpráva: BV 6600 nefungoval. Autor: Serge 20-01-2022 23 hodin. 48 min.Zpráva: V nabídce Watsapp v nabídce nefunguje změna na smazání kontaktu Autor: Svetlana 17-09-2021 11 hodin. 25 min.Zpráva: Nifiga nefunguje. Neumožňuje ušetřit prázdný kontakt! ZTE Android 9. Autor: Alex 17-03-2021 01 hodin. 17 min.Zpráva: Děkuji! Rada funguje)) ps malý doplněk:. Po „show“ není kontakt odstraněn, ale zachován, jako prázdný. Tento prázdný kontakt je však již bez problémů odstraněn. Zte C Android 10 Autor: Semyon 03-09-2020 15 hodin. 18 min.Zpráva: nefunguje. Mám jen čtení. A v kontaktu nemůžete nic změnit Autor: Fedor 25-01-2020 05 hodin. 31 min.Zpráva: Alespoň jedna rozumná rada. Dík. Všechno fungovalo Autor: Finist 16-07-2019 16 hodin. 22 min.Zpráva: BQ 5201 Space Smartphone, děkuji. Pomohly, zbytečné kontakty zmizely Autor: Andrey 19-06-2019 11 hodin. 04 min.Zpráva: Anatoly Timofeevich, pokud potřebujete smazat počet volání z WhatsApp, Go Call (v aplikaci WhatsApp) v seznamu volání klikněte na číslo, které je třeba jej smazat a držet, dokud se na něm neobjeví. Podle. Kliknutím na které bude číslo smazáno. V seznamu hovorů je druhá metoda, stačí kliknout na číslo, které musí být odstraněno z WhatsApp dále v horní části obrazovky klikněte na nabídku ve formě tří vertikálně lokalizovaných bodů, v nabídce otevřené,, otevřená nabídka, Vyberte odebrat hovory z časopisu Magazine. Můžete také blokovat toto číslo. Autor: Anatoly Timofeevich 19-06-2019 07 hodin. 44 min.Zpráva: Dobrý den. Žádám vás, abyste vysvětlili, jak smazat počet volání na WhatsApp. Ne v čísle adresy Autor: Alexey 18-06-2019 09 hodin. 05 min.Zpráva: nepomohl Autor: Irina 29-05-2019 07 hodin. 51 min.Zpráva: vynikající autor. Prestige 5522 Autor: Eugenwb 28-02-2019 16 hodin. 12 min.Zpráva: Brilantní! Autor: Dmitry 17-02-2019 17 hodin. 50 min.Zpráva: nepomohl. Jako všechny ostatní metody nalezené v síti. Ale náhodou jsem našel další řešení problému. Android 8.1 automaticky „vám poskytne účet v duu, druh Google OSK, i když nevíte o existenci takové aplikace. A podaří se svázat některé přidané kontakty k tomuto účtu a poté jim nedovolí odstranit je kvůli jejich „důležitosti“ pro toto duo samotné. Najděte kartu „Uživatelé a účty“ v nastavení telefonu a jednoduše zbouďte účet duo do pekla. Poté jsem měl zbytečný kontakt. Pokud stále používáte duo, pak s ním vyjednávejte odstranění kontaktů samostatně. Zjevná chyba od Google.

READ  Zapomněli jste účet Samsung, co dělat

Smartphony s nejlepší kamerou 2022. Hodnocení poskytuje telefony nejlepší fotoaparát dnes.

Telefon zdarma. Bezplatné telefony, smyslové a tlačítkové chytré telefony obou značkových výrobců Samsung, iPhone a Little.známé.

Zanecháváte recenze, pomáháte ostatním, aby se rozhodli správně. Váš názor je důležitý.

Jak smazat číslo na Samsung?

Existují také případy, kdy je pro vás předplatitel relevantní, ale jedno z jeho čísel již nefunguje.

V tomto případě hledáme požadovaný kontakt a stisknutím vyberte položku „Informace“.

Otevře se okno s informacemi o předplatiteli, kde musíte kliknout na tlačítko „Změnit“ a odstranit zbytečné telefonní číslo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS