Způsoby, jak smazat neurčitelné aplikace v Androidu

Ilya.editor.in.Cief of Softdroid.Síť. Je autorem několika stovek manuálů a článků o nastavení Android. Asi 15 let opravuje zařízení a řešení technických problémů iOS a Android. Vypořádal se téměř o všech více či méně populárních značkách mobilních smartphonů a tabletů Samsung, HTC, Xiaomi a další. Pro testování se používají iPhone 12 a Samsung Galaxy S21 s nejnovější verzí firmwaru.

Během provozu mobilního gadgetu je nainstalováno mnoho různých aplikací. Někteří. systémové, jiní načítají uživatele, jiné jsou distribuovány jako viry a jsou zavedeny do OS: stávají se neprozkoumaní, což přináší výhody, ale poškozují.

Ve vedení vám řekneme, jak smazat teoreticky rozrušené aplikace. V praxi je mnoho z nich snadno deinstalováno.

Jak odstranit „nestabilní“ aplikace ze smartphonu

Pro zvýšení přitažlivosti chytrých telefonů na ně výrobci vložili co nejvíce různých programů. To je jasné. Prostě vezměte a odstraňte zbytečné Zastavte.

Ukazuje se, že některé programy nelze odstranit. Například u samostatných modelů Samsung není možné smazat (existuje pouze možnost „Zakázat“). Říká se, že Samsung S9 navíc předinstaloval „nestabilní“ aplikace Microsoft.

Tyto chytré telefony jsou uvedeny například. Stejný problém na jiných modelech. Mnoho z nich má nestabilní programy od samotného výrobce.

To vše musí být vyčištěno. Existují velmi zřídka nalezeny příklady modelů, na nichž neexistují žádné další programy. Například, když vyšel první iPhone, Apple pevně zaznamenal balíček nainstalovaných aplikací, takže operátor ATT nemohl přidat své obvyklé odpadky.

Existuje další příklad chytrých telefonů Google počínaje Google Phone G1 v roce 2008, poté linka Nexus a až na aktuální pixel (pixel 1, 2 a 3). Ani na nich nikdo není téměř Žádné odpadky, s výjimkou příliš mnoho aplikací Google, které jsou také považovány za údajně systémové a nejsou zcela smazány. No, malý počet neúspěšných aplikací třetích stran. Například hp cloud tisk je pevně šije na Nexus5. Ale o tom později.

Podle této logiky lze v zásadě považovat mnoho aplikací Apple na iPhone. Abychom to byli přesní, na iPhone je předinstalováno 42 aplikací, ne všechny, které lze snadno smazat: App Store, Kalkulačka, kalendář, kamera, hodiny, kompas, kontakty, FaceTime, soubory, najděte můj iPhone, herní centrum, zdraví, domov. Domov, domov, domov, domov, domov, domov, domov, domov, domov, doma., IBooks, iCloud Drive, iMovie, iTunes Store, iTunes U, klíčová poznámka, pošta, mapy, zprávy, novinky, poznámky, čísla, čísla, čísla. Stránky, vkladatel, telefon, fotografie, podcasty, připomenutí, safari, nastavení, zásoby, tipy, televize, videa, hlasové poznámky, peněženku, hodinky, počasí.

29 Aplikace jsou na Android předinstalovány a některé z nich nejsou standardními prostředky odstraněny: Android Pay, kalkulačka, kalendář, kamera, chrom, hodiny, kontakty, dokumenty, stahování, Drive, Gmail, Google, Google, Keep, Maps, Mapy. Zprávy, novinky počasí, telefon, fotografie, hraní knih, hraní her, hraní filmů TV, přehrávání hudby, hrací obchod, nastavení, listy, snímky, youtube, youtube.

Poznámka: Níže popsaná metoda umožňuje odstranit jakoukoli z těchto aplikací.

Mluvíme však především o odpadu ve výchozím operačním systému, ale o jiných situacích, kdy výrobce třetích stran, jako je Samsung, naplní svůj smartphone obrovskou spoustou nestabilních programů, počínaje jeho vlastními proprietárními aplikacemi a končící programy a končícími programy a Microsoft. Ostatní výrobci také dělají.

Proč to dělají? Je zřejmé, že kvůli penězům. O dohodách o partnerství by měly být jediné peníze. A nainstalovat stejné programy do formuláře nestabilní. Už úplně jiné peníze. To je jen předpoklad.

I když je to prostě úžasné. Platíme za telefon Samsung stovky dolarů! A stále chtějí chytit pár babek na dohody o partnerství!

Schopnost odstranit aplikaci chybí

Vždy řečeno, že „odpojení“ (deaktivace) aplikace je stejné jako odstranění. Ačkoli to (aplikace) pak trvá trochu místa v paměti, nemělo by to zobrazovat žádnou aktivitu ani shromažďovat data. Ale nedávno lidé ztratili důvěru v. Že tomu ani nevěří. Jako, proč to není úplně odstraněno ze systému?

A Microsoft po celá léta uzavírá dohody s výrobci telefonů a komunikačními provozovateli po celém světě. Finanční podmínky nejsou zveřejněny. Odmítá také říci s tím, co konkrétně partneři mají transakce pro nestabilní aplikace.

Jsou však „neúspěšní“ pouze teoreticky. V praxi stačí otevřít ADB (Android Debug Bridge) a spustit několik příkazů.

Telefon by měl být povolen na USB a zařízení je nainstalováno na počítači.

Balíčky seznamu PM | Balíček Grep ‚OnePlus‘: com.Oneplus.Balíček kalkulačky: Net.Oneplus.Balíček počasí: com.Oneplus.Balíček kůže: com.Oneplus.Balíček SoundRecorder: com.Oneplus.Balíček opsociallnetworkhub: CN.Oneplus.Balíček fotografií: com.Oneplus.Balíček obrazovky: com.Oneplus.Balíček deskclock: com.Oneplus.Balíček SetUpWizard: com.Oneplus.Balíček sdcardservice: com.Oneplus.Bezpečnostní balíček: CN.Oneplus.Balíček NVBackup: com.Oneplus.Wifiapsettings

Jako možnost můžete do telefonu nainstalovat inspektor aplikace do telefonu. Ukáže podrobné informace o všech zavedených aplikacích, jejich usnesení. Kromě toho může extrahovat (stahovat) soubory APK pro jakoukoli nainstalovanou aplikaci.

Pro odstranění konkrétního balíčku spustíme takový příkaz:

Pro „neúspěšné“ programy uvedené na začátku to vypadá takto:

Mimochodem, aplikace jsou opravdu lépe odstraněny, protože shromažďují a odesílají obrovské množství osobních údajů o všech aspektech vaší činnosti společnosti. Chcete.li vyhodnotit množství shromážděných dat, podívejte se na tento diagram. Porovnává, jaké údaje o vás jsou shromažďovány různými posly: Signal, IMessage, WhatsApp a Messenger.

READ  Na obrazovce televizoru Samsung je bílá skvrna. Černý svislý pruh na monitoru

Messenger nasává doslova všechno, co může. Ale signál se však vztahuje k uživatelům mnohem respekčně. Je to pochopitelné: Jedná se o kryptomesrager zaměřený na soukromí.

Je jasné, proč v Androidu není možné smazat systémové aplikace s běžnými nástroji. Seznam „systémových“ aplikací je však také nejednoznačný. Například uvedené balíčky lze jen stěží nazvat systémovým. Je však také nemožné je odstranit běžnými nástroji, pouze odpojte (deaktivujte):

Metoda je navíc vhodná pro jakoukoli komponentu systému obecně.

A navždy se zbavíme postaveného launcher.

Poznámka z fóra XDA-Developers. Pokud jde o systémové aplikace, znovu se objeví po resetování nastavení. To znamená, že ze zařízení stále opravdu neodstraňují, ale jednoduše odstraňte pro aktuálního uživatele (uživatel 0). Proto tým ADB nefunguje bez „uživatele 0“ a tato část týmu označuje vymazání pouze pro současného uživatele, ale data mezipaměti/dat stále zůstanou v systému. A to je dobré, protože i po odstranění systému systémové aplikace bude telefon stále schopen přijímat oficiální aktualizace OTA.

Jak smazat zbytečné aplikace z telefonu

Prostřednictvím standardního správce aplikací

Seznam se seznamem nainstalovaných programů Android najdete na adrese: Nastavení. Aplikace najdete se seznamem nainstalovaných programů Android.

Standardní nástroje správce aplikací Android Aplikace

V části „Aplikace“ můžete zjistit, kolik místa má tato nebo tato aplikace, kde je nainstalována ve vnitřní paměti nebo na SD kartě. Spodní část obrazovky ukazuje, kolik paměti je zdarma a zaneprázdněná. Kliknutím na řádek s názvem zjistíte velikost mezipaměti a spotřeby dat v OS.

Aplikace nainstalovaná uživatelem může být zastavena (t.E. Vyložte z paměti), odstraňte nebo přeneste telefon z paměti na SD kartu (což je užitečné, pokud je nutné uvolnit paměť telefonu).

Na kartě SD na kartě. seznam aplikací nainstalovaných na telefonní kartě SD.

Sekce provádí. užitečné informace o tom, kolik času tento nebo tento program funguje, kolik je utraceno RAM. Pokud tedy aplikace spotřebovává zdroje marně, může a měla by být odstraněna.

Je třeba poznamenat, že standardní nástroje pro Android nejsou vhodné pro hromadné odstranění aplikací pro Android, i když je to užitečné při jediném odstranění balíčku.

Doporučujeme vám vyzkoušet jakoukoli třetího manažera aplikací pro Android. Existuje mnoho programů pro Google Play a pak z nich budeme považovat za nejinteligentnější.

Odstraníme aplikace prostřednictvím CCleaner

Ccleaner je jednoduchá, ale efektivní užitečnost pro odstranění aplikací na Androidu. Intuitivně srozumitelná integrace vám umožňuje odstranit všechny zbytečné v několika kliknutích: aplikace a mezipaměť (někdy zabírající stovky megabajtů), instalační programy APK a dočasné soubory, další „odpadky“. Plná verze aplikace je zdarma, ale obsahuje reklamu.

Sekvence akcí pro odstranění aplikací pomocí CCLEANER:

  A nastavit užitečnost

 • Prostřednictvím hlavní nabídky jdeme do části „Správa aplikací“.
 • Nainstalované, systémové a odpojené aplikace jsou distribuovány podle kart. Vyberte požadovanou část.
 • Stisknutím řádku s aplikací jsou k dispozici informace: Název, velikost programu a mezipaměti, datum instalace, verze atd.
 • Zdůrazňujeme prvky a stisknutím ikony koše odstraníme programy z Androidu.
 • Opět stiskněte „Odstranit“ a potvrďte operaci.

Odstranění aplikací prostřednictvím programu CCLEANER pro Android

Prostřednictvím Ccleaner můžete smazat aplikace v režimu balíčku a ne jeden po druhém, jak nabízí standardní správce.

Ccleaner je vhodný pro pravidelné čištění Android a aplikace z telefonu. Odstranit standardní aplikace pro Android (například Disk Google, Gmail) v CCCEANER není možné. Ani s kořenovou polohou, ani bez ní.

Clean Master. Odstranění standardních a uživatelských aplikací

Clean Master je další program pro komplexní čištění telefonu z odpadu: dočasné soubory, duplikáty a zbývající data, která tato nebo tato aplikace byla „líná“. Clean Master se ne specializuje na dischannel programu, ale složení obsahuje modul s názvem Application Manager.

Režim balíčku aplikací v telefonu je k dispozici zde. Kromě toho můžete spravovat balíčky APK a přesunout aplikace z paměťové karty. To pomůže přerozdělit prostor a vymazat vnitřní paměť telefonu.

Odstranění aplikací systému Android v Clean Master není k dispozici, mohou být deinstalovány pouze uživatelské programy. nainstalovány na vlastní pěst.

Pro odstranění programu prostřednictvím Clean Master provedeme následující:

 • Stáhněte a nainstalujte aplikaci na Android
 • Po spuštění stiskněte tlačítko Start
 • Jdeme do sekce Tools. Správce aplikací
 • Klikněte na tlačítka „Poskytnout“ a poté „Povolit“ v dialogu, který se otevře
 • Ve správci aplikace Clean Master zkontrolujte aplikace, které je třeba z telefonu odstranit
 • Stisknutím tlačítka „Odstranit“ a OK potvrďte Deinstal
 • Pokud si nejste jisti, že chcete aplikaci odstranit, klikněte na „Zrušit“.

Clean Master Dealler vám umožňuje rychle odstranit zbytečnou aplikaci na Android

Odstraňovač systémové aplikace Pro

Odstranění aplikací systému Android pomůže urychlit provoz OS. Má však smysl to převzít, pouze pokud jasně víte, co můžete smazat. Chcete-li to provést, budete potřebovat odstraňovač aplikací pro root-pravé a systémové aplikace.

Smazat zbytečné aplikace z telefonu

Prostřednictvím sekce lze systémové aplikace odstranit, aby vám obyčejní manažeři nedovolili. Doporučujeme vám však dodržovat doporučení Deinstal a deaktivovat pouze aplikace, které mají značku „lze odstranit“. Jinak můžete deaktivovat operační systém Android nebo provokovat systémové chyby.

Chcete.li odstranit komponenty systému Android:

 • V nabídce System App Remover přejděte do části „Systémové aplikace“;
 • V seznamu označte prvky pro odstranění pomocí klíšťat;
 • Stiskněte tlačítko „Odstranit“.
smazat, nainstalované, aplikace, android

Mimochodem, tato metoda pomůže smazat podrážděné aplikace skryté ve standardním dispečerovi Android, dostupné pouze v nouzovém režimu. Jako příklad, reklamní viry a spyware.

Rada. Pokud je vaším cílem uvolnit prostor v paměti telefonu, nedoporučujeme vám odstranit systémové aplikace. Je lepší zakoupit prostornou paměťovou kartu a nainstalovat na ni všechny aplikace.

READ  Jak vrátit ikonu telefonu na Android

Odstraňovač systémové aplikace vyžaduje platbu za svou plnofunkční práci ve verzi Pro (bezplatná redakční kancelář zobrazuje reklamu ve spodní části okna). Symbolické 1.88 Otevřený přístup k funkcím:

 • Správa systémových a uživatelských aplikací;
 • Přesunutí jakékoli nainstalované aplikace na SD kartu nebo interní paměť telefonu;
 • Použijte jako koš pro telefon;
 • Umožňuje odstranit systémové aplikace pro Android;
 • Režim balíčku Deinstal: Můžeme si všimnout příznaků pouze potřebné aplikace a odstranit je v několika lisech.
 • Flexibilní správa standardních a uživatelských aplikací: Třídění, filtrování podle názvu, balení a cesty, vyhledávání vyhledávání atd.

Jak vypočítat bloatware?

Ve skutečnosti je všechno docela jednoduché. Musíte „odříznout“ všechny nadbytečné. Nejprve je důležité předat seznam pro služby Google Services a Google Play. Informace o programech najdete přímo v nastavení. V souladu s tím jsou tyto aplikace odpojeny, a ještě více, takže v žádném případě nemůžete smazat. Pak to vše záleží na výrobci smartphonu. Například majitelé Samsung a zařízení OnePlus mají předem nainstalované operační systémy. Oni jsou bezpochyby krásní, ale pokud chcete například použít třetí stranou, pak je lepší je odpojit. Protože s vysokou mírou pravděpodobnosti bude váš smartphone zpracovat nejen animace a hlasitý shell, ale také „udržovat v paměti“ některé soubory výrobce shell.

Je to také dobré řešení pro použití programu s názvem Remover App App. Umožní vám nejen odstranit jakoukoli aplikaci nebo službu, ale také vám ukáže podrobné informace o ní, abyste mohli zjistit, jak důležitý je to program. Jen pro případ, že před provedením takových manipulací provedete zálohu svých dat.

smazat, nainstalované, aplikace, android

Jak odstranit „nestabilní“ aplikace na Androidu

Dnes jsem viděl instrukce, ve které se navrhuje odstranit aplikace prostřednictvím příkazového řádku. Podle mého názoru to použije 2,5 lidí, takže chci mluvit o jednodušším způsobu.

Všechny akce popsané v článku, který provádíte na vlastní nebezpečí a riziko, autor neodpovídá za důsledky. Článek není výzvou k akci. Odstranění systémových nástrojů může proměnit telefon na „dýně“.

Musí být zapnuto, aby se odstranily předinstalované aplikace bez pravého kořenového práva. Chcete.li to udělat, jděte po cestě:

Najdeme „číslo montáže“ a několikrát klikneme, může to vyžadovat zadání hesel.

Nastavení → navíc/systém → pro vývojáře

V této nabídce najdeme „ladění USB“ a zapneme.

Pomocí tohoto programu odstraníme aplikace „extra“. Stáhněte si archiv zip do počítače od odkazu, rozbalte, nainstalujte, otevřete.

Připojujeme telefon z počítače kabelem. Na telefonu se objeví okno s návrhem na zapnutí depozice. Klikněte na „Povolit“.

V ABD Control App Control pomocí vyhledávání (přímo shora) najdeme aplikaci, klikněte na PKM a vyberte „Odstranit“. Pokaždé, když stojí za to pečlivě zkontrolovat, co budeme smazat.

Je vhodné se vrátit do nastavení telefonu a vypnout režim „pro vývojáře“ “

Toto je můj první článek o VC, kritika je vítána.

Ahoj! Píšu od dýně. Co jsi mi tady poradil.

Nechci se rozčilovat, ale svým „jednodušším způsobem“ stejné 2,5 lidí použijí přesně stejné.

A 1.5 z nich se havaruje nějaká systémová aplikace (ze zvědavosti) a přijímá „cihel“. Přijdou sem. Stěžovat si!

Nebudou dostávat. Při resetování do továrního nastavení je firmware srolován novým, se všemi aplikacemi.

Při zapnutí telefonu jsou standardní tlačítka. Google Bootloader.

Čímž se zvyšuje názory a hodnocení zdrojů. Zisk!

Ahoj. Píšu od vývojáře. Stal jsem se dýní. Co jsi mi tady poradil?

Jděte do každé z těchto aplikací Spam a vložte jeden a plus komentáře s jednotkami. Nechte je poté ukončit recenze.

Takže jsou umístěny ve výchozím nastavení. Je jim to jedno

Soudě podle toho, jak zaměstnanci Yandexu běželi na minutu mého komentáře, vůbec ne.

Dobrý nápad. Například například snižují hodnocení hry. Pokud do 7 dnů tyto aplikace nejsou ve výchozím nastavení stanoveny a smazány, pojďme zhroutí hodnocení.

Ahoj! Píšu s iPhone. Vaše metoda nefunguje. A tak jsem se chtěl stát vývojářem.:(

Pak jsou překvapeni, že na všech obrázcích kanceláří Google, Googles s iPhones.

Jakýkoli způsob, jak odstranit přebytek, již dobrý. Myslím, že by to nemělo být povýšeno na „uživatele“, ale na prodejce. Ne každý používá 4/64 smartphonů, ne všechny. A když prodáváte BQ s charakteristikami 1/8, a existuje také spousta aplikací od Yandexu. Zčernáte se, zatímco se to zapíná. A je těžké lidem vysvětlit, že musíte jen odstranit zbytečné.

Mám Digma 2017 od 512/4. Kromě toho jsou na webu výjimečně dobré recenze jako lidé a dokáže hrát ve hrách. Ale ve skutečnosti teď na něj nemám co nainstalovat. Pravidelně musíte smazat SMS na „vyčistit“ paměť a přijímat novou. V těch. Podpora Digma potvrdila, že aplikace nelze nainstalovat. A Gugol je za všechno na vině. To znamená, že za tři roky se telefon sám změnil v dýně kvůli skutečnosti, že služby HCGOL jedí všechny zdroje.

Upřímně, byli bych lidé, kteří nevědí, jak nikdy vložit takové aplikace do ADB. Smažete další jadeh.Dole a pak napíšete do recepční místnosti, že se babičky posunuly.

Jak odstranit „nestabilní“ aplikace na telefonech z článků Android redakční kanceláře

Koupíte si nový telefon, možná i radoier za své peníze, spusťte je a existují spoustu softwaru, které nepotřebujete: prohlížeče, posly, hry, aplikace pro obchod.

Některé z nich lze jednoduše odstranit, jiné mohou být deaktivovány v části „Nastavení → Aplikace → Name_ Application“ tlačítko „Zakázat“. Některé z aplikací jsou však považovány za systémové a nedovolují se, aby se žádným způsobem odstranily, s výjimkou obdržení kořenových práv.

READ  Inteligentní hodinky nevidí SIM kartu

Provádíte všechny popsané akce na vlastní nebezpečí a riziko, nese odpovědnost za důsledky, popisuji tuto sled akcí výhradně pro sebe.

Odstraňování systémových nástrojů může vést k úplné nefunkci telefonu.

Aplikace nejsou ze zařízení odstraněny, resetování nastavení do továrny by mělo vrátit vše do původního stavu, když kontaktujete opravy záruky v jakémkoli problému, doporučuji vrátit telefon do tovární nastavení a zkontrolovat, zda problém zbývá, protože jakýkoli software může nastat přesně mimo- pro vzdálené systémové aplikace.

Tento režim je aktivován v části „Nastavení → v telefonu → Informace o softwaru → Sestavit verzi“.

V této položce nabídky musíte sklouznout v řadě 15krát, dokud se neobjeví nápis „Stal se vývojářem“ (pokud se stanete vývojářem, bylo by opravdu tak jednoduché).

Poté se objeví položka nabídky „Nastavení → Nastavení → Nastavení vývojáře“, ve které musíte povolit položku nabídky „Ladění USB“.

Režim umožňuje vytvořit mnoho užitečných věcí, zejména se připojit k počítači, dát z něj aplikace a smazat nainstalované.

Počítač bude muset nainstalovat ADB a možná ovladače pro vaše zařízení. ADB si můžete stáhnout na oficiálních webových stránkách, ale používám Chocolatey: Choco Install ADB k jeho instalaci k jeho instalaci.

Vložíme USB do PC a telefon, pokud se v telefonu objeví požadavek na přístup k přístupu, pak je vše v pořádku. Pokud ne a při volání do CMD ADB, objeví se následující zpráva:

Ovladače telefonu v počítači tedy nejsou nainstalovány. Nejjednodušší způsob, jak je pro mě najít na webových stránkách 4PDA v tématech sekce „Firmware“ o vašem telefonu.

Po instalaci ovladačů a řešení přístupu do telefonu bude možné přihlásit se pomocí příkazu ADB Shell:

Hledání se odehrává podle názvu balíčku, který se někdy velmi liší od názvu, který se zdá být uživateli. Zde může pomoci typu informací o aplikaci nainstalovaný v telefonu.

 • Tým Packages PM seznamy zobrazí úplný seznam aplikací nainstalovaných v systému.
 • Příkaz GRAS Drop bude filtrovat na tomto seznamu všechny řádky, ve kterých je kombinace kapky.

PM odinstalovat příkaz.-Uživatel 0 name_parte „odstraní balíček se zadaným názvem ze systému.

smazat, nainstalované, aplikace, android

Opakujeme pro každou aplikaci, kterou již nepotřebujeme, a poté zkontrolujeme, že v systému nebylo nic rozbité.

Pokud jste to zlomili, odhodíme telefon do nastavení továrny, vrátí to všechny vzdálené aplikace a obnoví je z firmwaru.

Takové manipulace neovlivňují takové paranoidní aplikace, jako je například Sberbank, který odmítá začít s kořenovými telefony.

Jak smazat podrážděné aplikace s Androidem

Některé aplikace váží velmi málo, protože se jedná o jednoduše ikony a stisknutím na Google Play dokončíte instalaci

Chápu, proč se Samsung rozhodl nesplnit sliby členů vlády, kteří tvrdili, že žádosti lze snadno nainstalovat. Přímý odkaz na skutečnost, že software lze odstranit, neexistuje žádný zákon.

A protože zákonodárce stanovil velmi velké pokuty za obchodování s chytrými telefony bez domácího softwaru, je logické, že Korejci se rozhodli, že je lepší to přehánět, než odcizit. Proto. v blízké budoucnosti. bude software nestabilní a pravděpodobně ho bude moci odstranit až po přijetí objasňujících činů nebo vysvětlení FAS.

Budeme muset být spokojeni s metodami náhradního odstranění, protože nemůžete jen vzít a vymazat program ze zařízení.

 • Spusťte „Nastavení“ a otevření části „Aplikace“;
 • V seznamu najděte aplikace, které chcete smazat;
 • Otevřete stránku každé aplikace postupně;

Zastavení a odpojení aplikace jsou srovnávány s odstraněním

Zastavení aplikace ji zakáže pokračovat v fungování. A vypnutí jej zcela odstraní z plochy. Pokud si přejete, můžete celý proces zabalit, jít do nastavení a nejprve jej zapnout a poté znovu spustit aplikaci.

Odebrat?

Zde jsme nemluvili o takových jednoduchých aplikacích, jako je notebook nebo hudební přehrávač. Jménem aplikace je již jasné, že může být odstraněn bez jakýchkoli důsledků, pokud vám to nevyhovuje.

Zde je krátký seznam aplikací nalezených na chytrých telefonech a zaslouží si odstranění (mnoho z nich jsou dobré produkty, jde pouze o skutečnost, že jejich odstranění neovlivní práci smartphonu):

 • Notebook
 • Poznámky
 • Zdraví
 • Zrcadlo
 • Kompas
 • Počasí
 • Skener
 • Advi
 • Herní centrum
 • Suite Android Accesstivity Suite (důležité pro lidi se zdravotním postižením)
 • Instalační program aplikací
 • Správce aplikací
 • Služby (tyto 3 aplikace lze odstranit, pokud nepoužíváte)
 • Hicare (Technická podpora chytrých telefonů Huawei)
 • Zařízení Huawei (aplikace na Huawei, což je pouze odkaz na web společnosti)
 • Clon telefonu (přenos všech dat ze starého smartphonu do nového analogového inteligentního přepínače ze společnosti Samsung)
 • Samsung Internet, MI prohlížeč a další prohlížeče (to vše jsou analogy Google Chrome, a proto má smysl ponechat pouze jeden přístup k internetu)

Samozřejmě to není zdaleka úplný seznam zbytečných aplikací nalezených na moderních chytrých telefonech. Každý výrobce se snaží „zasadit“ uživatele na své produkty (nebo na aplikace od vývojářů třetích stran, pokud se jedná o umístění reklamy).

Ale i když odstraníte pouze výše uvedené aplikace, můžete již na smartphonu uvolnit hodně místa a prodloužit čas jeho práce z jednoho náboje!

P.S. Nezapomeňte se přihlásit k odběru telegramu na našem populárním vědeckém webu o mobilních technologiích, abyste si nechyběli nejzajímavější!

Shark Magazine by Shark Themes

| Denial of responsibility | Contacts |RSS