Jak odstranit z telefonu Android

Operační systém Android je považován za nejčastější kvůli velkému počtu dominantních funkcí, ale systém je nedokonalý, nedostatky programátorů se často nacházejí. Například navzdory velkému počtu stížností uživatelů výrobci nepřestávají instalovat aplikace třetích stran na nová zařízení. Jde o program. Což není z gadgetu snadné odstranit.

Existuje několik způsobů, jak smazat z telefonu Android navždy. Implementace každého má své vlastní vlastnosti, takže se musíte nejprve seznámit s pokyny pro krok.

Prostřednictvím nastavení

Snad nejjednodušší implementační způsob, jak vypnout na Androidu, je deaktivovat ve standardním nastavení gadgetu. K tomu bude uživatel muset otevřít „Nastavení“ a přejít do části „Aplikace“.

Poznámka! V nejnovějších verzích operačního systému, aby se zobrazovaly všechny aplikace nainstalované na smartphonu, musíte navíc kliknout na tlačítko „Zobrazit všechny aplikace“.

Musíte najít a vybrat „„ Aplikaci “, aby byly všechny dostupné informace o programu zobrazeny na displeji smartphonu. V horní části obrazovky se zobrazí dvě tlačítka „Power (Power) Stop“ a „Disable“. Musíte na něj proklouznout a potvrdit akce klikněte na OK “.

Odpojení systémové aplikace prostřednictvím nastavení

Použití aplikace třetí strany

Pokud by nástroj nemohl být deaktivován prvním způsobem, doporučuje se použít aplikaci balíčku deaktivátoru třetí strany. Pomocí takových programů můžete odstranit jakýkoli systémový software nainstalovaný výrobcem OEM.

Dnes je balíček deaktivů považován za jediný spolehlivý nástroj pro smartphony Samsung a LG. Program můžete nainstalovat prostřednictvím trhu Play. Náklady se pohybují od 2 do 4,5 dolarů.

Týmy adv

Při implementaci je tato metoda nejobtížnější, ale zároveň účinná a bezplatná. Nejprve musí uživatel stáhnout a nainstalovat program ADV do svého počítače.

Důležité! Chcete.li vytvořit správné spojení mezi počítačem a smartphonem, musíte navíc nainstalovat ovladače USB pro Windows. Majitelé PC na Linuxu a MAS to nemusí dělat.

Dále musíte otevřít herní trh z mobilního zařízení a najít/nainstalovat inspektora aplikace. Tento nástroj poskytne přesný název balíčku na u nebo jakoukoli jinou systémovou aplikaci, kterou je třeba deaktivovat ručně.

Po instalaci programu jej musíte otevřít a vybrat tuto sociální síť ze seznamu aplikací. Nyní musíte připojit gadget k PC a aktivovat USB-Paper.

Odstranění systémové aplikace v přítomnosti pravého kořene

Aplikace sociálních sítí neovlivňují výkon operačního systému jako celku, takže systémový nástroj lze bezpečně smazat. V chytrých telefonech s právy super sexu je snadné to udělat. Dříve si musíte stáhnout aplikaci Root Uninstaller. Dále bude sekvence akcí vypadat následovně:

 • Před pokračováním s nástrojem Deinstal se musíte ujistit, že není spuštěn. Chcete.li to provést, musíte se vydat na cestu: „Nastavení“. „Aplikace“. „Zanedbané“. Pokud je spuštěno, musíte sklouznout k názvu programu tak, aby se nabídka zobrazovala tam, kde bude možné jej zastavit.
 • Po instalaci programu kořenového odinstalleru je třeba jej otevřít.
 • V části „Systémové aplikace“ musíte vybrat konkrétní a vyklouznout na něj, aby se podnabídka zobrazovala na displeji smartphonu. Z možných akcí musíte sklouznout na „Odstranit“.

Poznámka! Nejprve se doporučuje neodstranit systémové soubory, ale na chvíli je zamrznout, aby se zajistilo správné a správné provoz operačního systému.

READ  Vytvoření instagramového účtu z telefonu iPhone. Prostřednictvím aplikace v telefonu

Deaktivace aplikace pomocí programu kořenového odinstalace

Jak vymazat z telefonu na Androidu

Zpravidla je velmi snadné vymazat jakýkoli software se zařízeními pro Android. stačí pouze upínat ikonu programu, aby existovala možnost pohybu. Dále to stačí přesunout do „košíku“, který bude umístěn v horní části obrazovky. Tato metoda však program nemusí úplně vymazat a některá data mohou být i nadále v paměti smartphonu. Chcete.li se úplně zbavit mobilní aplikace na u, musíte provést několik jednoduchých akcí:

 • Jděte hrát na trh.
 • Řídit a stiskněte ikonu tohoto programu ve vyhledávači.
 • Klikněte na tlačítko Odstranit a uvažovat o procesu odstranění softwaru ze zařízení.

Aplikaci sociální sítě můžete odstranit prostřednictvím nastavení telefonu:

Patří k meta platformám, uznávaným jako extremistická organizace, její činnosti jsou v Rusku zakázány

Ahoj. Řekněte mi, nevíte, kde synchronizace kontaktů na u s kontakty šla do telefonu? Všechna oprávnění jsou, že je zahrnuta nepřetržitá synchronizace kontaktů v aplikaci a dokonce i v nastavení Messenger v sekci pro správu kontaktů vidím celý můj notebook, ale z nějakého důvodu to funguje pouze jedním způsobem-v poznámce není FB (v poznámce ( existují i ​​jiné účty). V nastavení telefonu na účtu účtů a synchronizace tlačítka synchronizace FB a Messenger nejsou aktivní, existuje nápis „Synchronizace je odpojena pro všechny prvky“ a není navržena žádná akce s výjimkou odstranění účtu. Ve skutečnosti opětovné instalace aplikací nic nedalo. Mám HTC, můj manžel Samsung má stejný příběh.

Ahoj. Vím, že sám tuto příležitost vypnul. Pokud jde o způsoby, jak se dostat kolem něčeho třetí strany: Mám podezření, že se objeví nebo by se měla objevit, ale zatím není co doporučit.

Jak samotnou aplikaci smazat!? Po aktualizacích se to stalo šíleným!

Ale jen v aplikacích není smazáno? Pokud ne, pak se můžete pokusit jen to vypnout.

smazat,. telefonu

Deaktivované. Samotná aplikace není odstraněna a toto je další místo v paměti. Pomoc! Dík!

Na některých telefonech je postaven. Lze jej vypnout, ale není odstraněno (dobře, pokud bez kořene).

Pomozte mi prosím, nemohu účet smazat. Existuje podezření, že někdo změnil heslo. Heslo není na těle upuštěno. Nebo zvolit adresu. Servisní středisko nemůže pomoci

Ahoj. To znamená, že nic nepřijde na poštu nebo SMS, správně? Bohužel pak nejsem schopen nějak pomoci.

Píše, že telefon nesouvisí s stránkou a poštou, i když jsem zkontroloval svou poštu a můj telefon je svázán se stránkou. Nemohu požádat o heslo, které by požádalo o staré, nejsem správně zadán, stisknu heslo, zadám poštu nebo telefon není připojen k stránce, možná existuje určité rozhodnutí. Budu velmi vděčný!

Neznám řešení vašeho případu. Buď někdo změnil připojenou poštu a telefon, nebo někteří jiní byli jednou po dlouhou dobu připevněni. V prvním případě nemůžu vůbec nabídnout možnosti (kromě pokusu o nějakým způsobem vyřešit problém s podpůrnou službou), ve starých a číslech druhého zastávání starých adres a čísel.

Dobrý den, po odstranění účtu na u nikdo nemůže obnovit ano. Vstup přes do hry PUBG Mobile, že nebude svázán?

smazat,. telefonu

Nemohu odpovědět: Nevím přesně, jak je v PUBG Mobile uspořádána autorizace. Pokud jsou stále spojeny s. To je nemožné. Pokud je to důležité pouze během registrace a pak hlavní roli hrají údaje na serverech PUBG, pak to může přijít.

„Otevřete nabídku (tři pruhy vlevo nahoře)“ ne vlevo, ale vpravo!

READ  Jak zapnout svítilnu na iPhonu, když zazvoní. Jak zapnout blesk při volání na iPhone pro tichý režim?

Ahoj zlato! A já jsem nainstaloval. ale všechny nesmysly na Ramblerovi jeho jménem u Rampartu. Jak se zbavit? Dík. Mimochodem a připoutaný k sudoku. A ne jak se odvádět.

Ahoj. Zdá se, že účet v této sociální. Stále máte síť. Projděte prohlížeč a v případě potřeby odstraňte účet.

Jak odstranit z telefonu Android

Dnes se stále více uživatelů sociálních sítí zajímá, jak odstranit z telefonu Android. Může existovat několik důvodů. touha osvobodit vzpomínku na smartphone, odstranit profil sociální sítě, instalace lehčí verze atd.D. Nejčastějším důvodem je velká „hmotnost“ programu, který se zvyšuje s každou aktualizací. To je skutečný problém pro telefony Android s malou pamětí. Níže zvažujeme všechny způsoby, jak rychle odstranit z telefonu navždy.

Z telefonu Android existuje několik metod smazání. prostřednictvím trhu s hraním, pomocí jednoduchého lisování, prostřednictvím nastavení nebo pomocí speciálních aplikací. Zvažte každou z možností podrobně.

Prostřednictvím hry na trh

Jedním ze způsobů, jak odstranit ze smartphonu Android, je využití funkčnosti trhu Play. Algoritmus akcí:

 • Zadejte trh Play;
 • Najděte prostřednictvím vyhledávání a klikněte na něj;
 • Ještě jednou klikněte na název softwaru;
 • Klikněte na tlačítko Odstranit a postupujte podle doporučení.

Tato metoda umožňuje odstranit software z telefonu na Androidu, ale následně ji lze nainstalovat znovu.

Prostřednictvím nastavení

Další možností pro úplné odstranění aplikace je použití funkčnosti telefonů Android. Zde je algoritmus akcí stejný pro všechny chytré telefony, ať už se jedná o Samsung, Nokia nebo jiná zařízení.

 • Najděte na seznamu;
 • Klikněte na správný software;
 • Zadejte sekci paměti;
 • Klikněte na tlačítko čisté hotovosti;
 • Vraťte se zpět a klikněte na tlačítko Odstranit a potvrďte svou akci.

Takové akce jsou nezbytné k vyčištění stávajících „ocasů“ a navždy odstranění u z telefonu.

smazat,. telefonu

S pomocí běžného lisování

Nejjednodušší způsob, jak odstranit z telefonu Android, je najít tlačítko na displeji, stisknout jej po dobu 2-3 sekund a poté vytáhnout ikonu nahoru (kde se koše objeví). Stojí za zmínku, že tato metoda je vhodná pouze pro nové verze operačního systému. Ve starších verzích operačního systému je odstraněn pouze odkaz z obrazovky, a nikoli samotná aplikace.

Metody odstranění. Onydrive, Netflix a další aplikace na Samsung Galaxy

K dispozici je několik způsobů, jak dokončit odstranění předinstalovaných aplikací, ale každá z nich vyžaduje uživatele určitého úsilí a znalostí. Aplikace můžete smazat díky speciálnímu příkazu ADB nebo prostřednictvím správce souborů, poté, co jste dříve získali root práva. Systémové aplikace nelze mimo jiné s přístupem do kořenového katalogu interní paměti souborů, ale přenášeny na paměťovou kartu.

Naštěstí existuje mnohem jednodušší metoda, která neznamená použití PC nebo získávání kořenových práv. Spočívá v použití funkce odpojení aplikací.

Druhý způsob, jak úplně a navždy smazat aplikaci na u z telefonu Android

Tímto způsobem můžete odstranit vše, co chcete, pouze to je obtížné, protože budete muset získat kořen správně.

To však není obtížné, pokud jste v softwaru alespoň trochu zběhlý. Jak přesně mohu popsat.

Závisí to na modelu vašeho telefonu. Mám malou instrukci a tam si můžete okamžitě stáhnout potřebné komponenty.

Zde je instrukce. Po obdržení kořene nebudou problémy s odstraněním na u. mnohokrát je kontrolován.

Všechno, co poté budete muset nainstalovat jiný program s hrou, „Root Uninstaller“ (viz obrázek výše).

Ano, chápu, že to všechno bude pro mnohé trochu obtížné, ale na mnoha telefonech neexistuje žádná jiná cesta, nemůžete se ani dívat.

Takže, nebo to úplně zničit navždy pomocí snadného odinstalleru (aby bylo nutné být nainstalován novým způsobem s hrou trhu, bude mrtvý) nebo získejte kořenová práva a tímto způsobem smazat navždy. Úspěch.

READ  Jak připojit monopod k telefonu. Chyba "Špatný pin nebo heslo" při připojení monopodu

Jak deaktivovat nebo smazat účet pomocí aplikace

Aplikace provádí stejné funkce jako mobilní verze webu, což znamená, že s jeho pomocí můžete smazat svůj profil. Mobilní klient. Můžete si stáhnout z Google Play pro Android a v App Store (pro iPhone, iPad a iPod Touch).

Po instalaci aplikace ji spusťte a přihlaste se: Zadejte telefonní číslo nebo e-mail do prvního pole a heslo ve druhém.

Pokud si nepamatujete data pro vstup, klikněte na tlačítko „Zapomeňte na heslo?„A označte telefonní číslo nebo e-mailovou adresu na účet (pro zadání e-mailu vyberte„ Rozbalte e-mailovou adresu “), klikněte na tlačítko„ Najít účet “a poté přejděte podle pokynů.

V závislosti na vybrané možnosti přijde kód pro heslo pro resetování na SMS nebo v dopise poštou. Zbývá ji zadat do aplikace pro resetování starého a nainstalovat heslo nového účtu.

Pokud jste již oprávněni nebo si pamatujete data pro vchod, můžete přeskočit 2 minulé body. Klikněte na tlačítko „Nabídka“, které je umístěno v pravém horním rohu obrazovky, poté přejděte na spodní část stránky a vyberte „Nastavení a soukromí“ a poté „Nastavení“.

Začít mazat nebo blokovat účet. Přejděte do části „Správa účtu“ a otevřete pododdíl pododdílu „Deaktivace a odstranění“. Protože aplikace opakuje funkce mobilní verze webu, všechny prvky intenzivního umístěného v tomto pododdílu jsou totožné s ovládacími prvky na webu

K dispozici budou dvě možnosti: Vypnutí účtu a jeho úplné vymazání. Po zvolení první možnosti bude nutné znovu zadat heslo potvrzením deaktivace účtu.

Druhou možností je odstranit profil, což znamená, že jej nebude fungovat na jeho obnovení. Proto je před odstraněním účtu lepší z něj exportovat data. Můžete vytvořit zálohu, včetně všech dat od začátku použití. Nebo si stáhněte určité informace nastavením požadovaného přechodného data. Ke stažení existují následující typy dat: publikované fotografie a videa, zveřejněné publikace, korespondence, seznam skupin, ve kterých jste již byli a kontrolovali, vaše příspěvky a komentáře v těchto skupinách, uložené objekty a sbírky, historie plateb. informace z profilu atd.D.

Chcete.li vytvořit zálohu, klikněte na tlačítko „Stáhnout informace“, označte nezbytné kategorie nebo nechte vše vybrané vybranými kategoriemi. Poté vyberte řada dat, formát souboru, kvalitu obrázku a videa a klikněte na tlačítko „Vytvořit soubor“.

Po chvíli se odkaz na zálohu objeví na kartě „Dostupné kopie“. Chcete.li stáhnout archiv, klikněte na tlačítko „Stáhnout“. V případě potřeby zadejte heslo.

Po načtení zálohy se vraťte na stránku „neodvolatelného účtu“, přejděte dolů a klikněte na tlačítko „Odstranit účet“. Na další stránce zadejte své heslo, čímž potvrďte závažnost vašich záměrů. Nakonec klikněte na „Pokračovat“. Připraven. váš účet je smazán.

Jak odstranit účet na mobilním telefonu?

Spusťte aplikaci ze zařízení. Přejděte do nastavení zařízení výběrem „Nastavení“, poté „Nastavení účtu“. Vyberte „Obecné“ a „Správa účtů“. Nakonec potvrďte proces výběrem „Odstranit“. 22.03.2021

Zjistěte více článků v našich sekcích pro studium počítače a internetu. Nezapomeňte sdílet článek s přáteli!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS