Snadné způsoby slučování videosouborů v systému Windows 10/8/7

Někdy potřebujete sloučit několik video souborů v systému Windows 10, 8 a 7 do jednoho souboru bez úprav nebo překódování. Někdy je také budete muset upravit, abyste si sledování jednoho videosouboru co nejvíce užili. K tomuto účelu je nejvhodnější použít editor videa, který efektivně sloučí vaše video soubory a vytvoří jediný soubor, který můžete sledovat. Aplikace pro úpravu videa jsou navrženy tak, aby využívaly různé funkce a vlastnosti k efektivnímu spojování videí.

Nejlepších výsledků při slučování souborů v systémech Windows 10, 8 a 7 dosáhnete pomocí aplikace Filmora Video Editor. Tento program byl vytvořen, aby vynikl. V něm lze v různých oknech provádět různé operace s videosoubory. Sloučení souborů pomocí aplikace Fimora Video je velmi snadné, pokud postupujete podle následujících kroků:

Spuštění editoru videa Filmora

Prvním krokem je stažení softwaru kliknutím na výše uvedený odkaz. Po instalaci programu Filmora Video Editor jej spusťte a vyberte možnost „Full-Featured Mode“.

Nahrání souborů do programu

Dalším krokem je načtení souborů do programu. Import souborů do editoru videa Filmora je poměrně snadný. Stačí je přetáhnout do hlavního okna.

Sloučení videí

Poté přetáhněte načtené soubory na časovou osu v požadovaném pořadí.

Přidání přechodů mezi videi

Pro plynulý přechod z jednoho videa na druhé je nejlepší přidat mezi obě videa přechod. Na kartě Přechody vyberte jeden přechod a přetáhněte jej na časovou osu mezi obě videa. Kliknutím pravým tlačítkem myši na libovolný přechod se zobrazí nabídka s možnostmi „Použít na vše“ a „Náhodně na vše“.

Nahrání souboru videa

Toto je poslední krok při slučování videosouborů pomocí programu Filmora Video Editor. Před uložením sloučených videí byste si je měli prohlédnout a ujistit se, že vše proběhlo tak, jak mělo. Jakmile tak učiníte, klikněte na tlačítko „Exportovat“ a uložte jej jako jeden soubor.

Proč si pro slučování souborů vybrat Filmora Video Editor?

Střih videa Filmora. je vynikající program s mnoha různými vlastnostmi, styly a funkcemi pro spojování videoklipů. Je navržen tak, aby se dal použít pro jakoukoli manipulaci s videem bez ohledu na jeho formát. Používání editoru videa Filmora ke slučování video souborů zajišťuje vysokou kvalitu souborů a obsahu.

Nejlepší aplikace pro paralelní video na stolním počítači

Protože je obrazovka mobilního zařízení malá, většina lidí stále dává přednost úpravě videí na počítači. Jak umístit dvě videa vedle sebe v počítači? Nejlepší odpovědí je Aiseesoft Video Converter Ultimate.

sloučit, videa, iphonu, část, fotografie, pomocí
  • Snadné umístění dvou nebo více videí vedle sebe.
  • Poskytuje desítky přizpůsobitelných šablon a rozvržení.
  • Ochrana kvality videa při střihu.
  • Obsahuje rozsáhlá přizpůsobitelná nastavení a bonusové nástroje.
READ  Jak povolit bezdrátové nabíjení v telefonu Samsung s8

Jak umístit dvě videa vedle sebe na plochu

Spusťte nejlepší tvůrce videa side-by-side, jakmile jej nainstalujete do počítače. Pro uživatele Macu je k dispozici další verze. Poté přejděte na horním panelu do okna Koláž. Chcete-li videa umístit vedle sebe, musíte na kartě šablony vybrat rozvržení. Pak klikněte na ikonu v každém podokně a přidejte videoklip z pevného disku.

Přejděte na kartu Zvuk v dolní části. Zvuk na pozadí paralelního videa lze zpracovat několika způsoby. Nejprve zaškrtněte políčko vedle možnosti Zachovat původní zvukovou stopu a zrušte zaškrtnutí možnosti Hudba na pozadí, abyste ve videu použili původní zvuk. Chcete-li použít další hudbu na pozadí, zrušte zaškrtnutí první možnosti a zaškrtněte druhou. Poté můžete vybrat skladbu z knihovny nebo stisknout tlačítko a přidat skladbu z počítače.

Podívejte se na video vedle sebe pomocí vestavěného přehrávače médií vpravo. Pokud jste spokojeni, vyberte kartu Export. Jméno a příjmení záznamu. Zvolte správný formát videa z nabídky Formát vyberte složku pro uložení výsledku kliknutím na ikonu se třemi tečkami vedle položky Uložit. nakonfigurujte další nastavení a stiskněte tlačítko Start export. Po několika sekundách můžete video sdílet s přáteli.

Jak sloučit dvě videa do jednoho

V této části vám ukážeme, jak použít nejlepší editor videa ke sloučení videa jedním kliknutím.

Krok 1 Import videa do editoru videa

Stáhněte si a nainstalujte Aiseesoft Video Editor do počítače. Spuštění editoru videa, když chcete sloučit videoklipy. V domovském rozhraní vyberte možnost Video / Audio Joiner pro přístup k oknu pro úpravu videa. Stisknutím tlačítka „Přidat soubor“ importujete všechny videoklipy, které chcete sloučit v editoru videa.

Stisknutím tlačítka nahoru a dolů upravte pořadí videoklipů. Pokud chcete video dále upravovat, například stříhat, otáčet nebo přidávat filtry, klepněte na „Zpět na začátek“ a vyberte příslušné nástroje.

Přejděte do spodní části, vyberte správný formát z nabídky „Output“, umístěte umístění do pole „Output folder“ a kliknutím na „Save“ exportujte výsledek do počítače nebo na svůj účet na sociální síti.

Někdy se objevují otázky, jak stáhnout hotová videa do galerie v iPhonu, ale od iOS 14 a není to vůbec těžké.

Nyní musíte zvládnout alespoň 5 způsobů rychlého slučování videí na iPhonu. Někdy je třeba spojit několik videoklipů, abyste vytvořili ucelený příběh. Výše uvedené přílohy vám s tím mohou pomoci. AnyMP4 Video Converter Ultimate. Nejlepší alternativní řešení pro sloučení videa v počítači. Pokud máte další problémy, zanechte prosím zprávu níže.

sloučit, videa, iphonu, část, fotografie, pomocí

Probíráme nejlepší software pro slučování videa a online software pro slučování videa, abyste mohli sloučit několik krátkých videoklipů do jednoho videosouboru pro pozdější sdílení nebo sledování.

Sloučení různých videoklipů je snadné. Jaký by však měl být nejlepší software pro slučování videí? Další podrobnosti se dozvíte v článku.

Soubory WAV jsou větší než jiné zvukové soubory ve stejném stavu. Podělíme se o účinné metody bezeztrátové komprese souborů WAV, které uvolní místo v úložišti.

READ  Samsung Galaxy najít telefon

Zde je nejlepší software pro stříhání videa 10 používaný pro efektivní střih videa. Vyberte si některý z nejlepších střihačů videa podle našich laboratorních testů.

Často kladené otázky o slučování obrázků

Mohu obrázek oříznout a změnit jeho velikost?

Ano. Obrázky můžete oříznout pomocí aplikace Malování v systému Windows. Otevřete aplikaci Malování a výběrem možnosti „Soubor“ „Otevřít“ otevřete obrázek, který chcete oříznout. Stisknutím tlačítka „Vybrat“ nakreslete požadovanou oblast a stisknutím tlačítka „Oříznout“ obrázek ořízněte. Poté stiskněte tlačítko „Resize“ a vyberte možnost „Pixels“. Můžete zadat požadovanou velikost a kliknutím na tlačítko „OK“ změnit velikost obrázku.

Mohu kombinovat fotografie online?

Ano. Pomocí online nástroje na slučování obrázků, jako je Pinetools, můžete online sloučit více fotografií. Přejděte na oficiální webové stránky nástroje PineTools Merge Images Online, klikněte na tlačítko „Procházet“ a nahrajte první fotografii. Chcete-li načíst druhý obrázek, klikněte na tlačítko Procházet do jiné oblasti. Poté vyberte svislou nebo vodorovnou polohu obrázků. Klepnutím na tlačítko PNG / JPG / BMP v oblasti „Výstupní obrázek“ sloučený obrázek uložíte.

Jak vytvořit koláž z mých fotografií?

Otevřete si nástroj pro tvorbu koláží a vytvořte koláž fotografií podle následujících jednoduchých kroků. Otevřete program Collage Maker a kliknutím na „Otevřít“ „Počítač“ načtěte obrázek. Přetáhněte fotografii do požadované oblasti a umístěte rozložení. Poté klikněte na rozevírací nabídku „Uložit“ a uložte obrázek do počítače, na Disk Google nebo do Fotek Google.

V tomto článku hovoříme hlavně o tom, jak kombinovat obrázky v systému Android a iPhone. Ať už jste uživatelé iPhonu nebo Androidu, můžete ke sloučení fotografií použít navržené aplikace nebo balíčky aplikací. Aplikace také nabízí spoustu fantastických funkcí pro zdobení fotografií. Můžete si stáhnout bezplatný nástroj pro slučování obrázků pro iOS nebo Android a vyzkoušet si ho. Pokud chcete zkompilovat obrázky do videa, stojí za to vyzkoušet Aiseesoft Video Converter Ultimate.

Hodnocení: 4.9 / 5 (založeno na 465 hlasech) Přihlaste se k odběru na adrese

Použijte nejlepší bezplatný nástroj pro úpravu videa k otáčení / stříhání / ořezávání / vodoznaku / úpravě videa podle vašich představ.

Tento příspěvek představuje nejlepší aplikace pro iPhone 2021 pro hudbu, fotografie, video, sociální média atd. Д.

Přečtěte si tento článek o přenosu hudby z iTunes do telefonů se systémem Android.

Zanechte komentář a zapojte se do diskuse

Video Converter Ultimate. Dokonalý konvertor, editor a zlepšovač videa pro konverzi, vylepšování a úpravu videí, DVD a hudby v 1000 formátech a dalších formátech.

Jak převracet videa na iPhonu?

Stojí za zmínku, že v tomto případě je situace naprosto stejná jako u předchozího bodu. Ani pro tento úkol neexistují hotové nástroje, ale existují aplikace, které to umožňují. Rotate and Flip je aplikace, která vám jistě pomůže.

  • Stáhněte si aplikaci a přihlaste se.
  • Klikněte na speciální videoznak.
  • Umožnit aplikaci pracovat s videem a fotografiemi.
  • Pomocí tlačítek můžete obrázek libovolně otáčet.
  • Po provedení těchto úprav klikněte na tlačítko „Uložit“ a počkejte několik minut.
  • Video se uloží do vaší knihovny.

Sloučení

Soubory jsou seřazeny jeden za druhým a slepeny s automatickým natažením na základní vrstvu.

READ  Jak vypnout oznámení na iPhonu. Jak ztlumit oznámení v systému iOS 15 na hodinu nebo den

Přetažením souborů nastavte pořadí. Na dotykových telefonech a tabletech, iPhone, Android. klikněte, podržte na sekundu, dokud se nezvýrazní, přetáhněte ho.

Hudební vrstvu, vrstvu pozadí a textovou vrstvu lze oříznout v hlavní vrstvě pomocí možnosti Oříznout nebo roztáhnout na maximální délku všech vrstev pomocí možnosti Roztáhnout.

Oříznutí videa

Ořízněte video a hudbu pomocí střihače trávy otevřením tlačítka.

Doba trvání fotografie a textu

Minimální doba trvání fotografií a textu je určena.

Chcete-li nastavit dobu trvání textu nebo fotografií, posuňte posuvník u spodního okraje souboru nebo nastavte přesnou hodnotu pomocí tlačítka.

Polohování při šití

Chcete-li přesně sloučit videa z různých prvků, nastavte „Podržet pozici“ a přetáhněte soubor na požadované místo.

Pro zařízení citlivá na dotyk, iPhone, Android. kliknout, podržet, přetáhnout.

Sloučení videí s přechody a bez nich

Přechody se nastavují pro každou vrstvu pomocí možností „Vzhled“ a „Vypnutí“ v nastavení vrstvy, hned za oblastí úprav. Nebo jednotlivě ke každému souboru v editoru.

Chcete-li vypnout přechody, nastavte „Trvání“ přechodu na 0.

#1: VidTrim. Editor videa

Budete moci využívat řadu editačních funkcí, mezi které patří mimo jiné spojování, střih, extrakce zvuku a rámečků.

Výhoda: Sestříhané video lze velmi snadno sdílet s přáteli.

Nevýhoda: Program je velmi chybový, což vede k opakovaným pádům.

#2: VivaVideo: Bezplatný editor videa

Dostupnost ve více než 60 zemích světa znamená, že se můžete spolehnout na kvalitní editační práci.

Výhody: K dispozici je více než 60 vestavěných efektů, které můžete použít ke zlepšení celkového vzhledu videa.

Nevýhoda: Efektivita programu není vždy na úrovni, protože některé funkce jsou zde omezené.

#3: FrameBlast. Editor HD videa

Aplikace je k dispozici zdarma, její rozhraní se snadno používá a zaručuje efektivní výsledky.

Výhody: Umožňuje uživatelům přizpůsobit si video díky mnoha dostupným editačním funkcím.

Nevýhoda: Aplikace je sice k dispozici v bezplatné verzi, ale program pro stolní počítače je poměrně nákladný.

#4: Editor videa

Tato aplikace se může zdát na první pohled jednoduchá, ale výsledky, které po úpravách vytváří, jsou velmi silné. Na zařízeních se systémem Android je úprava videí poměrně snadná.

Výhody: Do videí můžete snadno přidávat hudbu na pozadí a převádět videa do formátu mp3.

Nevýhoda: Slučování není v této aplikaci vždy úspěšné.

#5: Movie Maker: Sloučení videí

Kombinování video souborů je jedinou funkcí, kterou lze v této aplikaci provádět, ačkoli existuje také možnost oddělit video a zvuk.

Výhody: Pořízení této aplikace vás nebude stát žádné náklady a začátečníci nebudou mít problémy se zvládnutím základních úprav. Velmi snadné použití.

Nevýhoda: Je zřejmé, že se setkáte s mnoha omezeními, protože v tomto programu není dostatek editačních nástrojů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS