Snižte verzi Samsung Galaxy S20 Fe s Androidem 12 až 11

V této příručce vrácení vám ukážeme, jak snížit verzi Samsung S20 Fe s Androidem 12 až 11, to znamená, s jedním UI 4.0 až 3.0. V době psaní tohoto článku začal Samsung implementovat jednu integraci uživatele 4.0 Na základě aktualizace Android 12 pro uživatele Samsung Galaxy S20 Fe. Mnoho uživatelů již obdrželo nejnovější aktualizaci OneUI 4 po celém světě.0. To okamžitě znamená, že majitelé zařízení byli schopni přivítat mnoho nových funkcí.

Samsung Galaxy S20 Fe samozřejmě vyšel s Androidem 10 a později obdržel aktualizaci Android 11. Podle nedávné změny v politice společnosti Samsung obdrží jejich zařízení tři roky podpory pro hlavní operační systém a čtyři roky aktualizací zabezpečení. Jak jsem slíbil, Samsung konečně začal vydávat jednu aktualizaci UI 4.0 pro vlastní vlajkovou loď a multifunkční smartphone.

Jeden UI 4.0, na základě Android 12, nabízí zcela nový design integrace uživatele se zjednodušenou funkcí palety barev a revoluční změnou ve hře.

Materiál Android 12 Jste design, který uživatelům umožňuje výrazně přizpůsobit vzhled integrace uživatele. Tmavý režim je nyní rozšířen na všechny ikony aplikací a integrace uživatelské komory zjednodušuje použití a lepší než v předchozí verzi.

Někteří uživatelé však stále preferují starou verzi OneUI 3.0 New. Pro některé je vysoký stupeň nastavení příliš komplikovaný. Ve stejném duchu si jiní stěžovali na několik chyb a na hlavní problémy. Kromě toho stále existují některé aplikace, které jsou nekompatibilní s nejnovější aktualizací Android. Pokud tedy také čelíte takovým problémům, pak existuje pohodlná cesta ven. Můžete snadno snížit verzi svého Samsung S20 Fe s jedním UI 4.0 až 3.0, to znamená od Androidu 12 do 11. Zde jsou nezbytné pokyny k tomuto tématu.

 • Snižte verzi Samsung S20 Fe s Androidem 12 až 11 | Rolling Off UI 4.0 až 3.0
 • Vytvořte záložní kopii zařízení
 • Nainstalovat jeden
 • Stáhněte si firmware pro vrácení
 • Stáhněte si Samsung Galaxy S20 Fe a stahovací režim
 • Malá verze Samsung S20 Fe One UI 4.0 do verze 3.0

Nesprávná oficiální aktualizace

DOT v práci po aktualizaci od výrobce může nastat, pokud nebyl dokončen kvůli mechanickým problémům:

 • Při blikání skrz PC se během procesu ukázal kabel (nebo vypnul elektřinu);
 • S bezdrátovou instalací zařízení nesledovalo zařízení přímo přes baterii a zařízení vypnulo.

Je pravděpodobné, že se telefon jednoduše nezapne, nebo neustále vydá zprávu o zátěži. Abyste se vyhnuli této situaci, můžete okamžitě vypnout automatickou aktualizaci na Andrid.

Jak se vrátit zpět Android 12 až 11

Diskuse o náhledu Android 12 Developer Preview o verzi náhledu popisu Androidu | Google Pixel 3 „| Google Pixel 3 XL „| Google Pixel 3a „| Google Pixel 3a XL „| Google Pixel 4 „| Google Pixel 4 XL „| Google Pixel 5 „

 • Google Pixel 3
 • Google Pixel 3 XL
 • Google Pixel 3a
 • Google Pixel 3a XL
 • Google Pixel 4
 • Google Pixel 4 XL
 • Google Pixel 4a
 • Google Pixel 4A (5G)
 • Google Pixel 5
READ  Jak povolit hlas vstup do Androidu

V předmětu není žádný kurátor. Pokud jde o problémy s vyplněním stropu, kontaktujte moderátory sekce pomocí tlačítka pod zprávami, na které musíte přidat odkazy.

Jednoduché pokyny pro instalaci Android 12:

Instalace OTA (metoda aktualizace bez resetování dat):

Před instalací se ujistěte, že máte nainstalovanou nejnovější verzi Android 11.

1) Připojte zařízení přes ADB k počítači (předběžné ovladače na PC a na ladění USB).Otočte stažený soubor OTA do složky ADB (pokud tuto složku nemáte, pak ji odtud uveďte). V této složce klikněte na tlačítko Shift, klikněte na pravé tlačítko myši a otevřete PowerShell (nebo CMD)

2) prostřednictvím příkazu „ADB zařízení“ Zkontrolujte, zda se váš telefon zobrazí.

3) Restartujte do režimu obnovy pomocí příkazu „ADB restartování obnovy“.

4) Vyberte položku „Použijte update z ADB“

5) Na počítači v konzole zadejte „ADB Sideload ota_file.Zip „ Kde je Ota_file.ZIP je název souboru, který jste stáhli.

6) Po skončení instalace restartujte zařízení.

Instalační tovární obrázek (vymaže absolutně všechna data a vrátí zařízení do svého původního stavu): Potřebujete odemčený bootloader.

1) Vložte telefon do režimu bootloader zadáním ADB „ADB Reboot Bootloader“

2) Stáhněte si a rozbalte archiv obrázků továrny. (Ve složce rozbalené také stáhněte balíček ADB)

3) Po rozbalení otevřete soubor Flash.ll.Netopýr

4) Po dokončení instalace příspěvku restartujte telefon (pokud k tomu nedojde)

Když můžete převrátit aktualizace Android

Při uvolňování technologických zařízení každé příští generace se výrobci snaží je optimalizovat pro konkrétní verze operačních systémů, aby ušetřili peníze. Například, pokud notebook běží Windows 8, i ten nejpokrokovější uživatel může na něj stěží nainstalovat předchozí „sedm“, budete se muset v Biosu potýkat s. A to není známo všem uživatelům.

Podobná situace je pozorována ve vztahu k mobilní technologii. Smartphony, stejně jako počítače, pravidelně fungují pouze tehdy, pokud existují ovladače, a vývojáři je píšou pro konkrétní verze. Výrobci také nejsou ve spěchu, aby produkovali univerzální gadgety, které mohou správně fungovat na jakékoli verzi Androidu. Za prvé, je to nevhodné a za druhé, je to režie, protože to vede k dodatečným nákladům. Ukazuje se tedy, že moderní Snapdragon 845 nebude uznán jako nějaký starý Android 4.2.

Z toho vyplývá, že vrácení nelze provést na všech zařízeních, ale pouze na těch, jejichž firmware byl podroben aktualizaci, tj. Předchozí verze OS byla na ně původně nainstalována.

Ale tady je všechno nejednoznačné. Světelné vrácení by bylo možné pouze v případě, že byla kopie firmwaru uložena v paměti zařízení. Zařízení však nemají podobnou funkci: po příštím upgradu je soubor se starým firmwarem smazán a není možné jej obnovit pravidelnými prostředky. Chcete.li vrátit předchozí verzi OS Android, je nutné vytvořit blikající zařízení a znovu jej stáhnout. Chcete.li to provést, musíte získat speciální nástroj, nainstalovat jej do počítače a provést mnoho dalších akcí. Kromě toho může tento postup, který se provádí nesprávně, vést k fatálním důsledkům pro mobilní zařízení. Nejvíce nevinné z nich mohou být malé problémy a závady, smutné. úplné selhání.

Zařízení od ostatních výrobců

Chcete.li provést vrácení, musíte nejprve připravit své zařízení.

 • Nejprve musíte získat root-right. Takže budete mít přístup ke všem systémovým souborům, v důsledku toho můžete s nimi provést jakékoli akce.
 • Dále si musíte stáhnout správný firmware na počítači. Chcete.li to provést, budete muset navštívit příslušné stránky, na nichž sedí milovníci blikajících chytrých telefonů a tabletů.
 • Také nemusíte zapomenout nainstalovat ovladače na PC. Bez nich není možné získat plný přístup k systému souborů smartphonu z počítače.
 • . Liší se také v závislosti na výrobci zařízení, takže nemůžeme doporučit něco konkrétního.
 • Konečně může být nutné nainstalovat vlastní zotavení. Pokud jste však našli vhodný program a obdrželi přístup kořenů, můžete smartphone převrátit bez přechodu do nabídky obnovy.
READ  Jak obnovit kontakty v telefonu Samsung. Používání softwaru easeus mobisaver

To by měla být vaše příprava. Pak stačí připojit zařízení k počítači pomocí kabelu USB, spustit program a postupovat podle pokynů jeho tvůrců. Jedním slovem, takže budete uprchlí, což je v podstatě a je to vrácení aktualizace.

Jak převrátit aktualizace firmwaru Android

Nejúčinnějším způsobem, jak rychle obnovit nainstalované programy, konfigurace systému a jeho vzhled je načíst poslední stabilní zálohu. Před zavedením jakéhokoli vážného nastavení do paměti nebo systému je nutné zálohovat. To je schopné chránit před jakýmikoli důsledky ve formě boje softwaru, nestabilním provozem OS a kritických chyb.

Důležité! Vytvoření zotavení je důležitým bodem nejen při zpevňování Androidů, ale také v jakékoli jiné oblasti instalace a programování.

Pokud se člověk nestaral o vytvoření zálohy a začal měnit svůj operační systém, pak existuje cesta ven. V případě selhání můžete požádat o poskytnutí záložní kopie osoby se stejným gadgetem. Je zřejmé, že nejlepším způsobem je vrácení vašich kopií, protože je spolehlivější a bezpečnější, ale někdy není poskytnuta jiná možnost.

Existuje velké množství programů, které vytvářejí systémy systému. Jak již bylo známo, Android to nemůže udělat s pomocí interních prostředků, takže se software třetí strany stává relevantním. Každá aplikace má své výhody a nevýhody. Jedním z nejpopulárnějších a nejvhodnějších pro mnoho smartphonů je Titaine Backap

Na zařízeních Samsung

Majitelé Samsung Galaxy často trpí aktualizací vývojářů a hledají, jak udělat rollback na Androidu. Takové akce na Samsungu se nejjednodušší produkují prostřednictvím PC pomocí programu ODIN. Step.Bhy.Step instrukce vypadají takto:

 • Přejděte do jakéhokoli vyhledávače a uveďte na vyhledávacím panelu web 4PDA a název vašeho telefonu s modelem.
 • Klikněte na jakýkoli odkaz, který není reklamou. Zaregistrujte se na fóru.
 • Najděte odkaz na sekci s oficiálním firmwarem v tématu přiloženém klobouku. Rozbalte položku „ovladače a nástroje“.
 • Stáhněte si a nainstalujte program „One“ z oficiálního webu a také nástroj „ovladače Samsung USB pro mobilní telefony“.
 • Otevřete kartu pomocí firmwaru a zjistěte, která verze vydání je v současné době na telefonu. Chcete.li to provést, sledujte cestu „Nastavení“. „Informace“. „O softwaru“.
 • Vyberte odpovídající oblast a kód operačního systému bootloader, který je třeba načíst. Stáhněte si jej do svého počítače.
 • .
 • Přeložit Samsung do režimu obnovy a firmwaru. Ujistěte se, že je účtován nejméně o 50%.
 • Počkejte na rozpoznávání telefonu, vyberte stažený firmware a spusťte proces stisknutím tlačítka Start. Po skončení se telefon automaticky restartuje.

Důležité! Je žádoucí důvěřovat těmto akcím osobě, která rozumí Androidu a procesům jeho obnovy. S nezávislým vrácením existuje šance čelit mnoha chybám.

Předchozí firmware najdete na Samsung na specializovaných fórech

Na zařízeních Xiaomi

Pro vrácení na chytrých telefonech Xiaomi je nutné provést řadu přípravných akcí: Nabijte si gadget a vytvořte záložní kopii stávajících dat, včetně parametrů OS. To můžete udělat analogií s telefony „Samsung“. Dále je nutné resetovat všechna nastavení Android. Poté mohou uživatelé často přejít na vydání, které původně používali, ale ne vždy to funguje. Chcete.li resetovat, přejděte na „Nastavení“. „Rozšířené parametry“. „Resetování“. resetujte na tovární parametry “.

READ  Jak aktualizovat Android na Skate Zte

Pokud se vrácení selhalo, mělo by být provedeno dokončení vlků aktualizací. Chcete.li to provést, musíte znovu přejít na nastavení gadgetu, vyberte nabídku „na telefonu“ a položku „Update PO“. Bude mít pododstavec „restart v režimu obnovy“

Někdy „Xiaomi“ pomáhá resetováním nastavení

Na zařízeních Asus

Pokud je osoba vlastníkem starého smartphonu nebo tabletu od společnosti ASUS, je nejlepší použít další pokyny k kroku pro vrácení:

 • Stáhněte si firmware, který bude vhodný pro dostupné zařízení z oficiálního webu nebo specializovaných fór.
 • Přenos stažených souborů do kořene zařízení jakýmkoli způsobem.
 • Znovu načtěte zařízení a počkejte na skončení vyhledávání.
 • Poté se na panelu oznámení objeví ikona ve formě trojúhelníku s vykřičníkem.
 • Klikněte na ikonu a souhlasím se všemi akcemi, které budou provedeny s operačním systémem gadgetu.
 • Počkejte na konec a restartování telefonu.
vrátit, zpět, android, samsung

Důležité! Stojí za zmínku, že pro operační systém je lhostejné, jaký druh verze firmwaru byl vržen do paměti, pokud je vhodná. Tak se můžete nejen vrátit zpět, ale také aktualizovat.

Odstraňte firmware a obnovte jej zpět na ASUS je někdy snazší než na jiných chytrých telefonech

Jak se aktualizovat

Jak převrátit aktualizaci aplikace na Android, pokud to není systémové? Aplikace Forter jsou aplikace, které nebyly v továrně předinstalovány, ale byly nainstalovány ze zdrojů třetích stran.

Pokud potřebujete obnovit práci této aplikace, bude muset být její verze stáhnuta ze zdrojů třetích stran. Pokud je třeba odstranit nesystematický program, budete muset použít nějaké triky.

Chcete.li problém vyřešit, musíte si program stáhnout z jakéhokoli třetího stránek a ne prostřednictvím Google Play. Verze může být jakákoli. Pro vzorkování prostřednictvím souboru APK je nutné poskytnout povolení k instalaci z „neznámých zdrojů“.

Důležité! Musíte použít pouze ověřené zdroje. Často používejte trashbox.

Chcete.li zjistit verzi aktualizace na gadgetu, potřebujete:

 • Zadejte „aplikace“.
 • Vyberte požadovaný program.
 • Klikněte na to.
 • .
 • Studovat registrované informace.
vrátit, zpět, android, samsung

Po těchto akcích můžete začít odstraňovat zbytečné a nahrané: požadované:

 • Plně odstraňte aplikaci z přístroje.
 • Povolte instalaci souborů APK ze zdrojů třetích stran.
 • Vyberte a zadejte web Trashbox nebo jiné podobné.
 • Předepsat název aplikace při vyhledávání, aktivujte.
 • Ze seznamu vyberte požadovanou verzi.
 • Stáhněte si do smartphonu.

Po načtení musíte zkontrolovat funkčnost nainstalovaného softwaru.

Důležité! Aby se zabránilo infekci gadgetu viry, měly by být použity pouze ověřené zdroje.

Kromě aktualizací budou všechny aplikace: Nastavení a soubory budou odstraněny. Aplikace bude způsob, jakým jste ji poprvé spustili.

Aktuální verze aplikace je uvedena v nastavení.

Nejnovější verze aplikace je uvedena na trhu Play. Chcete.li to vidět, klikněte na „Přečíst více“

| Denial of responsibility | Contacts |RSS