Udělejte si vrácení iOS. Jak odvrátit aplikaci na iPhone a iPad nebo načíst jakoukoli verzi aplikace (instrukce) z obchodu App Store z obchodu App Store

Útěk z vězení je užitečnost, s nímž hackování. Předpokládá se, že při vytváření takových programů porušujete podmínky použití uvedené v zárukách pro smartphone. Vždy však můžete telefon vrátit do nastavení továrny a tak zničit známky hackování.

Chcete.li změnit provoz operačního systému, musíte nainstalovat speciální program pro hackování. Příklady těchto: UNC0ver, Electra, Pangu, Ziphone, QuickPN, purplera1n atd. Musíte si vybrat program na základě modelu smartphonu a doba výstupu iOS.

Požadavky na systém

Pro normální fungování útěk z vězení je třeba dodržovat řadu požadavků:

 • Nové iTunes na PC;
 • Zadal účet Apple ID;
 • Aktualizujte čerstvé než 12.X.X;
 • Zastavte všechny operace, které jdou paralelně a mohou narušit hackování;
 • OS Windows 7 a Mac OS X5.Devět.

Pro normální fungování jsou zapotřebí minimální systémové požadavky. S výhradou všech podmínek si můžete být jisti správnou prací nástroje.

Obecný postup

Navzdory existenci různých nástrojů pro hackování je obecný princip práce s nimi přibližně stejný.

Jak vrátit starou verzi Instagramu na iPhone:

 • Nainstalujte stažený načítací soubor na počítač;
 • Připojte smartphone k PC pomocí kabelu;
 • Zapněte režim „ON Plane“ na telefonu;
 • Zkontrolujte vypnutí některých funkcí;
 • Spusťte programový hráč;
 • Pomocí tlačítka Start získáte přístup k informacím o OS a možnosti „Instagram“, které lze stáhnout;
 • Znovu načtěte smartphone po skončení operací.

Také si přečtěte: Příklady otázek pro Instagram

vrátit

Jak připravit iPhone na vrácení iOS

Jak převrátit zpět iPhone? Příprava smartphonu je udržovat osobní údaje a všechny informace obsažené v paměti zařízení. Je nutné ušetřit hesla z účtů, aby se neztratilo přístup k placeným předplatným. Je také nutné vytvořit záložní systém a uložit všechny mediální soubory na externím médiu nebo v cloudovém úložišti.

Pokud se iTunes nepoužívá, doporučuje se vyzkoušet iCloud nebo jeho asistent a vytvořit záložní kopii zařízení. Je třeba pochopit, že záloha prostřednictvím iCloud bude trvat hodně času, protože podmínky převodu informací přímo závisí na objemu posledně jmenovaných.

Jak převrátit aktualizaci iPhone VK a nainstalovat starou verzi?

V současné době funguje Lifehack. můžete nainstalovat starou verzi 2.Patnáct.3 ze sekce nákupu v obchodě App Store. Nejprve smažte aplikaci VK 3.0, poté otevřete aplikaci App Store, přejděte do sekce aktualizací, sekce nákupu bude nahoře. v IT najděte aplikaci VK, nainstalujte ji ze seznamu. V době psaní pomáhá tato metoda vrátit starou verzi na iPhone. S největší pravděpodobností, s uvolněním dalšího APDET VK, tato metoda přestane fungovat.

Aktualizována aplikace na iOS?. Nezáleží na tom, budeme se vrátit zpět

Doposud internet se týká zpráv na téma obcházení blokování telegramu a souvisejících problémů s hostingovými společnostmi, měl jsem vážnější problém. inoreader aktualizoval Innologica na iOS verzi 6.

Tichá týdenní večerní aplikace v telefonu byla náhodně aktualizována na nejnovější verzi, t.Na. Obvykle nic nepředstavovalo problémy. Po několika dnech během cesty byl program spuštěn, aby si přečetl zprávy a já jsem se začal bát vážně.

Lze jej porovnat tak, jak to bylo a jak se stalo ve dvou příkladech:

Vkus a barva a majitelé iPhone X byly samozřejmě zjevně spokojené s optimalizací pro obrazovky AMOLED, ale právě tato aktualizace byla vyzvána k hledání řešení, jak svléknout aplikaci, což ve výchozím nastavení neumožňuje AppStore dělat.

Dříve, získání IPA.File aplikace bylo 2 minuty, stačilo jít na AppTrackr a stahovat, ale přestalo to fungovat a další podobné zdroje, které dávají upřímně soubor IPA, nebyl nalezen (ale najednou to víte, takové víte?).

Zůstaly následující způsoby, jak získat starou verzi aplikace:

 • Máte starou zálohu aplikací z telefonu v iTunes a pak můžete jednoduše zkopírovat aplikaci zpět (ale neměl jsem to).
 • Využijte metody popsanou někým na internetu pomocí softwaru s názvem Charles. Tato metoda je popsána na zdrojích, jako je 4DPA a mnoho lidí znovu kopíruje, aniž by pochopila, co je zde obecně psáno, je však obtížné se s tímto čmáraním vypořádat bez dalších 100 gramů.
READ  Je možné telefon bezdůvodně vrátit

Všechny vaše trápení začne dříve, než si stáhnete Charles. Faktem je, že pokud aktualizujete iTunes na Mac, nebudete mít příležitost instalovat aplikace počínaje verzí 12.7. Chcete.li to vrátit, musíte nainstalovat zpět verzi 12.6.4.

Stručně: Stáhněte si aplikaci přes AppStore v iTunes, poté zapněte proxy, poté ji stáhněte, upravte požadavek, pošlete žádost, získejte starou verzi, nainstalujte.

Podrobnosti: Po spuštění Charlese musíte nastavit certifikáty aplikace v Mac. To se provádí v nabídce PomocSSL proxyingNainstalujte kořen Charles Cetrifite. Osvědčení pak musí být převedeno do přístupu ke Keychainu k vždy důvěryhodnosti. Pokud neinstalujete, dojde k chybám a metoda nebude fungovat.

V iTunes hledáme aplikaci inoreader (to je vhodné pro jakoukoli aplikaci, ale v tu chvíli jsem se o ni zajímal), začněte Charles a klikněte do okna stahování stahování:

V okně Charles máte podobnou řádek se slovem „koupit“ na adrese spojené s Apple Server:

Pro informace můžete věnovat pozornost skutečnosti, že velikost staženého souboru je 20,4 MB:

Pak musíte zapnout SSL proxying Pro implementaci požadavků na odpojení a úpravy:

T.Na., Pravděpodobně máte rychlý internet a aplikace se již podařilo stáhnout knihovnu aplikací, pak je nutné ji odtud odstranit.

Znovu zkontrolujeme, že proxyy SSL je zapnuto a přistoupí k rezistenci aplikace z AppStore, zatímco musíte načíst zatížení, abyste měli čas na další kroky. Po kliknutí na stažení v okně Charles se na serveru Apple objeví další řádek obsahující slovo „koupit“. Po spuštění této linky musíte najít Koupit produkt:

Vpravo v okně klikněte na Obsah A vyberte níže XML text. Poslouchejte dolů, dokud nenajdete softwareVersionExterNalidentIfiers se seznamem nepochopitelných čísel.

vrátit

Tato čísla fungují jako verze aplikací. Čím menší číslo, tím starší verze aplikace. Jak zjistit, která verze aplikace bude načtena? Například jsem náhodně vzal hodnotu 823964615 od konce seznamu:

Nyní musíme zkontrolovat verzi aplikace. Za tímto účelem to uděláme. vstaneme na „BuyProduct“ a vyberte v nabídce Komponovat a napravo v okně Zobrazit text.

Na samém horní části pole bude po parametru AppExtVRSID sada čísel. Tato sada čísel je aktuální verze aplikace.

Místo těchto čísel nahradíme zkopírované nad 823964615 a mělo by se to takto ukázat:

A my ano Vykonat. Program vám poskytne okno a výběr režimu zobrazení XML text Níže budeme moci najít parametr BundlesHortverString a zjistit, že hodnota, kterou jsme vybrali, odpovídá verzi 5.4.4, že v mém případě to, co potřebujete, t.Na. Tato verze je téměř poslední před aktualizací až 6.0

Zbývá jeden krok. Musíte si celou věc stáhnout. Chcete.li to provést, potřebujete v našem posledním upraveném požadavku na nákup s přijatou verzí 5.4.4 V nabídce vyberte Bloppoints.

Novinka jít do AppStore a stáhnout aplikaci inoreader (pokud se aplikace podařilo zavést do knihovny a neměli jste čas ji zastavit, stačí ji odstranit tak, aby bylo možné znovu načíst).

Jakmile kliknete na iTunes, vyskočíte z okna Charles, kde budete muset kliknout Upravit požadavek A v již známém parametru AppExtvrSID opravte verzi pro 823964615, klikněte Vykonat, a pak znovu Vykonat.

V důsledku toho začnete stahovat aplikaci a uvidíte, že velikost aplikace změnila menší směr:

Jak snížit verzi aplikace App Store bez útěku z vězení

Vzhledem k permanentním chybám v nových verzích iOS, dokonce i ti uživatelé, jejichž iPhone je „energický“, se začali zajímat o proces vrácení (downgrady) firmware. U otevřených sestav prochází základní a u uzavřených je nemožné. To však platí výhradně pro mobilní operační systém, věci jsou s aplikacemi mnohem lepší. Bez útěku z vězení, encyklopedických znalostí a hodně času můžete snadno snížit verzi objektu obchodu s aplikacemi na požadované. Stačí si stáhnout správný program nápovědy a postupovat podle níže uvedených pokynů.

Nejoblíbenější důvody vrácení je zvýšení požadované verze OS (jako možnost přechod z iOS 6 na iOS 7) a úmyslné vystřihnutí z určitých funkcí. Jen druhý bod a přinutil nás napsat tento materiál. Editoři AppStudio vřele reagují na dostupné a zároveň na dobu funkčních zbytků Xiaomi Mi Band 1s, jejichž značková aplikace z druhé verze ztratila inteligentní budík, který vás zvyšuje z postele v rychlé fázi Spánek je vážná ztráta, protože někteří si koupili gadget pouze kvůli pohodlnému probuzení! V takové situaci můžete buď počkat na nadcházející aktualizaci, nebo se Dawngraid, s nímž se ve skutečnosti budeme zabývat.

READ  Apple ID nelze použít k odemknutí

Nejprve načteme aplikaci Charles. Jedná se o vynikající monitor HTTP a proxy, který vám umožňuje sledovat jakékoli požadavky mezi klientem a serverem a také jim provést vlastní úpravy. Program je vyplacen, ale zkušební doba provozu je k dispozici, i když s pravidelnými vyskakovacími pop.uply a zastavením práce každou půl hodiny, takže buďte opatrní.

vrátit

Spusťte iTunes a vložte správnou aplikaci pro načítání. Rozhodli jsme se vzít jako příklad pohyby (2.7.Deset).

Vraťte se do Charlese a podívejte se na levé okno. měla by se objevit řádek, ve kterém existuje slovo „koupit“. Klikněte na něj pravým tlačítkem a klikněte na „Povolit proxying SSL“. Nic se nestane vizuálně, jednoduše aktivujeme přesměrování požadavku SSL.

Jdeme znovu do iTunes a zabijeme zátěž: Klikneme na ikonu se šipkou v pravém horním rohu, klikneme na otočnou aplikaci a poté s Clamp FN 2krát klikněte na zpětný prostor, dokud objekt zmizí. Zároveň nezasahuje do čištění koše.

Nyní jsme znovu posunut do hledání pohybů (nebo klikněte na velkou ikonu aplikace) a znovu začneme načíst.

Znovu stoupáme do Charlese a uvidíme, že existuje druhá řada s nápisem „Koupit“. Proto zabíjíme zátěž iTunes stejným způsobem.

V Charlesu, v seznamu vlevo jsme rozložili druhý řádek, kde je napsán „koupit“, včetně složky WebObjects. Tam najdeme soubor buyProduct. Klikněte na něj pravým tlačítkem, vyberte Export z kontextové nabídky a označte místo zachování (nejjednodušší způsob je umístit plochu). Formát je lepší vybrat souhrnný soubor XML, název je cokoli, co se vám líbí.

Otevřete uložený soubor libovolným textovým editorem (máme CODA 2), list dolů a hledejte řádky podobné tomuto:

Obsahuje označení všech verzí aplikace: výše je nejstarší a čerstvější jsou zde níže. Musíte si vybrat ten, ke kterému se vrátíte zpět: V iTunes přejděte na stránku aplikace, klikněte na „Zobrazit všechny verze“ a banální to. Zkopírujte požadovanou verzi mezi značkami.

Vraťte se do Charlese. Klikněte na BuyProduct a vyberte Upravit.

Klikněte na tlačítko textu v pravém poli. Štítky jsou umístěny na čtvrtém řádku:

A pod nimi jsou značky a klíčová hodnota aktuální verze aplikace.

Vyměňte číslo mezi těmito značkami zkopírovaným v kroku výše při počítání správné verze. Klikněte na spuštění níže.

Chcete.li ověřit správně načtenou verzi, klikněte na kartu Odpověď a procházejte textem na značky s označením BundlesHortverString, což bude aktuální verze. Jak vidíte, označování „0.9 „Hovoří o úspěchu experimentu. Ale to není všechno.

Klikněte na nákup produktu pravým tlačítkem a vyberte body zlomů.

Jdeme do iTunes, vjíždíme do vyhledávací aplikace a načteme ji. Téměř okamžitě se zatížení zastaví a takové okno se objeví na obrazovce.

Pokyny pro obnovení pracovní verze softwaru

Jakmile jste si stáhli starou verzi svého oblíbeného nástroje a nainstalovali Charles na počítači, můžete začít obnovit program pomocí pracovních parametrů. Pro tohle:

  Spusťte Charles to PC a přejděte na kartu Grant Privaleges, kde budete muset zadat heslo pro správce, abyste mohli pokračovat v nastavení.

To vše jsou verze programu, který chcete „vrátit zpět“. Uživatel si musí vybrat možnost, která byla dříve potěšena svou stabilitou. Zkopírujte číslo vhodné verze do samostatného dokumentu. Pro instalaci to bude dále nutné.

 • V programu Charles klikněte na nákup a vyberte Upravit a poté klikněte na text. V otevřeném dokumentu najděte řetězec AppExtvrSID. Pod ním uvidíte číslo značky. Musí být nahrazeno číslem, které zkopírujete dříve (například 2222222).

Jak se vrátit zpět do nevítané verze iOS pomocí futurerstore

Dnes vám podrobně řekneme, jak se vrátit zpět do verze iOS, která již není podepsána. Například před iOS 11.Jeden.2, na kterém můžete nainstalovat útěk z vězení. Použitá metoda byla zkontrolována při pokusu o převrácení iPhone 5s před iOS 11.Jeden.2, a pak do iOS 11.0.3. Všechno fungovalo.

Po vydání aktualizací Apple obvykle přestává podepsat předchozí verze iOS o dva týdny později. Tuto strategii používá společnost k boji proti útěku z vězení. Pokud není soubor firmwaru podepsán, není možné se k němu vrátit zpět a podle toho nainstalovat útěk z vězení. Schopnost aktualizovat nebo převrátit zpět na iOS, které nepodepsané verze, je velmi užitečná, pokud byste chtěli nainstalovat útěk z vězení na svém zařízení. Pomocí níže popsané metody se můžete vrátit zpět na iOS 11.Jeden.2 a nainstalovat útěk z vězení Electra nebo Liberios.

READ  Jak vrátit plochu na smartphonu

Varování

Tato instrukce je určena uživatelům s dostatečnými dovednostmi pro takové operace. Při tomto procesu nemusí něco fungovat a zařízení bude muset být aktualizováno na nejnovější dostupnou verzi iOS, t.E. Ztratíte útěk z vězení. Přečtěte si každou indikaci pečlivě a ponořte se do každého slova. Pokud máte uložené soubory SHSH Blobs, je možné aktualizovat nebo se vrátit zpět do neřešené verze firmwaru. Použili jsme iPhone 5s a vrátili se zpět do verze iOS 11.0.3, ve kterém neexistuje žádná chyba gyroskopu, jako v iOS 11.Jeden.X. Pokud již máte útěk z vězení a zařízení má 10 GB volné paměti, vaše šance na úspěšný vrácení jsou mnohem vyšší.

Požadavky

 • Uložte záložní kopii zařízení pomocí iOS. Proces otřete všechna vaše data.
 • Potřebujete soubory SHSH2 BLOBS Verze iOS, před kterým se chcete vrátit zpět. Pokud máte uloženo několik souborů.SHSH2, vyberte ten ve složce Noapnonce. Mělo by se to nazývat něco takového: „1234567890123_IPHONE6.1_N51AP_11.0.3-15A432_A1BCDEF234ABC567D8E9F012345A6789B01234C5.SHSH2 „. Tyto soubory můžete uložit pouze v případě, že Apple stále podepíše tento firmware. Pokud jste již dříve uložili soubory SHSH2 BLOBS, ale ztratili jste odkaz, přečtěte si, jak uložit a stáhnout.
 • Pokud máte iOS 9.3.4 nebo 9.3.5, Stáhněte si do zařízení Phoenixnonce.IPA odtud:
 • Pokud máte iOS 10, stáhněte si necest1112.IPA odtud:
 • Uložit.Soubor IPSW nejnovější dostupné verze firmwaru (iOS 11.2.6) Pro váš model odtud:
 • Stažení.IPSW verze verze, do které se chcete vrátit zpět (v našem případě iOS 11.Jeden.2).
 • Stáhněte si program Futurerstore odtud:

Jak aktualizovat nebo převrátit zpět do negnifikované verze iOS pomocí Futurerstore

Eliminujte stažený archiv „Futurerstore.ZIP ”ve složce s názvem Futurerestore (například C: Futurerestore) a zkopírovat soubor tam.SHSH2 verze, do které se chcete vrátit zpět. Poté zkopírujte zbytek souborů do složky.IPSW. Chcete.li zjednodušit svůj úkol, přejmenujte soubory.SHSH2 v „My.SHSH2 „(vaše aktuální verze) a“ Restoreto.IPSW „(požadovaná verze) a soubor iOS 11.2.6 v „podepsání.IPSW „.

OTEVŘENO.SHSH2 aktuální verze v notebooku a najít řádek podobný „0xAB12C34D5EF6AB7D“. Zadejte tento řádek do aplikace Phoenixnonce nebo Nonceet1112 a klikněte na Enter. Při tomto procesu může zařízení restartovat, to je normální. Po opětovném dokončení restartujte zařízení a otevřete aplikaci a zkontrolujte, zda proces úspěšně prošel. Pokud se v aplikaci nezobrazí nic nového, opakujte kroky znovu. Někdy aplikace jednoduše nezobrazují změny, takže poté se můžete přesunout na kroky níže.

Připojte zařízení iOS k PC pomocí Windows. Zkontrolujte, zda iTunes nefunguje na pozadí a že počítač je připojen k síti. Otevřete okno příkazu a zadejte

Pokud jste nezměnili názvy souborů, tým bude vypadat takto:

Stisknutím klávesy Enter uvidíte dlouhou zprávu. Nekonrujte proces, dokud nebude dokončen.

V tomto procesu nemusí být program Futurerstore schopen zadat vaše zařízení do režimu obnovy a musíte to udělat sami. Pokaždé, když se zařízení dostane z režimu obnovy, dokud nebude proces dokončen, budete muset znovu opakovat všechny kroky.

Můžete se dostat z režimu obnovy pomocí následujícího příkazu:

Jen počkejte a proces s největší pravděpodobností skončí úspěšně.

Je to všechno. Musíte se úspěšně vrátit zpět ke staré verzi iOS. Pak můžete obnovit všechna svá data z kopie.

Používání iTunes ke stažení staré verze aplikace na iPhone a iPad z App Store

Podobné akce můžete provádět pouze v programu iTunes. To je k dispozici, když jsou tam uloženy staré ochrany a zálohy. Krok.by.krok pokyny jsou toto:

 • Zadejte nastavení systému iPhone nebo iPad a povolte synchronizaci se službami iCloud.
 • Přejděte na iTunes na PC a proveďte stahování požadované aplikace v jakékoli verzi.
 • Otevřete obchod s aplikacemi na telefonu nebo tabletu a najděte stejnou aplikaci.
 • V blízkosti tlačítka zatížení se objeví cloud a pokud je aplikace nekompatibilní v aktuální verzi, ale byl nainstalován dříve, systém navrhne stáhnout starou verzi.
 • Počkejte chvíli a zkontrolujte dostupnost a výkon programu na zařízení.

Program lze nainstalovat přes iTunes po dobu více než jednu minutu

Bylo tedy podrobně popsáno, jak stáhnout starou verzi aplikace na iPhone nebo iPad a jakým způsobem to lze udělat. U starších modelů je vhodná instalace softwaru prostřednictvím iTunes a pro nové. načítání pomocí Charlese.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS