„iPhone je odpojen, připojte se k iTunes“. jak odemknout

Ochrana heslem pro zabezpečení dat smartphonu iPhone před neoprávněným přístupem. A tato ochrana funguje, dokud uživatel nezapomene své heslo, a v takovém případě je obtížné znovu získat přístup k zařízení. A když se pokusíte uhodnout heslo, napíše to „iPhone odpojen, připojte se k iTunes“. jak odemknete zařízení, když se zobrazí tato chyba??

Zpráva „iPhone odpojen, připojte se k iTunes“ se na obrazovkách zařízení se systémem iOS zobrazuje z nějakého důvodu. je to důsledek nesprávného zadání hesla. Ochrana heslem se aktivně používá k zabránění přístupu neoprávněných osob k informacím uloženým ve smartphonu. Kolegové v práci a malé děti doma mohou vzít do ruky iPhone.

Někdy může zásah do iPhonu způsobit zmatek, zmizení zástupců nebo nechtěné programy. je to otravné, nikoli vzrušující. Každá trpělivost má své meze. Uživatelé, kteří jsou unaveni z jednání ostatních, proto často chrání data uložená ve svých chytrých telefonech hesly. Pokud se chcete přihlásit, zadejte své heslo.

O tom, jaké by mělo být správné heslo, bylo napsáno mnoho:

 • Heslo musí být složité, ale pro majitele iPhonu zapamatovatelné;
 • Heslo nesmí obsahovat osobní údaje. Například byste neměli nastavovat důležitá data jako hesla;
 • Hesla nesmí obsahovat řetězec čísel. Například hesla „1234“ nebo „0000“ se pro ochranu vůbec nepočítají.

Nastavením složité kombinace čísel pro přihlášení uživatelé často zapomínají vytvořená hesla. Při opakovaných pokusech o uhodnutí hesla se na obrazovce smartphonu zobrazí zpráva „iPhone odpojen, připojte se k iTunes“. Podobná zpráva se zobrazí, pokud se heslo pokusí uhodnout neoprávněná osoba. po několika pokusech se iPhone uzamkne a bude vyžadovat připojení k iTunes.

Bezpečnostní systém v chytrých telefonech iPhone je postaven na principu „ani pro sebe, ani pro ostatní“. To znamená, že zařízení odepře přístup k datům a je nutné je obnovit ze zálohy pomocí iTunes.

Chyba s výzvou k připojení k iTunes se neobjeví při prvním pokusu o nesprávné zadání hesla. Uživatel má na začátku k dispozici plných šest pokusů, po kterých se iPhone na jednu minutu uzamkne, aby měl čas na zapamatování hesla (nebo prostě skončit). Po několika dalších pokusech se iPhone trvale uzamkne, což je vynikající překážka pro další získávání hesel pro přihlašování a přístup k datům.

„iPad je odpojen od iTunes“. co dělat

Co dělat, když se na obrazovce tabletu objeví zpráva „iPad odpojen, připojte se k iTunes„?? Pokud se zobrazí tato zpráva, znamená to, že počet pokusů o zadání správného hesla překročil limit. Abyste mohli zařízení dále používat, musíte jej obnovit. Co to znamená?

Předpokládá se, že byste měli mít zálohu všech důležitých dat v počítači. Takto funguje bezpečnostní systém tabletu. zařízení zcela uzamkne a vyžaduje obnovení a následné načtení dat ze zálohy. Pokud se tablet dostane do rukou útočníka, který chce uhodnout heslo, stane se zařízení po několika pokusech téměř nepoužitelnou sadou čipů. Odemknout iPad může pouze jeho majitel.

Co máme dělat, když se na obrazovce tabletu zobrazí zpráva „iPad odpojen, připojte se k iTunes“?? Schéma je velmi jednoduché:

Převedení iPadu do režimu obnovení je snadné. Připojte jej k počítači se spuštěnými iTunes, podržte tlačítko napájení/zámek a tlačítko Domů a počkejte 10 sekund. Uvolněte tlačítko napájení/zámku a počkejte dalších 10 sekund. Jakmile iTunes oznámí, že je zařízení připojeno a je v režimu obnovení, uvolněte tlačítko Domů. Poté stiskněte tlačítko „Obnovit“ a počkejte na dokončení operace.

Výsledkem je dokonale čisté zařízení, do kterého je třeba přenést dříve uložená data. připojte iPad k počítači, vyberte nejnovější zálohu a stáhněte ji do tabletu. Po chvíli budou všechna data v zařízení obnovena a vy budete moci používat své fotografie nebo pracovní soubory.

READ  iPad se nabíjí po dlouhou dobu a rychle se vypouští

U novějších verzí iPadu, které nemají klasické domovské tlačítko, je třeba stisknout a uvolnit tlačítko pro snížení hlasitosti a poté stisknout a uvolnit tlačítko pro zvýšení hlasitosti. Poté stiskněte tlačítko napájení. zařízení přejde do režimu obnovení.

Oprava odpojeného iPadu pomocí iTunes

Stačí postupovat podle pokynů na obrazovce a připojit vypnutý iPad k iTunes.

Krok 1 Připojte iPad k počítači pomocí kabelu USB.

Odpojený iPad se bude úspěšně synchronizovat s iTunes, pokud jste jej dříve připojili k iTunes na stejném počítači.

Přejděte do části Zařízení, vyberte ikonu zakázaného iPadu. Kliknutím na obrázek iPadu vstoupíte do rozhraní pro obnovu iPadu.

Oprava iTunes iPad

Krok 3 Obnovení zařízení iPad

Jakmile se ocitnete v rozhraní pro obnovení, zobrazí se možnost Opravit iPad. Pokud je funkce „Najít iPad“ vypnutá, iTunes resetují iPad. Jen počkejte, až bude dokončena.

Často kladené dotazy: Co dělat, když je iPad odpojen a nechce se připojit k iTunes??

Někteří lidé tvrdí, že iPad je odpojen a nelze jej úspěšně připojit nebo synchronizovat s iTunes, protože jste iPad s iTunes nikdy předtím nesynchronizovali. V takovém případě můžete iPad nastavit do režimu obnovení a synchronizovat s iTunes.

Vstup do režimu obnovení vyžaduje určitou zručnost a štěstí, stejně jako 10% riziko, že se tablet zasekne v režimu obnovení a bude vyžadovat další úsilí, aby se z něj dostal.

Krok 1 Vstup do režimu obnovení

Chcete-li přejít do režimu obnovení, nejprve tablet vypněte.

 • Pokud má váš iPad tlačítko Home. Po připojení iPadu k počítači stiskněte a podržte tlačítko Domů. Uvolněte tlačítko Domů, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.
 • Nebo pokud má tvůj iPad Face ID. Při připojování tabletu k počítači stiskněte a podržte horní tlačítko. Podržte jej stisknutý, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

Krok 2 Obnovení zařízení iPad

Po vstupu do režimu obnovení se zobrazí oznámení, že iPad má problém, můžete jej opravit nebo aktualizovat a problém vyřešit.

Klikněte na Obnovit, iTunes stáhnou firmware a resetují iPad. Počkejte, iTunes po dokončení stahování automaticky restartují iPad.

Pokud je funkce Najít můj iPad zapnutá na odpojeném iPadu, po obnovení iTunes se v iTunes zobrazí obrazovka Zámek aktivace. Abyste mohli projít a pokračovat v resetování, musíte zadat své Apple ID a heslo,

Celý proces bude nějakou dobu trvat a režim obnovení je omezen na 15 minut Pokud proces trvá déle než 15 minut, iPad ukončí režim obnovení a je třeba do něj znovu vstoupit. Pokud iPad zamrzl v režimu obnovení, můžete chybu opravit zde.

Přenos dat z počítače do iPhonu bez iTunes.

Pokud chcete přenést filmy, skladby nebo elektronické knihy z počítače do iPhonu, můžete vyzkoušet aplikaci FoneTrans.

FoneTrans. jedna z nejlepších aplikací pro přenos dat pro uživatele iOS, můžete ji použít jako most pro propojení iPhonu a počítače, můžete přenášet všechny druhy dat z počítače do iPhonu, včetně fotografií, filmů, hudby atd. Д

FoneTrans navíc podporuje přenos dat z iPhonu do iPhonu, můžete k počítači připojit dva iPhony současně a přenášet data z jednoho do druhého.

Nyní se podíváme, jak můžete pomocí aplikace FoneTrans exportovat film nebo hudbu z počítače do iPhonu.

Krok 1 Stáhněte si aplikaci FoneTrans do počítače

Odpojte kabel USB, připojte iPhone k počítači a spusťte program FoneTrans.

V aplikaci FoneTrans vyberte data, která chcete přenést do iPhonu.

Například klikněte na položku Videa a poté na tlačítko Přidat.

Do aplikace FoneTrans můžete přidat jedno video nebo celou složku. Vyberte soubor videa, který chcete exportovat do iPhonu, a klikněte na tlačítko Otevřít.

FoneTrans začne streamovat video do iPhonu.

Počkejte na přenos a po jeho dokončení se video nahraje do iPhonu.

Pokud chcete, můžete pokračovat v exportu dalších souborů do iPhonu.

Nyní již víte, že všechny možné metody opravy problému iTunes se nemohou připojit k iPhonu. Nyní můžete začít opravovat chybu sami a doufám, že vám tyto metody pomohou se z problému snadno dostat. Pokud chyba přetrvává, můžete se obrátit na alternativy iTunes.

READ  Android vidí sluchátka, když nejsou

Odemknutí zakázaného iPadu bez iTunes

Bez ohledu na to, proč je váš iPad nebo iPhone uzamčen nebo zakázán, můžete pomocí nástroje FoneLab Unlock for iOS úspěšně vymazat heslo. Nástroj pro odemknutí hesla iPhone může opravit vypnutý iPhone po několika pokusech Zapomenuté heslo na obrazovce iPhone, použitý iPhone bez hesla atd. д.

Největšího úspěchu dosáhnete, pokud odemknete vypnutý iPad bez iTunes nebo iCloudu. Před odemknutím vypnutého iPadu si musíte zapamatovat správné Apple ID a heslo. To je nezbytný způsob, jak prokázat, že jste skutečným vlastníkem uzamčeného iPadu.

 • oprava chyby zařízení iPad zakázané při připojení k iTunes pomocí jednoduchých klepnutí.
 • Obnovení uzamčeného, vypnutého, rozbitého nebo nereagujícího iPadu odstraněním hesla.
 • Odstranění 4místného přístupového kódu, 6místného přístupového kódu, hesla zámku obrazovky, Face ID nebo Touch ID osvědčeným a snadným způsobem.
 • Podpora všech modelů iPadů včetně iPadů 2019, iPadů Pro, iPadů mini 4, iPadů mini 3, iPadů mini s Retina displejem, iPadů mini, iPadů Air 2, iPadů Air, iPadů 2 a iPadů.
 • Intuitivní rozhraní s promyšlenými možnostmi.

FoneLab iOS Unlocker vám pomůže snadno vymazat heslo, odstranit Apple ID a obnovit čas hesla.

 • Vymazání přístupového kódu pro iPhone, iPad a iPod Touch.
 • Odstranění Apple ID, pokud zapomenete své Apple ID nebo heslo.
 • Obejití omezení heslem na obrazovce bez ztráty dat.

Krok 1 Stáhněte si zdarma aplikaci FoneLab iOS Unlocker do počítače se systémem Windows nebo Mac. Nemusíte se bát, že by byl iPad deaktivován kvůli příliš velkému počtu zadaných hesel. Jednoduše vyberte možnost Vymazat heslo jako první shora dolů.

Krok 2 Připojte odpojený iPad k počítači pomocí kabelu USB lightning. Stiskněte tlačítko Start v hlavním rozhraní.

Krok 3 Můžete vidět, Kategorie zařízení, Typ zařízení, Model zařízení a Verze systému iOS. Kontrola a oprava nesprávných informací. Později stiskněte tlačítko Start pro potvrzení a pokračujte dál.

Krok 4 Chvíli počkejte, než se dokončí proces stahování firmwaru. Poté stiskněte tlačítko Odemknout, abyste vymazali heslo na obrazovce.

Krok 5 Chcete-li opravit iPad, který je odpojený a nechce se připojit k iTunes, musíte zadat 0000 do pole Potvrdit odemknutí prázdné. Nakonec stisknutím tlačítka Odemknout aktivujte vypnutý iPad.

Jak opravit odpojený iPod Připojení k iTunes

FoneLab for iOS unlocker dokáže vstoupit do odpojeného iPodu a odstranit heslo iPodu najednou. Software dokáže automaticky detekovat vypnutý a uzamčený iPod. Po stažení balíčku firmwaru můžete odpojený iPod okamžitě odemknout bez hesla. Intuitivní rozhraní je snadné pro všechny uživatele. Zapomenuté heslo k iPodu tak můžete odstranit sami během několika minut.

 • Odblokování a resetování uzamčeného iPodu bez iTunes nebo iCloudu.
 • Odstranění 4místného přístupového kódu, 6místného přístupového kódu, Touch ID nebo Face ID z vypnutého iPodu generace.
 • Obcházení iPodu zakázané při připojení k iTunes v iPodu touch 7/6/5/4 generace.
 • Získejte nejvyšší míru úspěšnosti při odemykání iPodu.
 • Bezpečné, čisté a snadno použitelné.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časové omezení obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Co dělat, když je iPod touch odpojen.

Krok 1 Zdarma stáhněte, nainstalujte a spusťte FoneLab iOS Unlocker. Připojte odpojený iPod k počítači pomocí kabelu USB. Poté na obrazovce počítače vyberte možnost Vymazat heslo.

Krok 2 Po zjištění zkontrolujte informace na iPodu. Kategorii zařízení, typ zařízení a model zařízení můžete opravit ručně. Ve výchozím nastavení bude vaše zařízení iOS aktualizováno na nejnovější verzi.

Krok 3 Kliknutím na tlačítko Start zahájíte stahování balíčku firmwaru. Poté klikněte na Odemknout a heslo z iPodu vymažte. Chyba iPodu odpojeného po připojení k iTunes 7. generace může být opravena během několika minut.

Nejlepší způsob, jak odemknout iPad s omezenými možnostmi

Ze všech dostupných populárních metod vám doporučujeme použít profesionální software, který dokáže odpojený iPad odemknout bez jakýchkoli potíží. S FoneLab iOS Unlocker se nemusíte starat o složité technické detaily, ani nemusíte stahovat a instalovat těžkopádný software iTunes. Stačí připojit iPad k počítači a celý proces odemknutí odpojeného iPadu netrvá déle než 10 minut. Mezi další funkce patří:

 • Oprava odpojení iPadu, chyba připojení iTunes pomocí jednoduchých kliknutí
 • Oprava uzamčeného, vypnutého, rozbitého a nereagujícího iPadu odstraněním hesla
 • K opětovné aktivaci uzamčeného zařízení není třeba heslo ani Apple ID.
 • Odstranění aktivačního zámku iCloudu a obnovení iPadu
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní
 • 100% čistý a bezpečný software kompatibilní se všemi zařízeními Apple
READ  Jak zakázat propagaci na iPad Pro

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Krok 1 Otevřete aplikaci. Na domovské obrazovce vyberte modrou ikonu Vymazat heslo v horní části obrazovky.

Krok 2 Než začneme, je třeba připojit iPad k počítači a stisknout tlačítko Start.

Krok 3 Software automaticky zjistí kategorii zařízení, typ zařízení, model zařízení a verzi systému iOS vašeho iPadu. Zkontrolujte, zda jsou informace na obrazovce správné. Pak stiskněte tlačítko Start.

Krok 4 Po dokončení procesu jednoduše klikněte na tlačítko Odemknout a odemkněte vypnutý iPad.

Krok 5 Poslední krok, zadejte „0000“ a stiskněte tlačítko Odemknout pro potvrzení. Zjistíte, že odpojený iPad se snadno odemkne.

Poznámka: Některé metody vyžadují zpracování kódu IMEI zařízení nebo hacknutí zařízení. My jako redakce nejsme připraveni tyto metody běžnému uživateli nabízet z bezpečnostních důvodů a z důvodu ochrany osobních údajů. Po zvážení všech aspektů doporučujeme místo toho použít nejlepší profesionální software pro odblokování postiženého iPadu.

Příčiny chyby

Chybové hlášení, že iPad je odpojen, může mít pouze jeden důvod „Připojit k iTunes“: iPad nebo iPhone je uzamčen. K tomuto zablokování dochází v důsledku několika nesprávných pokusů o zadání hesla.

Pokud heslo zadáte mnohokrát nesprávně, iPhone se po 10 pokusech uzamkne. Totéž se stane i iPadu.

Toto opatření pomáhá chránit zařízení před neoprávněnými osobami, které mohou heslo uhodnout náhodným vstupem (je to velmi nepravděpodobné, ale existuje to).

Než se zcela uzamkne a požádá o připojení k iTunes, proběhnou další fáze ochrany:

 • Po pěti nesprávných zadáních se na jednu minutu uzamkne a na obrazovce se zobrazí nápis.
 • Po sedmi nesprávných zadáních se zařízení na pět minut stane nepoužitelným.
 • Po osmé bude iPad na 15 minut uzamčen.
 • Po deváté je mobilní zařízení deaktivováno na celou hodinu.
 • Pokud zadáte kód desetkrát špatně, budete se muset přihlásit do iTunes.

V systému iOS 13 a novějším můžete přejít do Nastavení a zakázat funkci zámku v případě neplatného kódu

Jak obnovit data bez iTunes

Operační systém Apple umožňuje obnovit data bez použití iTunes pomocí cloudové služby iCloud. Tato metoda může být užitečná, pokud nemáte k dispozici počítač, ke kterému můžete uzamčený iPad připojit. Aby však byla operace úspěšná, musí být splněny důležité podmínky:

 • Na uzamčeném zařízení musíte být přihlášeni ke službě iCloud a mít aktivovanou funkci „Najít iPad“.
 • Uzamčený gadget by měl být připojen k internetu.

Pokud jsou tyto podmínky splněny, stačí se přihlásit k iCloudu z libovolného zařízení a zadat své Apple ID. V seznamu dostupných zařízení vyberte uzamčený iPad a klikněte na tlačítko odstranit.

Váš tablet bude resetován do továrního nastavení a odemčen. Přihlaste se pomocí svého Apple ID a „nahrajte“ zálohu z iCloudu.

Pokud z nějakého důvodu žádný z navrhovaných způsobů nefungoval, obraťte se na autorizované servisní středisko Apple. váš problém určitě vyřeší!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS