Registrace na Instagramu v telefonu a počítači: základní způsoby

Jak se přihlásit na Instagram přes je otázka, která se týká každého uživatele sociální sítě. Za hlavní výhodu vytvoření profilu na FB je považována úspora času. Je možné získat stovky odběratelů najednou. Přepínají z jedné sociální sítě na druhou. V článku je popsáno, co je třeba udělat, aby byl účet Insta propojen s FB.

Moderní pomůcky umožňují rychlou a snadnou registraci na instagramu. K provedení operace nepotřebujete mít vážné dovednosti. Osoba musí provést tyto kroky:

 • Přejděte do obchodu s aplikacemi, najděte aplikaci insta a stáhněte si ji do telefonu.
 • Po stažení se aplikace nainstaluje a spustí kliknutím na tlačítko Otevřít.
 • Zdroj se otevře. Tím se osoba zobrazí na domovské stránce. Zde vyberte možnost Přihlášení přes FB.
 • V okně by mělo být zadáno heslo a přihlášení z Nového profilu v insta. Jedná se o individuální přezdívku, pod kterou bude uživatel rozpoznán online.
 • Budete vyzváni k registraci kamarádů, které již máte na FB. Tato akce je nepovinná.
 • Je přidána fotografie.

Postup je jednoduchý a přímočarý. Pokud na FB není žádná sekce, je nutné se zaregistrovat obvyklým způsobem.

V systému Android

Přihlášení na Instagramu přes

Registrace na Instagramu prostřednictvím u v systému Android probíhá následovně:

 • Prostředek se otevře v zařízení;
 • Přejdete na svůj kanál;
 • Pomocí tlačítka ozubeného kola přejděte do Nastavení;
 • Na stránce nastavení je třeba najít nabídku s propojenými účty;
 • Z poskytnutého seznamu vyberte možnost FB;
 • Uživatel se v něm ocitne automaticky;
 • Zde se musíte přihlásit. K tomuto účelu slouží speciální tlačítko.

Vytvořením účtu propojeného se sociální sítí se uživatel může přihlásit ke svému profilu prostřednictvím FB. To vyžaduje použití běžného chytrého telefonu.

V iPhonu

Pokud je k dispozici iPhone, postupuje se podle tohoto postupu krok za krokem:

Postupujte stejně jako v případě zařízení se systémem Android. pokud máte sekce inst a fb, můžete je propojit. Díky tomu se můžete snadno přihlásit z telefonu.

Za tímto účelem je třeba přejít do Nastavení a najít možnost Odkaz. V seznamu je třeba najít FB a kliknout na něj. Po této metodě se stránky obou sociálních sítí propojí.

To nejen usnadní pozdější přihlašování v mobilním telefonu. Ale otevře se možnost synchronizace příspěvků. publikovat inst inst příspěvek a zároveň jej aktivovat na FB.

z počítače

FB nebo registraci lze provést z počítače. K tomu použijte verzi prohlížeče. Při řešení otázky, jak se přihlásit na instagram bez u, se provádí následující posloupnost akcí

 • Ve vyhledávání musíte najít sociální síť;
 • Přihlášení do verze v prohlížeči je hotové;
 • klikněte na webové stránce na možnost Moje stránka;
 • Je vybrána sekce Nastavení;
 • Poté přepněte na položku Související;
 • V seznamu vyberte možnost FB. Je třeba na něj kliknout;
 • Zadejte údaje z této sociální sítě.

Pokud byla operace úspěšná, zobrazí se potvrzovací okno. Titulek vypadá jako Bind to FB.

Přihlášení na Instagram z telefonu (Android a iPhone)

Zaregistrujte se na Instagram ze svého telefonu, jakmile navštívíte oficiální webové stránky: pod autorizačním formulářem se okamžitě objeví ikony pro stažení softwaru.

Kromě aplikace se však musíte seznámit i s podrobnostmi třetích stran, včetně způsobu registrace. vyhledávat své přátele a dokonce si přizpůsobit rozvržení.

Stáhněte si aplikaci

Oficiální verze Instagramu pro iOS a Android jsou k dispozici v App Store, respektive Play Marketu a aplikace jsou ke stažení zdarma a nevyžadují žádné další poplatky nebo předplatné.

Před přístupem k obsahu se musíte do aplikace přihlásit pomocí svého Apple ID nebo profilu Google.

Způsoby registrace

Po přípravě nového softwaru a spuštění klienta sociální sítě. „Instagram vám nabídne, abyste se ihned zaregistrovali pomocí mobilního telefonního čísla (vyberte kód země. Rusko 7 a zadejte zbývající číslice do prázdného textového pole) nebo pomocí e-mailové adresy.

Zadejte kód

Další akce částečně závisí na způsobu registrace. přesněji. skript pro odeslání speciálního kódu. hesla. nutné k aktivaci vašeho profilu.

READ  Jak restartovat iPhone 11 pro

Existují dvě možnosti : odkaz. odeslány systémem na e-mailovou adresu zadanou při registraci. nebo SMS s pokyny. odesláno na číslo mobilního telefonu. údaje se zadávají do pole okna aplikace, které se otevře.

Jméno a příjmení

Po zadání mobilního telefonního čísla nebo e-mailu vás sociální síť požádá o sdílení důvěrných informací a zadání jména a příjmení.

Není nutné zveřejňovat všechny své údaje. stačí přezdívka. V budoucnu však budou problémy najít přátele a vybrat doporučení, spojená s předplatiteli a zainteresovaným publikem.

Heslo

Dalším povinným krokem je volba hesla: doporučujeme zadat alespoň 8 znaků, včetně číslic, velkých a malých písmen. Bezpečnost osobní stránky do značné míry závisí na zvolené kombinaci. a proto použijte společné varianty. jako 12345678 nedává smysl.

Přihlášení

Přidá se přihlašovací jméno (přezdívka), které představuje osobní profil v rámci sociální sítě. Zadává se latinkou, v případě potřeby se upraví v „Nastaveních“ po přihlášení při vytvoření stránky.

Najděte si přátele

Po dokončení povinných kroků v aplikaci začíná fáze přizpůsobení. Je nutné synchronizovat účet se stránkou (postup bude nutný pro vyhledávání přátel a rozšíření dosahu). Souhlas s nabídkou Instagramu je nepovinný. položky lze libovolně přeskočit.

Kontakty

Kromě online synchronizace je k dispozici možnost přidávat přátele prostřednictvím adresáře. Je na vás, zda se chcete přeskupit, nebo ne. pokud potřebujete podporu a publikum, můžete se rozhodnout pro synchronizaci. Instagram stejně nebude sdílet důvěrné informace.

Profilový obrázek

Kromě přátel si na této sociální síti můžete vyzkoušet i vzhled nového profilového obrázku. Jde hlavně o nahrání nového avatara z interní nebo externí paměti.

Postup je volitelný (fotografie se změní po vytvoření stránky), ale zajímavý: Instagram umožňuje automaticky nahrát avatar i do sekce s posledními příspěvky. Hned na začátku s aktivním sociálním postojem.

Přihlášení

Registrace je téměř dokončena: poslední dotyky. uložení přihlašovacích údajů (v budoucnu zadejte uživatelské jméno a heslo na současném smartphonu nebo tabletu nebude mít. systém automaticky vyplní prázdné textové pole a otevře přístup ke kanálu s publikacemi a novinkami).

Přihlaste se k odběru na

Pokud jste přeskočili kroky synchronizace s adresářem, sociální síť vám znovu připomene, že přihlásit se na Instagram z telefonu a být bez přátel není dobrý nápad, a vyzve vás k registraci účtů. které získávají popularitu nebo jsou na vrcholu slávy.

Doporučení jsou volena spíše povrchně, ale usnadňují další činnost, protože vás nenutí bloudit po internetu při hledání podobné tematické sekce a umožňují částečně osvěžit váš newsfeed novými publikacemi. s fotografiemi a videi.

Každé přihlášení k odběru se provádí pomocí očekávaného tlačítka „Přihlásit se k odběru“. Zobrazí se varovná zpráva a informace o novém předplatném se objeví na vaší osobní stránce.

Funkce Instagramu

Tato sociální síť je právem označována za nejrozmanitější a nejuniverzálnější platformu pro konzumaci a produkci obsahu. Široká škála funkcí a vlastností vám umožní nejen nahrávat, prohlížet a lajkovat fotografie přátel, ale také:

 • Chatujte s přáteli;
 • Získejte užitečné informace;
 • Sledujte nejnovější zprávy;
 • Seznamte se s lidmi;
 • Používejte příběhy jako archiv obsahu;
 • Vydělávejte peníze propagací a reklamou;
 • Propagace vašich produktů a služeb.

Popišme si každou z funkcí dvěma nebo třemi slovy. Návod k použití.

Chat s přáteli

Komunikujte se svými přáteli prostřednictvím speciální sekce Instagram direct. Sekce obsahuje konverzace a jednotlivé zprávy, které posíláte ostatním uživatelům. Tyto zprávy nejsou dočasné a zůstanou u vás, dokud je neodstraníte. Chat (který je k dispozici, pokud používáte z telefonu) má všechny funkce, které potřebujete ke komunikaci, v něm můžete:

 • Odesílání SMS;
 • Odesílání fotografií a videí;
 • Odesílání publikací a instagramů ostatních uživatelů;
 • Nahrávání hlasových zpráv.

Získejte užitečné informace

Tato sociální síť umožňuje nejen komunikovat s přáteli, ale také získávat užitečné informace z různých článků a blogů. V tematických výběrech si každý uživatel může najít účet, jehož informace ho osobně zajímají a fascinují.

Sledování zpráv

V těchto dnech má každý zpravodajský portál svůj vlastní účet na insta, který okamžitě zveřejnil všechny nejnovější zprávy. Vzhledem k pohodlnosti nahrávání obsahu se zprávy na instagramu někdy zobrazují rychleji než na příslušném zpravodajském portálu. Sledování Instagramu v telefonu je proto rychlé a pohodlné.

Většina významných politiků má na této sociální síti své účty, díky nimž může každý nahlédnout do jejich politického (a dokonce i osobního) života.

Seznamka

V dnešní době už se při seznamování nežádá o telefonní čísla. Stále více kluků a holek používá k tomuto účelu účty na insta a sociálních sítích. Je to mnohem pohodlnější a funguje to. Prohlížením nahraného obsahu můžete získat první dojem o dané osobě, dozvědět se o jejím životě a zálibách.

READ  Kde najít stahování na telefonu Samsung

Příběhy z obchodu

V poslední době funkce umožňuje archivovat (kde lze spravovat příběhy) všechny nahrané příběhy (krátké fotografie a videa, které zmizí po 24 hodinách). Znovu prožít minulost, cítit nostalgii, to je to, co tato sociální síť a telefon dělá.

Vydělávejte na reklamě

Kromě zábavy vám aplikace umožňuje vydělat slušné peníze. Pokud vlastníte propagovanou stránku s publikem čítajícím tisíce lidí a potřebujete vydělat peníze, můžete publikovaný obsah zpeněžit.

Typ reklamy a cena vašich služeb, které můžete vystavit. Pro většinu mediálních osobností je vydělávání peněz z reklamy na Instagramu jedním z hlavních způsobů, jak vydělat peníze.

Uplatňování zpeněžení obsahu je nejreálnějším byznysem na internetu. A nemusíte vůbec pracovat. stačí vám telefon.

Prodej zboží a služeb

Je lepší prodávat zboží a služby s dobře navrženým vizuálním obsahem. Existuje pro tento úkol něco lepšího než specializovaná sociální síť pro konzumaci vizuálního obsahu??

Většina známých značek a obchodů ji používá k oznamování a prezentaci nových produktů i k přímému prodeji prostřednictvím účtu. Jako pohodlně zavedený systém. popis fotografií (do kterého můžete umístit návod k použití zboží).

K úspěšné práci potřebujete jen touhu a telefon.

Registrace z telefonu je zdarma

Zdůraznil jsem, že je to zdarma, nebojte se, nikdo vám peníze z účtu nevybere. A registraci jsme již prošli v prvním odstavci, nebudeme ji opakovat. Nyní stačí nainstalovat aplikaci Instagram a přihlásit se.

Myslím, že každý už ví, jak instalovat aplikace do svých zařízení. Přejděte na Play Market, pokud máte zařízení se systémem Android, nebo na App Store, pokud máte zařízení se systémem iOS:

Do vyhledávání aplikací můžete napsat „Instagram“ tak, jak je. Když začnete psát slovo, zobrazí se okno s možnostmi, kde si můžete vybrat to správné.

Aplikace se stáhne a nainstaluje velmi rychle. Otevřete ji. Registrace nás příliš nezajímá, podíváme se dolů a klikneme na odkaz „Již máte účet“? Přihlaste se.“.

To je vše, jsme v plně funkčním Instagramu a můžeme využívat všechny jeho funkce.

Jak se přihlásit na Instagram přes telefon: pokyny krok za krokem?

Možnost přes chytrý telefon závisí na tom, jaké zařízení uživatel používá. Platforma stejně tak podporuje různé miniaplikace pro operační systémy. Proces registrace se proto nijak neliší.

V systému Android

Chcete-li v tomto telefonu vytvořit osobní prostor v této sociální síti, je třeba provést následující akce:

 • Prvotní spuštění zdroje. Pošta je napsána ve speciálním rámečku.
 • Pokud máte osobní účet na u, měli byste zadat své heslo na u. Poté stiskněte tlačítko Přihlásit se. Pokud není k dispozici žádná stránka, měli byste kliknout na Vytvořit profil.
 • Při registraci na insta byste měli zadat iniciály osoby. Je zvoleno heslo.
 • V osobním prostoru je přidána fotografie.
 • Kliknutím na tlačítko Další budete vyzváni k ověření údajů. Je důležité zkontrolovat a odsouhlasit správný pravopis pošty a dalších údajů.
 • Vyplňte své mobilní číslo a osobní údaje.
 • Systém propojuje dva profily na sociálních sítích.

Pak můžete použít možnosti sociálních sítí.

Na iPhonu

Postup, jak se zdarma přihlásit na Instagram přes telefon, je v tomto případě stejně jednoduchý. Registrace není vážná zkušenost. Stačí postupovat podle uvedených pokynů. Skládá se z těchto kroků:

 • Aplikace se stáhne do chytrého telefonu;
 • Produkt je nainstalován a spuštěn;
 • Po otevření se klikne na možnost registrace;
 • Do zvláštního pole zadejte informace o uživateli. mail, uživatelské jméno a heslo;
 • Poté je třeba postupovat podle pokynů insta.

Vytvoření profilu musí být potvrzeno. Údaje zadané při registraci se použijí. Uživatelé mohou na sociální síť přidávat fotografie a videa. Přijímání informací a sdílení životních událostí.

Začínáme

Předtím je samozřejmě nutné nainstalovat aplikaci do mobilního telefonu. Díky obchodům s aplikacemi je to velmi snadné a rychlé. Nyní se podíváme na základní funkce.

Pokračování úvodu do aplikace Instagram pro hlupáky a prozkoumání sekce nastavení od A do Z. Všichni uživatelé mohou do sociální sítě pozvat svého přítele. Pomocí první položky odešlete pozvánku několika způsoby.

„Zabezpečení“ umožňuje změnit heslo, povolit dodatečné zabezpečení a zobrazit všechny změny na vašem účtu: kolikrát jste změnili heslo, na jaká čísla byl váš účet zaregistrován a další.

Níže se dozvíte, jak jste s reklamami interagovali. V seznamu se zobrazí všechny reklamy, se kterými jste komunikovali.

Můžete přepnout na firemní profil, změnit jazyk, zobrazit seznam blízkých přátel, synchronizovat kontakty a propojit další účty na sociálních sítích prostřednictvím. Můžete využít své kontakty a sítě a publikovat na nich současně.

READ  Mikrofon v telefonu nefunguje Co dělat?. Co dělat, když mikrofon nefunguje s určitými aplikacemi??

Jak vytvořit třetí instagramový účet v telefonu

Není mnoho informací o tom, jak vytvořit třetí instagramový účet v jednom telefonu. Když už máte dva instagramové profily, je možné přidat do smartphonu další?? Profesionálové a aktivní uživatelé webu říkají ano. Použijte pokyny. Snímky obrazovky, které ukazují, jak to funguje. Je třeba provést následující kroky:

  z mobilního zařízení.

 • V levém horním rohu se zobrazí název připojeného účtu se zaškrtnutím. Klikněte na toto políčko. Zobrazí se seznam existujících účtů.
 • V dolní části jsou dvě tlačítka: přidat stránku, zaregistrovat se.
 • Pokud již máte třetí účet, musíte zadat své uživatelské jméno a heslo. Pokud ne. zvolíte možnost „registrovat“.
 • Vyberte si jednu ze tří možností registrace, které systém nabízí.
 • Dokončete proces registrace, přejděte do profilu (body 2 a 3).

V systému Android

Operační systém Android dává svým uživatelům svobodu v tom. Flexibilní systém nastavení, srozumitelná tlačítka umožňují během několika minut realizovat vaše plány.

Registrace a přidání účtu pro zařízení se systémem Android jsou jednoduché. Postupujte krok za krokem podle výše popsaných kroků. Mezi přidanými účty můžete přepínat kliknutím na šipku vedle svého profilu. Podrobně je to znázorněno na snímku obrazovky, bod 2 pokynů.

Na iPhonu

Přidání třetího účtu v iPhonu se neliší od přidání v jiných telefonech. Vzhled aplikace se liší. Rozhraní a funkce jsou na obou platformách stejné. Vývojáři se postarali o to, aby to uživatelům různých mobilních zařízení co nejvíce vyhovovalo.

Instalace aplikace Instagram

Klient služby, na kterou se díváme, je zcela zdarma a je k dispozici zde.

Pokud nechcete použít výše uvedený odkaz, zadejte název programu, který vás zajímá („Instagram“), do speciálního vyhledávacího pole (ikona lupy) a stiskněte tlačítko „Hledat“.

Oficiální klient Instagramu je obvykle na začátku seznamu, který se zobrazí. Otevřete stránku aplikace a po odsouhlasení udělení zadaných oprávnění nainstalujte program do paměti svého miniaplikačního zařízení.

V tomto okamžiku lze proces instalace klienta služby Instagram považovat za dokončený. A teď to nejdůležitější! Vytvoření nového účtu.

Pokyny krok za krokem pro váš smartphone

Po stažení aplikace do zařízení postupujte podle následujících pokynů:

 • Otevření programu. To lze provést kliknutím na příslušnou ikonu v nabídce nebo na ploše.
 • Dále se zobrazí domovská stránka. Pokud již máte registrovaný profil, stačí zadat své údaje. Tento článek je však určen pro ty, kteří s Instagramem začínají, a proto zvolíme možnost „Registrace“.
 • Profil lze vytvořit dvěma způsoby. Rychlejší bude vyhovovat těm, kteří mají účet na u. Poté stiskněte tlačítko „Přihlásit se přes “ a sociální síť automaticky zkopíruje potřebné údaje z webu. Druhá možnost spočívá v registraci do tetheringu mobilního telefonu. Zvolíme poslední možnost.
 • Instagram nabízí alternativu pro registraci. Lze to provést prostřednictvím telefonního čísla nebo e-mailu. První metoda je spolehlivější, protože poskytuje plnou ochranu proti případnému hackerskému útoku a usnadňuje obnovení přístupu k účtu v případě jeho ztráty. Zvolte si způsob vytvoření účtu jednoduchým přepínáním mezi kartami.
 • Pak zadejte svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo.
 • Dále je třeba vyplnit následující pole: uživatelské jméno, přihlašovací jméno a heslo. Upozorňujeme, že uživatelské jméno musí být jedinečné a heslo složité.
 • Budete také vyzváni k nastavení fotografie svého avatara, ale to není povinné a lze to provést později.
 • V posledním kroku se můžete přihlásit k odběru známých osobností (na základě doporučení sociální sítě), přátel nebo známých (budou převzati z vašich „Kontaktů“). Pokud se nechcete s nikým registrovat, tento krok přeskočte.
 • Účet je nyní oficiálně vytvořen. Můžete si ji přizpůsobit podle svých představ a vyplnit ji fotografiemi.

Pokyny k vytvoření profilu na Instagramu z telefonu iPhone jsou naprosto stejné jako pro Android, takže je můžete bez obav použít.

V tomto článku jsme podrobně popsali, jak se zaregistrovat na Instagramu pro svůj telefon. Jak vidíte, není to vůbec složité. Nejdůležitější je postupovat podle pokynů bod po bodu. A v zásadě se dá s návodem udělat hodně, zejména s naším. Hodně štěstí při dobývání této sociální sítě!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS