Software pro obcházení účtu Google pro Android

Na jaře 2015 představil jeden z předních vývojářů softwaru pro gadgety, společnost Google, nový způsob ochrany zařízení se systémem Android před krádeží. Nazývá se Ochrana zařízení a poprvé byla použita v systému Android 5.1 lízátko. Součástí tohoto systému je ochrana proti obnovení továrního nastavení.

Tato možnost se aktivuje pokaždé, když změníte heslo k účtu Google a současně obnovíte tovární nastavení zařízení, které je s ním propojeno. Zámek smartphonu nebo tabletu je platný tři dny a jeho účelem je podle vývojářů obnovit ztracený přístup majitele k účtu.

Pokud si myslíte, že po 72 hodinách přestane FRP fungovat, mýlíte se. Přesně po třech dnech bude váš Android odemčen, ale po zapnutí zařízení vás vyzve k připojení k účtu, ke kterému jste byli dříve připojeni. A pokud z jakéhokoli důvodu dojde ke ztrátě prvního hesla k tomuto účtu Google, zařízení zůstane uzamčeno bez možnosti použití.

Programátoři společnosti Google vysvětlili nutnost těchto opatření tím, že je možné změnit heslo k účtu, aniž byste o tom věděli. Potřebujete pouze přístup k telefonnímu číslu přidruženému k účtu Google, protože dvoufaktorový ověřovací kód pro změnu hesla vám přijde na adresu.

Jak se přihlásit k jinému účtu Google

Uživatel se může potřebovat přihlásit k jinému účtu z různých důvodů, od prosté změny vlastníka zařízení až po jiný účet, který se mu líbí.

Ve všech případech je nutné kompletně obnovit systém a změnit účet. Chcete-li to provést, musíte nejprve odstranit starý a poté se přihlásit výše uvedeným způsobem.

přihlásit, telefonu, účtu, google, systému

Chcete-li získat přístup k jinému profilu Google, musíte:

 • Otevřete všechna stejná nastavení a vyberte část „Účty“;
 • V této části se otevřou všechny záznamy registrované v telefonu dané osoby, od těch nejnepodstatnějších až po ty nejdůležitější, jako je například Google. Klikněte na profil Google, který je registrován v systému vašeho zařízení;
 • Poté otevřete jeho podrobnosti. Stisknutím tlačítka se třemi tečkami otevřete nabídku;
 • Po otevření nabídky klikněte na „Smazat účet“; Po této akci budou vymazána všechna uživatelská data.
 • Klikněte na potvrzovací tlačítko;
 • Poté se přihlaste k novému účtu jedním z výše popsaných způsobů.
READ  Zadejte iCloud z telefonu iPhone

Takto můžete změnit svůj účet v systému Android

Přihlaste se ke svému účtu Google prostřednictvím Přidat účet

Pokud se nemůžete přihlásit ke svému účtu Google, můžete použít „Přidat účet“. Protože bez účtu Google nemáte přístup do Obchodu Play, musíte si aplikaci stáhnout samostatně a soubor APK uložit do kořenového adresáře paměťové karty v zařízení. Aplikaci si můžete stáhnout z webových stránek 4pda.

Spusťte stažený program a zadejte požadovaný účet. Poté se spustí postup synchronizace zařízení a na obrazovce se objeví zpráva o nesprávném hesle, na kterou je třeba kliknout a zadat nové heslo. Po provedení těchto akcí je situace vyřešena.

Oficiální ochrana obnovení továrního nastavení

Níže uvádíme možnosti, jak můžete obnovit ochranu zámku:

 • Nejjistější a nejzákladnější způsob:
 • Zadejte e-mail (uživatelské jméno) a heslo z účtu Google, které jste měli před obnovením továrního nastavení;
 • Pokud byl smartphone zakoupen z druhé ruky, musíte požádat předchozího majitele o přístup.
 • Otevřete účet v počítači a odpojte zařízení se systémem Android.
 • Pokud byl smartphone právě zakoupen, ale účet je zablokován, jděte do obchodu a vezměte si záruku, účtenku, krabici atd.д.

Jak zakázat ochranu po obnovení továrního nastavení Ochrana

Důležité : Pokud se vám po obnovení továrního nastavení stále nedaří nastavit účet Google, počkejte 1 až 3 dny a zkuste to znovu s novým přihlašovacím jménem a heslem.

Částečné flashování pomocí nástroje SP Flash Tool

Pokud potřebujete obejít požadavek na schválení účtu Google a žádná z předchozích možností nepomáhá, měli byste se pokusit telefon flashnout tak, že nejprve upravíte soubor rozptylu. V důsledku toho uživatel pravděpodobně ztratí dříve uložená data, ale získá „čisté“ zařízení.

Majitel smartphonu se systémem Android bude potřebovat:

 • Stáhněte a rozbalte univerzální firmwarový program SP Flash Tool (download. flash-tool.zařízení se systémem Android (viz strana 47) na libovolné vhodné místo na pevném disku, aby byl spustitelný soubor flash_tool k dispozici.exe.
 • Otevřete v něm rozptýlený soubor s příponou TXT. V příkladu se hledaný dokument jmenuje MT6582_Android_scatter.txt; v praxi musí uživatel přejít na zadané klíčové slovo.
 • Pro práci s dokumentem obsahujícím řádky dat bude mnohem pohodlnější použít nikoli standardní Poznámkový blok, ale vestavěný nástroj systému Windows WordPad. nebo jakoukoli aplikaci třetí strany umožňující prohlížení informací po řádcích, např. Poznámkový blok
 • A do horního a dolního textového pole zadejte stejné hodnoty: 0x4fa0000 a 0x10000. Stiskněte tlačítko „OK“.
 • Formátování se zahájí automaticky; po jeho dokončení obdrží majitel smartphone se systémem Android a zcela vymazanou historií FRP, což znamená, že požadavek na ověření účtu Google byl úspěšně obejit.

Tip: Stejně jako u všech předchozích metod je třeba telefon po použití resetovat; obnovení továrního nastavení se provede automaticky.

READ  jak oříznout hudbu v systému android pro vyzvánění. Řezačka Mp3

Jaký je problém s funkcí FRP

Jednou z novinek vývojářů operačního systému Android je nejnovější bezpečnostní systém, který je v zařízeních k dispozici od verze 5.1. Tato funkce (Factory Reset Protection nebo FRP lock) je následující: v případě ztráty nebo krádeže smartphonu bude moci majitel svůj gadget uzamknout, načež bez přihlašovacího jména/hesla z účtu Google nebude možné telefon dále používat. Stejná ochrana bude fungovat i v případě, že se pokusíme o úplný reset (hard reset).

Jak ale obejít účet Google, pokud jej sami resetujeme, např. flashováním zařízení nebo odstraněním zámku vzoru?? Navíc se nezřídka stává, že systém nepřijme ani správné heslo/přihlášení.

Při prvním spuštění zařízení a pokusu o přístup k síti Wi-Fi vás smartphone požádá o potvrzení účtu Google v systému Android:

Zde je třeba najít způsob, jak se s problémem vypořádat.

Ochrana FRP: výhody a škody

Ochrana FRP se automaticky spustí po resetu. Na jedné straně je to dobře: narušitel se nedostane k datům. V podstatě se jedná o „cihlu“, která je bez přístupu k operačnímu systému Android a obsahu telefonu nepoužitelná.

Na druhou stranu může dojít k chybě přístupu při obnovení nastavení vlastními silami. Co když si údaje nepamatujete nebo je zařízení nechce přijmout??

Zde je návod, jak obejít ověřování účtu Google.

Poznámka. U různých modelů zařízení (Samsung, Pixel, HTR, Lenovo atd.) je přístup do telefonu.п.) a verze systému Android se mohou při obcházení FRP lišit, ale obecně platí, že pokud budete postupovat krok za krokem, budou vám tyto pokyny užitečné.

Obcházení účtu Google po restartu zařízení

Ochrana proti obnovení továrního nastavení je určena k ochraně zařízení se systémem Android před zloději, ale uživatelé se po obnovení velmi snadno zaseknou na stránce „Potvrďte svůj účet“. Dále vám řekneme, jak obejít potvrzení účtu Google po resetování.

Případ 1.

 • Vyberte jazyk a připojte zařízení k síti (obvykle Wi-Fi).
 • Klepněte na místo, kam chcete zadat e-mailovou adresu, aby se zobrazila klávesnice.
 • Podržením symbolu „@“ na klávesnici otevřete nabídku nastavení.
 • Klepněte na položku „Nastavení klávesnice Google“.

Důležité: Nyní jste resetovali zařízení, abyste se mohli dále přihlašovat k účtu Google. Můžete spustit zařízení a přidat nový účet Google!

Případ 2.

Připojte zařízení k síti (obvykle Wi-Fi).

Vraťte se na úvodní obrazovku a vyberte možnost Zvláštní funkce.

V nabídce Rozšířené vyberte možnost Vision.

Stisknutím tlačítka Talkback přejdete do nabídky.

Vyberte možnost Převod textu na řeč.

Klikněte na ikonu nastavení v nástroji Google Text-to-Speech Engine.

Vyberte možnost „Nastavení nástroje Google Text-to-Speech Engine“.

Stiskněte „Review“ v nastavení Google TTS.

Níže je uveden odstavec, do kterého napíšete své hodnocení. Klikněte na poslední tři slova podmínek služby v odstavci.

READ  Samsung, jak nahrávat telefonní hovor na diktafonu. Jak nahrávat hovor na zařízení Samsung v roce 2022?

Poté se zobrazí okno prohlížeče Google Chrome a po výzvě k přihlášení vyberte možnost Ne, děkuji.

Poté vstoupíte na stránku s podmínkami služby, kliknete na logo Google na domovské stránce.

Jako první se zobrazí kvíz Wikipedie. Podržte v popisu slovo „test“. Poté se zobrazí vyskakovací okno s možnostmi, klikněte na tři tečky vpravo.

Ze tří možností vyberte „Nápověda“.

Když jste vyzváni k přihlášení, klikněte na Ne, děkuji.

Najděte nastavení ve vyhledávacím poli a otevřete je.

V nastavení vyberte možnost „Aplikace“.

Klikněte na tři tečky vpravo a vyberte možnost „Zobrazit systém“.

Najděte v seznamu Průvodce nastavením a klepněte na něj.

Klikněte na „Storage“ a zobrazí se „Clear cache“, klikněte na něj.

Dvakrát stiskněte tlačítko zpět pro návrat do aplikace.

Vyberte služby Google Play a zopakujte výše uvedené kroky: stiskněte tlačítka „Zastavit násilně“, „OK“ a „Odpojit“.

přihlásit, telefonu, účtu, google, systému

Stisknutím tlačítka „Zpět“ se vrátíte do nastavení.

Poznámka: Restartujte zařízení a nepřipojujte se k síti. Přejděte do nastavení a vyberte možnost Obecné, vyberte možnost Zálohování a resetování. Pak vyberte možnost Obnovení továrního nastavení. Resetujte telefon a odstraňte vše, pak resetujte. Nyní můžete úspěšně obejít účet Google!

Způsoby, jak obejít účet Google FRP po resetu pro pokročilé uživatele

Tyto způsoby, jak obejít účet Google FRP po obnovení, se nedoporučují těm uživatelům, kteří nikdy nepoužili nástroj SP Flash Tool nebo vlastní obnovení. Tyto metody jsou platné pouze pro smartphony se systémem MTK!

Obcházení zámku FRP pomocí nástroje SP Flash Tool

Důležité! Potřebujete soubor rozptylu z aktuálního firmwaru! Pokud máte nainstalovaný systém Android 5.1, pak rozptyl ze systému Android 6.0 nemusí fungovat!

 • Při načítání rozptylu zadejte rozptyl
 • Přejděte na kartu Formát. Ruční formátování Flash
 • Nyní je třeba zadat, jaká adresa je zaznamenána Zámek FRP Google, k tomu otevřete rozptyl.txt pomocí libovolného textového editoru (NotePad by byl vhodnější) a spusťte vyhledávání (Ctrlf), abyste našli frp. by měl najít něco podobného:
 • Nyní přeneste hodnotu „linear_start_addr“ z rozptylu.txt na „Begin Address [HEX]“ v SP Flash Tool, také „partition_size:“ ve „Format Length[HEX]“. Zde se nachází zámek FRP společnosti Google

Podařilo se vám obejít zámek FRP společnosti Google? Jakou metodu jste použili?? Podělte se o své zkušenosti v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS