Samsung Galaxy S10 Black

Zadejte prosím své jméno a telefonní číslo, abychom vás mohli kontaktovat

Dodání: Na Ukrajině. Nová pošta (1 den)

Vrácení zboží: 14 dní, podle ukrajinského zákona

Platba:Hotově (nebo kartou) při prohlídce zboží, při převzetí, na dobírku.

Přesná kopie Samsung Galaxy S10 Plus z Koreje

Náš internetový obchod „MobilaX“ prodává kopie mobilních telefonů Samsung Galaxy S10 za průměrné ceny. Korejské protějšky jsou téměř stejně dobré jako čínské modely mobilních zařízení, kvalita výkonu je cena a funkčnost elektronických gadgetů.

Doporučujeme vám zakoupit kopii Samsung Galaxy S10 Plus Korea v našem internetovém obchodě za přijatelnou cenu. V porovnání s levnými evropskými a čínskými výrobky jsou jihokorejské protějšky mnohem kvalitnější a funkčnější.

Pozitivní stránky nákupu v našem internetovém obchodě MobilaX jsou:

 • Rychlý výběr produktů.
 • Kvalitní poradenství pro zákazníky.
 • Rychlé objednání.
 • Rychlé dodání zakoupeného zboží.

Přesná replika Samsung Galaxy S10 Plus má dlouhou životnost, splňuje kritéria cena. kvalita. Většina kupujících těchto korejských kopií mobilních gadgetů reaguje pozitivně. Levné výrobky za 2 000-4 000 hřiven jsou nestabilní a rychle selhávají.

Drahá korejská kopie Samsung Galaxy S10 za cenu asi 30 000 hřiven má dobrý výkon. Uživatelé se o tomto modelu korejského výrobce vyjadřují pozitivně. Doporučujeme vám zakoupit v našem internetovém obchodě „MobilaX“ kvalitní repliku mobilního telefonu Samsung Galaxy S10 Plus za výhodnou cenu.

Kopie mobilních zařízení jihokorejského výrobce fungují stejně dobře jako jejich značkové protějšky a jsou stabilní v různých režimech.

Samsung Galaxy S10 a S10 Plus kopie, recenze

Každý rok se řada vlajkových lodí společnosti Samsung aktualizuje. Stojí však za zmínku, že ne vždy se jedná o velkou změnu. Například loňský model Galaxy S9 přiměl fanoušky, aby si dvakrát rozmysleli, zda jej nahradí novějším zařízením. Ale to už je minulost. Letos společnost předběhla své konkurenty a vydala nový špičkový přístroj ve třech modifikacích. Ještě před jeho odhalením vyrobili prohnaní a chytří Číňané první kopie a okamžitě je uvedli do sériové výroby a prodeje. Nebyli však úspěšní. Společnost světoznámé vlajkové lodi je velmi rozrušila.

Pozor na čínské napodobeniny, vyberte si Koreu

Upozornění: Čínská kopie Samsungu Galaxy S10 je Číňany poněkud odfláknutá, respektive to ani není kopie, je to prostě samostatné zařízení. Tento telefon je téměř zcela okopírovaný od svých předchůdců.

Pozor na padělky! Kupujte pouze korejské repliky!

Zatímco zruční technici korejských společností, kteří čekají na vydání vlajkové lodi od Samsungu, vytvořili umělecké dílo.

Korejská replika Samsung Galaxy S10 a s10 plus, prakticky nerozeznatelná od originálního zařízení. Telefony vyrobené v této zemi jsou vždy na prvním místě. Montáž těchto zařízení smí provádět pouze zkušení technici.

V první řadě bychom chtěli upozornit na velikost smartphonu, která je zcela totožná s originálem. Většina výrobců se snaží zvětšit úhlopříčku displeje svého zařízení. Který je zobrazen na korejské replice s úhlopříčkou 6.1 palec. Jedná se o poměrně neobvyklou, ale velmi vítanou novinku.

Displej repliky S10

A velmi úzké rámečky displeje nás přenesou do budoucnosti. Samsung i korejští výrobci se rozhodli nehonit se za populárními třásněmi, které dnes najdete téměř na každém zařízení. Navíc se ne každému líbí. Proto se rozhodli zbavit otravných zářezů.

Vývojáři společnosti Samsung měli několik schémat, z nichž jedno je Infinity about. U Galaxy S10 a S10 je to jen výřez ve tvaru kruhu pro přední fotoaparát. Spojením obou předních fotoaparátů se však výstřih mírně prodloužil, což však vzhled vůbec nekazí. A pro ty, kterým se to nelíbí, Korejci vybavili kopii smartphonu Samsung speciální oficiální tapetou, která má zatemnění právě v místech výřezů. To ale platí pouze pro stolní počítače. Ve hrách nelze tmavé výřezy skrýt. Stejně jako u původního zařízení zde není žádný souvislý černý pruh jako u telefonů Halo. To ale u 6palcového displeje není vůbec žádný problém.1 palec. Kvalita zobrazení je stejně dobrá jako dříve. Zakřivený Super Amoled byl nahrazen zakřiveným dynamickým AMOLED, který podporuje HDR 10 Plus.

Stojí však za zmínku, že obsah v kvalitě HDR 10 Plus se v dnešní době příliš nepoužívá. Můžete ji však odstranit sami.

Snímač otisků prstů, je nebo není v kopii?

Hlavním prvkem skrytým ve spodní části displeje je čtečka otisků prstů pro odemykání. Už to není žádné překvapení. Toto zařízení je však vybaveno zcela novým ultrazvukovým senzorem od společnosti Qualcomm, který na rozdíl od čínských verzí nefotografuje pouze rovinu prstu a kompletně snímá trojrozměrný obraz a nelze jej podvádět. Rychlost odemykání je také špičková a nevyžaduje žádné další světlo během odemykání.

READ  Když se hodiny změní na celý telefon

Keramický kryt kopie Samsung Galaxy S10 má skleněný povlak s technologií Gorilla Glass 6, stejně jako u původního zařízení. Dodává se ve třech barvách. Obyčejná perleť, neobvyklý onyx a kam bez akvamarínu, který je letos velmi populární.

Jaké konektory existují?

Samsung představuje bezdrátová sluchátka spolu se zařízením. Přesto však korejští mistři mini jack opustili. A to je velká výhoda. Nabíjecí konektor typu C. Reproduktor umístěný ve spodní části telefonu pod displejem zní docela dobře, přestože jde o repliku.

O replice procesoru Samsung S10

Pokud jde o výkon, nová řada telefonu je vybavena osmijádrovým procesorem. Bojuje se stejným čipem Exynos 9820 se systémem Android 9.0 (Pie), díky čemuž se tento smartphone dostal na první místo žebříčku AnTuTu a s přehledem porazil Huawei Mate 20.

FAKE VS REAL Samsung Galaxy S10. Buyers BEWARE!. 1:1 CLONE

Tato verze má 8 GB RAM a 128 GB interní paměti.

Škoda, že není k dispozici 256 nebo 512 gigabajtů. Existuje však optimální řešení, jak umístit microSD.

Kopie Samsung Galaxy S10 umožňuje uživateli vychutnat si své oblíbené hry při nejvyšším nastavení grafiky, při kterém nic nevisí a vypadá realisticky. modul pro zpracování neuronů zabrání zahřívání zařízení. Klíčem k úspěšnému hraní je přece stabilní teplota.

Vysoce kvalitní fotoaparát umožňuje pořizovat skvělé snímky. Má režim snímání HDR 10 Plus. Vlastnosti:

 • 3 kamery;
 • je k dispozici optická stabilizace;
 • 2 Časosběrný režim;
 • režim snímání pro profesionály;
 • Individuální snímání potravin 240 FPS.
 • fotoaparát umožňuje natáčet v plném rozlišení, ale super zpomalený pohyb, pouze s 1280 na 720. Tuto funkci nelze doplnit žádným nastavením;
 • Pozoruhodný režim rozostření pozadí, který je možný ve standardním režimu;
 • Vylepšený dynamický rozsah umožňuje pořizovat skvělé snímky bez jakýchkoli problémů, a to i při ostrém slunečním světle;
 • fotoaparát sám zjistí vyvážení bílé barvy HD a pracuje přesně tak, jak má.

Baterie je zde poměrně výkonná, i když optimalizace má také velkou zásluhu na tom. Jeho kapacita je 3 400 miliampér v replice Samsung Galaxy S10 a 4 180 v S10 Plus. Vše, co lidé jsou zvyklí na velkou obrazovku výkonné baterie. Až den a půl práce pro tyto smartphony není problém, a to ani při aktivním používání. Maximální rozlišení samozřejmě ovlivní výdrž baterie. Nemusíte však nastavovat maximální jas, protože i při minimálním nastavení bude vše dobře viditelné. Poslední slovo patří majiteli, který zvažuje výhody a nevýhody kapacitní obrazovky. Pokud si však smartphone pozorně prohlédnete, zjistíte, že je dokonalý. Koneckonců, má všechny moderní věci za relativně nízkou cenu.

Bezdrátové nabíjení

Asi nejpříjemnější funkcí je nabíjení. Je zde bezdrátové připojení. Zajímavá je také funkce reverzního nabíjení. Můžete s ním nabíjet bezdrátová sluchátka. Stačí ji jen nasadit na víko smartphonu a můžete začít. Hlavní věc, kterou pouzdro na sluchátka podporuje, je technologie.

Cardinal, Samsung neudělal. Stačilo zabalit všechny špičkové technologie do jednoho modelu a zruční korejští řemeslníci dokonale vytvořili repliku zařízení do poslední kapky:

 • Ultrazvukový snímač otisků prstů. Nachází se v dolní části obrazovky.
 • Hlavní fotoaparáty jsou zde tři a přední dva;
 • Gadgety je možné nabíjet z chytrého telefonu;
 • technologie ochrany proti vlhkosti ip65.

Vypadá to opravdu velkolepě. Příjemné používání.

Skutečné fotografie od předplatitelů webu:

Pokud máte rádi zařízení velkých rozměrů, tento smartphone je pro vás jako stvořený. Reprezentativní vzhled vám dodá osobitý styl a zdůrazní vaše vůdčí schopnosti. A jeho hlavní výhodou je cena. Ne každý má tisíc dolarů na koupi originálu. A potěšit se kvalitním korejským telefonem Samsung S10 může každý.

Jak zjistit, zda je mobilní telefon Samsung Galaxy S10, S20 originál, klon nebo čínská kopie?

Trh s hacky a replikami dosáhl vysoké úrovně, takže je možné vytvořit přesnou repliku jakéhokoli výrobku na trhu. ačkoli se to obvykle děje u produktů, které mají na lidi největší dopad. ale repliky stejných zařízení iOS. mají velmi podobné nebo dokonce stejné vlastnosti jako původní zařízení.

Zařízení Samsung nejsou výjimkou vzhledem k vysoké poptávce na trhu po produktech této společnosti a výrobci replik smartphonů vytvořili velké množství replik téměř všech verzí zařízení Samsung. Zařízení je v době nákupu originál nebo kopie.

Většina replik je vyrobena na základě řady Samsung A, protože ta má širokou škálu modelů telefonů, takže obvykle existuje replika nebo kopie Samsung A70 a A50.

Podobně jsou nejlepšími zařízeními, která Samsung nabízí, zařízení řady S. které zase mohou občas představovat přesnou kopii nebo kopii v oběhu na trhu, takže v tomto článku vás naučíme, jak rozpoznat, zda existuje telefon Samsung S10 nebo S20. je to replika nebo kopie.

První věc, která nemůže než radovat, je cena. Již letos na podzim, podle předpovědí odborníků, bude za trubku požadováno 700 dolarů, a to navzdory skutečnosti, že na začátku smartphonu stojí 900 dolarů. To je dynamika poklesu ceny byl v loňském roce pro devátou sérii.

 • Tenké a kompaktní tělo s malým rámečkem kolem displeje je jednou z předností telefonu. Ovládání jednou rukou je opravdu pohodlné. Odemknutí, přístupnost ke zkratkám prstem kdekoli na obrazovce bez připojení druhé ruky není problém. Toto zařízení se velmi příjemně drží v rukou. Neklouže a nezdá se být obrovský.
READ  Jak připojit dětské chytré hodinky k telefonu. Proč se chytré hodinky nepřipojují

Replika mobilního telefonu má stejný vzhled a velikost jako originální smartphone. Takže je téměř nemožné rozlišit jeden od druhého a každý si může koupit kopii Samsung Galaxy S10 za přijatelnou cenu. Displej také odpovídá originálu a má jasné a živé barvy. Výkonný 8jádrový procesor umožňuje spouštět v telefonu i ty nejnáročnější aplikace a všechny hry. Smartphone prostě poletí a nezamrzne, ani když otevřete několik aplikací najednou. Samsung Galaxy S10 je k dispozici v různých barvách:

Zvláštní pozornost si zaslouží vylepšený trojitý fotoaparát, který umožňuje pořizovat úžasné, kvalitní a živé fotografie. Kopírovací fotoaparát Samsung Galaxy S10 umí zachytit úsměv a stabilizovat obraz. Kromě toho je k dispozici několik dalších funkcí, které maximalizují přenos reality i v noci. Samsung Galaxy S10 lze odemknout nejen skenerem sítnice, protože výrobci přidali novou funkci Touch ID. To výrazně usnadňuje používání telefonu, protože jej lze nyní odemknout mrknutím oka.

Tělo smartphonu je vyrobeno z odolného materiálu, takže při šetrném používání nevznikají praskliny a třísky. Pouzdro Samsung Galaxy S10 je navíc vodotěsné a zařízení můžete používat i v dešti, protože se nebojí vody a náhodného postříkání. Smartphone má již předinstalovaný veškerý potřebný software, ale platforma je Android 9.0 (Pie) umožňuje stahovat do zařízení i 3D hry.

Kopie Samsung Galaxy S10 je vhodná pro podnikatele a stylové lidi, kteří nešetří na své image. Replika jistě zdůrazní status osoby a bude skvělým doplňkem obrazu. Smartphone se prodává pouze na oficiálních stránkách dodavatele a nelze jej zakoupit v kamenných obchodech. Každé zařízení je před odesláním pečlivě zkontrolováno prodejcem, takže se nemusíte obávat o kvalitu. Na každý telefon je navíc poskytována záruka 1 rok.

Jak zjistit originální telefon Samsung nebo jeho kopii, kódy a příkazy k testování. Jak rozeznat originální Samsung od padělku.

V tomto článku se pokusíme odpovědět na otázku, jak zjistit, zda je originál Samsung nebo ne. Vzhledem k tomu, že Samsung je značka s vynikající pověstí a padělků bude velké množství. V současné době existuje kromě originálních telefonů Samsung obrovské množství kopií, které mohou být originálům velmi podobné téměř ve všem. Existují tak kvalitní padělky, že běžný uživatel nemůže určit kopii nebo originál, tělo může být kvalitní a vynikající konstrukce, stejně jako na kopiích může být nainstalována stejná verze operačního systému se značkovou skořápkou Samsung se stejnou nabídkou a stejnými aplikacemi. Jak se říká, nejlepší způsob, jak si koupit originální Samsung, a ne kopii, je koupit si ho v obchodě značky Samsung, ale co dělat, když v okolí nejsou? Pak se alespoň pokuste koupit telefon ve velkých maloobchodních řetězcích. Většinou na kopii telefonu mohou narazit ti, kteří hledají drahý telefon za levnou cenu, protože dobré a levné se nestávají. Existuje cena za telefon, pod kterou nemůže být, a pokud jste ošizeni o polovinu ceny, musíte se ptát, zda se nejedná o kopii. Nejdříve je třeba přivést zkušeného uživatele, který již používá originální telefon, je snadné rozlišit originál od padělku.

Existuje mnoho čínských firem, které padělají většinu značkových telefonů včetně Samsungu Ale jak poznáte, zda jde o originální Samsung, nebo ne, když si ho koupíte?? Vězte, že ani podle IMEI nelze stoprocentně určit originalitu telefonu. Uveďme si několik jednoduchých rad, které nám pomohou nenarazit na kopii a odlišit kopii od originálu.

1) Nakupujte u velkých prodejců mobilních telefonů. Nejlépe ve značkových obchodech.

Samsung Galaxy S10 VS Fake/Clone. Best Looking One I’ve Seen!

2) Vezměte si s sebou zkušeného uživatele, který se vyzná i v telefonech.

3) Pečlivě zkontrolujte pouzdro telefonu a porovnejte ho s pouzdrem uvedeným na oficiálních webových stránkách společnosti Samsung. Pouzdro by mělo být dokonale sestaveno, nic by nemělo viset, takže můžete najít hrubé rozdíly, které budou znamenat, že se jedná o kopii. Například fotoaparát může být na boku, tlačítka mohou být špatně umístěna nebo displej může být větší nebo menší než původní. Může se také lišit počet SIM karet nebo formát SIM karet, než je uvedeno na oficiálních stránkách společnosti Samsung.

4) Zapněte telefon a podívejte se, jak se obraz zobrazuje na displeji, u originálů je obraz jasný, pro zkušeného uživatele není obtížné určit kvalitu displeje, pokud samozřejmě kopie nemá dobrý displej. Zjistěte, jaká verze operačního systému je na originálu, a porovnejte ji. Podívejte se pozorně na kvalitu zobrazení textu, musí být v ruštině a angličtině, originál Samsung by neměl být chyba a křivé písmo, menu musí být úhledné a gramotné, a pokud jste viděli hieroglyfy a ne odpovídá v textu, pak máte kopii.

5) Dalším způsobem, jak zkontrolovat původnost telefonu Android Samsung, je vytočit na telefonu příkaz #7353# a poté by se na obrazovce měla objevit nabídka. Podívejte se na snímek obrazovky níže. Tento servisní kód není původně k dispozici pro systém Android, ale pro zařízení Samsung.

6) Pokud jste si koupili telefon Samsung a chcete znát originál nebo kopii, můžete si nainstalovat jednu z aplikací, jako je „AnTuTu“, prostřednictvím které se můžete dozvědět všechny vlastnosti telefonu, jako je rozlišení obrazovky, kapacita procesoru, množství paměti RAM a vnitřní paměti, rozlišení fotoaparátu atd., a poté porovnat s vlastnostmi originálu.

READ  Jak smazat vzdálená čísla pomocí Samsung

7) Neberte telefony z rukou na ulici nebo jinde, přestože je vám slíbeno, že originál prodáte za sníženou cenu, ve většině případů je to kopie, a to dokonce ve špatné kvalitě. Takoví lidé (podvodníci) vědí, jak vybrat způsob komunikace pro každého člověka, a mohou vás přesvědčit, abyste si koupili telefon, vychvalují jeho kvalitu a výkonné funkce a nenechají vás ani pořádně pochopit. Výsledkem je, že si telefon koupí i ti, kteří o koupi nikdy neuvažovali, tento psychologický efekt na lidi opravdu působí a i já sám jsem si u nich jednou telefon koupil. A nejnebezpečnější je v tomto případě to, že pokud jste si koupili neoriginální telefon, a není nikdo, kdo by si stěžoval, a pokud se náhle pokazí, a neexistuje žádná záruka. Krátce řečeno, koupí telefonu z ruky si koupíte prase v žitě.

8) Zde je další kód pro kontrolu originality Samsungu zanechaný v recenzích #1234#. zkontrolováno, funguje. Zobrazuje montážní číslo, datum výroby, model zařízení a další informace v závislosti na modelu smartphonu.

Pokud znáte nějaké další způsoby, které vám mohou pomoci určit původní Samsung z falešného, velká žádost, abyste níže v recenzích přidali komentář, abyste vy a vaši uživatelé měli užitečné informace.

 • Doufám, že vám tento článek pomohl a naučili jste se, jak rozeznat originální Samsung od kopie a nekupovat padělek.
 • Budeme rádi, když nám zanecháte recenzi, komentář, tip nebo doplnění k tomuto článku.
 • Pokud máte nějaké užitečné tipy, můžete je zveřejnit na našich webových stránkách na samostatné stránce, kde bude uveden autor článku.
 • Děkujeme za vstřícnost, vzájemnou pomoc a užitečné rady!

Китайский Samsung Galaxy S10 Plus за 100 против оригинала!

rozlišit, samsung, original

Čínské telefony Samsung Galaxy S10 Plus. replika

Hlavní novinkou pro rok 2019 jsou čínské, korejské a polské kopie Samsung Galaxy S10 Plus. Tyto chytré telefony kombinují pouze nejnovější technologie a již nyní je po nich velmi velká poptávka. Vysoká cena původních smartphonů Samsung S10 Plus znemožnila jejich koupi velkému počtu uživatelů. Vyřešit tento problém může kopie Samsung Galaxy S10, kterou nabízíme v našem obchodě. Naše telefony se neliší od originálu a jejich cena je mnohem nižší.

Kopie Samsung S10 Plus nerozezná ani zkušený technik. Tělo a displej mají stejný design jako vlajková loď. Hmotnost, velikost a umístění tlačítek jsou shodné s originálem. Nebudete mít problém vyzvednout si potřebné příslušenství. Stačí si koupit pouzdro, nárazník nebo fólii na originál a to vše se bez problémů vejde do naší kopie. Pouzdro těchto replik je vyrobeno z kvalitního skla a kovu a montáž je na nejvyšší úrovni. Je třeba také poznamenat, že stejně jako u původních smartphonů, čínský Samsung S10 Plus jako je ochrana proti vlhkosti a prachu.

Čínská kopie vybavená nejpokročilejší verzí operačního systému Android. Díky tomuto řešení můžete využívat všechny moderní technologie a používat smartphone co nejvíce. Je třeba také poznamenat, že kopie, stejně jako originály, mají možnost aktualizovat operační systém. To vše v kombinaci s uživatelským rozhraním One UI zajistí, že replika bude stejně rychlá a svižná jako původní smartphone. Hlavní funkce nového Samsungu S10. je to bezrámový displej. Naše kopie se nepase na zadní straně a samozřejmě opakuje tuto funkci. Přední kamery jsou skryté pod displejem. Samotný displej má velikost 6.4 palce. Navzdory své velikosti se pohodlně používají i jednou rukou.

Kupující těchto kopií nebudou ochuzeni o absenci hybridního slotu na SIM kartu. Můžete použít dvě karty SIM nebo jednu kartu SIM a paměťovou kartu. Kromě toho jsou smartphony vybaveny čtyřjádrovými a osmijádrovými procesory, které umožní zvládnout i ty nejnáročnější úkoly. Kopie mají 2-4-6 gigabajtů RAM a 64-128 gigabajtů interní paměti. Tyto specifikace vám vystačí nejméně na další dva roky.

Fotoaparáty jsou v našich modelech také poměrně dobré. Fotografie jsou ostré a syté. Fotoaparáty jsou také dobré při fotografování v noci díky technologii redukce šumu. Přední fotoaparát je stejně dobře vyroben. Díky němu budete vždy v kontaktu s videem v dobré kvalitě. Co se týče kapacity baterie, zde je totožná s původní s 3400 mAh. Jedno nabití baterie vystačí na celý den intenzivního používání. Abychom to shrnuli. S jistotou prohlašujeme, že čínské, korejské a polské repliky Samsung Galaxy S10 Plus se absolutně neliší od originálu a cena je zlomkově nižší!

Kopie telefonu Samsung Galaxy S10 Plus Korea

Samsung není typ společnosti, která kopíruje design chytrých telefonů iPhone, vždy se chce odlišit od konkurence. Jedinečný displej se zaoblenými okraji je jejich technologií a v nové řadě jejich vlajkových lodí neuvidíte mono obočí ani kapku. Nejoblíbenější varianta Galaxy S10 Plus. to je přesně 8/256 GB, a pojďme se dozvědět více o tom, jak vypadá cenově dostupný smartphone s vlajkovou lodí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS