Tento proces se nezměnil u mnoha generací iPhonů. Pokud jste měli alespoň jeden z nich, pravděpodobně víte, o co se jedná.

restartovat, iphone

 • Zapnutí. Pokud používáte iPhone poprvé, můžete jej zapnout stisknutím pravého bočního tlačítka, dokud se nezobrazí malé jablko.
 • Vypnutí. Stiskněte a podržte současně boční tlačítko (napájení) a tlačítko pro zvýšení nebo snížení hlasitosti, dokud se nezobrazí posuvná obrazovka pro vypnutí.

Pokud se stane, že stejné tlačítko nefunguje, stačí přejít do Základního nastavení úplně dole a vyhledat položku Vypnout.

Objeví se nyní známá obrazovka Slide Off. Vytáhněte ji doprava.

iPhone 11 & 11 Pro: how to force restart, recovery mode, DFU mode, etc.

Jak vypnout nebo restartovat iPhone 11, iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro Max

Rozhodně Apple Do svých mobilních zařízení vkládá inovativní funkce, a tak pokaždé, když je společnost uvede na trh, vyvolá mezi všemi příznivci značky obrovskou podívanou. Není pochyb o tom, že tento vývoj poskytuje uživatelům způsob, jak provádět úkoly na svých mobilních zařízeních, a ty, stejně jako všechna očekávaná zařízení iPhone 11, iPhone 11 Pro nebo iPhone Pro Max.

READ  Jak zakázat noční režim na iPhonu. Jak funguje noční režim na iPhonu

Ačkoli nový terminál obvykle přichází s novými funkcemi, které uživatele osloví, existují některé klasické činnosti, které jsou při používání jakéhokoli terminálu velmi užitečné. V tomto smyslu je funkce, která umožňuje vypnout nebo restartovat tato mobilní zařízení, velmi užitečná, protože díky ní můžeme vypnout terminál, když ho nechceme používat, nebo ho dokonce někdy spustit, když nereagujeme na naše příkazy, protože je ponechán „. Frozen

Proto vám v tomto návodu podrobně popíšeme, jak to na těchto terminálech iOS udělat, a to pomocí videa, které vám zanecháme níže:

Jak násilně restartovat nebo resetovat iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Doufám, že okolnosti vynucení restartu iPhonu 11 nenastanou, ale koneckonců je to elektronické zařízení, které se někdy může chovat špatně nebo zamrznout. Pokud k tomu dojde, je primárním řešením násilný restart iPhonu. Na rozdíl od dřívějších iPhonů se u řady 11 mírně změnil způsob restartování. Zde je návod, jak provést úplný restart iPhonu 11, 11 Pro a 11 Pro Max.

Když na iPhonu provedete nucený restart, může to vyřešit mnoho problémů. V zařízení můžete opravit nereagující aplikace; nové iPhony se téměř nezasekávají. Když se tak stane, můžete zařízení násilně restartovat a vrátit se k normálnímu provozu.

Systém iPhone 7 můžete restartovat podle následujících pokynů krok za krokem:

How to Force Restart, Enter DFU, Recovery Mode on iPhone 11/11 Pro

 • Podržte tlačítko „On“ po dobu 2-3 sekund.
 • Zobrazí se speciální okno.
 • V něm klikněte na tlačítko pro potvrzení restartu.
 • Smartphone provede všechny potřebné úkony sám a zapne se.

Pokud obrazovka nereaguje, můžete iPhone 7 restartovat následujícím způsobem:

 • Stiskněte současně tlačítko ovládání hlasitosti a tlačítko „Home“.
 • Počkejte 6-8 sekund.
 • iPhone se zapne (pokud ne, podržte stisknuté tlačítko napájení).
READ  Co dělat, když vám iPhone spadne do vody. Které kapaliny jsou nebezpečnější než voda?

Metoda

Restartování iPhonu je poměrně snadné, pokud znáte několik klávesových zkratek a obecnou posloupnost akcí.

 • Na jedné z obrazovek klikněte na widget “Nastavení”.
 • Zobrazí se seznam kategorií, které lze přizpůsobit. Zde je třeba najít oddíl “Základní”. Klikněte na tuto část.
 • Zde vybereme možnost “Vypnout”.

Před zapnutím smartphonu počkejte několik minut.

Za tímto účelem podržte tlačítko na pravém okraji, dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple.

Jak násilně restartovat iPhone 11?

V září Apple představil iPhone 11 a mnohé překvapil svou funkčností. Smartphone má řadu funkcí, nové skleněné tělo, systém tří fotoaparátů, procesor A13 Bionic a další. iPhone, stejně jako mnoho dalších elektronických zařízení, může také selhat. V některých případech může být k odstranění problému nutné iPhone násilně restartovat. A pokud se tlačítko napájení na zařízení rozbije, nevadí. existuje způsob, jak vynutit restart bez tlačítka. V tomto článku se s vámi podělíme o to, jak můžete násilně restartovat iPhone.

Zvláštnosti restartu smartphonu

iPhone 11 se restartuje buď na příkaz, když chce uživatel restartovat systém, nebo samovolně. V druhém případě způsobuje restartování mnoho problémů a nepříjemností. iPhone 11 může zobrazit červenou obrazovku a systém se může cyklicky, opakovaně, náhodně, při zapnutí, nabíjení gadgetu restartovat.

Novější iPhony jsou náchylné k většímu počtu chyb a omylů. Chcete-li vyloučit vadné zařízení, měli byste počkat na nové sestavení s opravenými chybami nebo se vrátit k předchozí verzi operačního systému. Také restartování je často příznakem poškozené základní desky. Tento druh poruchy se může vyskytnout po pádu smartphonu.

Pokud se telefon začal samovolně restartovat, je vhodné zkontrolovat stav baterie. Problémy s baterií se projevují restartováním miniaplikace při zvýšení zatížení procesoru. Například při otevření aplikace nebo programu náročného na prostředky. V takovém případě je nutné vyměnit akumulátor za nový spotřební materiál.

READ  Restart Samsung s8

Vynucení restartu Apple iPhone 11 Pro Max

Jak obnovit výchozí tovární nastavení Apple iPhone 11 Pro Max? Jak vymazat všechna data v zařízení Apple iPhone 11 Pro Max? Jak obejít zámek obrazovky na Apple iPhone 11 Pro Max? Jak obnovit výchozí nastavení Apple iPhone 11 Pro Max?

iPhone 11 / 11 Pro Max: How to Force a Restart (Forced Restart)

Tento návod vám ukáže všechny základní metody resetování pro Apple iPhone 11 Pro Max. Přečtěte si, jak provést tvrdý reset pomocí hardwarových tlačítek a nastavení iOS. Díky tomu bude váš Apple iPhone 11 Pro Max jako nový a procesor Apple A13 Bionic poběží rychleji.

Nucené restartování Apple iPhone 11 Pro

Jak obnovit výchozí tovární nastavení na Apple iPhone 11 Pro? Jak vymazat všechna data na Apple iPhone 11 Pro? Jak obejít zámek obrazovky na Apple iPhone 11 Pro? Jak obnovit výchozí nastavení na Apple iPhone 11 Pro?

Aktuální návod vám ukáže všechny základní metody obnovení Apple iPhone 11 Pro. Přečtěte si, jak provést tvrdý reset pomocí hardwarových tlačítek a nastavení iOS. Díky tomu bude váš Apple iPhone 11 Pro jako nový a procesor Apple A13 Bionic poběží rychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS