Jak resetovat počítadlo chybných pokusů?

Mnoho uživatelů se jistě setkalo s problémem, kdy museli několikrát nesprávně zadat přihlašovací kód svého telefonu. Mohl to udělat sám majitel, který zapomněl heslo, nebo dítě, které zvedlo telefon pro zábavu. Pokud zadáte heslo nesprávně několikrát za sebou, systém telefon uzamkne. Co dělat, když si pamatujete správný kód, ale nemáte šanci ho zadat? V tomto případě můžete resetovat nesprávné pokusy.

Chcete-li počítadlo vynulovat, musíte iPhone připojit k počítači, se kterým byl předtím synchronizován. Použijte k tomu kabel. V části „Zařízení“ musíte vybrat možnost synchronizace se zařízením. Po zahájení synchronizace by se měl proces pozastavit. V horní části iTunes klikněte na křížek. Následně se zobrazí nové okno pro zadání hesla. Tento způsob obnovy hesla není vhodný, pokud plánujete připojit sluchátko k cizímu počítači. Nebude možné mu „důvěřovat“, protože obrazovka iPhonu je zablokovaná.

resetovat, iphone

Jak restartovat iPhone 11

Existuje zde několik možností v závislosti na vyskytujících se problémech, takže pokud např:

 • Pokud se iPhone potýká se závadami
 • Pokud se iPhone nemůže připojit ke sluchátkům Bluetooth
 • Pokud se na iPhonu nespouštějí aplikace
 • Pokud iPhone zamrzne
 • Stiskněte tlačítka hlasitosti a boční tlačítka na druhé straně
 • Jakmile se objeví posuvník vypnutí, posuňte jej doleva
 • Počkejte, až se iPhone úplně vypne
 • Chcete-li miniaplikaci restartovat, podržte stisknuté tlačítko napájení
 • iPhone se zpomaluje
 • iPhone visí
 • iPhone se zpomaluje
 • iPhone má problémy s komunikací
 • Aplikace v iPhonu už neukládají data
 • iPhone je zamrzlý a nereaguje
 • Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti
 • Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko snížení hlasitosti
 • Podržte boční tlačítko, dokud se iPhone nerestartuje
READ  Kontrola iPhone 11

Pokud narazíte na problémy s restartováním iPhonu 11 nebo problémy přetrvávají i po těchto operacích. Doporučujeme vám kontaktovat síť středisek společnosti Apple. IVEstore, kde vám naši zkušení řemeslníci pomohou s jakýmikoliv problémy a opraví je během chvilky. A diagnostika bude zcela zdarma.

Jak restartovat nebo vypnout iPhone 11, X a XS. Všechny způsoby

Po zakoupení nového iPhonu 11 nebo iPhonu 11 Pro se mnoho uživatelů zajímá o to, jak tento smartphone vypnout nebo restartovat. Užitečné zejména pro ty, kdo si smartphone Apple kupují poprvé nebo přecházejí z iPhonu 8 či staršího zařízení.

Způsoby restartování a vypnutí těchto modelů se mírně liší.

Převedení iPhonu 11/XS/X do režimu obnovení

Pokud dojde k selhání softwaru na iPhonu 11/XS/X a smartphone již nereaguje na uživatele, můžete se jej vždy pokusit obnovit z režimu obnovení.

iPhone 11. Drop Test! Реально такой крепкий?

Tato metoda aktivuje proces iBoot. Provádí vlastní benchmarking systému, aby zjistil, zda je nainstalovaný firmware aktuální.

Jak povolit režim obnovení v zařízení iPhone 11/XS/X

 • Nainstalujte nejnovější verzi iTunes do stolního nebo přenosného počítače se systémem MacOS nebo Windows.
 • Připojení iPhonu 11/XS/X k počítači pomocí kabelu.
 • Proveďte tvrdý reset (metoda popsaná výše).
 • Počkejte, až vám iTunes oznámí, že je smartphone v režimu obnovení. Na smartphonu se objeví ikona iTunes a na počítači se zobrazí výběr ze dvou možností:
 • Aktualizace (přeinstalujte iOS a uložte data);
 • Obnovení (úplné vymazání dat ze smartphonu s instalací nejnovějšího iOS).

Po dokončení procesu můžete v iTunes provést poslední úpravy smartphonu.

Chcete-li celý proces dokončit, stiskněte a podržte pravé zamykací tlačítko, dokud nezmizí logo iTunes. To bude znamenat zahájení restartu, který znovu spustí systém a měl by umožnit již fungující zařízení.

Přes iTunes (zařízení se zapne)

Pokud je váš iPhone v pořádku a lze jej zapnout, máte USB kabel a počítač nebo notebook s nainstalovanými iTunes, proveďte následující kroky:

 • Spusťte iTunes v počítači.
 • V části Nastavení [vaše jméno] iCloud zakažte možnost „Najít iPhone„.
 • Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB. Pokud vás iTunes vyzve k zadání hesla nebo k nastavení důvěryhodnosti tohoto počítače, postupujte podle pokynů programu.
 • Když se zařízení zobrazí v programu, vyberte jej na panelu vlevo.
 • Na kartě Přehled klikněte na možnost „Obnovit iPhone“.
 • Ve vyskakovacím okně znovu klikněte na tlačítko „Obnovit“ a potvrďte.
READ  Jak vyčistit mezipaměťové hry na iPhone

Poté budou ze zařízení vymazána vaše data, bude vráceno do továrního nastavení a bude nainstalována aktuální verze systému iOS.

Nejjednodušší způsob obnovení továrního nastavení iPhonu 11

Chcete představit nejlepší způsob obnovení továrního nastavení zařízení pomocí ReiBoot? Podpora všech verzí a zařízení iOS včetně nejnovějšího iOS 15 a všech iPhonů 13

Jak resetovat iPhone 11 pomocí ReiBoot

Mezi hlavní výhody tohoto programu patří to, že vám pomůže snadno se zbavit mnoha problémů souvisejících s iPhonem. Pokud je zařízení zamrzlé, můžete se do režimu obnovení dostat několika kliknutími. Pokud například váš smartphone zamrzne na logu Apple, stačí stáhnout a nainstalovat nejnovější verzi a zamrznutí opravit. A pokud jste zapomněli heslo, můžete zámek obrazovky iPhonu odstranit, i když je zařízení vypnuté. Další výhodou tohoto programu je, že jej můžete použít k obnovení továrního nastavení, pokud se vám to nepodařilo pomocí iTunes. ReiBoot je výkonný nástroj pro opravu chyb systému iOS, jako je chyba aktualizace iPhone, selhání aplikace iPhone atd. д.

Chcete-li začít používat tento program, přejděte nejprve na webové stránky Tenorshare, stáhněte a nainstalujte program do počítače a postupujte podle níže uvedených pokynů:

Krok 1 Po stažení a instalaci softwaru do počítače připojte smartphone k počítači. V zobrazeném okně pak klikněte dole na možnost „Opravit operační systém“. Vyberte funkci „Deep Recovery“.

Krok 2 Poté potvrďte informace o modelu a před opravou stáhněte příslušný balíček firmwaru. V části „Uložit cestu“ je třeba zadat cestu ke stažení balíčku firmwaru z místní složky počítače, nebo pokud balíček firmwaru nemáte, klikněte na tlačítko „Stáhnout“.

Krok 3 V posledním kroku klikněte na „Zahájit obnovu“ a počkejte na dokončení akce.

Váš systém byl úspěšně opraven

Jak resetovat iPhone 11 a iPhone 11 Pro

iPhone a iOS ušly dlouhou cestu. Ještě před několika lety společnost Apple doporučovala resetovat iPhone každých 6 měsíců, aby byl v dobré kondici. Naštěstí už to není nutné. Pokud však potřebujete iPhone 11 nebo iPhone 11 Pro z jakéhokoli důvodu resetovat, poradíme vám, jak na to.

Nejnovější zprávy

Jak čistit sluchátka Airpods

Sluchátka do kanálku americké značky Apple potěší fanoušky Apple vynikající kvalitou zvuku a reprezentativním vzhledem. Uživatelé ocenili špičkový výkon první a následujících generací náhlavní soupravy, ale často se zajímají o to, jak čistit Airpods, aby nepoškodili svůj milovaný gadget.

READ  Telefon nepřehrává při volání. Porucha reproduktoru

ID obličeje nefunguje

Apple představil Face ID v roce 2017 v iPhonu X. Reprezentuje trojrozměrné čtení tvaru obličeje osoby pomocí TrueDepth. Toto řešení se nesetkalo s nadšením u všech fanoušků produktů Apple, a to proto, že v některých případech Face ID nefunguje.

Oprava a výměna modulu Wi-Fi v zařízení iPhone

Bezplatný přístup k internetu na mnoha zařízeních najednou. dodnes jedna z nejoblíbenějších služeb. Ani čtvrtá a pátá generace bezdrátového připojení k internetu vás pravděpodobně nepřiměje vzdát se routerů nainstalovaných ve vaší domácnosti.

iPhone X,Xs,11. How to Hard Reset, Factory Reset (Forgot Password)

Samsung opravený a vyčištěný po poškození vodou

Elektronika se většinou bojí vlhkosti a kondenzace, i když bylo zařízení po zásahu vodou rychle vypnuto. Pokud ji nezachytíte včas a nepodniknete několik zásadních kroků, budete pravděpodobně potřebovat rozsáhlou opravu škod způsobených vodou, která může trvat mnohem déle a stát více peněz.

Oprava a výměna základní desky Samsung

Základní deska telefonu je jeho srdcem a obsahuje reproduktor, mikrofon, procesor, fotoaparát, wi-fi a mnoho dalších velmi malých součástí. Takže tam nemůžete jen tak jít, potřebujete profesionální opravu třísek a desek v Kyjevě.

Jak obnovit tovární nastavení iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro / Pro Max, iPhone SE 2, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro / Pro Max prostřednictvím „obnovení nastavení a obsahu“?

Postup se provádí stejně jako u všech ostatních modelů iPhone. Jak resetovat iPhone, jsme podrobně vysvětlili v tomto článku.

Pokud máte potíže se spuštěním systému, můžete použít postup obnovení v iTunes v počítači. V systému macOS 10.15 Catalina a novější verze používají aplikaci Finder místo iTunes (podrobně).

Jak resetovat Apple iPhone do továrního nastavení. Reset to factory settings (English subtitles)

Vezměte prosím na vědomí, že obnovení továrního nastavení nebo obnovení softwaru v počítači způsobí, že všechna data v zařízení zmizí, takže tuto metodu používejte pouze v případě, že je to nezbytně nutné. Pokud však máte zálohované soubory v počítači nebo na iCloudu, můžete je po obnovení softwaru snadno obnovit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS