Jak resetovat nastavení na tabletu

Tvrdý reset v přímém překladu znamená tvrdý restart. Uživatel se v různých případech obrátí na tuto metodu vyvrácení systému. V zásadě, když systém visí, je zapomenut grafický klíč nebo heslo. Nyní zjistíme, jak na tabletu tvrdě resetovat, ale předtím bychom si měli vzpomenout, že všechna osobní údaje a osobní nastavení budou zničeny. Je pravda, že existují některé typy tablet (dokonce na Windows RT), které poskytují speciální úložné zařízení pro osobní parametry uživatele. V ASUS to tedy stanoví technologii „Flash Disc“ (nesmí být zaměňován s flash jednotkou nebo běžnou vnitřní pamětí), ale v HP. Úložiště souborů IPAQ. Opět není mnoho takových zařízení.

Takže na tabletu máte tlačítko resetování. Podíl lva na lidech je považován za tlačítko tvrdé resetování. Ve skutečnosti tomu tak není. V zásadě se jeho akce scvrkává na obvyklé opětovné načtení gadgetu a velmi zřídka pro resetování do továrního nastavení. Navíc vám není zaručena. Tablet může jednoduše přejít do režimu těsta. Přesto jej musíte použít, pokud máte pouze tablet nebo jako první způsob, jak pomoci. Je pravda, že je tu malý zádrhel. Tři roky to téměř všichni výrobci opustili, na základě nepraktičnosti jeho použití. Úkol lze provádět s jinými tlačítky, takže odstranění samostatného tlačítka není logické.

provést, tvrdé, resetování, tabletu

Tlačítko Resetování je vždy uvnitř zařízení. Pro přístup k němu je poskytnuta díra 1-1,5 mm. To bylo provedeno, aby se zabránilo náhodnému tlaku. Proveďte „resetování“, když je zařízení zahrnuto. Stiskněte tlačítko tenkým předmětem (špendlíkem, párátkem) po dobu 2-5 sekund.

Co dělat před resetem do továrního nastavení

Před resetováním nastavení doporučuji podniknout několik užitečných opatření. Nejprve musíte uložit důležité soubory.

provést, tvrdé, resetování, tabletu

Můžete si je stáhnout do počítače nebo přejít na externí jednotku, například na kartu SD. V případě multimediálních dat, jako jsou obrázky a videa, se aplikace Google Photo zobrazuje dokonale.

V něm můžete uložit fotografie a videa v cloudu Google. Existuje mnoho podobných cloudových skladeb. A pro uložení nastavení a seznamu aplikací stačí synchronizovat gadget s účtem Google. A pokud je tablet před prodejem resetován, musíte opustit účet Google. Jinak, když je zařízení zapnuto po návratu do továrního nastavení, bude gadget vyžadovat vstup do předchozího účtu Google.

Pro Windows

Pro operační systém Windows existují 2 způsoby, jak provést vypouštění: prostřednictvím nastavení a pomocí BIOS.

provést, tvrdé, resetování, tabletu

Přes nabídku

Standardní metoda se považuje za vrácenou k původnímu parametrům prostřednictvím nabídky v operačním systému. To lze provést pouze v případě, že počítač tablet funguje a umožňuje vám přejít do nastavení.

 • Otevřete nabídku dlaždice tabletu.
 • Klepněte na „Parametry PC“.
 • Vyberte položku „Aktualizace a obnova“.
 • Klikněte na nápis „Vraťte počítač do původního stavu“.
 • Klikněte na tlačítko „Reset“.

Poté začne návrat k počáteční verzi systému a poté se tablet restartuje a zapne.

Resetovat stoupání

Vypouštění klíčů znamená přeinstalovat operační systém prostřednictvím BIOS. Pro tuto metodu budete potřebovat připojenou klávesnici a adaptér OTG-USB, ke kterému je flash disk spojena s obrázkem firmwaru.

 • Přejděte na parametry.
 • Otevřete bod „Aktualizace a bezpečnost“.
 • Vyberte „Obnovení“.
 • Klikněte na „Opětovné načtení nyní“.
 • Po restartování se otevře modrá obrazovka, ve které musíte vybrat „Diagnostika. obnova počítače“.
 • Vyberte parametry „vytvořené.v UEFI“.
 • Zařízení se restartuje a nabídka UEFI/BIOS začne.
 • Klikněte na položku „Uložte exit“ a vyberte tam připojenou paměťovou kartu a v ní instalační soubor OS.
 • Systém bude obnoven a restartován. Dále musíte určit počáteční nastavení.
READ  Jak zjistím, k jakému ID je můj iPhone vázán?. Zkuste načíst své Apple ID prostřednictvím webových stránek společnosti Apple

Resetujte nabídkou obnovy

Pokud se tablet nebo smartphone nenačte, a také pokud je virem blokován, bude nejdostupnější resetován prostřednictvím obnovy. nabídka obnovy.

Pozornost! Před resetem musí být zařízení nabité nebo připojeno k nabíječce. Pokud je úroveň baterie příliš nízká, může se gadget během procesu vypouštění vypnout, což povede k poškození firmwaru a ještě většímu problémům.

Během postupu by také měla být ze zařízení odstraněna karta SIM a paměťová karta.

Způsob vstupu do nabídky obnovy na zařízeních různých značek se mírně liší. Jak se dostat do zotavení na vašem zařízení. Zjistěte z popisu modelu na webových stránkách nebo uživatelské příručce výrobce. Techniky pevného resetování jsou také shromažďovány na webových stránkách Hardreset.Informace. Zdrojem je anglický.jazyk, ale kromě verbálního popisu existují vysvětlující obrázky, takže není pro ně obtížné použít ani bez překladu.

Zde je několik příkladů resetování zařízení, která jsou mezi našimi krajany oblíbená.

Samsung G920F Galaxy S6

 • Vypněte zařízení stisknutím tlačítka napájení (napájení).
 • Stiskněte a podržte tlačítka domu, napájení a hlasitosti, dokud na obrazovce neuvidíte logo Samsung. Poté se otevře nabídka pro obnovení.
 • Pomocí svazku hlasitosti pro navigaci vyberte možnost Resetování dat/továrny. Potvrďte volbu stisknutím napájení.

Po dalším spuštění bude systém resetován.

Lenovo S720

 • Vypněte telefon Lenovo stisknutím napájení.
 • Stiskněte a podržte tlačítka napájení a objem asi 5 sekund. logo Android se objeví na obrazovce a po něm standardní nabídka obnovy (jako na fotografii výše).
 • Vypněte telefon.
 • Klikněte na tlačítko a napájení fotoaparátu. Držte je, dokud není zařízení načteno v režimu továrního režimu.
 • Pokud se tovární režim neotevře, stiskněte otočení hlasitosti tak, aby byly stisknuty obě poloviny.
 • V nabídce, která se poté objeví na obrazovce, vyberte možnost Clear EMMC. Pro navigaci použijte k potvrzení tlačítka hlasitosti. domov.
 • Poté telefon automaticky restartuje a zruší data do stavu továrny.

ZTE BLADE C

Metoda 1 (pokud se zařízení ZTE načítá a otevře alespoň obrazovku zámku):

Metoda 2 (pokud se telefon nenačítá), zcela opakuje první metodu Lenovo S720.

Jak vidíte, jedna z metod resetování telefonů a tabletů různých značek je prostřednictvím standardní nabídky pro obnovení, totéž je stejné. Kromě uvedených zařízení je vhodný pro Acer, Ainol, Akai, Benq, Fly, Doogee, HTC, LG, Meizu a mnoho dalších. Jedním slovem, téměř pro každého.

Pokud má zařízení vlastní firmware s rozšířenou nabídkou obnovy, jsou vám k dispozici další možnosti vypouštění. Mezi nimi:

 • Otřete mezipaměť. Čištění programů mezipaměti. Deleys pouze dočasná data aplikací a zbytek se nezměnil.
 • Otřete dalvic cache. čištění virtuálního stroje Boofer Dalvik. Pomáhá eliminovat chyby v práci programů.
 • Název formátu_said-cleaning Vybraná část (Načítání, Systemic, SD-Card a další).

Otřete mezipaměť a mezipaměť WIP Dalvic neovlivňují vlastní data. Použijte tyto možnosti, pokud se bojíte, že něco cenného odejde-že jste neměli čas ušetřit.

Jak resetovat na zařízeních Lenovo

Obnovení nastavení v zařízení může být užitečné, pokud se majitel rozhodne připravit jej na prodej. Není třeba nechat své osobní nastavení a data majiteli. Navíc může mít vaše uložená hesla ze sociálních sítí nebo platebních systémů.

 • Přejděte do jeho nabídky a najděte zde ikonu „Nastavení“;
 • V tomto okně najděte „Obnovení a resetování“;

Možná si všimnete, že proces návratu zařízení Prestigio a Lenovo je podobný. Důvodem je skutečnost, že mají společný OS. Android. V závislosti na modelu a verzi systému se body nabídky mohou v názvu a umístění mírně lišit.

Nyní se podívejme na to, jak vypouštět na tabletu Lenovo ovládáním tlačítek:

 • Na tabletu musíte upínat klíče pro ovládání zvuku a napájecí klíč. Musíte udržet až 8 sekund. Zařízení obvykle reaguje dříve;
 • V této nabídce byste měli vidět logo značky Android ve formě robota droida, přejděte na řádek „Vymazat data/tovární resetování“. Chcete.li se rychle přesunout podél této neobvyklé nabídky, použijte tlačítko Volume;
 • Chcete.li se rozhodnout pro správný bod, vyberte tlačítko přidání zvuku a potvrďte akce.
READ  Jak pořídit snímek obrazovky v tabletu Samsung. Jak zjistit, zda byl snímek obrazovky pořízen

Po dokončení výboje by zařízení mělo přejít na restart. Poté můžete svůj tablet použít znovu.

Jak provést reset

Resetování na nastavení továrny lze provést dvěma způsoby. pomocí kombinace klíčů nebo z nabídky Nastavení v tabletu. Rozdíl je v tom, že první možnost deleys všechna data, druhá metoda čištění tabletu způsobuje, že si uživatel vybere, co přesně by mělo být odstraněno a co opustit. Dalším rozdílem mezi metodami je, že první možnost pomáhá, pokud zařízení zavěsí nebo se nenačítá, to znamená, že přístup k nastavení nelze získat.

Důležité! Stojí za zmínku, že pokud potřebujete obnovit některé funkce nebo urychlit práci zařízení, musíte tablet vrátit do továrního nastavení ve stavu úplného čištění.

Přes nabídku

Chcete.li resetovat nastavení přímo z nabídky, musíte zadat nastavení a najít položku „Obnovení a resetování“ “. Obsahuje různé pododstavce, mezi nimiž je synchronizace, záloha, místní kopírování. Poslední řádek je obvykle požadovaný „reset nastavení“. Jsou v něm dvě možnosti. zcela resetujte nebo nechte data vybraná uživatelem. Musíte si vybrat první metodu. Zařízení dále zahájí přípravu na práci, resetování a restaurování. To vše bude nějakou dobu trvat a v tu chvíli se zařízení nedoporučuje dotknout. Kromě toho stojí za to starat se, že se nevykonává. Po dokončení postupu bude mít uživatel zcela čisté zařízení, které musí být nakonfigurováno stejným způsobem jako při nákupu.

Resetovat stoupání

Druhou možností je přísnější způsob, takže se nazývá „tvrdý resetování“ nebo v ruském „tvrdém restartování“. Toto jméno se neobjevilo náhodou. uchýlí se k tomuto vypouštění, pokud nelze provést jiné možnosti. Už nebude mít informace o uložení informací, ale přesto je lepší extrahovat flash disk.

Chcete.li zapnout nabídku obnovy (jedná se o servisní režim, který uživateli obvykle není k dispozici), musíte na tabletu sevřít konkrétní kombinaci fyzických tlačítek. Toto je obvykle tlačítko napájení a současné stisknutí, aby se snížil objem. Tato metoda pracuje s levnými ústřicemi tablet, Digma, Irbis, Prestigio. Pokud kombinace nefungovala, můžete se pokusit stisknout hlasitost a napájení. Tablety Samsung s fyzickým tlačítkem domov musí být také sevřeny. Všichni výrobci mají různé kombinace, takže můžete vyzkoušet všechny možnosti nebo jen se podívat na internet na konkrétní značce.

 • Zařízení vstoupí do režimu obnovy. černá obrazovka s nápisy v angličtině.
 • Nyní musíte najít řádek „Vymazat data/resetování továrny“, někdy lze napsat „Clear EMMC“.
 • Senzor nebude fungovat v nabídce služby, nemělo by se to bát. Pohybující se body se provádějí pomocí tlačítek objemu. Chcete.li vybrat požadovaný bod, musíte kliknout na tlačítko napájení a poté znovu, poté, co jste dříve vybrali ano.
 • Zařízení začne smazat informace.
 • Po skončení tohoto postupu vyberte nabídku „Systém restartu“ nebo „Zálohování a obnovení“ a počkejte na restartování tabletu.

Důležité! Není třeba provést žádné další akce a je také nemožné umožnit, aby bylo zařízení v procesu vypouštěno. V tomto případě může být část systémových dat poškozena a zařízení bude muset být ošetřeno v servisním středisku společnosti.

V některých situacích se může stát, že po vstupu do zotavení uživatel vidí čínské hieroglyfy. To se děje v zařízeních od čínských výrobců, například Huawei nebo Lenovo, nejčastěji na starých modelech. V tomto případě nemusíte panikařit, stejně jako instinkty důvěry. Nabídka služeb je stejná na jakékoli technice, takže ji můžete otevřít na jakémkoli jiném zařízení a zjistit, který bod se děje nezbytná řádek. Dále jednáme analogií.

READ  Jak změnit kanály na TV Samsung

Jak tvrdě resetovat na OS Android

Hard Reset (Hardware Reset, Hard Restart). Obnovení zařízení, ve kterém jsou obnoveny tovární instalace systému a jsou odstraněny všechny informace o uživateli, včetně nainstalovaných programů, kontaktů a SMS. Po tomto postupu nepodléhají vzdálené informace, proto se před resetováním doporučuje udržovat všechna důležitá data.

Důležité! Data z paměťových karet, SIM karet, interní paměti telefonu nejsou odstraněna (z interní paměti a paměťové karty lze data odstranit během vypouštění softwaru výběrem odpovídající položky nabídky).

Tvrdý reset se používá jako extrémní opatření, když se při provozu zařízení vyskytují chyby a selhání, kdy lze selhání eliminovat jiné metody. Faktem je, že čím složitější je zařízení, tím větší je pravděpodobnost různých problémů v něm během provozu: více instalace a přeinstalování programů, nepořádek paměti zařízení s různými soubory a t.D. A stanovit přesnou příčinu poruchy zpravidla je to nemožné. Zařízení může začít pracovat nestabilní, zpomalit nebo dokonce vůbec nezapnout. Hard reset vrátí zařízení do svého původního stavu a zruší s ním jakékoli akce.

provést, tvrdé, resetování, tabletu

Záložka „Účty“ (nebo položka „osobních údajů“) a vyberte „Zálohování a resetování“ (nebo „Obnovení a resetování“).

Pokud se zařízení nezapne, můžete jej zkusit oživit kvůli resetování hardwaru. Postup je obecně standardní. V případě zařízení jsou mechanická tlačítka stisknuta v určité kombinaci, která vám umožní přejít do nabídky obnovy systému Android a resetovat nastavení.

Smartphony: 1. Vypněte zařízení. Poté zadržte a podržte tlačítko pro zařazení a zvýšení hlasitosti key2. Poté, co se nabídka objeví, stisknutím zvýšení objemu vyberte položku režimu obnovy a stiskněte klávesu Redukce hlasitosti3. Po zobrazení obrázku Androidu s červeným trojúhelníkem klikněte na tlačítko napájení4. Poté, klíč s redukcí objemu, vyberte položku pro resetování dat/továrny a stiskněte klávesu Zvýšení hlasitosti. Vyberte ano

Tablety: 1. Vypněte zařízení. Páka zámku obrazovky je přenesena do levé polohy 2. Nastavte klíč zvýšení hlasitosti a tlačítko napájení ve stejnou dobu 3. Poté, co zařízení vibruje, přeložíme páku zámku doprava a doleva, dokud neuvidíme 2 řádky vymazání userdata a vymazání mezipaměti [/i] (zatímco musíte udržet tlačítko hlasitosti) 4. V levém horním rohu se objeví linie začátku formátování

Smartphony: 1. Vypněte zařízení. Stisknutím tlačítka zvýšení hlasitosti a tlačítkem napájení až do příslušné indikace na obrazovce 2 Provazujeme klíče objemu do bodu Ano a potvrzujeme výběr tlačítka napájení

Všechna zařízení: 1. Vypněte zařízení. Poté přidržte a podržte klávesu redukce objemu, zatímco stiskněte tlačítko napájení po dobu 3 sekund. Uvolněte tlačítko napájení a podržte klíč snižování objemu, dokud se objeví nabídka 3. Tlačítka hlasitosti Vyberte Zadejte režim obnovy4. V nabídce, která se objeví, vyberte vybrat data/tovární resetování a potvrďte svůj výběr ano Po restartu resetujte nyní

Resetování nastavení na metodě tabletu Android Hard Reset

Tato metoda je přísným způsobem, protože všechna nastavení bude obnovena ve stavu továrny. Po takovém resetu, všechny informace (kontakty, mediální soubory, programy atd.) bude neodvolatelně smazáno. Stejně jako v prvním případě je nutné uložit všechny důležité informace na samostatném médiu.

Úplně vypněte tablet. Poté přitiskněte klávesu hlasitosti a současně tlačítko napájení podržte nabídku, dokud se menu neobjeví.

Po všech manipulacích by měl být tablet restartován do počátečního továrního nastavení, které byly při nákupu. Doufáme, že se vám podařilo resetovat nastavení na tabletu pomocí Androidu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS