Procento nabití baterie na iPhone 11 jak zobrazit nebo povolit

Máte nový iPhone 11 a hledáte odpověď na otázku, jak zapnout procenta baterie. Bohužel to nejde. iPhone 8 nebo starší verze měly možnost přidat procenta baterie do stavového řádku. iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max však tuto možnost nemají.

Pokud chcete do stavového řádku iPhonu 11 přidat ukazatel procent baterie, bohužel to nepůjde. Vzhledem k tomu, že je zde obrovský výřez, není zde dostatek místa pro přidání ukazatele procent baterie. Společnost Apple však přidala další způsoby zobrazení ukazatele nabití baterie v procentech. V tomto příspěvku se podíváme na dva různé způsoby zobrazení procent baterie na iPhonu 11.

Jak povolit procentuální nabíjení na zařízení iPhone 12 / 11 / XS / XR / X

Jak povolit procenta na iPhone 12 / 11 / XS / XR / X, abyste viděli množství nabití baterie. Jak přidat widget s procentuálním nabitím v systému iOS 14?

НА ЧТО ГОТОВЫ ДЕВУШКИ РАДИ iPHONE 11 PRO MAX! 24 ЧАСА ЧЕЛЛЕНДЖ

Kvůli okrajům mohou uživatelé iPhonu 11 / 12 / XS / XR / X trpět nepohodlnou potřebou neustále vyvolávat ovládací menu, aby viděli procento baterie. Tento problém se bohužel vyskytuje na všech zařízeních s Face ID, protože horní lišta nabídky je na těchto zařízeních ve srovnání s dřívějšími modely malá.

Na iPhonu 12 nelze povolit procenta | iPhone 11, ale můžete je zobrazit v Ovládacích panelech nebo přidat widget iOS 14.

provést, procento, nabití, zařízení, iphone

Jak zapnout procento nabití na iPhonu

Ve výchozím nastavení iPhone zobrazuje úroveň nabití baterie jako ikonu plné baterie, ale můžeme ji také zobrazit jako procento: na iPhonech bez „výřezu“ můžete zapnout procentuální nabití přímo ve stavovém řádku, na iPhonech 12, 11, XS, XR a dalších modelech bez domovského tlačítka a s „třásněmi“ není procentní zobrazení ve stavovém řádku k dispozici, ale i pro tyto telefony existují možná řešení.

provést, procento, nabití, zařízení, iphone

Tento návod se zabývá možnostmi zapnutí zobrazení procenta nabití na různých modelech iPhone, včetně nejnovějších, jako je iPhone 12 a 12 Pro, 11 a 11 Pro.Také by mohlo být užitečné: Proč se iPhone nabíjí pouze na 80 procent, Jak zapnout procentuální nabíjení na MacBooku.

READ  Jak vyčistit druhý na iPhonu 6s

Jak nastavit procentuální nabití na iPhone 11

Na iPhonu 11 je možné zjistit úroveň nabití v procentech namísto oka, ale děje se tak jiným způsobem než u předchozích verzí iPhonu. U iPhonu 11 a všech ostatních zařízení Apple, která používají kamerový systém TrueDepth (pro rozpoznávání obličeje), už tato možnost není k dispozici v Nastavení → Baterie → Procento nabití.

To se děje spíše z estetického hlediska, takže není možné nastavit procenta v malém okně, aniž by se zničila krása v designu. Jak nastavím procento nabití na iPhonu 11?? Společnost Apple se samozřejmě postarala o alternativní způsob, jak.

Jak zobrazit procenta baterie na zařízení iPhone 12/11/XS/XR/X

iPhone nezobrazuje procenta baterie kvůli okrajům? V pokynech se dozvíte, jak ji opravit.

Procentuální zobrazení nabití umožňuje přesněji určit časové intervaly, kdy byste měli iPhone dobít. Vzhledem k povaze těchto chytrých telefonů a silně vystupujícím okrajům není zobrazení procenta nabití z důvodu nedostatku místa jednoduše možné. Níže se podívejte, jak to opravit na modelech iPhone 12/11/XS/XR/X.

Jak zobrazit procenta baterie na iPhone 11 Pro Max, 11 Pro a iPhone 11

Nové iPhony řady 11 a 11 Pro nabízejí díky vyšší kapacitě baterie a optimalizaci iOS 13 lepší výdrž baterie. Vždy je ale dobré vědět, kolik baterie vám zbývá. Podívejme se, jak zobrazit procenta baterie na iPhonu 11 Pro Max. Měli bychom poznamenat, že tato funkce je u iPhonů s výřezem (například u řady 11) ve výchozím nastavení vypnutá, aby se ušetřilo místo na horním panelu. Existuje však několik různých způsobů, jak zobrazit procenta baterie. Zde vám ukážeme.

Jak nastavit procento nabití na iPhonu 11. pokyny krok za krokem

Rychlý rozvoj mobilních technologií boří i ty nejdivočejší představy uživatelů. A dnešní modely jsou vybaveny obrovským množstvím funkcí, které z běžného mobilního telefonu dělají osobní minipočítač. Někdy však zavedení něčeho nového nahradí staré a známé. Majitelé generací iPhone 6s, 7 nebo 8, kteří upgradovali své gadgety na nejnovější aktuální model iPhone 11, byli mírně zklamáni skutečností, že obrazovka nezobrazuje procento nabití baterie.

Proč tak? Vylepšený design vlajkové řady má větší výřez v obrazovce a ve stavovém řádku nezbývá mnoho místa pro všechny informace, které by se na toto místo ve starších modelech vešly. Společnost Apple však tuto položku nenechala nevyřešenou a nyní můžete v iPhonu 11 povolit procenta prostřednictvím nabídky „Ovládací prvky“.

READ  Jak aktivovat tmavé téma v aplikaci Instagram iPhone. Nastavení tmavého motivu v systému iOS - chytrá inverze

Nejdříve k tomu, zda a jak můžete na iPhonu 11 zapnout procenta baterie? Není k dispozici na všech obrazovkách najednou. Existuje mnoho argumentů, ale je to fakt. Zatímco v předchozích zařízeních jste mohli zobrazit nabití baterie ve stavovém řádku iPhonu, iPadu a iPodu touch, počínaje iPhonem X, iPhonem XR, iPhonem XS a již v novém iPhonu 11 musíte provést určitou manipulaci, abyste tuto informaci získali.

Existuje však 5 způsobů, jak nastavit procento baterie iPhonu 11 na jednotlivých obrazovkách, které tuto ztrátu částečně kompenzují. Zvažte postupně jejich akce.

Zobrazení procentuálního stavu baterie pomocí funkce Control:

 • Přejetím prstem po displeji smartphonu dolů otevřete ovládací centrum;
 • V pravém horním rohu vedle stavového řádku se zobrazí procento nabití baterie vašeho miniaplikačního zařízení.

Pomocí něj můžete na widgetu vytvořit procenta iPhone 11:

 • přejeďte na domovské obrazovce zařízení doprava;
 • klepněte na tlačítko „Upravit“ v dolní části;
 • V otevřeném seznamu widgetů vyberte možnost „Ovládací prvky“;
 • uložit obrazovku.

Po těchto manipulacích můžete v nabídce vlevo zobrazit stav baterie v určitém okamžiku.

jeho výhodou je, že použitý operační systém iOS 14 umožňuje umístit widgety přímo na plochu smartphonu. To samozřejmě není zcela řešením otázky, jak provést nabíjení v procentech na iPhonu 11. Ale tato možnost je alespoň pohodlná. Pokud byl váš smartphone již aktualizován na iOS 14, určitě použijte tuto metodu:

 • otevřete nabídku widgetů;
 • najděte tlačítko „Přidat“ v horním rohu na levé straně obrazovky a klepněte na něj;
 • Po otevření nabídky vyhledejte widget baterie a vyberte jeho design;
 • uložit a používat.

Proč se nezeptat osobní asistentky Siri? Proč hledat a nastavovat procento nabití na iPhonu 11 sami, vyslovte tuto otázku Siri. Přijde na pomoc a zobrazí všechny potřebné informace v dialogovém okně.

Nejvšestrannější. smartphone se nabíjí a na uzamčené obrazovce se zobrazí procento energie v baterii. Hlavně to s těmi spojeními nepřehánějte. Je lepší přejet po displeji jedním pohybem a zobrazit potřebné informace v ovládacím centru.

Tyto způsoby určování procenta dobití fungují i u starších modelů z řady vlajkových lodí. iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Díky delší výdrži baterie však můžete být aktivní celý den, aktivně chatovat, surfovat po webu a vyřizovat pracovní záležitosti na iPhonu, aniž byste ho museli dobíjet. Není to nic složitého, musíte se pokusit vybrat vhodný způsob zobrazení procenta nabití smartphonu Apple.

Dříve jste mohli téměř ve všech modelech iPhone snadno zapnout zobrazení procent baterie ve stavovém řádku. K tomu stačí přejít do Nastavení. Baterie a aktivovat příslušnou možnost. Ve verzích chytrých telefonů se systémem TrueDepth (iPhone 11, 11 Pro, iPhone X, XS a XR) je však tato funkce odstraněna. Přesto existuje alternativní způsob, jak zapnout procenta na iPhonu 11 a podobných modelech. Dnes si o tom promluvíme.

READ  Kdy bude Samsung s10 levnější

Nejjednodušší způsob. Váš postup:

 • Dotkněte se pravé „záložky“ v horní části displeje (kde se nachází indikátor nabití);
 • Přejeďte prstem dolů a vyberte položku Správa;
 • Vpravo nahoře se začne zobrazovat ikona, která ukazuje nabití baterie v %. Kontrolní bod můžete zavřít.
 • Přejeďte na hlavním displeji iPhonu zleva doprava;
 • Na otevřené obrazovce widgetů klikněte na příkaz Upravit;
 • Klepněte na ikonu „“ (zelenou) vedle widgetu Baterie. Samotný widget by se měl objevit v horní části obrazovky s ikonou „-“ v červeném odstínu;
 • Opětovným přejetím zleva doprava na hlavním displeji zobrazíte obrazovku widgetů. Pomocí widgetu Baterie můžete zobrazit aktuální stav nabití baterie iPhonu v %.

Další častá otázka uživatelů „Procentuální nabíjení na iPhone 11. jak povolit na všech obrazovkách??“. Odpověď mnohé zklame. v zásadě to není možné. Možná vývojáři tento nedostatek brzy opraví, ale dnes „uši“ v tomto modelu neumožňují zobrazit náboj v %.

jak opravit iPhone nenabijí ale lightning konektor kabel je v pořádku iOS 11.2, 11, 10.3, 10.3 |2018

Vestavěný asistent Siri. další možnost, jak zapnout procenta baterie na iPhonu 11. Hlasového asistenta vyvoláte vyslovením „Hey Siri“ nebo několikerým stisknutím bočního tlačítka napájení. Po spuštění hlasového asistenta požádejte, aby „Zobrazit procento baterie“.

„Procento baterie iPhone 11 jak zapnout?“ je populární otázka, ale podle inženýrů společnosti Apple není ve skutečnosti relevantní. Tato možnost byla původně odstraněna, protože kapacita baterie iPhonu 11 byla ve srovnání s předchozími modely zvýšena. Zatímco % displeje je potřeba (jak se domnívají inženýři společnosti Apple) především pro lidi, kteří smartphone aktivně používají a vybíjejí baterii. Názor je diskutabilní, ale faktem zůstává, že možnosti, jak povolit úroky na iPhonu, jsou omezeny na výše uvedené metody; neexistují žádné jiné alternativy. Doufáme, že výše uvedené metody budou pro vaše účely dostačující.

ℹ️ Jak SPRÁVNĚ nabíjet iPhone, iPad, MacBook [4K]

Přestože v Nastavení chybí odpovídající možnost, je možné zjistit, kolik zbývá nabití v procentech.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS