Jak se vyhnout nákupu padělaného Samsungu Galaxy S10 ?

Není nic špatného na tom, když se snažíte získat lepší cenu za svůj nový smartphone, zejména tak drahý, jako je S10 Ale na náhodných webových stránkách nemůžete najít skutečnou věc.

SAMSUNG S10 Plus / Замена стекла Ч.1

Neměli byste ho kupovat od cizího člověka. Nejlépe uděláte, když se obrátíte na svého operátora (nebo důvěryhodného prodejce) a budete sledovat případné změny cen nebo dostupné nabídky. Vyplatí se také uvažovat o pojištění zařízení.

Jak rozeznat kopii/padělek Samsung Galaxy S10 od originálu

Už jsme zjistili, jak rozeznat kopii modelu S9 od originálu. Dnes vám ukážu rozdíl mezi falešným Samsung Galaxy S10 a skutečným Samsung Galaxy S10. Protože v dnešní době bohužel existuje spousta padělků a vy rozhodně nechcete utratit spoustu peněz za telefon, abyste po několika dnech zjistili, že máte falešné zařízení.

Kopie Samsung Galaxy S10 a originál

Chci, aby bylo jasné, že telefon na levé straně je padělek a ten vpravo je originál. Vpravo je krabice s originálním zařízením a vlevo je krabice s falešným zařízením.

poznat, falešný, samsung

Kopie Samsung Galaxy S10 a originál

Идеальный GALAXY S10! Опыт использования!

První věc, které si všimnete, je, že nápis na přední straně je bílý a nápis na falešné straně je černý. Mějte na paměti, že se to vždy může změnit.

Kopie sluchátek Samsung Galaxy S10 a originál

Příslušenství na originálním zařízení je bílé a na kopii je černé. Další věc, které jsem si všiml, je skutečnost, že kabel USB-C v originálním zařízení je v kartonovém obalu a na falešném zařízení v plastovém obalu.

Totéž platí pro sluchátka. Obě zařízení dostávají sluchátka AKG. Falešné zařízení samozřejmě používá falešná sluchátka AKG a je zabaleno v plastu, zatímco krabice originálního zařízení je z kartonu.

Přejdeme k samotným telefonům. Pokud se na ně jen podíváte, vypadají přibližně stejně: oba mají na zadní straně logo Samsung a vypadají dost podobně. Hlavní rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že originál má zadní plochu ze skla, zatímco napodobenina je vyrobena z plastu.

Kopie fotoaparátů Samsung Galaxy S10 a originál

Pokud se na kamery podíváte pozorně, první dvě kamery vypadají podobně, ale třetí kamera na falešném zařízení je mnohem menší. Blesk na falešném Samsungu Galaxy S10 vypadá nažloutle, zatímco blesk na originálním zařízení vypadá bělavě.

Pravá strana zařízení vypadá také velmi podobně. Tlačítka napájení jsou na stejném místě.

Na levé straně máme tlačítka hlasitosti a tlačítko Bixby, ale na falešném zařízení tlačítko Bixby ve skutečnosti nefunguje (po stisknutí tlačítka Bixby se nic nestane).

Kopie přihrádky na SIM kartu Samsung Galaxy S10 a originál

Padělaná přihrádka na SIM kartu Samsung Galaxy S10 je vyrobena z kovu, zatímco přihrádka na SIM kartu originálního zařízení je z plastu. Na originálu máme také gumové těsnění, protože originální zařízení je vodotěsné. Pokud je přihrádka na SIM kartu kovová, pravděpodobně se jedná o falešný telefon.

Další věc, které jsem si všiml, je skutečnost, že při každém vyjmutí zásobníku na kartu SIM z původního zařízení se zobrazí následující zpráva:

Pokud z falešného zařízení vyjmete přihrádku na kartu SD/SIM, nic se nestane, neobjeví se žádná zpráva. Pokud zprávu nedostanete, pravděpodobně se díváte na falešný telefon. Největší rozdíl je vidět na přední straně obou zařízení.

Uvědomte si, že existuje mnoho padělků a některé jsou lepší než jiné. Tento konkrétní, který mám, nemá v pravém horním rohu kameru. Uprostřed je umístěna kamera.

10 нереальных косяков Galaxy S10!

Falešný přední fotoaparát Samsung Galaxy S10 a originál

Falešná zařízení, která jsou dnes k dispozici, ve skutečnosti nemají na obrazovce malý otvor pro fotoaparát, pro čínské továrny je příliš obtížné vyrobit tuto obrazovku s otvorem v pravém horním rohu.

READ  Jak zkopírovat kontakty na kartu SIM Samsung. Několik věcí, které je třeba mít na paměti

Pokud na falešném zařízení stisknete tlačítko Bixby, nic se nestane. Pokud na původním Samsungu Galaxy S10 stisknete tlačítko Bixby, spustí se Bixby.

Pokud otevřete Nastavení a začnete hledat Bixby, na falešném zařízení se nic nezobrazí, ale na původním zařízení se zobrazí několik možností pro Bixby. Pokud se chystáte koupit Samsung Galaxy S10, určitě byste si to měli vyzkoušet.

Aplikace fotoaparátu Samsung Galaxy S10 a původní

Aplikace fotoaparátu v původním přístroji umožňuje přepínat mezi objektivy na zadní straně přístroje. Máme tři fotoaparáty: s ultraširokým objektivem, zoomem a normálním objektivem. Falešné zařízení má na zadní straně pouze jeden objektiv, takže si nemůžeme vybrat mezi objektivy. Rozhodně je to něco, na co se dá snadno podívat.

Další věcí, kterou můžete zkontrolovat, je, zda je displej stále zapnutý. Obě zařízení mají tuto možnost, ale pouze originální Samsung Galaxy S10 má obrazovku AMOLED, zatímco obrazovka na falešném S10 je obrazovka IPS.

Čtečka otisků prstů Samsung Galaxy S10 a originál

Pokud klepnete na obrazovku zařízení v režimu stále zapnutého displeje, zobrazí se čtečka otisků prstů. Falešné zařízení je dodáváno bez snímače otisků prstů na obrazovce, takže se obrazovka pouze zapne, pokud na ni klepnete.

Pokud stále nejste rozhodnuti, doporučuji vám nainstalovat aplikaci Antutu. Falešné zařízení získá velmi nízké skóre Antutu, určitě bude pod 50 000 bodů. S originálním zařízením získáte více než 200 000 bodů.

Pokud máte nějaké dotazy, nejste si jisti, zda se díváte na správné zařízení, určitě zanechte komentář níže a já se vám pokusím pomoci, abyste se mohli správně rozhodnout a koupit si originální zařízení.

    Klíčovým rozlišovacím znakem smartphonů Galaxy S 10 je absence tzv. „monoobroučky“ a tlustého rámečku. Společnost Samsung tento trend jednoduše ignorovala, za což se jí dostalo zvláštního poděkování od zákazníků. Místo bezmyšlenkovitého následování módy se vývojáři rozhodli umístit do displeje v horní části obrazovky nekonečno nebo jinými slovy „díru“. Celá záležitost vypadá docela svěže a atraktivně.

Nejlepší rozpočet Xiaomi Redmi 4x?. S fotoaparátem od společnosti Samsung

Xiaomi nás potěšilo dalším zástupcem své rozpočtové řady. Dnes mám Xiaomi Redmi 4x na recenzi.

poznat, falešný, samsung

Balení je jako obvykle standardní: nabíječka pro 5 voltů a 2 ampéry, kabel, sponka pro otevření zásobníku SIM a odpadní papír, adaptér pro naše zásuvky prodejce dal jako dárek.

Nová generace levných smartphonů od Xiaomi, řada Redmi a Redmi Note, potěší bohatou škálou barev.

Vzhled Redmi 4x se oproti předchůdcům změnil. Z hlediska celkových rozměrů je Redmi 4x doslova o něco menší než Redmi 4, ale díky zaobleným tvarům působí v ruce mnohem menší. Telefon je vyroben z kovu, pouze zadní panel má dvě plastové vložky pro antény, horní a spodní, mezi plastovými vložkami, stejně jako u Redmi Note 4x má chromovaný proužek, vyhlazuje přechod mezi kovem a plastem, vypadá to skvěle. Montáž je také špičková, nikde žádné praskliny ani vůle. Zvenku se mi líbí Redmi 4, respektive Redmi 4 PRO, protože vypadají strozeji než Redmi 4x, ale zde je to otázka vkusu, protože design Redmi 4x je také na místě.

Přední panel telefonu Redmi 4x je krytý sklem s 2.5d efekt. Nováčci si mohou připsat velké plus, protože žádná z barev nemá velké černé rámečky, které se tolika lidem nelíbily u první várky Redmi 4 a Redmi 4 PRO. Na předním panelu je také reproduktor a jednobarevná indikace událostí LED. Na pravé straně jsou tlačítka napájení a hlasitosti. V levé části je kombinovaná přihrádka pro 2 karty SIM nebo kartu SIM a kartu Micro SD. Na horním konci je tradiční audio konektor, infračervený port a volitelný mikrofon. Ve spodní části se nachází mikrofon, konektor micro USB a reproduktor.

Redmi 4x má pětipalcový HD displej bez vzduchové prohlubně a 10dotykový multitouch. Jako vždy má obrazovka Xiaomi vynikající pozorovací úhly a dobrou rezervu jasu. Také představují dobrý oleofobní povlak. Navzdory rozlišení HD je obraz příjemný pro oko. V nastavení můžete upravit tón a sytost obrazovky.

Redmi 4x má procesor snapdragon 435, zatímco Redmi 4 a Redmi 3S měly snapdragon 430, akcelerátor videa zůstává stejný jako u předchůdců. Adreno 505. Z hlediska výkonu je snapdragon 435 stejný jako 430, jediný rozdíl je lepší modem pro 4G. Recenzuji telefon se dvěma gigabajty paměti RAM a 16 gigabajty interní paměti. K dispozici je také verze s 3gb RAM a 32 úložištěm. Chci říci, že 2 gigabajty RAM jsou pro většinu uživatelů dostatečné, no, pokud jste pokročilejší uživatel, doporučuji vám věnovat pozornost Xiaomi Redmi 4 pro, protože cena Redmi 4x verze 3/32 v době psaní recenze je příliš velká. Výhodnější je vzít Redmi 4 PRO s Full HD displejem a výkonnějším procesorem.

READ  Jak zapnout pop --up shazam na iPhone

Redmi 4x získal v Antutu 42 bodů. Ve hře Epic Citadel při vysokém nastavení byl výsledek 58 snímků. Díky rozlišení HD není zátěž na videoakcelerátor tak velká a telefon umožňuje hrát náročné hry. Tanky lze pohodlně hrát na střední nastavení bez vypnutí HD textur a stínů. To je vynikající výsledek pro cenově dostupný smartphone.

S firmwarem Xiaomi je další problém, prodejci z Aliexpressu prodávají telefony, jako by měly oficiální firmware, ale ve skutečnosti Redmi 4x přichází s vietnamským firmwarem. Zda bude firmware aktualizován na oficiální, jako tomu bylo u modelu Redmi 4 PRO, není v současné době známo. Samotný firmware je skvěle stabilní, ale rád bych měl oficiální firmware z krabice.

V dobré tradici levných modelů Redmi a Redmi Note má telefon baterii s kapacitou 4100 miliampérů. Ale s energetickou účinností není tak dobrý jako, řekněme, Xiaomi Redmi Note 4x, na kterém jsem natočil recenzi nedávno, protože tam je energeticky účinnější procesor snapdragon 625. Redmi 4x stále vykazuje velmi slušný výsledek. Takže za 10 minut hraní tanků telefon vyčerpal 3 %, v Epic Citadel za půl hodiny o 7 %.

Redmi 4x je vybaven hlavním fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů od společnosti Samsung s5k3l8 s optikou od společnosti ofilm. Stejné moduly instalované v Xiaomi Redmi 3S a Redmi Note 4x, možná budete překvapeni, a Samsung Galaxy J5, který stojí kolem 200 dolarů. O tomto modulu, fotoaparátu jsem již řekl v mnoha mých recenzí, situace se nezměnila v denním světle fotoaparát dělá velmi dobré snímky, s nedostatkem světla se objeví šum a kvalita výrazně klesá. Za tuto cenu je fotoaparát více než slušný. Pokud chcete lepší fotoaparát, připravte si 3 nebo dokonce 5násobek ceny telefonu. Redmi 4x natáčí video v rozlišení Full HD při 30 snímcích za sekundu, bez stabilizace.

Kvalita komunikace Redmi 4x je špičková, GPS funguje skvěle, startuje rychle, spolehlivě drží satelity. Zvuk externího reproduktoru také potěšil, zvuk ve sluchátkách, díky proprietárnímu nastavení, vynikající. Snímač otisků prstů také funguje dobře. A přítomnost infračerveného portu pro ovládání technologie v levném smartphonu nemůže nepotěšit

Redmi 4x je důstojným nástupcem řady Redmi a přebírá všechny nejlepší vlastnosti svých předchůdců. Xiaomi nás opět potěšilo vyváženým smartphonem. Pokud vlastníte Redmi 3S nebo Redmi 4, nemá samozřejmě smysl je měnit za Redmi 4x, protože technicky jsou tyto telefony téměř identické, hlavní rozdíl mezi Redmi 4x a jeho předchůdci je v designu.

Po vybalení je vhodné zkontrolovat obsah balení. Originál musí mít všechny prvky úhledně poskládané. Padělky jsou často neúplně zabalené a špatně zabalené. Například falešná nabíječka může být nedbale zabalena do potravinové fólie.

Nedbalé balení nabíječky

Na smartphonu by neměly být nalepeny žádné obalové prvky. To je běžný problém padělků. Například v oblasti tlačítka napájení lze nalepit těsnicí pěnu.

Zbytky obalu na falešném smartphonu

Při vnějším pohledu je třeba věnovat pozornost kamerám. Ty falešné mají rozpočtový vzhled. Falešný blesk je reprezentován obyčejnou LED diodou z levného čínského gadgetu.

Kontrola fotoaparátu a blesku

Falešné chytré telefony jsou často opatřeny QR kódem, který nelze přečíst nebo je obtížné ho přečíst. Například padělaný kód může být umístěn na černém pozadí. Pokud ano, povede vás to na stránku třetí strany.

QR kód, který se obtížně skenuje

Jak zkontrolovat originalitu telefonu Samsung Galaxy

Dnes vám odpovíme na velmi důležitou otázku: jak zjistíte, zda je váš Samsung Galaxy? Mnoho spotřebitelů chce ušetřit peníze nákupem zařízení na různých inzertních stránkách, kde je to pro neinformované velmi ošidné. Pokud nakupujete u oficiálního prodejce, neměl by vás tento problém trápit, protože prodává 100% originální gadgety.

Vzhledem k současné ekonomické situaci v Rusku a sousedních zemích jsou lidé nuceni hledat výhodnější nabídky. Netušíte, že jste podvedeni, koupíte si smartphone dvakrát nebo dokonce třikrát levněji, než je průměrná maloobchodní cena, a teprve po chvíli zjistíte, že jste si koupili padělek.

READ  Apple odhalil vážné nevýhody iPhone X

Jak poznat rozdíl mezi originálním Samsungem Galaxy a padělkem?? Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, o kterých se nyní dozvíte. Při nákupu smartphonu nebo tabletu značky Samsung si vyberte ten, který vám nejvíce vyhovuje, a použijte ho.

Zkontrolujte kód IMEI a ujistěte se, že je váš Samsung Galaxy S10 plus originální.

Jedním z kódů, které výrobci nemohou padělat, je IMEI. Jedná se o jedinečný identifikátor připojený ke smartphonu. Pokud jste si Samsung Galaxy S10 plus ještě nekoupili, můžete prodejce požádat o zaslání IMEI, abyste se ujistili, že jde o správný model.

Jak získat číslo IMEI telefonu Samsung Galaxy S10 plus?

Postup opravy IMEI telefonu Samsung Galaxy S10 plus je velmi jednoduchý:

  • Odemknutí zařízení Samsung Galaxy S10 plus
  • Otevřete aplikaci “ telefon „
  • zadejte # a zobrazte jej na obrazovce IMEI telefonu Samsung Galaxy S10 plus
  • Někam si to zapište

Jak se ujistím, že se číslo IMEI telefonu Samsung Galaxy S10 plus shoduje s číslem IMEI mého telefonu??

Jakmile máte IMEI, je čas zkontrolovat, zda je váš Samsung Galaxy S10 plus originální model. Existuje několik stránek, kde se můžete ujistit, že se jedná o originální Samsung Galaxy S10 plus, doporučujeme vám projít IMEI. Informace Na této stránce můžete snadno zadat svůj IMEI a získat přístup k mnoha informacím o svém telefonu, jako jsou (model, značka, vnitřní funkce). ). Pokud se model, který se zobrazuje na webových stránkách, neshoduje s vaším modelem, pak se váš Samsung Galaxy S10 plus. falešný.

Hlavní rozdíly jsou následující

První věc, která na vás může doslova křičet o pochybné kvalitě smartphonu, je jeho cena. Ano, není neobvyklé najít výhodné nabídky pomocí kupónů, tematických a prázdninových slev a dalších. Pokud vám však někdo nabídne cenu, na které vidíte částku lepší než 10-15 %, je čas se zamyslet. Úředníci ani výrobce nemají potřebu snižovat ceny, zejména u nových modelů Ano, loňské modely, stejně jako ty předchozí, pravděpodobně zlevní, ale nikdy byste neměli sáhnout po nepřiměřeně nízkých cenách.

Specifikace

Ano, ano, to už jsme říkali. Specifikace jsou druhou věcí, která může prozradit, že se jedná o kopii nebo padělek v obchodech bezohledných prodejců. Samozřejmě ne všechny z nich uvádějí vystavené smartphony jako originál (mnohé tvrdí, že prodávají kopie), ale můžete najít některé. V každém případě si musíte zapamatovat základní parametry hledaného modelu, které vám pomohou téměř okamžitě vyřadit zjevný odpad.

Materiály

Je nepravděpodobné, že by vás takováto položka předem upozornila na riziko, že dostanete padělek, ale jakmile budete mít smartphone v ruce, poznáte to okamžitě. Jde o to, jak se cítíte. Kvalita materiálů použitých při výrobě může být vizuálně obtížně rozeznatelná, ale na dotek je zřetelnější. Zvláště pokud držíte v rukou autentické zařízení A pokud se drahé kopie snaží alespoň nějak napodobit stejnou úroveň kvality, levnějším se to zdaleka nedaří.

Balíček

Obal smartphonu je také poměrně důležitým znakem originality, zejména u společnosti Samsung. Nejčastěji padělky nemají tak bohatou sadu, a pokud se snaží napodobit originál, kvalita obvykle vůbec nezáří. Jinými slovy, musíte také znát výbavu, kterou je vybaven původní model, který chcete koupit, a při koupi ji specifikovat.

Je logické, že u každého modelu řady Galaxy, který se tak či onak vizuálně liší, se mohou lišit i známky manipulace. Na tyto se pokusíme podívat blíže u současných vlajkových lodí společnosti. Samozřejmě chceme zmínit loňské modely, které si stále drží laťku a jsou stále stejně zajímavé a produktivní.

Chcete odlišit originální Galaxy S10 od padělku?? Zjistěte, jak na to!

Ahoj! Vlastně jsme takový článek plánovali napsat o něco později. Shromažďujte a analyzujte data, pečlivě se připravujte, shromažďujte další informace, ale jak ukazuje praxe, nemůžete déle čekat!

Proč? Ano, protože čínské kopie Galaxy S10 jsou všude!

Zaplavili planetu © Comedy Club.

Ne, opravdu, už jsme se pokoušeli koupit falešný Galaxy S10 vydávaný za pravý. Ano, kopie byla nekvalitní. Ano, nevypadá téměř vůbec jako originál. Ale to je jen fakt!

A mimochodem, stojí za to začít tímto příběhem. Možná to někomu pomůže

| Denial of responsibility | Contacts |RSS