⚠️ВНЕЗАПНО! iOS 15.3 на iPhone 11 и iPhone XR. Что произошло с iOS 15.2? Обновлять iPhone 11 и XR?

Povolení VoLTE (iOS11-13)

Pokud váš operátor podporuje službu Voice over LTE (VoLTE), zobrazí se následující možnosti.

  • Vypnuto: Úplně zakáže LTE.
  • VoLTE a data: Umožňuje hlasové hovory a mobilní přenos dat přes LTE.
  • Pouze data: umožňuje mobilní přenos dat v síti LTE, zatímco hlasové hovory jsou zakázány.

Tato funkce je u některých operátorů ve výchozím nastavení povolena. Chcete-li zjistit, zda je VoLTE povoleno, přejděte do Nastavení „Mobilní“ „Nastavení dat“ a zapněte možnost VoLTE nebo „Povolit LTE“.

povolit, volání, iphone

Proč iPhone nezvoní a jak to opravit?!

Pro mnoho majitelů nových iPhonů X, XS, XR a iPhonů 11 bylo velkým překvapením, že vyzvánění jejich telefonu slábne. Nejprve hraje normální hlasitostí a pak se náhle výrazně ztiší. Hlasitost je nastavena na maximum a nejsou povoleny žádné další možnosti. Jeden z mých přátel s ním dokonce šel do služby. Ve skutečnosti je to mnohem jednodušší a zajímavější. Ukázalo se, že hovor je ztišen pouze na iPhonech s Face ID. Jaká je mezi nimi souvislost??! Ukazuje se, že je to nejjednodušší!

Samotné Face ID spočívá v rozpoznávání obličeje majitele smartphonu. Kromě základních funkcí má však také řadu zajímavých vlastností. Jedním z nich je rozpoznávání pohledu. Ukázalo se, že pokud iPhone vidí, že se na něj uživatel dívá, zaznamenal příchozí hovor a automaticky snížil hlasitost. To znamená, že hovor je tišší.

READ  Jak učinit iPhone shnilý

Ano, je to jistě zajímavé, neobvyklé, ale ne každý je s takovým chováním smartphonu spokojen. Mnoho lidí na to není zvyklých a vyvolává to v nich paniku, protože se zdá, že je zařízení rozbité. Některým lidem se to prostě nelíbí. To je otázka vkusu! Pokud se vám tedy nelíbí, že je hovor na iPhonu zticha, můžete jej snadno zakázat. A tady je návod, jak na to:

Přejděte do nastavení iOS a otevřete část ID obličeje a přístupový kód. Přejděte dolů na položku Rozpoznávání pozornosti a posuvníkem doprava ji vypněte. Vyzváněcí tón se pak bude přehrávat se stejnou hlasitostí, dokud hovor nepřijmete nebo neresetujete!

How to Enable ‚WiFi Calling‘ on iPhone XR (iOS 13.3)?

Vytvoření banneru nebo celé obrazovky příchozího hovoru na iPhonu

I když jsem si na použitelnost iPhonu nikdy nestěžoval, iOS 14 by ji měl posunout na zcela novou úroveň. Společnost Apple se zabývala požadavky uživatelů a implementovala téměř vše, co požadovali: widgety, nahrazení vlastních aplikací aplikacemi třetích stran, platbu QR v Apple Pay a samozřejmě přepracování rozhraní příchozích hovorů. Již se nejedná o samostatnou stránku překrývající všechny prvky obrazovky, ale o malý banner v horní části displeje, který vůbec neruší a nepřekáží při aktuálních úkolech. A co dělat, když nejste s takovou variantou spokojeni??

Majnr 2. Tohle Mě Stálo 1100 Diamantů

Nelíbí se vám aktuální vzhled příchozího hovoru? Vyberte si ten, který se vám líbí

Na začátek bychom měli ocenit společnost Apple. Je zřejmé, že vývojáři společnosti si tuto implementaci příchozího hovoru vypůjčili od nezávislých designérů, kteří vytvářejí koncepty aktualizací systému iOS. Koneckonců tento design poprvé představila právě autorova inkarnace operačního systému. Mnoha lidem se to líbilo, ale jen málokdo věřil, že by společnost Apple byla ochotna přinést něco takového do systému iOS. Koneckonců, banner vypadal příliš odvážně a dokonce ne-appleovsky. Ale v systému iOS 14 se to stalo.

READ  Jak násilně restartovat iPhone XR

Vymazání obsahu a obnovení nastavení

Tato možnost by měla být použita pouze v extrémních situacích. Chcete-li odstranit veškerý obsah z miniaplikace a obnovit nastavení, přejděte do Nastavení, vyberte Základní a poté Obnovit a vymazat obsah a nastavení. Před resetováním zařízení se ujistěte, že jste si zálohovali data v zařízení pomocí iCloudu nebo iTunes.

Žádný zvuk (ztracený) při příchozím hovoru na iPhonu, co dělat?

Pokud iPhone přestane přehrávat zvuk příchozích hovorů a zpráv, neznamená to, že musíte spěchat do servisního střediska. Je pravděpodobné, že jste narazili na vzácnou, ale nikoli ojedinělou chybu. Triviální reset nebo zapnutí/vypnutí tichého režimu nemusí pomoci, proto vyzkoušejte náš návod.

Proč je váš iPhone X, XS, XR nebo XS Max tichý a jak obnovit hlasitost?

Tiché vyzvánění na iPhonu X, XS, XR nebo XS Max? Nebojte se, vše lze opravit. Pokud si všimnete, že se hlasitost vyzvánění sníží, když věnujete pozornost smartphonu, pak doplněk Face ID jednoduše funguje. Tiché vyzvánění v tomto případě vůbec neznamená poruchu. Rozpoznávání obličeje v zařízení neprobíhá jen při pokusu o odemknutí vlajkové lodi. Face ID funguje neustále a podporuje řadu funkcí, z nichž jednou je snížení hlasitosti hovorů.

Proč začne vyzvánění na iPhonech 13, 13 Pro, 12, 12 Pro, 11, 11 Pro, XS, XR a X znít tišeji a jak ho vypnout?

Pokud máte iPhone X nebo jiný smartphone Apple vybavený skenerem Face ID, pravděpodobně jste si všimli, že hlasitost vyzvánění se postupně snižuje. Nejprve telefon zvoní hlasitě, ale pak se zvuk ztiší, a i když zvýšíte hlasitost na maximum, je stále tichý.

Hlasitost vyzvánění iPhonu X je příliš nízká? Zde je oprava

Všimli jste si, že hlasitost vyzvánění iPhonu X je stále tišší a tišší?? Uživatelé iPhonu X, iPhonu XS, iPhonu XR, iPhonu XS Max si často všimnou, že vyzvánění iPhonu X zní velmi tiše poté, co zpočátku znělo hlasitě, ale navzdory stisknutí tlačítek hlasitosti nemohou vyzvánění iPhonu X znovu zesílit, je prostě zaseknuté v tichu. Nebojte se a na tom, že se váš iPhone X takto chová, není nic špatného, ve skutečnosti je to opravdu funkce.

READ  Jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo iTunes. Často kladené otázky týkající se odemykání hesla iPhone

Pokud váš iPhone XR, iPhone XS, iPhone X hlasitě vyzvání, ale pak ztichne a zůstane potichu, ale vy byste raději měli při volání na iPhone X stále vysokou hlasitost vyzvánění, přečtěte si, jak správně upravit nastavení, abyste toto chování zastavili. Konečným výsledkem bude, že iPhone X bude při příchozích hovorech neustále hlasitý a iPhone X přestane snižovat hlasitost vyzvánění.

Co způsobuje, že vyzváněcí tón iPhonu X má po původně hlasitém zvuku velmi nízkou hlasitost?? Je to vlastně funkce Face ID. A ano, tato funkce snížení hlasitosti vyzvánění platí, i když se na iPhonu X nepoužívá Face ID k odemykání nebo ověřování zařízení, a stejně jako Animoji využívá kameru Face ID ke skenování obličeje, i když nepoužíváte Face ID, je přední kamera Face ID aktivní i pro další funkce, včetně hlasitosti vyzvánění. To platí pro opravu hlasitosti tichého vyzvánění na všech modelech iPhone X včetně iPhone XS, iPhone XR, iPhone XS Max a iPhone X.

Jak zvýšit hlasitost v systému Android? V nabídce Engineering je možné zvýšit hlasitost. Chcete-li ji zadat, musíte otevřít číselník a zadat následující kombinaci: ##3646633##. Poté přejděte do sekce Zvuk, vyberte možnost Normální režim a Typ=Sph a postupně měňte hodnoty od úrovně 0 do úrovně 6.

Vyberte „Nastavení“ „Zvuky“ a zakažte možnost „Změnit tlačítka“. Poznámka. Chcete-li omezit maximální hlasitost náhlavní soupravy, otevřete „Nastavení hudby“ „Omezení hlasitosti“ a pomocí posuvníku nastavte maximální hlasitost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS