Použití vždy na displeji jako alternativu k indikátoru LED v telefonech Samsung

Vzhledem k použití obrazovek AMOLED se spotřeba energie, když je vždy na displeji vždy zvýšena, všiml jsem si, že rozdíl vůbec jsem si nevšiml.

Kromě používání vždy na displeji způsobuje další spotřeba makrodroid, která neustále visí v pozadí. Nedívali jste se v podrobnostech statistik baterie, kolik aplikace samotná spotřebovává ve vašem skriptu?

Překvapivě, v neustálých inteligentních hodinách, režim se zřetelně méně než „naklonění obrazovky pro probuzení“

Když si zvyknete na hodiny na displeji, je škoda vypnout. AOD zvyšuje baterie přibližně o 5%. A za makrodroid, přesto děkuji 🙂

Nebo můžete dát https: // hrát.Google.com/obchod/aplikace/podrobnosti?Id = com.Jamworks.Vždycondisplayhl = ru a získejte normální nastavení, oznámení, podsvícení atd.

Ve všech nových Samsungs je způsob neustále zahrnutého obrazovky, kterou většina lidí prakticky nepoužívá

Uh Co? Pravděpodobně jsem z paralelního vesmíru (nebo z kolmého?), ale v mém světě je Oledaod některé z významných důvodů pro výběr Samsung ve všech cenových segmentech, s výjimkou pravděpodobně samotného vrcholu, kde má Samsung zjevnou a poněkud soběstačnou technologickou nadřazenost. Před zavedením AOD bylo OLED samo o sobě významným kritériem výběru. Osobně jsem byl závislý na OLED na Winmobile Communicator, teď si nepamatuji, nějaký druh CDMA Omnia. Musím si koupit AOD a nepoužívám to. divné.

Možná máš pravdu. Statistiky jsem vzal pouze z kruhu svých přátel, kteří si koupili Samsung pro sebe. Nevím proč, ale absolutně vše (asi 10 lidí) je tato funkce deaktivována. Zjevně existuje opravdu myšlenka, že to konzumuje nabíjení baterie. Ano, vzorek je opravdu zanedbatelný učinit takové prohlášení na začátku článku, ale to jsou moje pozorování. Přidal průzkum na konec článku, takže je možné na tuto otázku osvětlit trochu více světla.

povolit, vždy, zobrazení, samsungu

Nesnažím se říct, že se mýlíte. ne. Snažím se jen říci, že v mém vzoru AOD je jedním z kritérií pro výběr zařízení, takže chtějí a tuto funkci použijí a použijí tuto funkci. Promiňte, pokud vás moje znění v omyl. 🙂

Také závislý na AOD. Je velmi vhodné se podívat na obrazovku a pochopit, co přišlo, a nezapínat chytré pokaždé, když to jen bliká. A hodiny jsou vždy před mýma očima. V budoucnu bude muset být znovu utracen na Samsung. Baterie na to utrácí několik procent, to není zásadně. V kapse/vaku je reklama automaticky deaktivována.

Mnoho z nich už mělo tuto funkci, mám Xiaomi a je to také tady. Dříve došlo k problému s oznámeními, nyní se zdá, že to bylo opraveno, zdá se, že je také 1 na zařízeních. Ne Samsung je obecně jeden

Obecně byly informace o blokované obrazovce zobrazeny na starověkých Philips a Nokia na Simbianu, možná jiných nulových telefonech. Ale s příchodem iOS a Androidu zmizela několik let a pak to začala znovu představovat a představovala jako inovace a zabijáka Ficha.

READ  Jak povolit režim párování na Samsungu

„Blokované“ a „off“ obrazovky pro chytré telefony jsou různé věci.

V „starověkých“ telefonech, pokud si pamatuji, se obrazovka nevypnula, ale pouze zablokovala (dobře, paty bylo zhasnuté). Možná byl spořič obrazovky spuštěn od kohokoli.

A chytré telefony vypnou smartphone, protože je příliš mnoho k jídlu. Současně je obrazovka obvykle blokována u smartphonu Shutty. Můžete to zapnout bez odemknutí. bude zapnut a zablokován. AOD to jsou.

Po stisknutí tlačítka zámku na telefonu. telefon je blokován, což znamená, že v mém porozumění je obrazovka blokována. A obecně se drží slov.

Například v rukou Nokia 700 v „Režim čekání“, pokud chcete. AMOLED obrazovka.

Dříve byla použita Nokia N95 8 GB, také v „Čekací režimu“, viditelný čas a zmeškané události, ale bez podsvícení tam byla obrazovka TFT tam.

Nevím, stává se to automaticky, možná podle aproximačního senzoru (Samsung A7 2017). Jas AOD je také regulován světelným senzorem.

Na S10 v kapse se nevypne, vždy hoří. Zdá se, že je to kvůli skutečnosti, že blížící se senzor na tomto aparátu je podvod a v obecném názoru s 4PDA nefunguje velmi dobře.

„AOD“ byl na mých prvních telefonech, Button Sony Ericsson a Nokia. Pak přišly temné časy netfransflexních displejů. S příchodem chytrých telefonů bylo možné napodobovat AOD pomocí různých programů, jako jsou NOLED, ale ne příliš efektivní. Nyní naštěstí přišla renesance.

Bez AOD si neumím představit, jak je vhodné používat telefon. Sedím doma, telefon na stole. Šel jsem do jiné místnosti / do ulice, vrátil se, musíme zkontrolovat oznámení. Oslovte telefon, stiskněte tlačítka? Místo toho, abyste jen házeli oči na zlomek vteřiny. Hra.

Jaké chytré telefony podporují funkci vždy na displeji

Funkce AOD není podporována všemi chytrými telefony, ale pouze téma, jejichž displeje mají aktivní matici organických LED nebo mluvení více známých-jsou vyrobeny podle technologií AMOLED.

povolit, vždy, zobrazení, samsungu

Vizuální vynikající displej IPS z AMOLED

Nejčastěji se jedná o smartphony segmentu středního nebo horního segmentu. V březnu 2021 však Xiaomi revolucionizoval sérii Redmi a vydal svého prvního státního zaměstnance s AMOLED Display.

Je pozoruhodné, že v éře, když prodáváme smartphone značkou chytrých telefonů, téměř všechny telefony měly vždy funkci displeje a to byla norma.

Jak povolit vždy na displeji na Samsungu

Nejprve musíte najít ikonu aplikace AOD na ploše. Poté začneme nástroj a přejdeme k nastavení. Mimochodem, jsou zde docela rozsáhlé.

Uživatel je vyzván, aby si vybral formát zobrazených ikon, jejich barvy a tvaru. Také na některých telefonech Samsung můžete aktivovat animaci obrázků, které budu v průběhu času umístěn v blízkosti linky.

Vezměte prosím na vědomí, že animace může zvýšit spotřebu nabíjení baterie.

V nastavení režimu se navrhuje vybrat data, která budou umístěna na displeji. Doporučuje se umožnit zobrazení času a oznámení a informace o stavu baterie a odpojení data. Je také možné nastavit velikost ikon a jejich tvar. V případě potřeby snižte spotřebu baterie na téměř nulu. aktivujte parametr „v kapse“. Princip fungování funkce je analyzovat data získaná ze senzoru světla. To znamená, že když je telefon v temné místnosti, bude obrazovka vypnuta a ve světle. zapnutá.

Implementace

První makro je zapotřebí k zapnutí vždy na displeji:

  • V části událostí zařízení přidejte oznámení spouštěče, vyberte oznámení.
  • Přidejte akci nastavení akce v části Nastavení zařízení. Vyberte systém. V poli Nastavení klíče Píšeme aod_mode a na poli významjeden
  • Přidejte jakékoli jméno pro makra a uložte
READ  Jak odstranit účet Google z Honor's Phone

Druhé makro, respektive, aby se vždy vypnulo:

  • Přidejte oznámení spouštěče v sekci událostí zařízení, vyberte oznámení vymazáno. Vyberte aplikace, které by měly režim vypnout stejné jako v prvním makro
  • Přidejte akci nastavení akce v části Nastavení zařízení. Vyberte systém. V poli Nastavení klíče Píšeme aod_mode a na poli Již píšeme význam
  • Přidejte jakékoli jméno pro makra a uložte

Důležité: Vždy v režimu displeje by mělo být původně zahrnuto do nastavení telefonu.

To pro mě stačí. Nyní, s novým oznámením, je součástí vždy v režimu displeje a vidím přítomnost oznámení. Ukázalo se, že je to ještě mnohem pohodlnější než indikátor LED, protože obrazovka neustále hoří a nedívá se na žárovku.

Každý může přidat omezení nebo akce podle svých vkusů makra a učinit tento režim ještě flexibilnější.

Jak povolit vždy na displeji na Samsungu

Displeje Samsung byly vždy odlišeny neuvěřitelnými barvami, prohibitivním kontrastem a jedinečnou černou hloubkou. Díky superamoled byl Samsung schopen rozšířit interakci s obrazovkou a vytvořen vždy na displeji technologii. S tím bude uživatel vždy schopen zobrazit informace, které potřebuje na blokovaném displeji, a poplatek nebude konzumován za několik hodin. Jak povolit tuto technologii na vašem Samsungu, nyní to řekneme.

Nejprve musíte přejít do „Nastavení“ smartphonu a najít položku „uzamčení“. V této nabídce budou všechny body nezbytné pro zařazení a nastavení.

Měli byste aktivovat posuvník vedle vždy na displeji.

Dále ve stejné části najdete bod „styl sledování“ a klikněte na něj. Pak jděte vždy na displeji.

V této nabídce může uživatel nakonfigurovat výkon typu a barev vždy na displeji. 16 témat je k dispozici z krabice, ale lze je také stáhnout prostřednictvím zabudovaného obchodu. Barevná témata jsou omezena na 12 předvoleb.

V této nabídce může uživatel uvést, jaké další informace můžete vidět na „vždy zahrnutém displeji“. Mimochodem, nezapomeňte aktivovat spodní spínač, jinak se nastavení nebude aplikovat na AOD.

Nyní musíte nakonfigurovat aktivační podmínky. Chcete.li to provést, přejděte na položku vždy na displeji v sekci „Zámky“. Zde nastavte svůj styl zobrazení (s tlačítkem nebo bez tlačítka) a režim zobrazení (vždy nebo podle plánu). Pro zvýšení pohodlí z AOD doporučujeme zapnout parametr „Auto.Yarity“, který je v této sekci.

Nyní zbývá pouze stisknout horní přepínač a aktivovat se vždy na displeji a užijte si svou jedinečnou obrazovku Samsung Galaxy.

Vždy na displeji

Dotýkáme se části „Vždy na displeji“ obdržíte tři samostatné parametry: zobrazený obsah, automatický jas a nastavení plánu.

Obsah pro zobrazení

Pokud jste nezjistili, že kliknete na tlačítko „Domů“ pro probuzení obrazovky, nebo ji často musíte stisknout náhodou, když vyzvednete telefon, můžete jej vypnout výběrem položky „Sledujte nebo informace“. Chcete.li uložit nabíjení baterie a plně zjednodušit proces, můžete jednoduše přepnout na tlačítko „Domů“.

Automatické jas

Celá myšlenka vždy na displeji je, že je tenká a ne otravná

Pokud to chcete vypnout a nastavit ručně, je to pravděpodobně proto, že ji chcete udržovat na velmi nízké úrovni po celou dobu pro maximální jemnou jemnou. Můžete si vybrat mezi čtyřmi různými úrovněmi jasu a můžete zkontrolovat, jak to funguje ve skutečném světě, zapnutím vždy na displeji, a poté stisknutím hodin dvakrát, abyste získali regulační posuvník.

Nainstalujte plán

Toto je především funkce uložení nabíjení baterie, která vám umožní nakonfigurovat funkci „vždy na displeji“, takže se zapne pouze tehdy, když máte pocit, že „potřebujete“ v té době, kdy Pravděpodobně budete mimo dům a držíte telefon pravidelně před vámi v pohotovostním režimu. Například možná nebudete chtít zapnout vždy na displeji až do 9:00, a pak budete rádi vypnout do 21:00, pokud tyto informace nejsou příliš kritické. Pokud jej odpojíte během prvních několika hodin a posledních několik hodin dne, můžete ušetřit výdrž baterie.

READ  Jak povolit volání na iPhone XR

Co to je a co je potřeba

Z názvu funkce můžete hádat, jaká je jeho podstata, pokud znáte anglický jazyk trochu. Fráze se překládá jako „vždy zapnuto na displeji“. Jakékoli informace se neustále zobrazují na obrazovce. Lze jej nakonfigurovat v nabídce. Výsledkem je, že gadget nemusí být aktivován, aby se zjistil čas nebo zjistil, ze které aplikace pochází.

Funkce AOD na Samsung nemusí být aktivována a může být vypnuta, pokud to není potřeba. Ve výchozím nastavení se při zapnutí zobrazí následující informace:

Můžete však také změnit tuto kontaktní informace o displeji na displej: e-mailová adresa, web, telefonní číslo. To se hodí, pokud bude zařízení ztraceno, najděte svého majitele. Nastaví také, ze kterých se na obrazovce zámku zobrazí konkrétní aplikace pro oznámení. Můžete zobrazit plán na den, budík, počasí.

Vybrané informace budou neustále vysílány na obrazovce ve formě malého informačního bloku vytvořeného v minimalistickém stylu.

Odpovědi na populární otázky

Jak deaktivovat AOD?

Pokud se používá systémový nástroj, pořadí je následující: Nastavení → „Pracovní obrazovka a tapeta“ → „Konstantní zobrazení“ → Překlad polohy spínače „vypnutý“. Pokud jste nainstalovali aplikaci třetí strany (například na AMOLED), můžete ji jednoduše odstranit.

Ovlivňuje tento režim autonomie?

V případě používání služby Built.In, tato funkce neovlivní autonomii zařízení nebo bude mírně ovlivnit. Na osobním P20 Pro se v noci posadilo pouze 1% poplatku, navzdory poměrně dlouhé době používání telefonu. Při použití aplikace třetí strany to vše záleží na vývojářích, spotřeba energie se může lišit od 1 do 30%.

Co dělat, pokud vždy na displeji nefunguje?

Pokud vaše zařízení nepodporuje možnost používání AOD bez použití aplikací třetích stran, můžete si stáhnout jeden z vždy na displeji v Google Play. Vezměte prosím na vědomí, že použití aplikací třetích stran může způsobit poruchy při provozu systémových programů. AOD je funkce dostupná pro všechna zařízení běžící Android, ale při použití na smartphonu IPS-matrix je lepší jej odmítnout. Nabíjení baterie bude příliš vysoké a neodůvodněné. Rovněž stojí za to věnovat pozornost přístrojovému nástroji při jeho používání s obrazovkou zámku s kódem PIN nebo odemknutím do obličeje. Pravidelně vznikají chyby, ve kterých není spořič černé obrazovky nahrazen obrazovkou zámku. V tomto případě musíte násilně stisknout tlačítko Lock a teprve poté zadat heslo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS