Jak zaznamenat telefonní rozhovor na Samsung

Jak zaznamenat telefonní konverzaci na Samsung v roce 2022, aby byl slyšet interlokutor, a aby byl záznamový soubor normální? Který program může provést plně naplněný nahrávání?

Záznam Samsung je funkce nezbytná k zachování důležitých rozhovorů, aby je v budoucnu poslouchala. Koneckonců, často je často nutné poslouchat konverzaci znovu, kde šéf uvádí vaše úkoly, manželka/manžel je seznam důležitých věcí nebo nákupů a babička je seznam léků, které potřebuje. Jak si to všechno pamatovat, pokud nebyl po ruce žádný list s rukojetí?

Není žádným tajemstvím, že personální záznamy již nemohou nahrávat telefonní hovory na verzi Android 9 a 10. Důvodem je skutečnost, že vývojáři devátého Androidu sami zavedli zákaz nahrávání, aby udrželi tajemství osobních rozhovorů a nedovolili jim zaznamenat je.

A pokud v rozhovorech není žádné tajemství a musíte to zapisovat jen proto, abyste si mohli poslouchat ve správný čas? Pak co dělat? Potom program Vkurse přijde na záchranu a v roce 2022 provedl stabilní záznam telefonního rozhovoru na telefonech Samsung jakoukoli verzi Androidu

Jak napsat konverzaci do telefonu s vybudovaným prostředkem

V roce 2020 je nahrávání konverzace z krabice k dispozici hlavně pouze v několika značkách s vlastním shellem Android. Důvodem je skutečnost, že legislativa v různých zemích je velmi odlišná ve vztahu k fixaci osobních rozhovorů. Google je snazší tuto funkci úplně odstranit, než ji přizpůsobit každému stavu samostatně.

Pokud máte ve svých rukou druhý smartphone, můžete zaznamenat konverzaci bez souhlasu předplatitele.

Zapněte svůj mobilní reproduktorový telefon a na druhém zařízení funkce rekordéru. Iphone také nemá přímý způsob, jak uložit hovory. Funkce se otevírá po postupu útěku z vězení a několik dalších nestandardních metod. Přečtěte si více v našem samostatném článku, protože iOS má vaše vlastní pravidla.

Xiaomi

Čínská značka je jedním z mála výrobců, kteří stanovili funkci nahrávání konverzací ve svých výchozích zařízeních. Možnost je k dispozici na gadgetech s firmwarem MIUI „Out of the Box“. Hovor bude muset být uložen ručně kliknutím na tlačítko „Záznam“ v době volání. Existuje také funkce automatického upevnění každého příchozího. Pro jeho konfiguraci:

Ale ne všechny chytré telefony z Xiaomi napište hovor z krabice. Na modelu: MI A1, MI A2, MI A3, GO, budete muset dát samostatnou aplikaci pro opravu hovoru. Mezi novými zařízeními na MIUI jsou výjimky: Mi9 Lite, Mi9t Pro, poznámka 8, MI 10, MI Note 10.

Samsung

Samsung byl jedním z mála, kteří ušili nahrávací funkci ve svých zařízeních. S vydáním Android 9 však vývojář tuto možnost opustil. Byla prostě zablokována, i když ve skutečnosti je přítomna ve smartphonu.

Abychom zahrnuli zachování dialogů mezi předplatiteli, bude muset telefon Samsung vydat další region.

Je výhodné instalovat Thajsko nebo Indii. Tato akce však povede ke ztrátě přístupu k oficiálním službám společnosti určené pro ruský trh.

Další metodou je získat kořenovou pravou, s další změnou v Androidu. Pro takovou konfiguraci bude vyžadována hluboká znalost systému. Kromě toho přijímání kořene automaticky odstraní mobilní telefon ze záruky. Služby účtů Samsung Pay a Samsung nejsou uživateli k dispozici.

Huawei

Smartphony druhé největší čínské značky mají stále příležitost psát konverzace dvou předplatitelů. Funkce je k dispozici na zařízeních s EMUI verzí 9.Jeden. Záznam ve dvou režimech Works:

 • Manuál. Během konverzace zapnutí rekordéru z odpovídající ikony na obrazovce smartphonu.
 • Automatický. Zapne se nastavením v nabídce: Kontakty → VÍCE → Voice Recorder.

Možnost je přítomna na Huawei a Honor Aparatus s verzí verze 9.0. Na úrovni softwaru je však odpojen. Je aktivován po instalaci dalšího APK.

Oneplus

Smartphony OnePlus mohou psát konverzace z krabice.

Tato funkce je však před uživateli záměrně skrytá.

Chcete.li tuto možnost povolit, musíte zařízení nastavit:

 • Přejděte do nabídky Nastavení a poté vyberte položku „Systém“.
 • Nyní musíte zapnout nabídku vývojáře. Postupujte podle karty „Na telefonu“ a poté klikněte na 7krát na poli „Sestavit číslo“. Pokud je vše provedeno správně, systém zobrazí zprávu: „Stali jste se vývojářem“.
 • Vraťte se do nabídky „Systém“. Ve spodní části nabídky by se měla objevit nová položka „pro vývojáře“. Jít do toho.
 • V novém okně najděte položku „Ladění USB“. Zapnout. Potvrďte akci pomocí tlačítka OK.
 • Nainstalujte program ADB na PC. Lze jej stáhnout z odkazu. Spusťte nástroj. Objeví se okno s modrou obrazovkou. V něm musíte dát „y“ a stisknout „Enter“.
 • Připojte smartphone k počítači pomocí kabelu USB. Potvrďte režim vkladu USB, když se na to smartphone zeptá.
 • Spusťte příkazový řádek na počítači: Winr. Poté zadejte CMD.Exe.
 • Nyní bez chyb vytočte příkaz: „ADB Shell PM Grant Net.Jroot3d.Joneplustools Android.Povolení.Write_secure_settings „(bez uvozovek).
 • Nainstalujte další aplikaci do nástrojů smartphonu JonePlus. Spusťte jej a rozdávejte všechna povolení, která bude program vyžadovat. Přejděte do hlavní nabídky aplikace a naopak naopak „Zapněte volání“ nastavte naopak.
 • Přejděte na nastavení hovoru. V nabídce se zobrazí nový řádek „záznamy volání“. Sledujte to a zapněte tuto možnost. Okamžitě aktivujte funkci „Automatické nahrávání hovorů“.

Od této chvíle při volání se zobrazí tlačítko „nahrávání“ na obrazovce smartphonu.

V případě potřeby lze hlasový záznamník nakonfigurovat pro ruční režim nebo pro udržování konverzací z vybraných kontaktů.

READ  Jak zapnout mobilní internet v zařízení Samsung Galaxy. Mobilní internet

Nokia

Nejnovější vydání Android obdržela funkci nahrávání konverzací. Aktualizace však neovlivnila všechna zařízení. Zařízení Nokia obdržela nejrychleji. Je známo, že funkce se objevila na modelech Nokia: 7 Plus, 7.2 a 8.Jeden.

Jiné firmy

Obecně je nainstalované konverzace nahrávání druhé strany k dispozici s nainstalovanou verzí Android 9 Pie (nebo vyšší), jakož i s aplikací Google Phone Application. Další podmínkou je vhodná oblast nebo země, takže tato funkce je aktivní.

Výrobci často zahrnují možnost zachovat vyjednávání o zvýšení konkurenceschopnosti svých chytrých telefonů na trhu. Například čínské společnosti Oppo, Realme a Doogee vložily do svých chytrých telefonů rekordér. Možnost je nalezena na zařízeních LG, Lenovo, Asus.

Shell FlyMe pro smartphony Vivo a Meizu se může také pochlubit funkcí nahrávání zabudovaných. Chcete.li to aktivovat, musíte provést:

 • Přejděte do hlavního nastavení zařízení.
 • Přejděte na parametry telefonních knih. Najděte v položce nabídky „Záznamy konverzací“.
 • V novém okně nastavte zaškrtávací políčko naproti „Zavolání volání“. Zde můžete nainstalovat filtr na volání: „Všechny“ nebo „označené kontakty“.

Jak zapnout rekordér během konverzace na Samsungu?

Samsung omezuje možnost zaznamenávání konverzací na mobilním telefonu se systémem znamená. Můžete se to pokusit odemknout, ale toto je velmi obtížný postup, pro který je nutný kořenový a pravá. Proto je mnohem snazší použít aplikaci třetí strany.

V oficiálním obchodě najdete mnoho programů pro nahrávání konverzací. Jedním z nich je Call Recorder. Jak to použít:

 • Stáhněte si aplikaci.
 • Spusť to.
 • Přijmout pravidla.
 • V hlavním okně otevřete další nabídku.
 • Přejděte do bodu „Nastavení“.
 • Zapněte páku konverzace.
 • Zbývající parametry lze v případě potřeby změnit.
 • Nyní můžete opustit program. Bude pracovat na pozadí a nezávisle zaznamenat všechny konverzace na telefonu.
povolit, nahrávání, konverzace, samsungu

Odemčení funkce systému (potřebujeme pravé kořeny):

 • Stáhněte si Root Explorer a spusťte jej.
 • Uveďte použití práva Super Sexmana.
 • Sledujte cestu kořene/systému/CSC.
 • Najděte soubor ostatních.Xml.
 • Označte jej dlouhým klepnutím, rozbalte nabídku dalších akcí označených třemi body.
 • Otevřete soubor v textovém editoru.
 • Najděte následující text:
 • Nad Nephena, přidané nahrávání
 • Potvrďte ochranu.
 • Vyplňte zařízení.

Nyní, když zavoláte hlasový hovor, objeví se další ikona s kazetou. Kliknutím na to můžete zaznamenat aktuální konverzaci. Soubory jsou uloženy ve složce „Call“ nebo „Voices“.

Důrazně doporučujeme, abyste použili aplikace třetích stran na nahrávání hovorů. Pokud nemáte žádné zkušenosti s odpalováním zařízení a editačních systémových souborů, je lepší se nezabývat takovým složitým postupem pro přidání funkce do OS.

Kde je nahrávka uložena

Všechny zaznamenané dialogy jsou odeslány do interní paměti telefonu. Musíte jít do katalogu volání a ručně najít soubor s konverzací. Konverzace je také duplikována v adresáři „Voices“.

Začněte s trhem Play. Okamžitě uvidíte ikonu odznaku na obrazovce smartphonu. Existuje několik aplikací, které můžete použít:

Zvažte mechanismus na příkladu krychle ACR. Jakmile jste již na Google Play, najděte požadovaný nástroj a pokračujte v instalaci.

Získáte se na stránku s pozdravem a najdete tam „další“ klíč. Neváhejte klikněte a přejděte do další fáze instalace.

Aplikace by měla mít volný přístup ke všem vašim službám smartphonu. To vyžaduje povolení majitele. Dát.

Potvrďte svůj záměr pomocí klíče „Povolit“. Nyní přejděte do nastavení telefonu. Budete muset aktivovat možnost zobrazení speciálních oken na zbytku. Po vypořádání se s touto formalitou se naučíte, jak nahrávat konverzaci telefonicky během hovoru do Samsungu. Zatímco takový obrázek vidíme.

READ  Jak povolit zvuk na monitoru přes HDMI. Nastavení televizoru: zda je konektor HDMI nastaven jako platný zvukový výstup

Nyní se během příchozích hovorů objeví speciální tlačítko s mikrofonem. Chcete.li začít upravovat dialog s jiným předplatitelem, klikněte zde.

Všimněte si, že vyhledávání záznamů pořízených aplikací nemusí vést adresář. Všechno je mnohem jednodušší. soubor se zobrazí přímo na displeji (hlavní stránka). Klikněte na ikonu a poslouchejte dialog pro vaše potěšení.

Shrnout. Ruční odstranění omezení systému. dlouhá a obtížná cesta. Pokud se do těchto věcí zabývá lenost, stáhněte si speciální nástroje. Funkčnost takových programů je poměrně široká, snadno se používají. Nemusíte hledat záznamy po dlouhou dobu. Toto je nejlepší volba pro Samsung Galaxy. Takže nekomplikujte svůj život kořenovou silou-vždy existují jiné způsoby.

Kenet Wilson (písemné články: 122)

Zakladatel a správce portálu, editora a odborníka. Specialista s vyšším technickým vzděláním, který má praktické zkušenosti s prací s technologií. Po promoci pracovala v několika filmech IT, kde začala vést svůj blog. To se později rozrostlo na několik informačních stránek, na nichž jste nyní a jste. Hlavním úkolem KEN je ověřit autentičnost informací uvedených v článcích předložených autory. Zobrazit všechny poznámky autora →

Zaznamenávání telefonního rozhovoru pomocí třetí strany

Pokud jste na telefonu nenašli vytvořenou funkci nahrávání konverzace, máte přímou cestu k Google Play. Zde najdete mnoho aplikací pro nahrávání konverzací.

Budeme zvážit příklad založený na aplikaci „nahrávací volání“ (automatický volání).

Nainstalujte a spusťte aplikaci. Nyní, když voláte, uvidíte v horním baru červenou ikonu. To naznačuje, že automatické nahrávání konverzace začalo, nemusíte navíc nic stisknout.

Po konverzaci viz nahrávání konverzace.

Klikněte na něj a můžete jej uložit, odstranit, sdílet, poslouchat atd.D. Velmi pohodlně.

Jak nahrávat zvuk na telefonu Samsung

K dnešnímu dni existuje několik způsobů, jak lze použít k nahrávání telefonních rozhovorů.

Telefony Android mají funkci nahrávání konverzace na konverzaci pomocí rekordéru. V raných modelech si musíte vybrat ikonu kazety v režimu konverzace. Může být na kartě „Still“.

Novější modely tento úkol zjednodušily. Nyní stačí, také v režimu konverzace, zapněte záznam konverzace na spodní straně obrazovky smartphonu.

Ale v modelech Samsung Ultramodern, jako je Galaxy S5, S6, S7, je tato funkce přítomna v telefonu, ale ve výchozím nastavení je zakázána, protože v zemi výrobce je zákonem zakázáno zákonem.

Zapíšeme staromódní cestu k rekordéru. jednoduchý způsob pro každého

Je nemožné zaznamenat vaši konverzaci na rekordér zabudovaný do vašeho smartphonu, pokud vám výrobce původně neumožnil nahrávat konverzace (pak žádný tanec s tamburínou). Například v chytrých telefonech Samsung uvidíte nápis, že práce rekordéru není během hovoru podporována.

Ale nikdo nezakazuje použití stejného telefonu k nahrávání konverzace na druhém zařízení. Pak musíte povolit režim s vysokým připojením. To je nepohodlné, tato metoda je vhodná doma, ale nefunguje na ulici. Ano, a váš partneř pochopí, co říkáte v režimu reproduktoru, je jasně viditelné. Pokud neexistuje jiná cesta ven, je třeba zde a nyní zaznamenat konverzaci, pak je tato metoda spolehlivá a fungující, ale není zdaleka pohodlí a pohodlí.

Jak zaznamenat telefonní rozhovor na Samsung Galaxy

Samsung Galaxy

Ahoj! Dnes vám ukážu, jak zaznamenat telefonní rozhovor na Android Samsung Galaxy. Můžete udělat velmi jednoduchý a rychle zaznamenat jakoukoli konverzaci na smartphonu Samsung Galaxy, jakýkoli model. A opravdu na jakémkoli Androidu. Můžete zaznamenat příchozí hovory i odchozí hovory. Podívejte se na pokyny dále a napište komentáře, pokud máte dotazy. Jít!)

Na hlavní obrazovce najděte odznak odznaku Play a klikněte na něj.

Budete mít aplikaci Google Play.

Prostřednictvím vyhledávání nahoře najděte aplikaci hovorů. Cube ACR a nainstalujte jej do smartphonu.

Na stránce pozdravu klikněte na tlačítko dále.

Dále umožňují přístup aplikace k telefonu. Zde můžete zjistit, jaký účel je poskytován přístup.

V nastavení telefonu zapněte funkci, abyste mohli aplikace zobrazit okna na vrcholu jiných použitých aplikací.

Vše je připraveno. Podívejte se, s odchozím nebo příchozím hovorem, když vám zavoláte nebo zavoláte, na obrazovce se objeví tlačítko s obrázkem mikrofonu na pravé straně. Klikněte na to a nahrávání konverzace okamžitě začne.

Poté otevřete aplikaci a váš záznam se zobrazí na hlavní stránce. Klikněte na to. Poté kliknutím na tlačítko přehrajte a poslouchejte konverzaci!

Byly tam otázky? Napsat komentář! Hodně štěstí!

Osobně zkontroloval Samsung Galaxy na svém smartphonu, všechno funguje! Udělali jste všechno přesně tak, jak je uvedeno v pokynech?

READ  Klávesnice počítače nereaguje na lisování

Úžasná aplikace! Mikrofon se během záznamu nezapne, což je důležité. Záznam je vynikající.

Jsou zaznamenány rozhovory, ale je zaznamenán pouze můj hlas a hlas mezilokutora není zaznamenán, co dělat? Samsung Galaxy A 20

Když byla aplikace otevřena, poskytli jste přístup k aplikaci telefonu? Musíte také povolit rozlišení v nastavení telefonu. Dělal?

Potvrzuji, že A20 nefunguje! Vše je zkontrolováno, všechna nastavení, všechna povolení. Z nějakého důvodu žádná z aplikací nechce zaznamenat partnera vůbec. Navíc i na auto.oto jsem zkontroloval. Nahrávání tam rozhodně neexistuje))))))))

Na to nic nezvláštní, zatím nemůžu říct. Musíme to pochopit. Podívám se na nastavení, možná existuje něco, některé parametry, které ovlivňují záznam konverzace. Ale osobně jsem na J5 píše, všechno je v pořádku.

Na internetu jsem četl, že Google tuto funkci zablokoval v 9. Verzi Androidu, t.Na. V některých zemích je to nezákonné (přihlášení bez souhlasu sjednotce) Aktuální s rootem.

Na trhu Play neexistuje ani takový program.

Tady je. Právě jsem zkontroloval. Na žádost „nahrávacích hovorů“ je třetí zobrazen na seznamu. Prohledali jsme špatně.

Autor v pokynech ukazuje odznaky na ně.

Zapnul jsem všechno, ale po dokončení při stisknutí tlačítka aplikace neexistuje žádná hlavní stránka. Ale právě napsáno všechno je připraveno k prvnímu hovoru. Já dělám a totéž není hlavní stránka

Nerozuměl ti. Jaká je hlavní stránka? Podrobněji vysvětlete, jaký je problém.

Udělal jsem všechno, jak jsi psal. Je slyšet jen můj hlas. Jsem velmi naštvaný.

A to nedalo výsledek. Přestože hodil telefon. Mám Samsung Galaxy A7 2018. Možná poradíte něco jiného

Myslím, že to není o vašem telefonu. Takže váš partner má zákaz nahrávání.

Samsung A50 pracuje s touto aplikací. Nemohu ho najít?

Všechno povoleno nefunguje.Neexistuje žádná hlavní stránka.Klikněte na význam a tam je znovu napsán, vše je připraveno k prvnímu hovoru.

Kliknete na význam, abyste poslouchali konverzaci a po napsání tisku je vše připraveno k prvnímu hovoru a stránky jsou tam, kde nejsou žádné odznaky k poslechu

Dubna ji aktualizoval Android, po kterém se nahrávání konverzace stal téměř nemožným, u Google se domnívali, že záznam nebyl legální, proč.

Všechno je možné. Google má právo zablokovat takové aplikace na své platformě.

Co tedy dělat, když není slyšet partnera?

Odpověděl již výše. S největší pravděpodobností tedy má spolupráce zákaz nahrávání.

Nejedná se o zákaz, ale Google zakázal zákaz. Šit tel. Nutné.

A obecně nemám takovou aplikaci ve hře Markete ((

Neexistuje jediná aplikace pro zaznamenávání telefonní konverzace? Podívej pečlivě, je jich mnoho, každý to udělá.

Tuto aplikaci používám déle než šest měsíců. Poslech nahrávání konverzací není příliš často nutné, ale potřebujete! A jen potřebné záznamy, které nemám příležitost poslouchat, slyším jen sebe Sakra.

Smartphone Samsung Gaiaxy M20 je velmi nízký model, nemá oprávnění zaznamenat telefonní konverzaci. Konverzace je povolena v mé zemi, ale telefon ji blokuje. Protože neustále používám tuto velmi nezbytnou funkci k zaznamenávání dat přenášených pro mou práci, vydržím velmi velké ztráty pomocí služeb společnosti Samsung. Žádám společnost, aby odstranila zákaz z mého smartphonu o funkci zaznamenávání telefonní konverzace. Ale všechny pokusy jsou marné. Při výběru telefonu jsem udělal velkou hloupost, teď jsem si koupil levnou hyawei y5 a právě jsem ho viděl, smartphone, který je levnější než Samsung dvakrát jako funkčnost rychleji než Samsung a v komunikaci. kde Samsung nebere. tam je Huawei všechny.vidění!

Jak nainstalovat program VKURSE na nahrávání hovorů

Můžete vidět instalační průvodce. Který se nachází na našem webu. Pokud potřebujete podrobnější průvodce. napište našim konzultantům. dá vám odkaz na to.

Na webu si můžete stáhnout instalační soubor zdarma. Nainstalujte celé období testu (zkušební) a zaznamenává konverzace na telefonu Samsung zcela zdarma.

Po zkušebním období bude muset být práce úřadu zaplacena. Navíc bude možné „svázat“ několik telefonů najednou k jednomu kabinetu. to nemá vliv na platbu.

Nyní víte, jak zaznamenat telefonní rozhovor na Samsung v roce 2022. Vkurse. zaznamená hovory, i když na telefonu 12 Android!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS