Připojení mobilní verze webu

Vývoj mobilní verze webu lze přistupovat různými způsoby: vytvořit samostatný styl nebo úplně zpracovat design a HTML Dick. Ale v obou případech je důležité určit, kdy načítání mobilní verze webu a kdy. počítač. To lze provést několika způsoby.

Na základě analýzy informací o prohlížeči (linka uživatele agentury) odeslané na server na požadavek HTTP nebo připojte styl pro mobilní verzi nebo přesměrujte uživatele k názvu domény odpovídající mobilní verzi webu.

V případě, kdy je mobilní verze umístěna na samostatném názvu domény, můžete použít soubor meta.Txt. Označuje vstupní body pro mobilní a počítačové verze.

Příklad meta.Soubor txt například web.com (adresa souboru v tomto případě. příklad.com/meta.Txt):

povolit, mobilní, verzi, počítači

Vstupní body pro počítačové a mobilní verze jsou stanoveny v řádcích PC a mobilní, pohybliví respektive.

 • Nové prohlížeče se objevují velmi často, respektive, doplňují seznam Useragent neustále;
 • Není to zdaleka vždy, že usuregent je správně stanoven.

Max, nemyslete lidi, aby se pokusil inzerovat vaši skupinu ve VK. Zvláště jsem změnil odkaz tak, aby lidé neviděli vaši skupinu.V případě jsem konkrétně připojil další záběry obrazovek, abych porovnal mobilní verzi prostřednictvím prohlížeče a mobilního telefonu. Najděte, jak se nazývá 10 rozdílů.Nejsou tady. Metoda funguje, a pokud to nefunguje, pak neobviňujte zrcadlo, pokud.

Přesně tak. To jsou kecy. S touto „metodou“ veškeré deprivace se velikost obrazovky v prohlížeči zmenšuje, ale stále se ukáže jako počítačová verze webu.

povolit, mobilní, verzi, počítači

Ukazuji na jednoduchém příkladu: existuje web. stránka https: // m.Vk.com/velovek jen věnujte pozornost klobouku. Na počítači a na telefonu! Zde jste všichni jednoduchá odpověď o úplné zbytečnosti této „funkce“)))))))))

Ivane, děkuji za recenzi. Toto je opravdu nejjednodušší a pracovní metoda. Dmitry, možná jste si nevybrali možnost mobilního telefonu. Tímto způsobem používám dlouho. A zkusil na jiných webech, pokud existuje mobilní verze a není adaptivní, pak to pokračuje.

Neposlouchejte je, moc vám děkuji za radu. S hloupými prodlouženími jsem se držel hlavy, dokud jsem nenarazil na váš užitečný článek. Pro mě to jako začátečník v konstrukci stránek hodně pomohlo při vývoji mobilní verze webu

Tato metoda neumožňuje prohlížení mobilní verze, ale snižuje rozlišení obrazovky webu. Mobilní verze není aktivována.

Proč to nefunguje? Problém můžete popsat podrobněji. Tato metoda funguje nejen v chromu, ale také v jiných prohlížečích na jeho motoru. Například v prohlížeči Yandex.

Senzory

Možnost senzorů umožňuje napodobovat hardware zařízení, včetně dotykové obrazovky, geolokace a akcelerometru:

READ  Jak připojit multifunkční tiskárnu k počítači přes Wi-Fi. Konfigurace tisku v počítači

Rozlišení emulace dotykové obrazovky přepíná kurzor myši na kratší stín, velikost prstu:

Události s více dotyky, například kompresi, lze napodobit stisknutím tlačítka Shift a přetažením myš.

Dotyková obrazovka spustí odpovídající události JavaScript, například Touchstart. Touchmove a Touchend.

Mobilní prohlížeče se snaží zajistit kompatibilitu také pro zahájení myších událostí, jako je myši. Ale dojde k tomu pouze při stisknutí prvku. Emulátor správně ignoruje událost myši při vznášení dotykového kurzoru.

Jak otevřít počítačovou verzi VK na telefonu, smartphone, tablet

Jak vidíme, jen několik kroků vám umožňuje přejít z mobilního na počítačovou verzi VK na přenosném gadgetu. K přepnutí zpět, pokud bude potřeba, bude vyžadováno ještě méně kroků. V hlavní nabídce se pro toto zobrazí odpovídající odkaz.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci vyřešit problém nebo problém.

Na oplátku nám také můžete hodně pomoci.

Stačí sdílet článek o sociálních sítích a posvácích s přáteli.

Sdílením výsledků autorovy práce poskytnete neocenitelnou pomoc sobě i na webu jako celku. Dík!

Pokyny pro otevření mobilní verze VK na počítači

Použití sociální sítě na počítači se tradičně provádí prostřednictvím prohlížeče a v něm je otevřeno sociální web. Síť. Stojí za to trochu prohloubit technické jemnosti, abychom pochopili, podle kterého principu je stanoveno, která verze webu VK by měla otevřít.

Jakýkoli prohlížeč se „zdá“, když se připojí k jednomu nebo druhému webu. Stránka, která vidí, jaký druh klienta se s ním spojil, již „dává“ konkrétní verzi stránky.

A pokud se prohlížeč v počítači představí jako svůj mobilní protějšek, pak mu web poskytne mobilní verzi stránky. To bude založeno na metodě otevírání mobilní verze webu VK na PC.

povolit, mobilní, verzi, počítači

Pro implementaci úkolu používáme populární rozšíření pro prohlížeč, jehož úkol zahrnuje jednu příležitost. k prezentaci požadovaného prohlížeče, například mobilní.

 • Nainstalujeme rozšíření do prohlížeče. Stránka rozšiřování přepínače uživatelů je umístěna na webových stránkách Google, a proto je toto řešení určeno pro velmi specifický prohlížeč, ale to vůbec není takto. Můžete jej nainstalovat nejen v Chrome, ale také v jakémkoli jiném, který používá jeho základ: prohlížeč Yandex, opera atd.

Pokud se potřebujete vrátit k plné verzi webu VK, poté kliknutím na tlačítko rozšíření vyberte původní verzi identifikátoru. výchozí a na stránce VK klikněte na odkaz Plnou verzi, která je pod Hlavní nabídka.

Už byste neměli mít problémy, pokud potřebujete otevřít mobilní verzi webu VK v počítači.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci vyřešit problém nebo problém.

Na oplátku nám také můžete hodně pomoci.

Stačí sdílet článek o sociálních sítích a posvácích s přáteli.

Sdílením výsledků autorovy práce poskytnete neocenitelnou pomoc sobě i na webu jako celku. Dík!

READ  Televizor Sony se nezapne, bliká červená kontrolka. Další technické problémy

Vstup do mobilní verze VK prostřednictvím počítače

Chcete.li jít do mobilní verze. stačí zadat adresu https: // m.Vk.com/. Toto je stejný web, jehož kořenová doména je VK.com, ale písmeno M uvedené v exilu znamená, že by měla být otevřena mobilní verze webu.

Je to dost jednoduché, není to pravda? V mobilní verzi budou k dispozici téměř všechny tyto funkce a příležitosti, v hlavní verzi je sto, a to:

 • Použijte chat, odpovídejte ostatním uživatelům VK
 • Zobrazit veřejnost a skupiny, účastnit se diskusí, komentovat záznamy
 • Zobrazit fotografie, ponechte na ně komentáře
 • Zobrazit videa, komentovat své oblíbené
 • Poslouchejte hudební skladby
 • Existuje část s oznámeními a zprávami, kde je zobrazen odpovídající obsah
 • Používejte vyhledávání, hledejte lidi, skupiny a veřejnost, videa, hudbu
 • Mnoho dalších funkcí a schopností

Jinými slovy, mobilní verze webových stránek VK není nižší než hlavní, je zde téměř vše možné, ale zároveň je mobilní verze „lehká“, takže spotřebovává menší provoz a citlivější, což je Obzvláště důležité pro počítače s nízkým výkonem.

povolit, mobilní, verzi, počítači

Pokud mluvíme o omezeních, můžeme si všimnout neschopnosti otevřít sekci hrami a podle toho jejich použití. Pokud tedy chcete hrát hry pro VK, budete muset přejít na obvyklou verzi webu.

Mimochodem, přepínání je stejně jednoduché. v levé nabídce je verze odkazu pro počítač, stisknutím, na které okamžitě otevře plnou verzi webu

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci vyřešit problém nebo problém.

Na oplátku nám také můžete hodně pomoci.

Stačí sdílet článek o sociálních sítích a posvácích s přáteli.

Sdílením výsledků autorovy práce poskytnete neocenitelnou pomoc sobě i na webu jako celku. Dík!

V opeře

Protože opera je postavena na stejném motoru jako Chrome, emulace mobilního prohlížeče v tomto webovém prohlížeči se téměř neliší od emulace v Google Chrome.

V hlavní nabídce vyberte „Vývoj“. „Vývojářské nástroje“.

A klikněte na panel, který se otevřel na pravé ikoně „Přepněte panel nástrojů“. Dále v nabídce „Responsive“ vyberte příslušné zařízení nebo jej přidejte prostřednictvím „Upravit“.

Desktopové emulátory pro test použitelnosti mobilních verzí webů

Podle statistické služby STATCounter jsou mobilní prohlížeče na pozadí všech prohlížečů nainstalovaných na různých typech zařízení. na PC, notebookech, tabletech, smartphonech atd.Str Zaujal druhé čestné místo s podílem na trhu 15,8% Mobilní prohlížeče dohromady se podařilo dostat před takové stolní monstra jako Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge, Opera, Safari.

Byli před webově nainstalovaným tablety na webu Takže prohlížeče tabletů získaly pouze 2,5% trhu.

Relevance mobilních zařízení bude v průběhu času růst, mobilní internet má pouze vyvíjet. Tato fakta jsou zřejmá. A přizpůsobení webů pro mobilní zařízení. po dlouhou dobu již není užitečné rady pro jejich majitele, ale skutečnost musí mít. Při vytváření webu nebo blogu je nutné vybrat adaptivní webový design tak, aby obsah zdroje úspěšně vzhled na obrazovce jakéhokoli zařízení V procesu propagace kanálu nebo účtů na sociálních sítích na YouTube nebudou jejich autoři od času zbytečný, aby sledovali použitelnost publikovaného obsahu v mobilních prohlížečích. Mobilní adaptace intenzity sociálních stránek je samozřejmě rozsahem odpovědnosti jejich tvůrců. Ale jak úspěšně je náhled videí, fotografie publikací nebo textového formátu vybrán pro malé obrazovky, již záleží na autorech samotného obsahu.

READ  Jak vytvořit síť mezi dvěma počítači

Pro testování mobilního inheze nemusíte nakupovat mnoho zařízení s různými velikostmi obrazovky, můžete jednoduše použít emulátory, které existují ve formátu webového webu nebo nainstalovány v médiu operačních systémů pro stolní počítače. Zvažte níže některé z nich.

Režim vývojáře Google Chrome

Prohlížeč pro stolní počítače Chrome poskytuje možnost testovacích webů v mobilním formátu. Na testovacím webu musíte spustit režim vývojáře pomocí klávesy F12 a povolit zobrazení mobilní verze. Tato funkce režimu vývojáře zajišťuje přizpůsobení intenzivního obrazovky běžných smartphonů a umožňuje vám nastavit svévolné rozlišení.

Po nastavení nastavení možná budete muset stránku aktualizovat

Tato funkce chromu plně emuluje místa v mobilním formátu, až po smyslové posouvání. Zejména pro tuto funkci jsou k dispozici příležitosti jako: otočení obrazovky, zobrazení rulety, režim protahování pro instalaci libovolných parametrů obrazovky, výběr DPI, vytvoření obrazovek emulovaného celého čísla jsou k dispozici.

Expanze pro emulátor mobilního prohlížeče Chrome

Další způsob, jak vidět, jak čitelný web vypadá na různých obrazovkách-použití emulátoru mobilního prohlížeče Chrome Explosions. Je zabudován do panelu nástrojů prohlížeče a je to malé okno s nastavením spuštění stránky ve formátu přizpůsobeném různým rozlišením a diagonálem obrazovky.

Nyní můžete začít testovat

Sloupec „telefony“ představuje tři typy standardních rozlišení chytrých telefonů a telefonů.

Po výběru nastavení se testovací web otevře v samostatném okně a bude vypadat, že by vypadalo v okně vybraného zařízení, zejména v mobilních verzích na malých obrazovkách.

Chcete.li to provést, stačí natáhnout okno na vzhled požadované velikosti v pravém dolním úhlu.

Expanze napodobuje smyslovou ovládání, procházejte weby v oknech mobilního formátu, který prodává, může být pravidelným posouváním pomocí myši kola myši.

Operní mobilní klasický emulátor

Zejména pro testování mobilních verzí webů vytvořil vývojářský operní software emulátor jeho mobilního prohlížeče Mobile-Opera Mobile Classic Emulator. Toto je bezplatný program pro Windows, Mac a Linux. Při jeho zahájení musíte zvolit preferovaný jazyk.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS