Způsob povolení a použití hlasové sady pro Android a iOS

Je pro vás obtížné tisknout na dotykové obrazovce telefonu? Nebo váš telefon má problém s displejem? Nebo jste příliš líní na to, abyste tiskli na telefonu (jako já)? Pokud je odpověď na některou z nich „ano“ a pokud hledáte způsob, jak zadat text na zařízení Android nebo iOS, jen hlasem, pak jste na správném místě. Dnes budu hovořit o několika způsobech, jak zahrnout hlasovou soupravu do zařízení Android a iOS.

Také si přečtěte | Ovládání telefonu Android

Aplikace hlasové sady

Dobrým programem je tlačítko Voice. Lze jej najít a stahovat z trhu s hraním. Toto je dobrá aplikace pro správu hlasu všech domácích spotřebičů. Je postaven na základě základního modulu buněčného přístroje Android a také modulu Arduino.

 • Po prvním spuštění aplikace se proměňujeme v „Nastavení“ („Nastavení“), po kterém vyberte „Prosím, stiskněte a řekněte“ („Klikněte a řekněte“).
 • Otevře se okno s obrázkem mikrofonu.
 • Hlasové příkazy, které jsme vytvořili, se objeví v horním poli.
 • Chcete.li uložit jakýkoli příkaz a připojit jej k určitému tlačítku, měli byste kliknout na toto tlačítko s nápisem „Změnit hlasový příkaz č.“ („Změnit hlasový příkaz č.“).
 • Text příkazu se zobrazí v závorkách.

Funkce hlasové sady je spojena s bezdrátovou sadou Bluetooth.

Nevýhodou této aplikace je to, že je nabízena na placeném základě. Jeho cena je 5,99.

Skutečný mobilní expert! Píše v jednoduchých a srozumitelných jazykových článcích a pokynech mobilních témat, dává pravici a ponechán nejmenší radu doprava a doleva. Po sekci „Články a lifehaki“.

Jak používat Google Assistant

Hlas stanovený pomocí Assistant nastavené.je prováděn v následujícím pořadí:

 • Pokud je obrazovka zablokována, musíte vyslovit OK Google, pokud je odemčena, stiskněte tlačítko „Domů“. Po těchto akcích se nástroj půjde do režimu příkazů řeči a na zobrazení zařízení se objeví obraz mikrofonu.
 • Nastavte příkaz „Dial“ nebo „Call“.
 • Při výběru prvního příkazu budete muset diktovat telefonní číslo.
 • Při výběru druhého týmu musíte pojmenovat jméno kontaktu. V tomto případě můžete zavolat pouze ty lidi, kteří jsou v notebooku uživatele, a také jakoukoli veřejnou společnost oficiálně registrovanou v Google. Po obdržení nezbytných informací zavolat asistent.

Některá zařízení na Androidu vám umožňují nastavit číslo do hlasu a prostřednictvím klávesnice. Chcete.li to provést, musíte jít do nabídky volání, otevřete jej a stiskněte jej na odznak mikrofonu. Poté, co je asistent připraven k práci, diktujte jeden z výše uvedených týmů.

Klávesnice pro náborové čísla s možností vstupu hlasového

povolit, hlas, vstup, androidu

Poznámka! Kromě sady čísel umožňuje nástroj používat příkazy řeči k hledání informací v prohlížeči, psaní a odesílání SMS, zpráv v poslech a sociálních sítích, zadejte text v online kanceláři Google Docs Online Office.

Na klávesnici Samsung není žádný mikrofon

Klávesnice Samsung je plně vybavená virtuální klávesnice, která je předinstalována na všech zařízeních Samsung. Klávesnice má podporu emodži a také speciální tlačítko GIF. Zařízení společnosti Samsung nemohou smazat klávesnici Samsung, ale místo toho mohou použít klávesnici třetí strany. Klávesnici Samsung lze stáhnout pouze z obchodu Galaxy nebo instalací APK.

READ  Jak nainstalovat Whatsapp na inteligentní hodinky

Pokud si všimnete, že tlačítko mikrofon na klávesnici Samsung chybí, jedná se o několik možných řešení, která vám pomohou vrátit jej.

Zapněte hlasový vstup Google

Klávesnice Samsung překvapivě používá rozpoznávání hlasu společnosti Google k přeměně hlasu na text místo Bixbyho vlastního hlasu. Pokud tedy nemáte sadu hlasového textu Google, neuvidíte tlačítko mikrofonu na klávesnici.

Chcete.li povolit vstup hlasu Google, přejděte do nastavení zařízení. Nyní přejděte na klávesnici s obecným ovládáním a vstupní obrazovkou.

Nyní zvolte „Správa klávesnice“. Zapněte „Voice vstup Google“.

Budete muset restartovat zařízení tak, aby nastavení vstoupilo v platnost.

Zapněte panel nástrojů klávesnice

Na panelu nástrojů klávesnice se přidává do horní části klávesnice, aby byla různá tlačítka, například „Nastavení“ a „Voice Enter“, snadno dostupné. Když zapnete panel nástrojů, musíte zjistit, že se tlačítko Vokální vstup objeví pokaždé, když otevřete klávesnici.

Chcete.li povolit panel nástrojů na klávesnici na klávesnici Samsung, přejděte do nastavení zařízení. Nyní přejděte na klávesnici s obecným ovládáním a vstupní obrazovkou. Ze seznamu vyberte klávesnici Samsung.

Nyní zvolte „Styl a rozvržení“. Zapněte „panel nástrojů na klávesnici“.

Zkontrolujte klíč uživatele

Samsung nedávno přesunul tlačítko mikrofon pro vlastní tlačítko na klávesnici. Je to proto, že přidal nastavení pro zapnutí nebo vypnutí panelu nástrojů klávesnice. Když je na panelu nástrojů klávesnice deaktivován, můžete přistupovat k tlačítku mikrofonu a přidržet uzavřené vlastní tlačítko.

Zvláštní klíč na klávesnici Samsung je klíč čárky (,). Otevřete klávesnici v aplikaci pro zasílání zpráv a podržte stisknutí klávesy. To by mělo způsobit malé menu s dalšími tlačítky. Měli byste vidět tlačítko mikrofonu.

Znovu načtěte zařízení

Protože klávesnice Samsung používá sadu hlasu Google, aplikace Google může ovlivnit funkci souboru hlasu na klávesnici. Znovu načtěte zařízení, abyste se ujistili, že to žádná aplikace nezabrání.

Chcete.li zařízení restartovat, stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu 3 sekund. Nyní vyberte v nové nabídce „Restart“.

Postup pro použití

Možnost po aktivaci platí pro všechny aplikace s textovým vstupem: textové editory, SMS, zprávy. Měl by být použit:

 • Přejděte na textovou sadu.
 • Najděte ikonu mikrofonu mezi tlačítky a zasuňte ji.
 • Po zprávě „Speak“ Začněte text oznámit.

Používání hlasového asistenta „Dobře Google“ na Androidu

Schopnost můžete použít k hledání informací podobným způsobem kdykoli, kdy je do zařízení zahrnut mobilní internet. Zároveň můžete zahájit hlasové vyhledávání takto: Otevřete program Google v telefonu. Poté uživatel musí přivést ústa do konverzační dynamiky a vyslovit frázi „Okey Google“.

Rada! Tato slova nejsou nutná. Můžete pouze stisknout ikonu mikrofonu, která je umístěna pod linií gadgetu.

Po provedení výše uvedených akcí začne hledání potřebných informací Rychlost zpracování požadavku závisí na technických charakteristikách zařízení.

Hlasová sada čísel

Pro volání pomocí hlasových příkazů jsou uživatelům k dispozici také speciální programy. Mohou být nainstalovány zdarma z obchodu Play Market App Store, ale před povolením hlasového nastavení na zařízení Android jim budou muset dát povolení k volání a používat některá data zařízení.

READ  Jak skrýt telefonní číslo na Androidu

„Voice Set“

Program má jednoduchou integraci, takže řešení jeho konfigurace a práce bude velmi snadné. Kliknutím na ikonu Gear v pravém horním rohu hlavní obrazovky můžete nastavit potřebné parametry:

 • Řeč a jazyk aplikace;
 • Automobily;
 • Časový interval před provedením hovoru;
 • Výběr výchozích čísel pro kontakty s několika čísly.

Jak se soubor zvuku Google spojuje

.

Poznámka! Pro normální fungování stačí jej aktualizovat nejméně 2-3 měsíce.

Pokud je však zvukový vstup příkazů deaktivován z nějakého důvodu, lze jej aktivovat nezávisle. To se provádí následovně:

 • Přejděte do nabídky „Nastavení“ společnosti Google.
 • Dále otevřete „Hledání a náznaky“.
 • .

Pokud smartphone používá mobilní aplikaci z Googlu, funkce vyhledávání zvuku je zapnutá takto:

povolit, hlas, vstup, androidu
 • Otevřete funkci nastavení. To se provádí stisknutím ikony ve formě 3 bodů umístěných na pravé straně.
 • Dále musíte jít do nastavení a poté do „hlasového vyhledávání“.
 • Aktivujte funkci rozpoznávání „ok Google“.

Akce, co dělat v takové situaci

Změna grafiky na nízké rozlišení pomůže. Je nutné omezit režim spotřeby energie. Nepřestudujte, když je nabíječka na telefonu Odpojte telefon a vyjměte baterii.

povolit, hlas, vstup, androidu

To platí zejména pro vstup USB a proudí do smartphonu. OKISLS může vést k úniku proudu, což přispívá k vytápění zařízení. Chcete.li eliminovat, musíte vyčistit USB. Vezměte tenkou hůl a navíjejte ji. Ponořte jej do bílého ducha nebo alkoholu a otřete kontakty ve vstupu.

Pokud se voda dostala dovnitř, pak musíte rozebrat Meizu. A stejná operace je prováděna s kontakty, které se připojují k desce. Před tím však odpojte bateriový vlak, abyste se vyhnuli obvodu.

Pokud Meizu M8 nefunguje mikrofon, musíte provést následující akce.

Otevřete nastavení bezpečnosti, vyhledejte přístup kořenů a klikněte na přijetí, restartujte zařízení. Otevřete „telefon“ a zadejte tuto kombinaci ### nebo ###. Vylezujeme doprava a najdeme „testování hardwaru“. Zvuk. Přehrávání zvuku Nastavte hodnotu HEASET PGA na 160. Ponecháváme menu a restartujeme telefon.

Lze také použít softwarové metody. Ale budou moci pomoci pouze při absenci poruch v samotném zařízení. Tato metoda je jednou z nejjednodušších, otevíráme nastavení na mobilním telefonu. A vyberte příkaz „Resetovat nastavení“. Mějte na paměti, že to znamená odstranění všech dat ze smartphonu.

Aby se pruhy na obrazovce Meizu M8 neobtěžovaly, potřebujete:

 • Ujistěte se, že integrita a znovu připojte vlak zobrazovacího modulu;
 • Pokud dojde k skutečnému poškození;
 • Aktualizujte firmware a skořápku FlyMe.

V první situaci lze kontakt jednoduše porušit. Spojení odešlo kvůli dopadu, kontakty byly ucpané nebo displej nebyl plně propojen v továrně.

Ve druhém případě se doporučuje kontaktovat odborníky na záruce nebo v nezávislém semináři. Třetí možnost naznačuje, že jste si zakoupili telefon s zastaralou verzí. Který má nedostatky stanovené v aktualizacích.

K provedení tohoto postupu potřebujete:

 • Zadejte nastavení zařízení;
 • Vyberte položku „na telefonu“;
 • Podnabídka si bude muset vybrat kontrolu dostupnosti aktualizací-když zapnete Wi-Fi, všechno se začne stahovat;
 • Zařízení se restartuje.
READ  Jak povolit režim párování na Samsungu

Vzhled pruhů během používání lze vyloučit okamžitě po zakoupení aktualizací. Tím se záruka nezruší

Metoda banální je pouze jít do zařízení na účtu. Klikněte níže na položce „Odstranit Mi“.

V tomto případě bude účet odříznut z mobilního telefonu. Během nakládání zařízení již nebude zpráva.

Pokud zvuk zmizí v Xiaomi, měli byste nejprve zkontrolovat ladění zvukových parametrů. Pokud existuje aktivní režim (se zvukem), pak i nadále hledáme problém.

Je nutné vyčistit hnízdo sluchátka.

Pokud ikona náhlavní soupravy hoří na obrazovce smartphonu Xiaomi a sluchátka nejsou připojena, pak jsou kontakty uzavřeny. Zvuk je proto vysílán do sluchátek, i když nejsou fyzicky spojeny.

Po čištění restartujte telefon.

Pokud vás během hovoru neslyší dobře, pak je tato funkce možná. Přejděte na nastavení „zvuku a vibrace“ a přesuňte běžec „redukce šumu“ pro hodnotu „GL“.

Pokud je aktivována a během konverzace je přítomna praskání a rušení, zkuste funkci vypnout.

Postavený.v mobilním asistentovi může také narušit normální provoz mikrofonu. Přejděte do nabídky „Nastavení“, najděte „Google“. Dále odpojte funkci „definovat hlas“. Obnovit telefon Xiaomi.

Resetování účtu lze provést pomocí služby Xiaomi Support.

Pro potvrzení, že to není odcizeno.

Jak mluvit s technickou podporou Xiaomi.

Přejděte na typ své poštovní služby a přihlaste se.

Kliknutím vytvoříte zprávu. V prvním řádku napište tuto adresu: Mishu@Xiaomi.com nebo tento: služba.US@Xiaomi.com v tématu lze napsat (odemknutí účtu MI). Musíte psát v angličtině. Použijte online překladatel.

Dále píšeme, že je to nutné. Chci resetovat účet MI na Xiaomi Redmi 6a. Tento postup je dlouhý a může se táhnout po dobu 2 až 3 týdnů.

Výběr angličtiny a jakékoli země;

Připojujeme se k internetu pomocí Wi-Fi nebo celulárních dat;

Jdeme na zásady ochrany osobních údajů (politika bezpečnosti) a zdůrazňujeme jakýkoli fragment textu. Vpravo klikneme na tři body, „Web Search“ a „Google App“. Dále můžeme přejít na nastavení kliknutím na nahrávání „Nastavení“ nahrávání. Hledáme položku „na telefonu (o telefonu)“ a klikneme na ni.

Po vstupu klikneme na „verzi MiUi)“, na které musíte rychle stisknout několik (asi 5 )krát, dokud nedojde k oznámení o poskytnutí „práv vývojářů“. Vrátíme se a přesuneme se do druhého prostoru a poté zapneme druhý prostor.

Zde je vytvořen druhý prostor a zařízení je již docela připraveno k práci. Po restartu však bude vše upuštěno a my budeme muset všechno udělat znovu, takže pokračujeme. Jdeme do nastavení, poté „o telefonu“, „další nastavení“ a „nabídka vývojáře“ “. Přesuňte přepněte ladění USB do polohy výkonu.

Stáhněte si „minimální ADB a Fastboot“ a zapněte. Jdeme na první plochu a na počítači zadáme „zařízení ADB“. Zde zadáme následující příkaz: ADB (úvodní příkaz) Shell PM odinstalace (Parametry) –K.User 0 (hodnoty) com.Xiaomi.Finddevice (komunikace se serverem);

| Denial of responsibility | Contacts |RSS