Způsoby, jak nainstalovat služby Google do jakéhokoli čínského smartphonu s Androidem (Huawei Honor, Xiaomi, Meizu)

Dnes je nemožné si představit smartphone na Android bez Google Services. Gapps je předinstalován i na čínských zařízeních, protože jinak si majitel nebude moci stáhnout takové populární aplikace, jako je YouTube nebo Instagram. Stává se však, že uživatel obdrží telefon na firmwaru pro čínský trh a pak musíte přijít na to, jak nainstalovat Google Play.

Problém s absencí GAPP není nový, a proto existuje několik osvědčených způsobů, jak do telefonu dát služby Google do telefonu s čínským firmwarem. Problém je vyřešen v několika krocích a zbývá pouze vybrat nejvhodnější možnost instalace prostřednictvím počítače nebo bez něj.

Co dělat, pokud aplikace není podporována v telefonu

Jak opravit chybu “není podporováno na vašem zařízení Google Play:

 • Načítání a instalace aplikace z jiných zdrojů;
 • Změna identifikátoru mobilního operátora;
 • Sestavit úpravy.Podpěra;
 • Pomocí programů.

Implementace každé metody má své vlastní vlastnosti, a proto se důrazně doporučuje seznámit se s každým algoritmem kroku.

Restartujte mobilní zařízení

Pokud například na zařízení nebyly na zařízení dříve s instalací této aplikace žádné potíže, pak možná příčinou bylo banální systémové selhání. Chcete.li problém vyřešit, můžete provést povinný restart zařízení.

Pro restartování stiskněte a podržte inkluzivní a odpojení klíče, dokud se na obrazovce zobrazí dostupné možnosti. Mezi nimi si musíte vybrat „restart“.

Důležité! Po krátké době začne zařízení a bude možné zkontrolovat jeho výkon.

Použití aplikací třetích stran

Problém může pomoci vyřešit problém s názvem Third.Party s názvem Market Helper. Je určen pro mobilní zařízení s kořenovými zákony, tj. Práva super uživatele.

Poznámka! Softwarový kód během fungování užitečnosti se mění identifikátorem systému zařízení tak, aby byl obchod vidět místo telefonu lépe známý a nejpravděpodobněji kompatibilní.

Algoritmus akce vypadá následovně:

 • Stáhněte si a nainstalujte aplikaci pomocného trhu na mobilní zařízení z oficiálních webových stránek vývojářů nebo jiných osvědčených zdrojů.
 • Otevřete aplikaci a mezi dostupné možnosti Vyberte typ použitého zařízení (smartphone nebo tablet) a také označte značku a model, zemi, mobilní operátor.
 • Klepněte na tlačítko „Aktivovat“ a počkejte, až nebudou použity nové parametry.
 • Přihlaste se v osobním účtu Google, zde v nastavení, které nemáte nic změnit.
 • Pokuste se vytvořit aplikace, které byly dříve nepodporovány.

Používání pomocníka trhu s obsluhou třetí strany

Důležité! Chcete.li se vrátit k počátečnímu nastavení, musí uživatel kliknout na „RStore“ a poté kliknout na „Aktivace“ nebo jednoduše restartovat zařízení.

Na účtu Google

Dalším poměrně běžným problémem nesprávné práce programu je spontánní deaktivace účtu. Pro pokus o vyřešení problému se doporučuje:

 • Přejděte na mobilní zařízení: „Nastavení“. „Aplikace“.
 • V kontextové nabídce vyklouzněte na „systémové aplikace“.
 • Přejděte na „účty Google“ (hlavně tyto služby patří mezi první mezi dostupnými).
 • Pokud je možnost deaktivována, musí být zapnuta.

Jak povolit účty Google prostřednictvím nastavení smartphonů

Poznámka! Odborníci navíc doporučují kontrolu systémových procesů všech služeb z Google Play. Jsou na stejném seznamu.

Sestavit úpravy.Podpěra

Totéž můžete udělat jako tržní pomocný program ručně. K tomu budete muset upravit soubor sestavení.Podpěra, vstup do názvu a modelu jiného gadgetu do něj.

READ  Jak povolit nahrávání konverzace na Samsungu

Step.by.tosstep instrukce má následující pohled:

 • Nainstalujte libovolný správce souborů do svého gadgetu, například Total Commander, ES Explorer nebo Root Explorer. Spusťte program a aktivujte přístup do kořenového adresáře prostřednictvím nastavení.
 • V této fázi musí uživatel jít do složky systému a najít ten s názvem „Sestavit“ mezi dostupnými soubory.Podpěra „. Na bezpečném místě je nutné udržovat svou záložní kopii.
 • Otevřená stavba.Prop „ve formě textového souboru pomocí editoru Built.In Editor.
 • Hodnota řádků „ro.Produkt.Manuapacturer ”a„ ro.Produkt.Model ”bude nutné změnit na název lépe známých značek telefonů a modelů.
 • Nyní musíte jít do „Nastavení“. „Správce aplikací“. „Google Play“, otevřete informace o něm a klikněte na tlačítka „Clean Data“ a „Vyčistit mezipaměť“.

Řešení problému úpravou souboru sestavení.Podpěra

Důležité! Nakonec uživatel zbývá restartovat mobilní zařízení a opakovat pokus o instalaci konkrétní aplikace.

Obnovení nastavení Google Play

Mnoho služeb a aplikací často přestane fungovat nebo to dělá nesprávně kvůli přeplněné mezipaměti. K vyřešení problému je nutné vyčistit skladování odpadků. Chcete.li to provést, v části „Aplikace“ musíte najít program Play Market a střídavě kliknout na obě tlačítka „Vyčistit mezipaměť“ a „Vymazat data“. V případě potřeby můžete aktualizaci deaktivovat.

Důležité! Aby se změny vstoupily v platnost, musí být mobilní zařízení načteno.

Pomocí VPN

Chcete.li tuto chybu obejít na svém mobilním zařízení a stáhnout si nekompatibilní program, můžete si do gadgetu stáhnout jakéhokoli klienta VPN a poté změnit zemi a poté změnit zemi. Je možné, že Google Play zvažuje další IP adresu a problém bude vyřešen.

Zapnutí správce boot

Poměrně často, ve snaze uvolnit co nejvíce provozní a vnitřní paměti, uživatelé deaktivují nebo odstraňují programy, které negativně ovlivňují výkon celého operačního systému. V tomto případě mluvíme o „Stáhnout dispečer“. Možnost najdete v seznamu systémových procesů, abyste se ujistili, že je povoleno.

povolit, google, play, androidu

Co je to chyba?

Porucha obchodu s aplikací se může objevit z různých důvodů: zastaralá verze v telefonu, ucpaná s mezipaměťovou datovou mezipaměť, chyby synchronizace s připojeným účtem v telefonu. Ve vzácných případech jsou všechny chyby programů třetích stran a dokonce i viry, které mohou blokovat některé systémové možnosti.

Chyba v Androidu. aplikace Play Market je zastavena

Jak nainstalovat trh Google Play na smartphonu Android

Abyste mohli volně nainstalovat Google Play, musíte se nejprve připravit na instalaci. zapněte možnost instalace aplikací z neznámých zdrojů.

 • Otevřete „Nastavení“ na smartphonu Android
 • Vezměte sekci „Bezpečnost“.
 • Aktivujeme položku „neznámé zdroje“, aby náš smartphone mohl volně stáhnout soubor APK.

Čtvrtá metoda. Recovery Plus

Výše uvedené možnosti pro instalaci služeb Google jsou jednoduché, nevyžadujte přístup kořenů nebo přechod do režimu obnovy. Jejich použití však může selhat-pokud nastavení bezpečnosti nastavené výrobcem neumožňuje instalaci produktů Google. V tomto případě můžete nainstalovat potřebné nástroje tím, že se dostanete do režimu zotavení. Za tímto účelem doporučujeme nejprve stáhnout a nainstalovat sestavu TWRP. Bude optimální získat kořenovou pravou v tomto případě, instalace bude plně automaticky automaticky. Poslední podmínka není nutná: Níže ukážeme, jak nainstalovat Google Utilit bez přístupu do kořenové složky.

Pokyny, jak stáhnout trh Play na Huawei a dalších telefonech po obdržení root-right:

 • Stáhněte si aplikaci Open Gapps a poté, co ji spustíte, udělejte na vyžádání právo Super.User. Bez těchto povolení bude automatická instalace nemožná.
 • Kliknutím na šipku „Next“ uveďte architekturu procesoru nainstalovaného v telefonu. Musí se rozhodnout automaticky; Pokud ne, podívejte se do pokynů pro smartphone.
povolit, google, play, androidu
 • Vyberte si, co by měla být stažena a nainstalována sada Google Utilite. Zařízení se zvyšuje zdola nahoru, z trhu s jedním herním trhem (opce Pico) na kompletní sadu s Android Pay a možností výběru komponent (aroma opce). Doporučujeme vybrat úplnou možnost, která zahrnuje všechny standardní služby.
povolit, google, play, androidu
 • Spusťte zatížení. Počkejte, až aplikace stáhne všechny vybrané komponenty. Podívejte se, o kolik více zbývá, stupnice nakládky se nachází ve spodní části okna.
READ  Jak zjistit heslo připojeného zařízení Wi-Fi Android. Jak zjistit heslo připojeného w-fi v systému Android - 3 způsoby

Po dokončení zatížení klikněte na nápis „Instalace“. Stažené prvky budou aplikací vytvořeny automaticky.

#6 Přeinstalovat trh Play

Vzhledem k tomu, že trh je systémovou aplikací, nebudeme moci jednoduše odstranit. Existuje však příležitost odstranit jeho aktualizace.

Najděte trh Play ve správce aplikací, jako v předchozí metodě a klikněte na tlačítko „Odstranit aktualizace“. Pokud takové tlačítko neexistuje, vyberte „Vypněte“ (po odstranění aktualizací nezapomeňte jej zapnout dozadu)

Jak vrátit chybějící Google Play

Hlavním důvodem, proč nemůžete najít obchod s aplikacemi Google Play v telefonu. byl omylem smazán nebo zastaven, možnosti mohou být velmi odlišné. Jak vrátit chybějící Google Play?

Nabídneme několik možností, od případu ztráty Google Play může mít každý, jednotlivce.

Trh hry zmizel

Obnovení Google Play

Jak obnovit služby Google na Androidu, pokud jste jednu z nich omylem smazali? Hlavní služby Google zahrnují mnoho doplňků systému, které poskytují navigaci na vašem mobilním zařízení. Zde je krátké a podrobné pokyny pro obnovení vzdálených aplikací (použitelné pro absolutně jakýkoli systémový program).

 • Obnovit zařízení.
 • Přejděte na parametry, poté „Datum a čas“.
 • Vyberte automatický čas a datum nebo vložte zaškrtnutí na základě „Datum a času sítě“.
 • Vraťte se do uvedení do provozu „Úložiště“, „Aplikace“, „Všechny“, „Nabídka“.
 • Po zadání nabídky klikněte na klávesu „Resetování dodatek Nastavení“ a poté „Resetovat aplikace“.

Metoda bude nyní pokračovat v obnovení systémových aplikací, poté, co podrobně prozkoumá, jak nainstalovat služby Google Play zpět na Android, pokud je smazáno:

 • Přejděte na „Účet“, „Google“, vyberte „Synchronizace ve všech aplikacích“.
 • Vraťte se do „úložiště“, „dat v mezipaměti“, „Data Clear Cash.Called“.
 • Nebo „Úložiště“, „Aplikace“, „Všechny“, „Obchod Google Play“, „Násilné zastavení“, klikněte na „Clean Data“.
povolit, google, play, androidu

Otevřete Google Play Store a klikněte na tlačítko Acceptance. Dočasně deaktivujte dispečer Android: „Nastavení“, „bezpečnost“, „správci zařízení“, „zařízení pro zařízení pro Android“, kde klikneme na tlačítko „Vypněte“.

Nyní odstraníme zbytečné aktualizace: V „Všechny aplikace“ najdeme „Služby Google Play“, „Správa vesmíru“, „Clear Data“, „Odstranit aktualizace a aktualizace“. Poruchy při provozu systémových aplikací již nebudou vzniknout.

Způsob, jak rychle obnovit Google Play na Androidu po jeho odstranění pomocí oficiálních archivů? Pro takové situace obnovujeme aplikace z oficiálních internetových stránek Google (trvalé skladování archivů APK pro všechny příležitosti, které lze snadno dosáhnout s jakýmkoli internetovým prohlížečem, včetně základního nebo standardu).

 • Otevřete odkaz: http: // www.Apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-Services.
 • Zde přejděte dolů na nejnovější verzi služeb Google Play a klikněte na odpovídající řádek.

Po dokončení tak jednoduché sekvence jednoduchých akcí můžete snadno obnovit provoz jakéhokoli zařízení na základě operačního systému Android.

Chcete.li odpovědět na otázku, musíte se přihlásit nebo se zaregistrovat

Pokud vaše plocha zmizela štítek aplikace Google Play, ale aplikace zůstává v nabídce zařízení, pak není všechno tak špatné ve vašem gadgetu. Při několika kliknutích můžete ikonu vrátit na hlavní obrazovku zařízení. Chcete.li to provést, otevřete nabídku (klikněte na ikonu ve formě tří řádků ze tří bodů), najděte program Play Market a klikněte na ikonu aplikace tím, že držíte několik sekund, dokud se plocha neotevře. Poté, aniž byste se z propustili prst ze štítku, položte prst na požadované místo na displej pro ikonu hry na trhu. A pusť se prstem

Co dělat, pokud Google Play nefunguje: 12 řešení problému

Proč v práci zařízení Android s trhem služeb Google Play? Mnoho uživatelů je s takovými situacemi dobře obeznámeno. Důvodem mohou být technické problémy služeb Google nebo poruch v práci samotného smartphonu (tablet), ze kterého jednáte. Existuje mnoho možností, ale vybrali jsme tucet nejčastějších obtíží a popsali jsme metody, které umožňují najít cestu ven.

READ  Vláda vyšetřuje online obchodníky, kteří prodávají vylepšené karty TnG za šizené ceny.

Restartování angažovaného systému Android z smartphonu nebo tabletu je první věc, kterou vyzkouší, pokud hru na náhle odmítl fungovat. Jako možnost by mohl být příčinou systému (uživatelé čelí této situaci docela často). Nejzajímavější je, že restartování často pomáhá nejen tehdy, když poruchy při práci s trhem s hraním, ale také s problémy s jinými službami a aplikacemi. Stává se také, že zařízení bylo restartováno, ale trh nechce fungovat. Pak se můžete pokusit použít jiné metody.

Resetování trhů nastavení Google Play v nastavení služby také pomáhá poměrně často a provádí se takto: 1. Jdeme do nabídky Nastavení smartphonu (tablet); 2. Výběr části „Aplikace“ nebo „Správce aplikací“:

Najdeme trh v seznamu Google Play, vyberte jej;

V okně ovládání aplikace vyberte „Vyčistit mezipaměť“ nebo „Otřete data“, klikněte na toto tlačítko.

Provádíme restart zařízení Android, takže systém reaguje na změny provedené na nastavení. 6. Pokud hra nezískala trh, zkusíme jiné způsoby.

Odstranění aktualizací Google Play MarketSos se provádí stejným způsobem jako v metodě 2 popsané výše, přičemž jediným rozdílem je, že místo „čištění mezipaměti“ je vybráno tlačítko „Odstranit aktualizace“. Aplikace se vrátí k původní možnosti, ve které před instalací aktualizací fungovala normálně. Pokud je problém skutečně v nové verzi softwaru nebo v zařízení Android, kvůli technické nedokonalosti tyto aktualizace „nevytahují“, pak služba bude fungovat u uživatele uživatele. Bez nových příležitostí, ale pravidelně.

Resetování nastavení resetování služeb Google Play Reseset nastavení je jednou z efektivních možností řešení problémů s prací na trhu. Postup v tomto případě je následující: 1. Nabídka „Nastavení“; 2. Sekce „Aplikační dispečer“ nebo „Aplikace“;

Vyberte služby „Google Play“;

Otevřete nabídku, vyberte „Vyčistěte mezipaměť“, klikněte na.

Aktivace „bootovacího dispečera“ je možné, že během provozu vašeho tabletu nebo smartphonu jste náhodně vypnuli „bootovací dispečer“ a nepřipojili hodnotu, kterou aplikace služby přestala fungovat. Chcete.li jej znovu aktivovat, musíte přejít do nabídky nastavení Android, poté v „aplikacích“, poté pomocí „všech“ hromady, poté najděte „Stáhnout dispečer“ a povolte jej stisknutím požadovaného tlačítka. Znovu načtěte smartphone a zkontrolujte, zda funguje trh.

Odstranění účtu Googles. Varujeme vás: Odstraněním účtu Google můžete ztratit potřebné a důležité informace, takže se doporučuje vytvořit zálohu předem (proveďte synchronizaci dat).

Přejděte do nabídky Nastavení; 2. Vyberte „účty“ a najděte si vlastní v nabídce, která se otevřela, stiskněte;

V nabídce synchronizace klikněte na poštovní schránku;

Vyberte body pro synchronizaci (úspora v záloze). Obvykle se jedná o „kontakty“ a další osobní údaje dostupné v paměti zařízení. Je na ně dostatek kliknutí a vybrat sekce. Pokud jsou všechny informace obsažené v zařízeních Android drahé, klikněte na „Možnosti“, poté vyberte „Synchronize“-Obdržíte záložní kopie všech dostupných aplikací.

Nyní jste připraveni smazat svůj účet Google. Když z něj znovu zadáte zařízení, obdržíte nabídku k obnovení informací z záložní kopie.

Ale zpět k postupu pro odstranění účtu Google za normalizaci práce trhu. Po vytvoření zálohy se musíte vrátit do předchozí nabídky a tentokrát vyberte „Odstranit“, ne „synchronizovat“. Klikněte na příslušné tlačítko a poté znovu načtěte smartphone (tablet) a znovu zadejte účet. Obvykle odstranění účtu pomáhá zbavit se problémů spojených s prací Google Services. Pokud k tomu nedochází, zkuste jiné metody.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS