Jak dát internetu z telefonu Android

Moderní zařízení se mohou nejen připojit k Wi-Fi a mobilním sítím, ale také distribuovat internet pro ostatní uživatele. To se provádí několika způsoby: bezdrátový nebo USB kabel. Výběr mezi opcemi pomůže učinit tento článek obsahující popis výhod a nevýhod běžných metod

Funkce je přítomna ve všech relevantních verzích Androidu, ale někdy se můžete setkat s určitými omezeními (například ne všechny smartphony lze použít jako Wi-Fi reporitoři vytvořené ke zlepšení kvality povlaku).

Spadat pod distribuci: Podmínky a metody

První podmínkou je připojit distribuční telefon k mobilnímu internetu 3G/4G.

Existuje třetí, proměnná podmínka. technologická podpora. Téměř jakýkoli moderní smartphone může distribuovat do jiných zařízení alespoň jedním způsobem, ale častěji. dva nebo tři.

Distribuce lze uspořádat prostřednictvím:

 • Kabelové připojení USB. Tato metoda je použitelná na stacionární zařízení. počítače, notebooky, televize atd. D.
 • Přístupový bod Wi-Fi. Tato možnost je jako mobilní a stacionární zařízení vybavená modulem Wi-Fi.
 • Bluetooth. Podobně jako předchozí, pokud mají přijímací zařízení podpůrných zařízení Bluetooth.
 • NFC. Pokud jste si mysleli, že NFC je určen pouze pro platby, pak je pro vás zajímavý fakt. Telefon s takovou věcí může být mnohem větší, včetně připojení k globální síti s ním. Tato technologie existuje slušný počet let, ale nepoužívá se příliš široce. hlavně v zařízeních inteligentního domu.

Metoda distribuce internetu kabelem je možná nejjednodušší. A nejstabilnější. kabelová komunikace trpí méně z rušení, telefon je současně nabitý. Jedinou nevýhodou je počet zařízení připojených k síti = 1. Toto omezení se však snadno obejde, pokud je připojené zařízení notebook nebo router, na kterém můžete spustit přístupový bod Wi-Fi.

Akce na Android:

 • Připojte distribuci telefonu a zařízení připojené k internetovému kabelu USB.
 • Spusťte na telefonu „Nastavení“ nastavení „Nastavení“.
 • Otevřete část „Ostatní bezdrátové klouby“ v nabídce „Bezdrátové sítě“ (připojení zapojené do USB, ale z nějakého důvodu je zde na Android 10). V jiných verzích Androidu lze tuto sekci nazvat jinak.

Postup pro iPhone:

 • Zadejte nastavení systému a otevřete část „buněčná komunikace“ nebo „data buněk“. Ujistěte se, že je zařízení připojeno k mobilnímu internetu.
 • Přejděte do sekce „Modem Mode“ a přeneste posuvník na „Povolit ostatní“ na aktivní polohu.
 • Připojte kabel iPhone k portu USB PC a spusťte jej v poslední aplikaci iTunes.
 • Pokud je na mobilním zařízení požadavek „je to důvěřovat tomuto počítači?»Potvrďte důvěru.

Internet je distribuován. Pokud se k němu přijímací zařízení nepřipojí automaticky, přejděte na síťové připojení (v mém příkladu. na notebooku s Windows 10) a klikněte na pole připojení. Otevře se část sekce „Síť a internet“ „Parametry“.

Pokud je distribuční zařízení iPhone nebo iPad, aktualizujte verzi iTunes v počítači.

Také se ujistěte, že internet je na telefonu, a kabel USB nemá žádné záhyby a podporuje přenos dat (a ne jen nabíjení).

Přes Wi-Fi

Nejjednodušší způsob, jak rozdat mobilní internet, je to udělat Wi-Fi. Tato technologie má řadu výhod:

 • Široký poloměr pokrytí signálu, jeho síla stačí k procházení stěnami;
 • Unified Standard. je podporován všemi moderními zařízeními;
 • Můžete vytvořit plnohodnotnou bezdrátovou síť několika zařízení. Oficiální web Google mluví o maximálním počtu připojených zákazníků. je to deset.

Windows Phone

Majitelé vzácných smartphonů založených na Windows Phone mají také možnost aktivovat režim modemu. Zvažte proces nastavení pomocí příkladu Nokia Lumia 730.

Připojujeme počítač

Chcete-li připojit domácí počítač s Wi-Fi, budete potřebovat další vybavení. Nejúspornějším způsobem, jak toho dosáhnout, je zakoupit bezdrátový adaptér Wi-Fi. Vypadají jako obyčejné jednotky USB flash a připojují se k PC stejným způsobem.

READ  Jak zakázat Wi-Fi na telefonu

Instalace ovladačů je ve většině případů automaticky. Po dokončení instalace v oznámení se objeví známá nabídka, která nabídne výběr bezdrátového připojení.

Jaké jsou tarify operátorů poskytovat mobilní internet bez omezení

Za standardních podmínek není drtivá většina tarifů distribuce internetu povolena. Zákaz nelze pochopit doslova. Použití technických schopností smartphonu k vytvoření programu je to možné. Poskytovatel se však snaží detekovat porušovatele a pokud určí skutečnost distribuce, omezí přístup k internetu internetu. Po ukončení bude obnoven v souladu se současnými tarifními podmínkami po výzvě k technické podpoře.

Někteří operátoři však takové příležitosti poskytují

BEINE

Tento mobilní operátor umožňuje distribuovat internet v omezených svazcích na několika tariftech. Tato akce je placena.

Pokud potřebujete používat smartphone v režimu modemu, můžete k tomu použít službu „Internetová distribuce“. Lze jej aktivovat takto:

 • Pomocí příkazu „15711#“ je možné provést bezplatnou distribuci do hodiny. Může být také aktivován voláním telefonním číslem 06740998765. Není nutné to deaktivovat. Poté, co projde hodina, odpojení projde automaticky.
 • Příkaz „15724#“ aktivuje režim distribuce po dobu 24 hodin. Čas se počítá od okamžiku, kdy je možnost zapnuta. Za tímto účelem je nutné zaplatit 150, částka přenášeného internetu není omezena.
 • Je možné provést distribuci po dobu 30 dnů. V tomto případě by objem celého převedeného tarifu neměl překročit 5 GB. Náklady na možnost se rovnají 99 pomocí příkazu „1571#“ a abyste mohli vypnout, musíte vytočit „1570#“. Možnost nebude automaticky odpojena. Když uběhne měsíc, bude pokračovat ve své akci. Zároveň bude 99 ze skóre odstraněno.

Tato služba není k dispozici vůbec tarify. Mohou ji použít uživatelé „Anlim“, „Super Anlim“, „Double Anlim“, „Super Family“, „Super Family“, „Family“.

Tele 2

Všechny tarify televizního operátora Tele2 uvádějí, že distribuce internetu není povoleno. To platí zejména pro ty, na nichž je poskytován neomezený internetový provoz. Tento mobilní operátor však poskytuje příležitost oficiálně distribuovat stávající provoz.

To lze provést pomocí možnosti „Sdílet gigabajty“. Klient, který tuto možnost aktivoval, obdrží následující příležitosti:

 • Převod je omezen na určitý provoz. Existují dva typy omezení: 30 GB za měsíc nebo 5 GB za den.
 • Tato možnost byla platná sedm dní. Chcete.li prodloužit termín, musíte zaplatit 50

Internetový přenos je následující. V tomto případě jeden klient mobilního operátora Tele2 přenáší určité množství gigabajtů provozu na jiný. Navíc nepřenášejí internet přímo, ale zvyšují množství dostupného provozu příjemci.

Pro tuto službu je třeba splnit následující podmínky:

povolit, distribuci, internetu, telefonu
 • Pouze ti zákazníci, jejichž tarify patří do linie „My Tele2“, mohou pomocí možnosti sdílet. Tento seznam zahrnuje tarify „Můj konverzace“, „Můj online“, „Premium“, „Můj TV2“, „Můj online“, „Unlimited“, „Classic“.
 • Schopnost sdílet internet je poskytována pouze jednotlivcům. Firmy a organizace není k dispozici.
 • Můžete převzít provoz na jakékoli tarify.

Lze přenést pouze 1, 2, 3, 10, 30 GB.

Některé tarify umožňují práci smartphonu v režimu modemu. Objem vysílaného provozu je však omezený. Jako příklad je dán tarif „tarifer“.

V souvislosti s jeho používáním je uvedeno následující. Práce v režimu modemu je povolena na území. Pokud klient distribuuje provoz prostřednictvím kabelu USB nebo pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth, pak nemůže více než 10 GB sdělit za měsíc.

Pokud aktivujeme možnost „Mnoho internetu“, klient dostane příležitost distribuovat až 3 GB provozu zdarma do jednoho dne. Pokud je tato hodnota překročena, je nutné provést platbu. Provoz se stává neomezeným a za každý den je nutné zaplatit 75, pokud nedošlo k distribuci distribuce během dne, pak platba nebude odstraněna.

Možnost je k dispozici v tariftech: „Smart Top“, „Smart Zamorushche“, „Smart“, „náš chytrý“, „Ultra“ a „VIP“. SIM kartu nelze použít v modemu. Distribuce může nastat pouze prostřednictvím smartphonu v režimu modemu.

Pokud je zaznamenáno použití torrentů, bude rychlost přístupu snížena na 128 kb/s. Tuto možnost nelze použít současně se službami: „Na webu“, „Neomezená YouTube“, „Sociální sítě“. Po jeho spojení budou všechny vypnuty. Můžete se připojit pomocí příkazu „1118371#“.

READ  Přesunutí fotografie z jednoho iPhonu do druhého. Přenos fotografií ze starého iPhonu do nového pomocí zálohy

Megafon

Tento mobilní operátor má několik tarifů, které umožňují neomezené rozdělení přístupu v rámci stávajících omezení. Mluvíme o lince „Turn On“, která zahrnuje: „prémie“, „komunikovat“, „Poslouchejte“, „Look“, „Look“, „Open“, „Chove“, „Napište“.

Služba služby „Modem Mode“. Je k dispozici téměř na všech tarifních plánech, včetně těch, kde je uživatelům poskytován neomezený provoz. Možnost je poskytována po dobu 24 hodin. Objem provozu, který bude distribuován do jiných zařízení, není omezen. Služba je zaplacena, musíte zaplatit 100

Připojení může nastat dvěma způsoby:

 • Možnost je platná neustále, platba je odepsána na skutečnost praktického použití. Jakmile je provedena internetová distribuce, aktivuje se platba nejbližšího 24hodinového období.
 • Můžete zaplatit 100 a aktivovat možnost na příštích 24 hodin.

Počet přístupových zařízení není omezen na.

Mobilní operátor Přítomnost tarifů umožňujících distribuci Přítomnost možností umožňujících distribuci
BEINE Při určitých tariftech jsou k dispozici další možnosti Tady je
Tele 2 Žádné tarify s distribucí internetu. Tady je
MTS Tarifichis podporuje distribuci internetu až do 10 GB za měsíc Tady je
Megafon Existuje řada tarifů s neomezenou distribucí. Tady je

Použití telefonu v režimu modemu mobilními společnostmi není vždy podporováno. Pokud je potřeba distribuce internetu, můžete použít jednu z navrhovaných metod.

Distribuujeme internet z telefonu do telefonu pomocí služeb operátoru

Chcete.li distribuovat internet do jiného telefonu pomocí služeb operátora, musíte si nejprve vybrat ten správný tarifní plán pro internet a pozvat další uživatel bude připojen k jeho tarifu. Wifire Mobile, spolu s operátorem Megafon, vytvořil jedinečný produkt poskytnutý pro situace, kdy je potřebný mobilní provoz mimo dům, byt nebo kancelář.

Wirife Mobile spolupracuje s téměř všemi velkými ruskými operátory, kteří poskytují své sítě pro zákazníky, ale Wirife vykonává zbytek práce.

Výhody a nevýhody distribucí bez routeru

Pokud je na počítači, můžete sdílet internet. Nezáleží na tom, zda prochází kabelem nebo se provádí přístup prostřednictvím modemu. Ale metoda distribuce bez routeru má své výhody a nevýhody.

Z plusů si můžete všimnout úspor na routeru. Vzhledem k tomu, že rozpočtové modely stojí méně než tisíc, úspory vycházejí tak Kromě toho je router schopen pracovat několik let bez dalších nastavení a změn.

To automaticky zpřístupňuje distribuci většině notebooků. Takové moduly jsou zřídka zabudovány do stacionárních počítačů a externí zařízení jsou srovnatelná v nákladech s routery. Existuje způsob, jak dát internetový telefon přes USB, ale pak budete doslova svázáni s počítačem.

Další mínus odkazuje na samotné zatížení počítače. Ve skutečnosti všechny informace projdou počítačem pomocí svých zdrojů. Získání dat z jednoho portu a přenosu do jiného zařízení zaujímá část času procesoru a část RAM. S příliš výkonným zařízením a aktivní výměnou dat s globální sítí budou znatelné brzdy.

Distribuujeme provoz prostřednictvím přístupového bodu Wi-Fi

Nové připojení Wi-Fi je nejjednodušší způsob přenosu internetu na PC. Stačí, aby uživatel zapnul přístupový bod do telefonu a připojil se k nové síti z osobního počítače.

V závislosti na tarifu stanoví mobilní operátoři omezení distribuce mobilního provozu pro jiná zařízení.

Vždy nainstalujte heslo pro připojení k vašemu zařízení. Nová síť Wi-Fi je k dispozici v okruhu několika metrů a umožňuje vám používat internet na jiných chytrých telefonech a tabletech. Neschopné připojení mohou útočníci použít.

Z výhod internetového přenosu pomocí nového přístupového bodu je třeba poznamenat:

 • Jednoduché vytvoření a použití bezdrátového připojení;
 • Vysoká rychlost přenosu dat;
 • Velký poloměr akce;
 • Volné porty na počítači a absence dalších vodičů;
 • Schopnost propojit několik zařízení současně.

Negativní momenty přenosu provozu prostřednictvím Wi-Fi zahrnují:

 • Zrychlená spotřeba baterie smartphonu;
 • Přítomnost modulu Wi-Fi na PC;
 • Dostupnost bezdrátové sítě pro třetí strany, včetně mimo váš pokoj.

Nastavení přenosu mobilního provozu závisí na operačním systému, který je nainstalován na smartphonu.

Na iOS

Proces přenosu internetu prostřednictvím iPhone se skládá ze tří kroků:

Na Android

Na chytrých telefonech běžících Android je nová síť Wi-Fi vytvořena v nabídce „Nastavení“. Uživatel potřebuje:

READ  iPhone 7 se restartuje na jablku

Ve výchozím nastavení je nastaven tajný kód pro připojení k Wi-Fi. Uživatel může vidět a změnit identifikační data ve stejné části.

OS Android umožňuje nakonfigurovat parametry vypnutí a objem provozu přenášeného telefonem.

Daná instrukce popisuje akce pro Android 8 OS.0. Pro časné verze programu můžete aktivovat distribuci mobilního provozu v nabídce „Nastavení“. „Bezdrátové sítě“, část „více“, operace „Modem Mode“.

Chcete.li nepotvrdit každé připojení na smartphonu ručně, musíte zkontrolovat v části „Spravovat povolená zařízení“ v části „Připojte všechna zařízení“ ve funkci.

Na Windows Phone

Na chytrých telefonech s OS Windows, aby se vytvořilo nové připojení, by mělo být provedeno pět akcí:

Nastavení počítače pro přijímání internetu

Na počítači stačí zapnout modul Wi-Fi. Vyberte bezdrátové připojení vytvořené telefonem a zadejte heslo.

Pokud je připojení Wi-Fi neaktivní, měli byste vytvořit nové připojení. Pro tohle:

 • Otevřete „centrum správy sítí“, které se nachází v „ovládacím panelu“.
 • Výběr příkazu „Připojte se k síti“ nebo „nové připojení“.
 • Vyberte bezdrátové připojení.
 • Ze seznamu dostupných sítí uvádíme ten, který je distribuován z vašeho zařízení.
 • Zadejte heslo a připojte se.

Nainstalované připojení se zobrazí na hlavním panelu počítače.

Wi-Fi připojení prostřednictvím nastavení

Toto je nejpohodlnější a nejběžnější způsob sdílení internetu. Aby bylo vše vypracováno, potřebujeme přístroj na Android nebo iOS, který má vhodnou funkci a přijímací zařízení s adaptérem Wi-Fi. Většina moderních počítačů, notebooků a tablet je vybavena tím, ale pokud máte starý model vybavení nebo je adaptér rozbitý, pak nic nebude fungovat.

Pokud neexistují žádné technické překážky, přejděte dál. Zkontrolujte dostupnost mobilní sítě a stav účtu. Pokud je zde vše v pořádku a mobilní internet funguje správně, přesuneme se přímo k této záležitosti.

Na Android

Přejděte do hlavní nabídky smartphonu a otevřete nastavení. V části „Bezdrátové sítě“ klikněte na 3 body s nápisem „“.

Pak jdeme do bodu „Modem Mode“ nebo „Modem a přístupový bod“. Název může být jiný, ale podobný tomu.

V okně, které se otevírá, existuje podostava s parametry Wi-Fi. Jděte do toho, podívejte se na název sítě, bude nutné připojit se a samozřejmě heslo. Pokud tomu tak není, musíte nainstalovat tak, aby se nerozložilo provozu sousedům.

Poté uložíme instalace a vrátíme se do nabídky. Přesuneme páku naproti „přístupovému bodu Wi-Fi“ do aktivní pozice, abychom povolili režim modemu.

Na iPhone

Na mobilních zařízeních Apple se vše dělá stejně jako na chytrých telefonech s Androidem. Jdeme do nastavení a najdeme položku „režim modemu“. Zkontrolujte název sítě a hesla a v případě potřeby je změňte.

Na Windows Phone

Tyto telefony jsou minulostí, ale stále pro některé uživatele zůstávají stále. Pokud jste jedním z nich, přejděte do nastavení a přejděte do sekce „General Internet“.

Zde si musíte vybrat „přes Wi-Fi“ a při prvním připojení nastavte název sítě a hesla. Připraveno, můžete přenést část provozu na PC a další zařízení.

Připojujeme počítač

Poté, co jsme provedli potřebná nastavení na telefonu, klikněte na ikonu Wi-Fi na hlavním panelu na našem PC nebo notebooku.

Poté vyberte název sítě, zadejte heslo a připojte počítač s mobilním internetem. Mějte na paměti, že rychlost pravděpodobně nebude příliš vysoká a je nepravděpodobné.

„Mobilní router Wi-Fi“

Bezplatný program, který si můžete stáhnout podle odkazu. Po instalaci a spuštění vám nabídne okamžitě vytvořit přístupový bod zadáním názvu mini-sítě a vymýšlením hesla.

Až je vše připraveno, klikněte na tlačítko Vytvořit hotspot. za několik sekund můžete distribuovat svůj mobilní internet pro všechna zařízení.

Byly tam otázky? Zavolejte a zapište do „dobré skutkové služby“. naši odborníci vám řeknou, jak nakonfigurovat přístup k internetu, pokud neexistuje router a jak používat mobilní data poskytovaná operátorem operátorovi!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS