Jak komunikovat počítač nebo mobilní zařízení na Skype

Demonstrace toho, co se děje na obrazovce s jedním z partnerů s bilaterální nebo skupinovou komunikací, je pohodlný způsob, jak zprostředkovat informace a ukazuje vše, co potřebujete, aby jasně na obrazovce počítače jasně na obrazovce počítače. V úzkých kruzích lze tedy prezentace, školení, diskutovat a koordinovat projekty na dálku v úzkých kruzích. Můžete společně nakupovat na internetu nebo používat internetové služby.

Jak komunikovat počítač nebo mobilní zařízení na Skype?

Týmy

LA kompetence Zoom. Jedná se o příkazy Google a tak vám také umožňuje sdílet obrazovku z aplikace Microsoft. Kromě skutečnosti, že se jedná o vynikající software, sdílí skutečnost, že je ideální pro videohovory, a po kousku by to mohlo získat oporu v tvář působivé invazi Zoom.

Týmy Google nabízí pouze 60 minut zdarma pro jednotlivé videohovory a skupiny, proto mohou být demonstrace obrazovky pro zobrazení projektu nebo služby, které je třeba najmout. Protože to není od společnosti Microsoft, a proto je v softwaru dostačující, pokud přejdeme na placené předplatné, budeme mít neomezený čas.

Jaký červený rám a jak jej odstranit

Ve výchozím nastavení Skype rámuje plochu s červeným snímkem. Toto je normální jev. Neříká se, že se stalo něco neočekávaného. To je jen takový prvek designu, s nímž musíte souviset klidně.

Ale jak odstranit červený rám v Skype při demonstraci obrazovky? Síly samotného posla. nic. Existují však speciální programy. Správce stolních počítačů je považován za nejlepší. Lze jej stáhnout z oficiálních webových stránek vývojáře zdarma. Instalace a konfigurace je velmi jednoduchá.

READ  iPhone se dlouho nabíjí a nezapne se. Obnovení iPhonu

Časté problémy s zahájením demonstračního režimu

Někdy mohou dojít k různým druhům obtíží, ve kterých je zahájení dema nemožné. Mezi hlavní důvody problémů patří:

Abychom přesně určili problém, je nutné zkontrolovat všechny možné body. Aktualizujte ovladače a podívejte se na přítomnost nové verze Discordu. Proveďte potřebné úpravy a pokračujte na začátek demonstrace a provedení výše uvedených akcí.

Pokud je třeba použít demonstraci obrazovky v Discordu

Funkce, která umožňuje uživateli v monitoru Discordu skutečnost, že jeho soupeř je přítomen na obrazovce, lze použít během komunikace. V následujících situacích může nastat také potřeba použít možnost:

 • Není možné provést nastavení v Messenger. Díky demonstraci pomůže zkušený partneři uživateli vyřešit problémy, které se objevily.
 • Při udržování proudu účastník popisuje novou aplikaci, práci softwaru.
 • Hráč žije novou hru, provádí složité úkoly.

Jak povolit demonstraci obrazovky v Skype

Demonstrace obrazovky je jednou z nejužitečnějších funkcí pro videokonference a online učení, protože prostřednictvím ní můžete pohodlně ukázat prezentace a vzdělávací materiály, současně o nich vyprávět nebo dělat jiné věci. V tomto článku vám řekneme, jak zahrnout a spravovat demonstraci vaší obrazovky.

Demonstrace obrazovky na PC je vhodnou funkcí pro zobrazení prezentací, multimédií a vzdělávacích materiálů s možností vysvětlení nebo běžné komunikace mezi přáteli. Pro vytvoření pracovní desky je demonstrace obrazovky nezbytná věc. Chcete.li povolit demonstraci obrazovky, proveďte následující akce:

 • Otevřete chat s osobou nebo skupinou, kterou chcete zobrazit obrazovku;
 • Volejte kliknutím na tlačítko volání v pravém horním rohu;
 • V okně volání stiskněte tlačítko Demonstrace obrazovky v pravém dolním rohu;
 • Otevře se okno demonstrace obrazovky. Pokud máte 2 monitory, můžete si vybrat jeden z nich, který obrázek demonstruje pouze od některých z nich;
 • Níže najdete posuvníky vypnutí a během demonstrace obrazovky zahrnují zvuk. Zvuk je zapotřebí například pro hudbu na pozadí během prezentace;
 • Chcete.li zapnout samotnou demonstraci obrazovky, klikněte na tlačítko „Demonstrace obrazovky“ ve spodní části okna;
 • Chcete.li zkontrolovat, zda probíhá demonstrace obrazovky, můžete se podívat na okraje monitoru. Podél okrajů se mohou objevit červené nebo žluté pruhy. To znamená, že probíhá demonstrace obrazovky;
 • Chcete.li vypnout demonstraci obrazovky, přejděte znovu do okna volání a klikněte na demonstrační tlačítko, po kterém se otevře další nabídka. V něm můžete vypnout demonstraci nebo změnit obrazovku, z níž je záznam vysílán.
READ  Když se hodiny změní na celý telefon

Jak ukázat obrazovku mobilního telefonu v Discordu

Bohužel funkčnost demonstrace obrazovky v mobilní aplikaci Discord v současné době chybí. Tvůrci aplikace tuto příležitost neintegrovali do funkčnosti mobilní verze programu a není k dispozici pro aktivaci. Vyhlídky na jeho vzhled v budoucích verzích aplikace navíc dosud nejsou jasné.

Jako alternativu někteří řemeslníci navrhují nainstalovat do telefonu „TeamViewer“ (balíček pro dálkové ovládání počítače). Poté povolte funkci demonstrace obrazovky tohoto telefonu na něm a přeneste obrázek z něj na jiného uživatele na PC, na kterém je také nainstalován TeamViewer. Ten předvede tento proud na kanálu Discord s publikem pomocí demonstrační funkce obrazovky ve stacionární verzi Discordu. Jak oprávněné takové manipulace nechat čtenáře rozhodnout sám.

Jak povolit demonstraci obrazovky na iPhone

▶ V aplikaci telegramu otevřete chat s jedním nebo více předplatiteli, že chcete vysílat obrazovku zařízení.

▶ Otevřete okno dalších informací o předplatiteli nebo chat a spusťte videohovory.

povolit, demonstraci, obrazovky, telefonu

▶ Během komunikace na videu klikněte na tlačítko fotoaparátu.

▶ Přepněte na obrazovku telefonu telefonu s bočním přejetím a klikněte na Pokračovat.

▶ Klikněte na vysílání a můžete vysílat to, co se děje na obrazovce smartphonu, jednomu nebo více předplatitelům.

Chcete.li zastavit vysílání, vyplňte hovor nebo přepněte do režimu kamery ve stejné nabídce.

Jak sdílet obrazovku se Skype, s iPhone nebo iPad

Proveďte zvuk nebo videohovor pomocí aplikace Skype z vašeho iPhone nebo iPad. Poté během konverzace stiskněte tlačítko (další parametry) v pravém dolním rohu obrazovky.

Skype pro iOS zobrazuje několik tlačítek ve spodní části obrazovky. Dotkněte se obrazovky nazvané „Sdílet“.

Skype vám řekne, že „všechno je na vaší obrazovce, včetně oznámení, bude zaznamenáno []“. V rámci této zprávy je seznam aplikací, které mohou obdržet obrazovku záznamu obrazovky. V případě potřeby přejděte a klikněte a vyberte Skype. Poté klikněte na spuštění vysílání.

READ  Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy a5

Za tři sekundy začne váš iPhone nebo iPad vysílat vše, co na obrazovce děláte. Lidé, s nimiž komunikujete na Skype, nyní mohou vidět vaši obrazovku v reálném čase.

Když otevřete celkový přístup na obrazovku, v horní části obrazovky se zobrazí červený rám, což vám umožní vidět, že ostatní mohou vidět vaši obrazovku.

Pokud již nechcete sdílet obrazovku v Skype, stiskněte červený pás v horní části obrazovky a poté stiskněte „Stop“.

Takto sdílíte obrazovku se Skype pomocí iPhone nebo iPad.

Líbí se vám funkce sdílení obrazovky ze Skype?

povolit, demonstraci, obrazovky, telefonu

Věříme, že toto je jedna z nejlepších nových funkcí, které jsme viděli ve Skype. Jedná se o zážitek z křížového platu, který pracuje na Windows 10, Android a iOS, takže jej můžete použít pro mnoho úkolů, od nákupů s rodinou po poskytování technické podpory a smíchu s přáteli. Před uzavřením této lekce nám řekněte, zda se vám líbí funkce sdílení obrazovky ze Skype?

povolit, demonstraci, obrazovky, telefonu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS