Použití katalogu Kimovil

povolit, bezdrátové, nabíjení, telefonu

Abychom byli upřímní, máme databázi Kimovil velmi rádi. je velmi přesná a už léta nám dobře slouží při hledání specifikací a přibližných cen různých, i vzácných modelů chytrých telefonů. Služba monitoruje dostupnost bezdrátového nabíjení a dalších technologií, sleduje ceny a efektivitu investic (podle svých algoritmů), ale někdy je z Ruska nedostupná (omylem ji blokuje Roskomnadzor IP-adres pool).

procházení v seznamech

 • 1. Přejít na stránku kimovil.com/en/compare-smartphones s předem zaškrtnutou volbou „Bezdrátové nabíjení“.
 • 2. Zde je seznam všech smartphonů z databáze Kimovil s touto technologií. není vhodné procházet celý seznam.
 • 3. Najděte vlevo v části „Filtry“ položku „Značky“ a klikněte na ni.
 • 4. V rozevírací nabídce vyhledejte výrobce svého zařízení, například „Nokia“.
 • 5. Služba znovu vytvoří seznam a zobrazí pouze ty modely, které patří vybranému výrobci a jsou vybaveny bezdrátovým nabíjením.
 • 6. Najděte v seznamu model, který vás zajímá.

vyhledávání podle názvu modelu

 • 1. Přejít na stránku kimovil.com/en/compare-smartphones.
 • 2. Klikněte na vyhledávací panel v sekci „Hledat“ vpravo nahoře.
 • 3. Zadejte název modelu zařízení (služba odděluje chytré telefony od tabletů).
 • 4. V rozevíracím seznamu vyberte svůj model.
 • 5. Otevře se nová stránka s popisem zařízení.
 • 6. V popisu přejděte na položku „Baterie“ (pro rychlý přístup můžete kliknout na ikonu baterie).
 • 7. Ve specifikacích baterie je uvedena podsekce „Ostatní“, která buď podporuje, nebo nepodporuje bezdrátové nabíjení.

Pokud nemůžete najít své zařízení v seznamech ani v popisu konkrétního modelu v katalogu Kimovil a zkontrolovali jste předchozí dva body, je velmi pravděpodobné, že bezdrátové nabíjení není podporováno.

Bezdrátové nabíjení Samsung Galaxy S8: Jak změní váš každodenní život a zlepší použitelnost telefonu

V tomto článku vysvětlíme, jak funguje bezdrátové nabíjení u Samsungu Galaxy S8 a jak změní každodenní život každého nového majitele moderní špičkové vlajkové lodi.

Samsung odmítl zvýšit kapacitu baterie u Galaxy S8, aby zlepšil design zařízení. Společnost však přišla s několika řešeními, jak prodloužit dobu používání S8, a jednou z těchto funkcí je podpora bezdrátového nabíjení. Minulý týden jsme měli možnost vyzkoušet novou bezdrátovou nabíječku s Galaxy S8 a musíme říct, že jsme s tímto příslušenstvím zažili spoustu nadšení a radosti.

Kompatibilita smartphonu Galaxy S8/S8 s jinými bezdrátovými nabíječkami

Nové vlajkové lodě Galaxy S8 a Galaxy S8 podporují dva standardy bezdrátového nabíjení. Qi a PMA. Pro tyto stroje budou fungovat všechny univerzální nabíječky, které používají tyto technologie. Uživatelé budou moci nabíjet nové smartphony pomocí značkových dokovacích stanic různých modelů. například Samsung EP-PA510. Fungují i zařízení třetích stran, například Nokia DT-900.

Dokovací stanice určené pro jiné modely smartphonů nabíjejí baterii pomaleji než originální nabíječky. I při podobném nastavení výstupního proudu se doba nabíjení může prodloužit na 2,5-3 hodiny.

Bezdrátové nabíjení je jednou z klíčových funkcí telefonu Samsung Galaxy S8, která jej odlišuje od drtivé většiny jeho konkurentů. Ten lze dobíjet výhradně „postaru“. přes standardní kabelový adaptér.

Důvodem je kupodivu móda kovových pouzder. V roce 2014 byl představen lehkou rukou společnosti Apple a stal se překážkou pokroku, a to i pro samotnou společnost Apple. iPhone 8 by to mohl změnit, ale o tom tu dnes nemluvíme.

Pro Galaxy S8 a S8 jsou k dispozici hned dvě možnosti bezdrátového nabíjení: Qi a PMA, ale na některých trzích může být k dispozici pouze jedna z nich. Pokud mluvíme o tom, jaký adaptér je nejjednodušší koupit v Rusku, odpověď je zřejmá. Qi.

Nejtenčí bezdrátová QI nabíječka?

Originální bezdrátová nabíječka pro Galaxy S8 EP-PG950

Speciálně pro novou vlajkovou loď uvedla společnost Samsung na trh značkovou bezdrátovou nabíječku ve stylovém koženém pouzdře s podporou rychlého nabíjení. Chcete-li baterii dobít na 100 %, stačí smartphone položit na adaptér.

Protože se nabíječka dá přeměnit na praktickou dodávku, můžete svůj Galaxy S8/S8 Plus používat v horizontální i vertikální poloze. K dispozici v černé a světle hnědé barvě.

Připojení k síti přes standardní adaptér USB typu C (adaptér micro-USB je součástí balení). Lze také připojit k přenosné baterii Power Bank.

Specifikace EP-PG950

 • : Qi, induktivní metoda
 • Kompatibilní
 • Dodává se s : bezdrátovou nabíječkou, adaptérem micro-USB na USB Type-C, uživatelskou příručkou
 • Rozměry : 117.4 x 28.6 x 117.4 mm
 • Hmotnost: 227 g
 • Vstupní napětí
 • Vstupní výkon : 2A (běžné nabíjení), 1.67 A (rychlé nabíjení)
 • Výstupní napětí: 5 V (běžné nabíjení), 9 V (rychlé nabíjení)
 • Výstupní proud: 1A (oba režimy)

Další bezdrátové nabíječky Samsung

Od roku 2015 (nebo ještě dříve) vydali Korejci několik různých bezdrátových nabíječek kompatibilních s Galaxy S8. Abychom se neopakovali, zde je odkaz na recenzi: “ „.

Levné alternativy

Samozřejmě nemusíte platit 4 990 za bezdrátový adaptér, abyste mohli svůj smartphone vůbec nabíjet. V současné době je na trhu spousta zajímavých možností, které jsou levné a nabízejí téměř stejné funkce

Tento elegantní a průhledný adaptér nabízí v podstatě stejné technické parametry jako EP-PG950, včetně rychlého nabíjení, ale je mnohem lehčí, kompaktnější a až pětkrát levnější!

Specifikace INNAPER K6

 • Technologie bezdrátového nabíjení : Qi, indukční metoda
 • Kompatibilita : Samsung Galaxy S6/S7/S7 Edge/S8/S8, Galaxy Note 5
 • Balení obsahuje : bezdrátovou nabíječku, kabel USB, uživatelskou příručku.)
 • Rozměry : 100.0 x 100.0 x 11.0 mm
 • Hmotnost : 61 g
 • Vstupní napětí: 5 V (normální nabíjení), 9 V (rychlé nabíjení)
 • Vstupní proud : 2 A (normální nabíjení), 1.5 A (rychlé nabíjení)
 • Výstupní napětí: 5 V (běžné nabíjení), 9 V (rychlé nabíjení)
 • Výstupní proud: 1A (oba režimy)
READ  Jak připojit hodinky k telefonu přes Bluetooth. Jak poprvé připojit hodinky k telefonu

Je to víc než jen další bezdrátová nabíječka pro Samsung Galaxy S8/S8. jedná se o výkonný multifunkční adaptér, který umožňuje nabíjet až pět zařízení současně přes kabel USB a jedno zařízení bezdrátově v režimu Qi.

Vše, co potřebujete, je součástí balení, stačí pouze připojit bezdrátovou nabíječku M12 Power Dock a položit na ni Galaxy S8.

Bezdrátové nabíjení: Jak to funguje a co od něho můžete čekat? (JAK NA TO #1006)

Stejně jako předchozí zařízení Samsung, i nové Galaxy S8 a Galaxy S8 jsou vybaveny mnoha zajímavými možnostmi. Větší obrazovku, odolnost proti vodě a podporu karet microSD jistě ocení mnoho lidí. Nejočekávanější novinkou je však možnost rychlého bezdrátového nabíjení. V tomto článku jsme se rozhodli podívat se na tuto technologii blíže, aby byly její vlastnosti jasné i běžnému uživateli.

Technologie bezdrátového nabíjení není nová, ale inženýři společnosti Samsung ji již několik let vylepšují, aby zajistili co nejrychlejší provoz. Nyní již není pomalým a nepohodlným zařízením, jakým byly předchozí verze. Doporučujeme proto uživatelům, aby se podívali na tento článek, aby byli informováni o tom, co si dnes mohou koupit.

Společnost Samsung během vydání představila řadu značkového příslušenství pro Galaxy S8. Jedním z nich je. Je nová dokovací stanice „Rychlá bezdrátová nabíjecí podložka“.

Baterie Galaxy S8 a S8 vydrží celý den a pro rychlé nabíjení je k dispozici oboustranný port USB typu C. Nejlepší funkcí je technologie rychlého bezdrátového nabíjení, která uživateli umožňuje dobíjet smartphone v doku. Ještě před několika lety nebyly bezdrátové nabíječky podporovány všemi mobilními zařízeními a doba nabíjení byla poměrně dlouhá.

Nyní je situace jiná. Mnoho uživatelů se pravděpodobně bude chtít podívat na tuto praktickou a inovativní možnost.

Bezdrátové nabíjení Samsung Galaxy s8. Bezdrátové nabíjení pro Samsung Galaxy S8: Jaké jsou možnosti?

Bezdrátové nabíjení. je to opravdu skvělé a praktické. „Hoď“ svůj Samsung Galaxy S8 na speciální stojan a on se nabije. Nemusíte hledat kabel, zapojovat ho a pak ho vytahovat, když si náhle potřebujete zavolat nebo se na pár minut vzdálit zkrátka. cool. Ale zdaleka není v pohodě, když právě toto nabíjení přestane fungovat. Dnes se podíváme na to, co vám může bránit v bezdrátovém nabíjení Galaxy S8 a jak to můžete napravit. Pojďme!

Samsung Galaxy S8 podporuje následující standardy bezdrátového nabíjení. WPC a PMA. Při nákupu příslušenství pro svůj gadget na to nezapomeňte.

Ale i když jste si koupili správné příslušenství, věci nemusí vždy fungovat „správně“. Zkusme zjistit, jak to napravit:

 • Jednoduché závady systému. někdy stačí zařízení jednoduše restartovat.
 • Pokud se telefon Galaxy S8 přestane nabíjet nějakou dobu poté, co jste ho položili na bezdrátovou nabíječku, musíte v Nastavení zapnout spořič obrazovky. Kupodivu ano. některé smartphony Samsung naprosto odmítají získat napájení vzduchem, aniž by se během tohoto procesu trvale aktivoval spořič obrazovky.
 • Je možné, že škodlivá nebo špatně navržená aplikace zasahuje. Restartujte počítač v nouzovém režimu a zkontrolujte nabíjení.
 • Případy. Zejména ty, které jsou odolné proti nárazu. Dosah bezdrátové nabíječky není velký a dodatečná ochrana může ovlivnit jak rychlost, s jakou baterie přijímá energii, tak samotný proces, a to až do té míry, že nebude schopna.
 • Kabel. Ačkoli je toto příslušenství označováno jako bezdrátové, musí být zapojeno do zásuvky. A pokud je spojení provedeno dlouhým vodičem, stojí za to jej vyzkoušet a nahradit kratším. Jak upozornili někteří uživatelé, pomáhá to.

Pokud všechny předchozí metody nefungovaly a jste si 100% jisti, že tato bezdrátová nabíječka je ta pravá:

problémy s telefonem, měli byste provést kompletní obnovení továrního nastavení, abyste vyloučili „problémy se železem“ s vaším smartphonem. Poté budete přesně vědět, co je špatně a proč proces nabíjení neprobíhá vzduchem.

A samozřejmě používejte pouze originální příslušenství. Nejde o to, že „neoriginální“ příslušenství nefunguje vždy správně (nebo prostě nefunguje vždy :)). Ale takové „necertifikované“ bezdrátové nabíječky mohou snadno „zničit“ baterii. A výměna baterie v Galaxy S8 není žádná legrace.

Moje žena má sedmičku a já mám edge. Takže mohu porovnat.1.Rozlišení obrazovky. cokoli. Už je to dlouho, co jste tyto pixely viděli.ALE SKUTEČNOST JE HŘEJIVÁ!2. Rychlost hodin. Megahertz se kupují:) opravdu si myslím, že je to výhoda? UŽ SAMOTNÁ SKUTEČNOST JE RADOSTNÁ!3 Počet jader. a raději porovnejte výkon:). Nejenže je edge na jedno jádro na nic, ale i celkový výkon je nižší. SKUTEČNOST JE UKLIDŇUJÍCÍ!4.Rozlišení. co?SCREEN.MÁM Z TOHO RADOST!5. Indikátor LED. případně. Ale mně je to k ničemu. SUPER ZAMANOON!6.Práce v rukavicích. těžko říct. Nenosit rukavice. Jak často nosíte rukavice s telefonem?? V ZIMĚ A PŘI PRÁCI MŮŽETE ODPOVĚDĚT STISKNUTÍM CENTRÁLNÍHO TLAČÍTKA.Toto je 26. BENEFIT!7.Standardní zástrčka USB. ano i ne. USB je samozřejmě běžnější, ale buďme upřímní, lightning je v současné době nejpohodlnější konektor! NEŽ TO, CO V PŘÍPADĚ NOUZE NIKDE NENAJDETE8. Standardní audio konektor. Souhlasím, ale sluchátka se přesouvají do bezdrátového segmentu. Stále více a více. Podívejte se na to, ale za pár let už moc drátových nebude. JEDÍ BATERIE9.Ruční nastavení fotoaparátu. 100 % souhlasí. Velmi často se model fotografií iPhone dostal na okraj, když zapnutí režimu pro v Samsungu zachránilo. 10. Fotografování 16:9. ani nevím, co na to říct! PRO OBRAZ NA CELOU OBRAZOVKU TV11. Střílí lépe. V automatickém režimu je vše velmi subjektivní. In pro viz #9. VYZKOUŠENO A OVĚŘENO VŠEMI BLOGERY A MNOU!12. Lépe zachycuje ve tmě. buďme upřímní ve tmě, to zachycuje vše špatně FUNGUJE V BARCELONĚ V NOCI, VŠUDE JE JAWOOD AYFONES JEN WATCHED13. Optická stabilizace. Nemá 7? IN IFON NO14. Optická stabilizace videa viz #13 v iPhone NO 15. Paměťová karta. šach mat, jablka. Ale tady je 32gb vestavěná paměť pro nejvyšší model Samsungu, který zní jako výsměch. A není zde možnost další paměti. IS 64 a 128 16. Dvě karty SIM. Nemyslím si, že je fér mluvit o dvou SIM kartách, když jste právě mluvili o paměťové kartě. Rozhodněte se. Rozhodl jsem se pro dvě SIM karty a teď musím několikrát týdně vybírat, co z telefonu vymažu. Paměť je pouze 32g KDYŽ JSEM ŠEL na dovolenou, vložil jsem flash disk (32) a rozbil jsem se na pád 17.Kapacita baterie A „opět pětadvacet“. Nezáleží na tom, jak dlouhá je baterie. Záleží na tom, jak dlouho telefon vydrží bez nabíjení. Pokud se vracíte tam a zpět, obě vydrží zhruba den. Na druhou stranu iPhone nemá v pohotovostním režimu konkurenci. MŮJ 7EDGE DRŽÍ SKVĚLE NA 19.00 30% !18. Bezdrátové nabíjení. ano, Samsung ji má. Ale ať už ji v telefonu potřebujete, nebo ne. ne tolik. Odložení telefonu kvůli dobíjení je opravdu otrava. Žádný problém ve světle. A ve tmě. Je to otrava. VLOŽÍTE JI A NEROZBIJETE KONEKTOR, NEZAMĚŘÍTE JI.rychlé nabíjení. no pravděpodobně. Ale nabíjení telefonu v noci je stále rychlé. 🙂 To je obrazovka s rozlišením 20 pro případ nouze. Bez lupy nepoznáte, kdo má víc 🙂 ALE SKUTEČNOST JE DOBRÁ!21. Menší velikost při stejné úhlopříčce (5,5″). souhlasit 22. Užší rám. není opět #21? Rámečky už jsou, to je pravda. Ale neustálé cvakání něčeho náhodného. Je mi špatně z Crooked Hands23. Parádní zakřivená obrazovka. jen trochu „okázalé“. Několikrát to byl problém, ale ani jednou to nepomohlo. JE ZDE SPOUSTA FUNKCÍ (ZÁLOŽKY A ÚŽASNÉ BAREVNÉ ODLESKY)24. Menší hmotnost. je lehčí.25. Nižší cena. kriticky méně? Chápu, že kdyby mluvili o Xiaomi za 300. Je jich tam méně. Ale tady. pokud si tento telefon skutečně můžete koupit a ne. (žert o Rolltonu). pak. 100 EU není tak důležité. KDYŽ SE MI PODAŘÍ DÁT DOHROMADY SOTVA POLOVINU A POLOVINA JE PRYČ.ROZDÍL JE!26. CENTRÁLNÍ TLAČÍTKO, KTERÉ STISKNETE PRO PŘIJETÍ. JE TO VELMI POHODLNÉ A PĚKNÉ A SPOLEHLIVÉ27. TISÍCE APLIKACÍ ZDARMA (Android). Je to Android. Je to pro mě důležité, proto jsem si koupil edge. Ale tady není jisté, jestli další nebude iPhone X.

READ  Jak používat Bluetooth v telefonu. Co znamená bluetooth?

Bezdrátové nabíjení je jednou z klíčových funkcí telefonu Samsung Galaxy S8, která jej odlišuje od drtivé většiny konkurentů. Ten lze dobíjet „postaru“. přes standardní kabelový adaptér.

Viníkem je kupodivu móda kovových pouzder. V roce 2014 byl představen lehkou rukou společnosti Apple a stal se omezovačem pokroku i pro samotnou korporaci Apple. iPhone 8 by mohl něco změnit, ale o tom dnes nemluvíme.

Pro Galaxy S8 a S8 jsou k dispozici hned dvě možnosti bezdrátového nabíjení: Qi a PMA, ale na některých trzích může být k dispozici pouze jedna z nich. Pokud mluvíme o tom, který adaptér je nejjednodušší koupit v Rusku, odpověď je zřejmá. Qi.

Originální bezdrátová nabíječka pro Galaxy S8 EP-PG950

Exkluzivně pro novou vlajkovou loď uvedla společnost Samsung na trh značkovou bezdrátovou nabíječku ve stylovém koženém pouzdře s podporou rychlého nabíjení. Stačí položit smartphone na adaptér a baterie se doplní na 100 %.

Díky tomu, že nabíječku lze přeměnit na praktickou dodávku, můžete svůj Galaxy S8/S8 Plus používat v horizontální i vertikální poloze. K dispozici v černé a světle hnědé barvě.

Připojení k síti pomocí standardního adaptéru USB typu C (adaptér pro micro-USB je součástí balení). Lze také připojit k přenosné power bance.

Specifikace EP-PG950

 • Qi, indukční
 • Kompatibilní
 • Dodává se s : bezdrátovou nabíječkou, adaptérem microUSB na USB typu C, uživatelskou příručkou
 • Rozměry : 117.4 x 28.6 x 117.4 mm
 • Hmotnost: 227 g
 • Vstupní napětí
 • Vstupní výkon : 2A (normální nabíjení), 1.67 A (rychlé nabíjení)
 • Výstupní napětí: 5 V (normální nabíjení), 9 V (rychlé nabíjení)
 • Výstupní proud: 1 A (oba režimy)

Další bezdrátové nabíječky Samsung

Od roku 2015 (nebo ještě dříve) vydali Korejci několik různých bezdrátových nabíječek, které jsou kompatibilní s Galaxy S8. Abychom se neopakovali, zde je odkaz na přehled: “ „.

Levné alternativy

Samozřejmě nemusíte platit 4 990 za bezdrátový adaptér, abyste mohli svůj smartphone vůbec nabíjet. V současné době je na trhu mnoho zajímavých možností, které jsou levné a nabízejí téměř stejné funkce

Tento stylový a elegantní adaptér nabízí téměř stejné technické parametry jako EP-PG950, včetně rychlého nabíjení, ale je mnohem lehčí, kompaktnější a až pětkrát levnější!

Specifikace INNAPER K6

 • Technologie bezdrátového nabíjení : Qi, indukční metoda
 • Kompatibilita : Samsung Galaxy S6/S7/S7 Edge/S8/S8, Galaxy Note 5
 • Dodává se s : bezdrátovou nabíječkou, kabelem USB, uživatelskou příručkou.)
 • Rozměry : 100.0 x 100.0 x 11.0
 • Hmotnost : 61 g
 • Vstupní napětí: 5 V (normální nabíjení), 9 V (rychlé nabíjení)
 • Napájecí vstup : 2A (normální nabíjení), 1.5 A (rychlé nabíjení)
 • Výstupní napětí: 5 V (normální nabíjení), 9 V (rychlé nabíjení)
 • Výstupní proud: 1A (oba režimy)

Je to víc než jen další bezdrátová nabíječka pro Samsung Galaxy S8/S8. jedná se o výkonný multifunkční adaptér, který umožňuje nabíjet až pět zařízení současně přes kabel USB a jedno zařízení bezdrátově v režimu Qi.

Vše, co potřebujete, je již součástí balení, stačí jen připojit bezdrátovou nabíjecí dokovací stanici M12 Power Dock a položit na ni svůj Galaxy S8.

Stejně jako předchozí zařízení společnosti Samsung jsou i nové modely Galaxy S8 a Galaxy S8 vybaveny řadou zajímavých možností. Mnozí jistě ocení větší obrazovku, voděodolnost a podporu karet microSD. Nejočekávanější novinkou je však možnost rychlého bezdrátového nabíjení. V tomto článku jsme se rozhodli přiblížit tuto technologii tak, aby ji pochopil i běžný uživatel.

Technologie bezdrátového nabíjení není nová, ale inženýři společnosti Samsung ji již několik let vylepšují, aby zajistili co nejrychlejší provoz. Už to není tak pomalé a nepohodlné zařízení jako předchozí verze. Proto doporučujeme uživatelům, aby si přečetli tento článek a byli informováni o tom, co si mohou dnes koupit.

Během vydání představila společnost Samsung řadu značkového příslušenství pro Galaxy S8. Jeden z nich. je nová dokovací stanice „Fast Wireless Charging Pad“.

Baterie Galaxy S8 a S8 vydrží až 24 hodin a pro rychlé nabíjení je k dispozici oboustranný port USB typu C. Jednou z nejzajímavějších možností je však technologie rychlého bezdrátového nabíjení, která umožňuje uživateli položit smartphone na dokovací stanici a dobíjet jej. Ještě před několika lety nebyly bezdrátové nabíječky podporovány všemi mobilními zařízeními a doba nabíjení byla poměrně dlouhá.

Nyní je situace jiná. Mnoho uživatelů se pravděpodobně bude chtít podívat na tuto pohodlnou a inovativní možnost.

READ  Xiaomi pracuje na telefonu s jednou otvorem

Adaptivní rychlé nabíjení od společnosti Samsung

Nevýhoda. ze strany výrobce došlo k určitému konzervatismu, pokud jde o další zdokonalování této normy.

Společnost Samsung původně používala adaptivní rychlé nabíjení pouze u svých zařízení řady Galaxy. Na rozdíl od technologie Quick Charge a dalších rychle se vyvíjejících standardů je adaptivní nabíjení plně kompatibilní se systémem Exynos na čipu, kterým jsou obvykle vybavena zařízení určená pro globální trh. Přizpůsobivost znamená, že proces lze měnit tak, aby vyhovoval různým podmínkám. Pokud jde o nabíjení, mění/upravuje svůj výkon. Když je baterie silně vybitá, nabíjí se při zvýšené kapacitě. Jakmile baterie dosáhne dostatečné úrovně, výkon se sníží, ale ne plynule, nýbrž postupně.

Pro zařízení Samsung s různou kapacitou je nyní k dispozici několik možností nabíjení. Nyní to není jen 18 wattů, ale 25 a dokonce 45 wattů. Podpora vyšších rychlostí nebyla implementována hardwarově, ale na úrovni firmwaru.

Pokud majitel telefonu Samsung hodlá na svém zařízení používat funkci Adaptive Fast Charge, musí si zakoupit další certifikovaný kabel a adaptér. Mimochodem, k dispozici jsou také zařízení pro nabíjení v autě a běžné rychlé bezdrátové nabíjení. Většina smartphonů Samsung však podporuje příslušenství kompatibilní se standardem Quick Charge.

Je používání bezdrátového nabíjení pohodlné?

Stručně řečeno, velmi. Přijdete domů nebo jdete spát. položíte telefon na bezdrátovou nabíjecí podložku a telefon se nabije v rychlém nebo normálním režimu. Ano, bezdrátová nabíječka Samsung Convertible je vybavena funkcí rychlého nabíjení. Je to nová technologie. nabije váš smartphone až o 50 minut rychleji než nabíječky předchozí generace.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ na jakémkoliv mobilu | Návody #2

Měl bych poznamenat, že rychlé nabíjení má význam pouze tehdy, když je telefon v pohotovostním režimu. Jakmile zapnete obrazovku, aktivuje se normální nabíjení.

Podle mých zkušeností se Samsung S8 nabije z 0 na 100 % přibližně za 2 hodiny. Pokud chcete telefon používat současně, doba nabíjení se prodlouží až na 3 hodiny. Pokud jde o S8 Plus, vzhledem k jeho větší baterii bude nabíjení trvat o poznání déle.

Když smartphone položíte na stojánek, rozsvítí se LED dioda na spodní straně. Uživatel tak může zjistit, zda se baterie nabíjí, nebo ne. Během procesu svítí modře, ale po dokončení se změní na zelenou.

Jak povolit a zakázat rychlé nabíjení v zařízení Samsung Galaxy?

Jak zakázat rychlé nabíjení v zařízení Samsung Galaxy (S7, S8, S9 a dalších modelech)? Proč zapínat a vypínat rychlé nabíjení?

Každý má rád rychlé nabíjení svých zařízení, že?? Proto je takzvaná technologie rychlého nabíjení tak populární. v současné době má téměř každý výrobce telefonů svou vlastní verzi. V některých případech však rychlé nabíjení nemusí být tím nejlepším řešením.

Společnost Samsung naštěstí chápe, že je třeba tuto možnost v práci zakázat, a existuje způsob, jak to udělat na zařízeních Galaxy s Marshmallow (a dalšími verzemi systému Android), jako jsou S9, S8, S7/Edge, S6 Edge, S6 a Note 5.

Bezdrátové nabíjení: výhody a nevýhody

Hlavní výhoda bezdrátového nabíjení se odráží v jeho názvu. je velmi pohodlné nabíjet smartphone pouhým položením na nabíjecí stanici, aniž byste museli připojovat kabely nebo se zaplétat do drátů.

Nevýhodou je, že bezdrátové nabíjení je u většiny modelů stále mnohem pomalejší než kabelové nabíjení. Společnost Xiaomi nedávno představila první 20W bezdrátovou nabíjecí stanici na světě. Nový Mi 9 se z bezdrátové nabíjecí podložky Mi Wireless Charging Pad plně nabije za pouhou hodinu a půl, což už je srovnatelné s kabelovými zařízeními.

Bezdrátové nabíjení nefunguje s Galaxy S8? Řešení!

Bezdrátové nabíjení je opravdu skvělé a praktické. Hodil jsi svůj Samsung Galaxy S8 na speciální stojan a on se nabíjí. Nemusíte hledat kabel, zapojovat ho a pak ho vytahovat, když si náhle potřebujete zavolat nebo na pár minut odejít.Jedním slovem, super. Ale zdaleka ne v pohodě, když toto nabíjení přestane fungovat. Dnes vám prozradíme, co může bránit bezdrátovému nabíjení telefonu Galaxy S8 a jak to můžete napravit. Pojďme!

Samsung Galaxy S8 podporuje následující standardy bezdrátového nabíjení WPC a PMA. Při nákupu příslušenství pro svůj gadget na to nezapomeňte.

Ale i když jste si koupili správné příslušenství, věci nemusí vždy fungovat tak, jak by měly, zkuste zjistit, jak je opravit:

 • Občas se vyskytnou jednoduché závady v systému, stačí restartovat zařízení.
 • Pokud se Galaxy S8 přestane nabíjet nějakou dobu poté, co jste jej položili na bezdrátovou nabíječku, musíte v Nastavení povolit spořič obrazovky. Kupodivu je to případ některých smartphonů Samsung, které během tohoto procesu odmítají získat napájení vzduchem bez trvale aktivovaného spořiče obrazovky.
 • Může se stát, že do toho zasahuje nějaký malware nebo jen podvodná aplikace. Spuštění systému v nouzovém režimu (jak to udělat)?) a zkontrolujte, zda je nabitá.
 • Případy. Zejména některé nárazuvzdorné. Dosah bezdrátové nabíječky není velký a dodatečná ochrana může ovlivnit jak rychlost, s jakou baterie přijímá energii, tak samotný proces, a to až do bodu, kdy nebude energie dodávána vůbec.
 • Kabel. Ačkoli se příslušenství označuje jako bezdrátové, musí být stále připojeno. A pokud je spojení provedeno pomocí dlouhého drátu, stojí za to jej vyzkoušet a nahradit kratším. Jak upozornili někteří uživatelé, pomáhá to.

Pokud všechny předchozí metody selhaly a jste si stoprocentně jisti, že bezdrátová nabíječka funguje:

Abyste vyloučili problémy se smartphonem, je vhodné provést úplný reset do továrního nastavení (podrobný návod). Poté budete přesně vědět, co je špatně a proč nabíjení vzduchem nejde.

A samozřejmě používejte pouze originální (kvalitní) příslušenství. Koneckonců nejde ani o to, že by ty neoriginální nefungovaly vždy správně (nebo vůbec, prostě nefungují vždy :)), ale o to, že takové necertifikované bezdrátové nabíječky mohou snadno zničit baterii. A výměna baterie v Galaxy S8 není žádná legrace.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS