Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung A520F Galaxy A5 (2017)

Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung A520F Galaxy A5 (2017)? Jak pořídit snímek obrazovky zařízení Samsung A520F Galaxy A5 (2017)? Jak uložit snímek obrazovky v zařízení Samsung A520F Galaxy A5 (2017)?

Nejjednodušší způsob pořízení snímku obrazovky na zařízení Samsung A520F Galaxy A5 (2017). Po uložení snímku obrazovky budete moci v systému Android 6 uložené snímky obrazovky upravovat / sdílet / mazat.0 Galerie Marshmallow. Kliknutím sem získáte další informace o snímcích obrazovky.

Pořízení snímku obrazovky (snímku obrazovky) v aplikaci Samsung Galaxy A5 pomocí gesta přejetí dlaní použijte následující pokyny:

 • Nejprve povolte gesto přejetí prstu po dlani tak, že přejdete do Nastavení a vyhledáte položku Palm Swipe to capture. K tomu můžete použít vyhledávací pole v nabídce nastavení.
 • Zavřete aplikaci nastavení a připravte si obrazovku, kterou chcete zachytit.
 • Přejeďte po obrazovce vodorovně z obou stran od okraje k okraji. Pokud to uděláte správně, animace přejetí bude fungovat a snímek obrazovky se uloží.

Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy A51

Když používáte Samsung Galaxy A51, můžete pořídit snímek obrazovky a přidat k němu popisek, oříznout jej nebo sdílet. Můžete pořídit snímek aktuální obrazovky a rolovací oblasti.

Následující způsoby pořízení snímku obrazovky. Pořízené snímky obrazovky se ukládají do aplikace Galerie.

✓ Pořízení snímku obrazovky pomocí kláves: Stiskněte současně boční klávesu a klávesu pro zvýšení hlasitosti. ✓ Snímek pořídíte přejetím obrazovky doleva nebo doprava.

Po vytvoření snímku obrazovky použijte následující možnosti na panelu nástrojů v dolní části obrazovky

Vytvoření snímku zobrazeného a skrytého obsahu na dlouhé stránce, např. webové stránce. Pokud vyberete možnost, obrazovka se automaticky posune dolů, aby zachytila další obsah. : psát nebo kreslit na snímek obrazovky nebo oříznout část snímku obrazovky. Oříznutá část se uloží do aplikace Galerie. Pořizování snímků obrazovky v telefonu Samsung: Odesílání snímků obrazovky dalším osobám.

Pokud se nastavení na snímku obrazovky nezobrazují, otevřete aplikaci Nastavení, vyberte Další možnosti → Snímky obrazovky, klepnutím na přepínač na panelu nástrojů Snímky aktivujte příslušnou funkci.

READ  Letadlo Sky Whale Koncept třípatrového letadla, které pojme 755 cestujících

Jak pořídit snímek obrazovky v systému Android Samsung a5. Pořízení snímku obrazovky v telefonu Samsung

Hrajeme na konzolích, počítačích i tabletech a mobilních telefonech. Co když si chceme pořídit snímek obrazovky na památku nebo se s ním pochlubit přátelům?? Funkce snímku obrazovky přichází na pomoc, t. е. snímek obrazovky.

Dnešní chytré telefony nabízejí několik způsobů, jak pořídit snímek obrazovky. V tomto článku vám ukážeme, jak to udělat v případě nejoblíbenějších modelů Samsung.

Jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung A5: tři způsoby

Snímek obrazovky je speciální možnost telefonu, která umožňuje uložit obrázek z displeje. Snímek obrazovky můžete pořídit na počítači, telefonu, tabletu, iPhonu nebo jiném zařízení. Osoba v podstatě pořídí snímek displeje bez použití dalších nástrojů. Pořízení snímku obrazovky na telefonu Samsung Galaxy A5 také není obtížné. Existují tři hlavní způsoby, jak toho dosáhnout

Použití mechanických tlačítek

Nejjednodušší způsob uložení obrázku je pomocí mechanických tlačítek umístěných na přední a boční straně smartphonu. Algoritmus je následující:

 • otevřete obrazovku, kterou chcete uložit;
 • Stiskněte současně tlačítko Domů a tlačítko Napájení;
 • počkat na charakteristické kliknutí, které signalizuje, že byl pořízen snímek obrazovky.

K pořízení snímku obrazovky v telefonu Samsung Galaxy A5 stačí tyto akce. Telefon v podstatě používá speciální obrázek, který můžete použít přímo ve svém smartphonu nebo poslat svým přátelům.

Jak pořídit snímek obrazovky na iPhone?. “ScreenShot“ (CZ)

Používání gest

Nové modely řady A5 mají funkci snímání obrazovky pomocí gest. Postupujte podle následujících kroků:

 • vstupte do Nastavení a přejděte na položku Gesta;
 • přejděte do sekce Gesta rukou;
 • přesuňte přepínač na pravou stranu;
 • najděte obrázek, jehož snímek chcete pořídit, na zařízení Samsung A5;
 • přejeďte dlaní po obrázku na displeji, který chcete uložit;
 • ujistěte se, že je obrázek uložen (měli byste slyšet zřetelné cvaknutí).

Pokud se to podaří, zobrazí se zpráva, že snímek obrazovky byl úspěšně vytvořen.

Prostřednictvím aplikací

Dobrým způsobem, jak pořídit snímek obrazovky v telefonu Samsung Galaxy A5, je použít některou z aplikací z Google Play. Majitel telefonu zde má k dispozici mnoho programů. Zvýrazněte ty základní:

 • Screenshot Light je všestranný software, který umožňuje pořídit snímek obrazovky stisknutím speciálního tlačítka, zatřesením displeje nebo jiným způsobem. K dispozici je mnoho dalších funkcí pro nastavení a úpravy.
 • Screen Master je praktický nástroj pro vytváření snímků obrazovky a obrázků. Snímek se pořídí zatřesením zařízením nebo pomocí tlačítka. K dispozici je ořezávání, kreslení šipek, vytváření mozaiky a další užitečné možnosti.
 • Screenshot Pro je software pro pořizování snímků obrazovky s možností změny formátu, přidání textu, mozaiky, malování a dalších informací. Prohlížení a úpravy jsou k dispozici.
READ  Jak připojit Canon k počítači přes USB. Blokováno antivirem nebo bránou firewall

How To Take a Screenshot on Samsung Galaxy A5 / A3 / A7 HD

Chcete-li pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung A5 nebo jiném modelu, můžete použít některou z dostupných aplikací. Jednoduše přejděte do Obchodu Play, stáhněte si aplikaci a nainstalujte ji do svého smartphonu. Princip fungování aplikace je téměř ve všech případech totožný.

Jak pořídit dlouhý snímek obrazovky v zařízeních Samsung a50 a c9 | a6 | a5 | j7 | a8 | a6 | c8 | j5

Chcete-li vytvořit fotografii s dlouhým posuvníkem, musíte nejprve vytvořit běžnou řádkovou fotografii.

V telefonu Samsung Galaxy A50 je také skvělá možnost pořizovat snímky obrazovky hlasem. Doporučuji jednoduché, rychlé a účinné. Můžete překvapit své známé, zde jsou pokyny.

Jak udělat screenshot na PC (2020)

Nepoužívejte aplikace třetích stran, ale použijte tlačítka a opravdu udělejte obrazovku „dlouhou“, pokud není žádné rolování, pak metoda nebude fungovat.

Stačí kliknout na dvě tlačítka současně. tišší a zapnuto. Poté se v dolní části zobrazí možnost „Scroll Capture“.

Stiskněte a otočte dolů, jak moc chcete. Dokud ji držíte nahoře, obraz se zmenšuje.

Při dlouhém podržení se posune až na konec. Pak ji můžete upravit nebo rovnou odeslat tomu, komu je určena.

Při úpravách můžete ořezávat, kreslit, psát nebo mazat to, co považujete za nepotřebné, pomocí gumy.

Jak pořídit snímek obrazovky v telefonu Samsung A5?

Chytré telefony Samsung Galaxy A3, A5 a A7 mají mnoho společného. Design gadgetů se řídí stejným konceptem, materiály jsou prémiové, většina jejich funkcí je totožná.

Pokud tedy uživatel vymění jeden model za jiný, nemusí se znovu učit, jak telefon funguje.

Častá otázka na fórech zní: „Jak pořídím snímek obrazovky na telefonu Samsung A5??“nebo na jiném modelu z řady.

Pokud také hledáte odpověď na tuto otázku, pak jste na správném místě, není těžké vytvořit snímek obrazovky na Samsung Galaxy A5.

Co je snímek obrazovky? Jedná se o funkci, která umožňuje uložit vše, co vidíte na svém zařízení (počítač, smartphone, iPhone, tablet atd.), jako obrázek.

Pořízením snímku obrazovky vyfotíme obrazovku bez použití fotoaparátu. Funkce je dostupná ve většině zařízení, v některých si můžete nainstalovat.

Je to skvělý způsob, jak zachytit něco, co je pro vás důležité.

 • První způsob. Otevřete obrazovku, jejíž snímek chcete pořídit. Chcete-li na telefonu Samsung Galaxy A5 pořídit snímek obrazovky, musíte současně stisknout velké domovské tlačítko a tlačítko napájení. Pak uslyší zvuk podobný cvaknutí spouště fotoaparátu a obrazovka začne blikat. To znamená, že snímek byl úspěšně pořízen.
 • Druhý způsob. V nastavení aktivujte následující funkce: nastavení/gesta/gesta rukou/přepínač gest rukou. Otevřete požadovanou obrazovku a hranou dlaně přiložte jednu stranu obrazovky. Posuňte dlaň od jednoho okraje obrazovky k druhému. Snímek obrazovky je dokončen. Budete upozorněni okamžitou zprávou.
READ  Jak povolit bezdrátovou projekci na televizoru LG. Sdílení obrazovky LG: jak připojit notebook

Hotový obrázek se uloží do galerie obrázků (v paměti zařízení). Doufám, že vám tento článek pomohl a že můžete snadno pořídit snímek obrazovky na svém Galaxy A5 (2016).

To znamená, že vás gadget bude i nadále těšit novou funkcí. Zanechte komentář, pokud vám návod pomohl nebo pokud bude užitečný pro ostatní uživatele. Hodně štěstí všem!

Zde se podrobně podíváme na to, jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung A6 nebo jiných aktuálních modelech. Existuje několik platných metod pro pořizování snímků obrazovky, které se používají v závislosti na vašem zařízení.

První metoda je standardní a platí téměř pro všechny moderní telefony s operačním systémem Android. Chcete-li pořídit snímek obrazovky, stačí stisknout dvě tlačítka. snížení hlasitosti a vypínač. jak je znázorněno níže.

Druhá možnost, která vysvětluje, jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung A7 nebo jiném modelu telefonu se systémem Android, také zahrnuje stisknutí určitých tlačítek. Tato metoda je vhodná pro všechna nová zařízení, která vyjdou v následujících 2 letech a mají mechanický domovský klíč.

Stiskněte dvě tlačítka. menu volání a napájení.

Pokud je váš Samsung starší model s operačním systémem verze 2 nebo 3, stiskněte tlačítko Domů nebo Zpět. Prezentované klávesy jsou často již mechanické, stačí je stisknout současně.

Novější chytré telefony, které se nyní prodávají, používají jinou metodu pro obrazovku. Výrobce neodstranil funkci pořízení snímku obrazovky stisknutím určitých kláves a přidal další možnost. můžete pořídit snímek obrazovky gestem.

Ve výchozím nastavení je tato funkce vypnutá. Chcete-li tuto funkci povolit, musíte:

 • Přejděte do nastavení.
 • V dolní části vyhledejte část „Rozšířené funkce“.
 • U funkce, která umožňuje pořídit snímek obrazovky dlaní, zaškrtněte nebo posuňte posuvník do polohy „Zapnuto“.“.

Poté budete moci pořídit snímek obrazovky pomocí gesta. Jednoduše přejeďte dlaní po obrazovce zprava doleva.

Jak pořídit snímek obrazovky ve starší verzi systému Android?

Pokud jste vyzkoušeli všechny výše uvedené metody a obrázek nelze uložit, je pravděpodobné, že máte v telefonu starší verzi operačního systému. Například v telefonech se systémem Android 1.2 taková funkce neexistuje. Chcete-li pořídit snímek obrazovky na starém „Androidu“, musíte si stáhnout speciální program No Root Screenshot. To rozhodně není příliš praktické. Mimochodem, tento program funguje i na novějších verzích operačního systému, což znamená, že jej můžete používat i na nejnovějším „Androidu“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS