Jak vytvořit snímek obrazovky na iPhone XR?

V nové řadě iPhone je jednoduchá a pohodlná metoda pro vytvoření PriceKrin (obrázek obrazovky). Navíc se mírně liší od metody, která byla použita na seniorských zařízeních. Níže zvažte, jak vytvořit snímek obrazovky na iPhone XR. Stejně tak můžete pořídit snímky obrazovky na všech „tuctech“ a na iPad tabletech.

Nejprve je třeba poznamenat, že desáté modely nemají fyzický klíč „domov“, a proto se změnila metoda vytvoření obrázku obrazovek. To platí pro modely X, XR, XS Max a XS. Možnosti hotelu, které toto tlačítko dříve provedené, jsou nyní přenášeny tlačítkem ON/OFF. Nachází se na pravém konci zařízení. Funkce screenshot nyní na ní také leží.

pořídit, snímek, obrazovky, iphone

Krok 1

Podržte tlačítko hlasitosti a tlačítko načítání zařízení. Ne každý dostane screenshoty najednou. musíte si zvyknout. Pamatovat! Pokud držíte tlačítko pro spuštění telefonu po dlouhou dobu, začne Siri. Je to tato výchozí funkce, která je přiřazena k ní.

Krok 2

Pokud je zvuk na iPhonu zapnutý, bude slyšet známé kliknutí se snímkem obrazovky (jako závěrka fotoaparátu). Na obrazovce (v dolním rohu) se zobrazí náhled pořízeného obrázku. Pokud se toho dotknete, půjdete do režimu úpravy.

Krok 3

Hnědněte náhled na stranu, automaticky jej uložíte na „fotografii“. Další možností je poslat snímek obrazovky prostřednictvím posel, SMS, sociálních sítí nebo jiné metody. Držte tlak na náhled, objeví se nabídka pop.up.

Jak vytvořit screenshoty na iPhone pomocí virtuálního tlačítka AssistaveTouch

Chcete.li pořídit obrázek obrazovky bez použití hardwarových tlačítek na vašem iPhone, musíte nejprve zapnout virtuální tlačítko AsisteTouch. Tato funkce se již dlouho používá na iPhone a iPad a je velmi užitečná. K provádění některých akcí můžete použít AssiveTouch, pro které by jinak vyžadoval hardwarové tlačítko. Hlavní obrazovka iPhone zobrazuje softwarovou nabídku, se kterou můžete navigovat a provádět hlavní požadované akce. Zde je návod, jak můžete zapnout AssiveTouch na iPhone nebo iPad.

READ  Přepínání snímků obrazovky v iPhonu - jak automatizovat sdílení. Metoda 2: pořizování snímků obrazovky pomocí asistivetouch na iPhonu x/8/8 plus

Otevřete aplikaci „Nastavení“ a sledujte cestu: „Universal Access“ → Court → AssiveTouch.

Dotkněte se „width =“ 740 „výška =“ 733 “ /

Nainstalujte přepínač AssiveTouch do inkluzivní pozice.

Nyní byste měli vidět neprůhledné tlačítko pro AssiveTouch, které se objevilo na obrazovce.

Vraťte se do hlavní nabídky AssiveTouch v „Nastavení“ a klikněte na „Odkaz na nabídku horní úrovně“.

Zde byste měli vidět alespoň 6 ikon odpovídajících různým zkratkám a akcím. Musí existovat i ikona uživatele pro jeho vlastní akci. Pokud tomu tak není, můžete přidat požadovaný prvek stisknutím tlačítka „“ v dolní části.

Nyní procházejte seznam dostupných akcí a vyberte „Obrazovku obrazovky“. Klikněte na „Ready“.

Nyní stačí stisknout tlačítko AssiveTouch a otevřít možnost „Obrázek obrazovky“. Zbývá si vybrat, aby si ve svém iPhonu pořídila snímek obrazovky, aniž by vůbec používaly jakékoli hardwarové tlačítka.

Můžete také nakonfigurovat vytvoření snímku obrazovky, například dvojitým dotykem virtuálního tlačítka AsisteliveTouch. Pro tohle:

Přejděte do nabídky AssiveTouch v aplikaci „Nastavení“.

Vyberte některou z parametrů dostupných v části „Nastavení akcí“. One Touch, Double Touch nebo Long Press. Například můžete přiřadit akci „Double Touch“ a vytvořit obrázky obrazovky.

Klikněte na možnost „Double Touch“ a z dostupných akcí vyberte „obrazovku obrazovky“.

A opět jsou pokyny krátké a jednoduché. Nyní, když se dvakrát dotknete tlačítka AssiveTouch, systém vytvoří snímek obrazovky. Pokud vás zajímá, zda se na snímku obrazovky objeví tlačítko asistenta, pak odpověď bude záporná.

Jak vytvořit dlouhý snímek obrazovky v nepodporovaných aplikacích

Někdy je třeba pořídit stejný dlouhý obrázek v jiných standardních nebo třetích stranách. Například v iMessage nebo jakémkoli posel pro zachování celého dialogu.

Stáhněte si aplikaci Tailor. Screenshot Sitching nebo PicSew. Screenshot Sitching z App Store.

Vytvořte řadu obrázků obrazovky ve správné aplikaci a postupně posouvají obrazovku. Nezapomeňte, že na postupně fotografování by měly existovat společné prvky pro jejich úspěšné „lepení“.

READ  Jak připojit MI Band k iPhone

Nepřeplte na obrazovce úplně, ale na obou snímcích obrazovky zanechte jednu frázi dialogu nebo jiného prvku.

Spusťte jednu z načtených aplikací a vyberte obrázky obrazovky a vytvořte dlouhý snímek obrazovky.

V případě potřeby proveďte změny na závěrečné fotografii, použijte postavené editory.

První aplikace na míru umožňuje uložit obrázek zdarma, ale s uložením vodoznaku. Chcete.li tento čip vypnout, musíte provést zabudovaný nákup za 279

Druhý nástroj PCCSEW může mít jednoduše výstřely na obrazovce jeden po druhém a pro možnost plynulého lepení budete muset zaplatit 99 nebo 179 za plnou funkčnost.

Do záložek

Jak se pojímat bez vytváření snímků obrazovky (snímky obrazovky)

.

Pokud například chcete pouze zkopírovat textové informace „pro pozdější“ z webové stránky (korespondence), lze je vybrat dotykem prstu a poté vyberte možnost zkopírovat v kontextové nabídce, která se zobrazí v kontextové nabídce. Poté může být text zkopírovaný do vyrovnávací paměti vložen stejným způsobem v jakékoli aplikaci (poznámky, instantní posly atd.D.).

Není nutné fotografovat web webu se zajímavým článkem, pokud můžete uložit odkazy na prohlížeč Safari na stránku. Chcete.li to provést, kliknutím na tlačítko sdílejte ve spodní části obrazovky (pokud není viditelná, napište stránku níže) a vyberte ikonu Přidat záložku. Mluvili jsme více o synchronizaci záložek mezi zařízeními iOS a počítači Mac v tomto materiálu.

.D.), pak není nutné pořídit snímek obrazovky, t.Na. Do ní spadají další zbytečné informace. Abyste mohli uložit obrázek, musíte se ho dotknout a vybrat možnost uložení obrázku.

Jak vytvořit snímek obrazovky na iPhone SE, 8, 7, 6

Snímek obrazovky na obrazovce na iPhone SE, 8, 7, 6 a dřívějších modelech, které usnadňují moderní verze smartphonu. Stisknutím tlačítka domů a blokování současně.

Když je proveden snímek obrazovky, její náhled je v pravém dolním rohu a samotný proces je doprovázen zvukem fotografie.

Jak vytvořit snímek obrazovky na iPhone

Někdy je nutné pořídit snímek obrazovky na iPhone. Přes veškerou jednoduchost této akce ne každý majitel iPhone ví, jak provést podobný postup.

READ  Jak rozeznat repasovaný iPhone od nového?. Váš iPhone není zaplaven

Chcete.li pořídit snímek obrazovky na iPhone, musíte současně stisknout klávesu Round Exit v hlavní nabídce na předním panelu „Domů“ a tlačítko zámku obrazovky na horním konci. Díky těmto jednoduchým akcím obdržíte obrazovku procesu, který se zobrazí na obrazovce ve formátu PNG. Obrázek zůstane ve složce „Fotografie“.

V jakékoli aplikaci můžete pořídit snímek obrazovky na iPhone, včetně používání fotoaparátu.

Chcete.li poslat snímek obrazovky svému příteli poštou nebo na sociální síť, vložte do svého blogu, vložte jej na web, musí dát estetický vzhled. Screnshot Maker Pro se s tím může úspěšně vypořádat. V něm můžete změnit velikost obrazovky, odstranit nebo přidat stíny a oslnění obrazovky. A co je nejdůležitější. Výsledný obrázek obrazovky lze vložit do rámečku napodobujícího iPhone 4, 4s, 5, iPad a další zařízení Apple.

Mnoho uživatelů se také zajímá o to, jak pořídit snímek obrazovky na iPhone bez tlačítka zámku, pokud to nefunguje. Chcete.li to provést, můžete aktivovat speciální funkci pro zapnutí tlačítek na obrazovce.

After that, a key will appear on the screen on top of the desktop, moving along the edge of the display, thanks to which you can press Home without buttons, block the iPhone, adjust the volume, take the screen screenshot if the lock key nefunguje.

Kromě toho funkce dotyku za prací s uživateli půstu s rychlými příkazy. Tato funkce umožňuje přiřadit jednu ze dvou možností, jak se dotknout případu k zahájení přiřazené akce. K dispozici jsou dvojnásobné i trojité dotyky a lze je použít kdykoli, ale pouze na odemčeném iPhone.

Jak vytvořit obrázek obrazovky na iPhone bez tlačítka?

Dotkněte se „více“, pak nalepte „obrazovku“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS