Jak upravovat video na iPhonu

Potřebujete často upravovat video? Téměř nikdy. Ne každý zná takové editory, které na iPhonu fungují perfektně. Zařízení se systémem Android jsou v této oblasti pokročilejší. To však neznamená, že by se uživatel měl vzdát naděje na nalezení kvalitní aplikace. Takových služeb existuje dostatek.

Uživatel může video překrýt pro různé potřeby. Nejdůležitější je jeho přítomnost. Uživatel musí vědět, které utility si zaslouží jeho pozornost a které může vůbec zanedbat.

Majitel zařízení Apple by si také měl vybrat jen ty nejlepší nástroje. Níže uvedené hodnocení mu v tom pomůže. Není to tak těžké, pokud používáte správné služby a zdroje.

aplikace, ve kterých můžete rychle (a v pohodě) upravit video na svém chytrém telefonu

Víceméně jsme se naučili zpracovávat fotografie. Natáčení a úprava videa jsou však pro mnoho lidí stále složité. Profesionální střihač videa Roman Taktashov se podělil o své zkušenosti z projektu Pikabu a Avito: jaké aplikace lze použít pro střih videa, aniž by si někdo všiml, že jste ho nahráli na chytrý telefon.

Stříhání videí je mým hlavním zaměstnáním (a koníčkem). Nemám žádné speciální vzdělání: kdysi jsem absolvoval kurz střihu, ale vzdal jsem to. Bylo to příliš nudné a já jsem se raději učil z vlastní zkušenosti. Proč vám to všechno říkám?? A na to, že natáčení a střih videa je jednodušší, než se zdá! Na základní úrovni se může naučit editovat každý, dokonce i učitel na základní škole. Mohu to říct s jistotou: mám titul ze střihu videa.

Je pravděpodobné, že právě teď držíte v ruce výkonný nástroj pro fotografování a úpravy. Mluvím o jakémkoli moderním smartphonu. Lidé, kteří chtějí natáčet video, se nejčastěji setkávají s tím, že nevědí, kde začít. Odpověď je jednoduchá. Pořiďte si video. Kdokoli. Kočka se zábavně prochází po ulici, hejno ptáků krásně letí po obloze, podzimní list padá ze stromu. Pokud nic nenatočíte, nemůžete nic skvělého upravit. Jakmile máte něco k úpravě, je čas na experimentování!

Ale popořadě. Na začátek vám řeknu, jaké aplikace a editační nástroje vyzkoušet, abyste neztráceli čas jako já.

Tento program většinou používám k vlastním úpravám. iMovie je aplikace společnosti Apple, která není v iPhonu standardně nainstalovaná, ale můžete si ji zdarma stáhnout z App Store. Pokud sníte o kariéře instablogera, je to vaše volba. Během jedné cesty metrem můžete natočit vtipný videoklip sestříhaný z několika krátkých videí a překrytý společnou zvukovou stopou. Tady jsou. snadné lajky!

V aplikaci iMovie můžete také stříhat a duplikovat části videa, couvat (když video jede pozpátku. s trochou kreativity je to nejjednodušší způsob, jak ho udělat vtipným), překrývat hudbu, upravovat hlasitost zvuku. Uvnitř je několik základních filtrů, přechodů pro kombinování videoklipů a titulků. Mé oblíbené filtry jsou Retro a Mlha. každodenní život v Moskvě okamžitě získá filmovou kvalitu. A nebojte se experimentovat: všechny změny lze stejně snadno vrátit zpět jako aplikovat.

V aplikaci iMovie toho kromě kombinování více videí, použití zvukové stopy, textu a filtru moc dělat nemůžete. Ale to není mínus! To je více než dost na to, abyste se seznámili s úpravami.

READ  Mohu iPhone nabíjet jinou než originální nabíječkou?. Co dělat, když nemůžete nabíjet iPad pomocí neoriginálního kabelu??

Několik mých přátel se nedávno na dovolené svezlo na horské dráze. Neodolal jsem a natočil toto video za pět minut. Vystřihněte nejintenzivnější momenty, použijte hudbu z filmu Interstellar, titulky a filtr. Na konci jsem video trochu zrychlil a zesílil hudbu. Matthew McConaughey, promiňte!

Dělat si legraci z Interstellaru není limitem. Můžete například sestříhat něco dojemného k babiččiným narozeninám nebo nezapomenutelné video z pitky se spolužáky. Bonus pro fanoušky ekosystému Apple: To, co uděláš na iPhonu, můžeš snadno dokončit na macbooku. C-Sync.

Vedle iMovie, jednoho z nejoblíbenějších editorů videa. Protože je zdarma! Ale nejen to. I zde je sada funkcí podobná iMovie: můžete stříhat a vkládat klipy, překrývat je hudbou, filtry, titulky. A také změnit poměr stran videa a rychlost přehrávání, přidat efekt bokeh (rozmazání pozadí) a nálepky.

Dalšími výhodami aplikace InShot jsou jednoduché rozhraní a nízké nároky na výkon telefonu. Můžete také vytvářet zábavné koláže.

Editor společnosti GoPro, výrobce akčních kamer. Aplikace je navržena pro jakýkoli typ videa. nejen pro videa GoPro. Majitelé iPhonu, kteří si nainstalovali Quick, budou vědět, že jejich telefon umí totéž! Ano, funkce Vzpomínky je skutečně podobná funkci Quick, ale stále ne zcela. Pro uživatele systému Android je Memories funkce Galerie Apple, která automaticky skládá fotografie a videa do jednoho klipu s hudbou.

Quick má větší rozmanitost. Celkem 26 připravených šablon, před vložením můžete přidat text a upravovat: měnit měřítko, stříhat, zesilovat nebo zeslabovat zvuk, zvyšovat rychlost přehrávání jednotlivých klipů i klipu jako celku.

Zatím to zní dost typicky. Aplikace má však jednu zajímavou funkci. Když přidáte zvukovou stopu, Quick může video automaticky přizpůsobit rytmu skladby. Jednoduše nahrajete svou oblíbenou skladbu a video se samo rozostří, upraví přechody a použije efekty tam, kde je chcete mít

Pro iOS a Android, pro plnou verzi: 329 měsíčně nebo 2050 ročně

Mírně sofistikovanější program se slušným arzenálem nástrojů. Zde jsou některé z nich:

Hodí se pro hlasový doprovod, pokud chcete jménem Hidea Kodžimy popřát kamarádovi k narozeninám:

Stejné zelené pozadí, jaké vidíte na hollywoodských trhácích. Ve skutečnosti se nepoužívá jen ve filmech, ale milují ho i blogeři. Vzhledem k tomu, že se barva snímku výrazně liší od všech ostatních, je snadné na něj při úpravách nasadit libovolný obrázek: stačí změnit barvu chromakey na požadovanou.

Předpokládejme, že chcete mít na obrazovce jeden efekt od 3 do 8 sekund, druhý od 5 do 13 a oba od 5 do 8 sekund. Bez několika vrstev se neobejdete.

S filtry si jen tak nepohrávejte! Výraznou výhodou je export souborů v rozlišení 4K. Pokud je vaším cílem maximálně kvalitní obsah, budete ho potřebovat. Stejně jako velmi, velmi výkonný telefon. Slabé to nemusí zvládnout.

Standardní verze aplikace Kinemaster je zdarma, ale upravená videa jsou stále opatřena vodoznakem. Nepořádek! Chcete-li se jí zbavit, musíte zaplatit 329 měsíčně nebo 2050 ročně za prémiovou verzi. Jako bonus však získáte více než 1000 nových šablon, titulků, přechodů, samolepek, písem, pozadí a hudby (ty si však můžete zakoupit samostatně). Pokud si nejste jisti, zda chcete prémiovou verzi, vývojáři vám poskytnou 7denní zkušební verzi zdarma.

Jak sloučit dvě videa do jednoho

V této části vám ukážeme, jak pomocí nejlepšího editoru videa sloučit videa jedním kliknutím.

Krok 1 Import videa do editoru videa

Stáhněte si a nainstalujte Aiseesoft Video Editor do počítače. Spusťte editor videa, když chcete sloučit videoklipy. Na domovské obrazovce vyberte možnost Video / Audio Joiner a přejděte do okna pro úpravu videa. Stisknutím tlačítka „Přidat soubor“ importujete všechny videoklipy, které chcete zkombinovat v editoru videa.

Stisknutím tlačítek nahoru a dolů upravte pořadí videoklipů. Pokud chcete video dále upravit, například oříznout, otočit nebo přidat filtry, klikněte na „Zpět na začátek“ a vyberte příslušné nástroje.

READ  Jak smazat facebook z telefonu

Přejděte do spodní části, vyberte správný formát z nabídky „Output“, umístěte umístění do pole „Output folder“ a kliknutím na „Save“ exportujte výsledek do počítače nebo na sociální účet.

Jak kombinovat a upravovat obrázky v systému Android pomocí Editoru fotografií

Editor fotografií (https://play.Google.com/store/apps/details?ID=com.fotoeditor.krása.kamera.stickerrdid=com.fotoeditor.krása.kamera.nálepka). je aplikace, která kombinuje krásu selfie, samolepek a filtrů. jedna z nejatraktivnějších funkcí této aplikace pro úpravu fotografií pro Android. Jedná se o kosmetickou aplikaci, která vám pomůže upravit obličej a tělo. Díky podpoře více než 100 efektů filtrů můžete vytvářet vlastní snímky v různých stylech před jejich kombinací. Dodáváme vám neonové samolepky \emoji \cartoon, můžete si speciálně vytvořit vlastní obrázek.

Bonus: Konverze více videí na Macu

Stejně jako existuje mnoho editorů videa, najdete také nespočet konvertorů a mezi těmito konvertory je iMyMac Video Converter jedním z nejlepších. Je to rychlý převodník s podporou více formátů. I když není tak skvělý jako prémiové snímače, můžete se na něj spolehnout. Zde jsou některé funkce iMyMacu

 • Technologie akcelerace. Díky technologii hardwarové akcelerace iMyMac dokáže převádět soubory až šestkrát rychleji než standardní konvertory videa. Můžete také zahrnout více videí a převádět je v dávkovém režimu, což je ideální pro editory videa.
 • Převod formátu. Vzhledem k tomu, že budete pravděpodobně pracovat s různými formáty videa, je důležité mít nástroj, který podporuje více formátů videa, jako je iMyMac. Tento nástroj podporuje formáty jako MP4, M2TS, WAV, AIFF a další.
 • Podporovaná zařízení. Videa převedená pomocí iMyMacu lze přehrávat na různých zařízeních, jako je Samsung Galaxy, Kindle Fire, a dokonce i na zařízeních iOS, jako je iPhone a iPad.
 • Vylepšení videa. Jako bonus nabízí iMyMac funkce pro vylepšení videa. Následně můžete zlepšit kvalitu svých video souborů a odstranit problémy, jako je trhání, tmavost, překrývání.

Stáhněte si bezplatnou verzi iMyMac Video Converteru a převádějte video bez ztráty kvality hned teď!

Jak připojit iPhone k televizoru přes Wi-Fi

Chcete-li připojit telefon k televizoru přes Wi-Fi, musí televizor podporovat funkci Wi-Fi Direct. Před provedením postupu si přečtěte pokyny k televizoru. Ideální je, pokud najdete konkrétní pokyny pro Wi-Fi Direct, ale pokud má váš televizor Smart set-top box, s největší pravděpodobností bude vše fungovat, jak má.

Vysílání obrazovky iPhonu na televizor bez kabelů.

Nejprve je třeba připojit televizor k domácí síti Wi-Fi. Každý televizor je jiný, takže je obtížné poskytnout univerzální návod. Obecně to bude vypadat asi takto:

připojit, video, iphone, sloučit, videoklipy, jednoho
 • Přejděte do Nastavení.
 • Dále klikněte na Obecná nastavení, Síť.
 • Pak vyberte metodu bezdrátového připojení.
 • Poté vás televizor vyzve k výběru sítě Wi-Fi, vyberte domácí síť.
 • Zadejte heslo pomocí dálkového ovladače.
 • Stiskněte tlačítko Hotovo.

Poté se připojte ke stejné síti Wi-Fi na iPhonu a přeneste obrazovku telefonu na televizor. Zde je vše mnohem jednodušší:

 • Přejděte do Nastavení, Wi-Fi.
 • Dále vyberte stejnou síť jako v televizoru (důležité).
 • Připojte se k němu (v případě potřeby zadejte heslo).
 • Poté přejděte na ovládací prvky iPhonu (u iPhonu X a vyšších přejeďte prstem z pravého horního rohu, u iPhonu 8 a nižších přejeďte prstem zespodu).
 • Klikněte na ikonu dvou obrazovek a vyberte možnost TV.
 • Hotovo.

Nejprve se ujistěte, že jste obě zařízení připojili ke stejné síti, a teprve potom přejděte do Ovládacích panelů.

Obrazovku chytrého telefonu můžete nyní plynule přenášet na televizor. Není zde mnoho scénářů použití, ale je skvělé ukázat obrázky z dovolené! No, můžete také hrát, i když se mi zdá mnohem pohodlnější připojit iPhone k počítači.

Pokud se televizor v okně Opakování obrazovky nezobrazí, znamená to, že televizor tuto funkci nepodporuje, takže si jej budete muset přehrát postaru. Nenechte se zastrašit, je to jednoduché.

READ  Stačí 64 GB pro iPhone 11

Jak překrýt video hudbou?

Nejjednodušší je použít aplikaci IMovie:

 • Otevřete aplikaci Fotografie a vyberte soubor.
 • Poté klikněte na tlačítko „Upravit“ a na ikonu elipsy.
 • Je třeba vybrat aplikaci.
 • Poté klikněte na obrázek not a najděte noty, které chcete použít. Hudební motivy se používají zdarma.
 • Posuňte posuvník na požadované místo.
 • Klepnutím na obrázek reproduktoru ztlumíte zvuk.
 • Na konci stiskněte tlačítko „Hotovo“.

iMovie na iPhonu

iMovie je pravděpodobně nejrozšířenějším editorem mezi uživateli iOS

Pokud se nechcete zabývat softwarem třetích stran, má pro vás Apple skvělé řešení. iMovie. Jedná se o interní editor videa s širokou škálou editačních nástrojů, který je vhodný jak pro ty, kteří se střihem teprve začínají, tak pro ty, kteří se již někam dostali

iMovie nabízí mnoho šablon, které již obsahují vizuální i zvukové prvky. Můžete si vybrat ze 14 předvoleb s krásnou grafikou, správnou barvou a oblíbenými skladbami a použít je na video.

iMovie má poměrně málo jednoduchých editačních nástrojů

Uživatelé, kteří se v úpravách vyznají trochu lépe, mohou využít pokročilejší sadu úprav. K dispozici jsou filmové přechody, 13 video filtrů pro přizpůsobení vizuálního stylu videa, funkce zrychlení nebo zpomalení a dokonce režim zelené obrazovky.

Skvělé je, že iMovie je multiplatformní editor videa a je kompatibilní se systémy iOS i macOS. Můžete tedy začít projekt na smartphonu a dokončit ho na počítači nebo naopak. V případě potřeby jej můžete odeslat do cloudu nebo streamovat bezdrátově přes AirDrop.

#1: VidTrim. Editor videa

Budete moci využívat řadu editačních funkcí, mezi které patří mimo jiné propojování, ořezávání, extrakce zvuku a rámování.

Výhody: Sestříhané video lze velmi snadno sdílet s přáteli.

Nevýhoda: Program je velmi náchylný k chybám, což vede k neustálým pádům.

#2: VivaVideo: Bezplatný editor videa

Je k dispozici ve více než 60 zemích světa, což znamená, že se můžete spolehnout na kvalitní editační práci.

Výhody: K dispozici je více než 60 vestavěných efektů, které můžete použít ke zlepšení celkového vzhledu videa.

Nevýhoda: Efektivita programu není vždy špičková, protože některé funkce jsou zde omezené.

#3: FrameBlast. Editor HD videa

Je zdarma, jeho rozhraní je jednoduché na používání a zaručuje efektivní výsledky.

Výhody: Umožňuje uživatelům přizpůsobit si video díky mnoha dostupným funkcím pro úpravy.

Nevýhoda: Aplikace je sice k dispozici v bezplatné verzi, ale software pro stolní počítače je poměrně drahý.

připojit, video, iphone, sloučit, videoklipy, jednoho

#4: Editor videa

Na první pohled se tato aplikace může zdát jednoduchá, ale výsledky, které po úpravách vytváří, jsou velmi silné. V zařízeních se systémem Android je úprava videa jednoduchá.

Výhoda: Do videa můžete snadno přidat hudbu na pozadí a převést video do formátu mp3.

Nevýhoda: Slučování není v tomto programu vždy úspěšné.

#5: Movie Maker: Sloučení videí

Sloučení video souborů je jedinou funkcí, kterou lze v této aplikaci provádět, ačkoli existuje také možnost rozdělení videa a zvuku.

Výhody: Pořízení této aplikace vás nebude stát žádné náklady a nováčci nebudou mít problémy se zvládnutím základních úprav. Tento program se velmi snadno používá.

Nevýhoda: Je zřejmé, že se setkáte s mnoha omezeními, protože v tomto programu není dostatek editačních nástrojů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS