– 2. skryté údaje

Klady: Bezdrátové připojení.K dispozici je také kabelové.Případ.Dobrý zvuk pro mě.Procházky v jednopokojovém bytě.-Chytat všude! Cena.Dobře sedí.ne příliš velký tlak.Pohodlná tlačítka.Udrží můj náboj několik dní.Skládací.
Nevýhody: Žádné nabíjení.V mé kopii se někdy (5krát za týden) při zapnutí a sledování videa přerušovaně přenáší zvuk.Pokud se přestanete dívat a pak budete pokračovat ve sledování. stejný vzor.Přibližně takto: „Zd.vst.Přejít na. Zvuk je v pořádku, když jej v počítači vypnete a znovu zapnete.Rozhodl se odevzdat.
Recenze: Po odečtení nevýhod je náhlavní souprava v pořádku, za běžnou cenu.Možná jsou tyto problémy se zvukem pouze v mé kopii.Sluchátka mírně bzučí a vy budete první, kdo se rozhodne, zda si je koupí, nebo ne.Kdyby to nebylo pro přerušení zvuku by dal 5.Vzdá se a 2 hvězdy:(

– 2. Full-HD

Klady: Dlouhá výdrž baterie, přibližně 20 hodin.
Nevýhody: 1. Velmi nestabilní připojení Bluetooth. Signál může být přerušen (bliká), i když je telefon v zadní kapse. Signál již může být rušen. Telefon má velmi slabý signál.к. Signál může být přerušen (chrastění), i když je telefon v zadní kapse a vše kolem začne šumět (spousta dalších kanálů Bluetooth včetně aut). některé mají zřetelně telefonovaný zvuk). Telefon musíte držet u ucha, abyste nepřerušili spojení. Buď se připojíte drátem. Obojí zcela popírá účel nákupu. Za ty peníze existuje spousta kvalitních drátových uší. 2. Ovládání je poruchové. Tlačítka pro zvýšení/snížení hlasitosti a posun vpřed/zpět se přerušovaně střídají (přeskakují). Pak se „pustí“.
Recenze: „Oklamání“ vysokým hodnocením společnosti Yandex. V praxi je výkon Bluetooth neuspokojivý. Tlačítka nejsou tak kritická, ale rušení. nepřipadá v úvahu. Zvuk je obyčejný, ne vynikající (což je pro tuto cenovou kategorii samozřejmé).

– 2. Fedorov Dmitrij

Klady: Vydrží nabitá po dlouhou dobu, přibližně 20 hodin.
Nevýhody: 1. Bluetooth je velmi nestabilní. Signál se může přerušit (spadnout), i když je telefon v zadní kapse. Signál již může dosáhnout s rušením. Na ulici a v metru je to mnohem horší, t.к. Všechno kolem začne hučet (hromady dalších kanálů Bluetooth včetně těch z aut). někteří zjevně hučí). Držte telefon u ucha, abyste nepřerušovali komunikaci. Buď připojte drát. Obě zcela postrádají smysl nákupu. Za ty peníze existuje spousta kvalitních drátových uší. 2. Závadné ovládání. tlačítka pro zvýšení/snížení hlasitosti a rychlé přetáčení vpřed/vzad se pravidelně vyměňují (přeskakují). Pak se „pustí“.
Recenze: „Zaujal mě vysoký rating Yandexu. Bluetooth nefunguje tak dobře, jak by mělo. Tlačítka nejsou tak kritická, ale hluk. nepřipadá v úvahu. Zvuk je průměrný a nevyniká (což je u této cenové kategorie samozřejmé).

– 3. Anatolij Chipenko

Klady: Nemohu vám dostatečně poděkovat za zvuk, ale vím, že je to velkorysé ve sluchátkách.
Nevýhody: Křehká konstrukce, oba plastové držáky se zlomily po roce používání. Přiléhání je volné na uši, což je občas smutné v podzemí. Ve druhém roce používání se kůže opotřebuje.Náhrada, která se nyní úspěšně rozpadá.
Zpětná vazba: V létě je nelze nosit kvůli kůži.Začínají se mi potit uši. V zimě jsou všechny v pořádku a chtějí naopak větší průměr, aby zakryly uši před větrem, stejně jako nezasahují do cizího hluku užívat si hudbu. Průměrná doba nabíjení je jeden den.

– 3. Minajev Ilja

Klady: Dobrý zvuk (i když jsem nikdy neposlouchal nic lepšího než špunty do uší za 400, takže to nemohu posoudit) Jsem docela spokojen s hlasitostí sluchátek (trochu hlasitější by to neudělalo)
Nevýhody: -Tlačítka fungují s velkým (pro mě) zpožděním 1-2 sekundy. Přál bych si, aby to neměliDespicable microphoneJako náhlavní souprava toto zařízení nefunguje v režimu A2DP. Proto je kvalita zvuku v obou směrech mizerná. Připojil jsem ho k počítači, zkusil Skype. Všichni plivali a požádali o vrácení mikrofonu Genius pro 80. Pro mě je zařízení v tomto ohledu nešťastné. Přál bych si, aby vůbec nevyráběli mikrofonKaždý kolem mě slyší celý můj seznam skladebBolí mě uši, když je nosím s brýlemiNení jasné, proč každých 30 sekund pípají, když je baterie vybitá. Jednou za 5-10 minut by bylo mnohem logičtější.
Recenze: Koupil jsem ji jako náhlavní soupravu pro telefon a skype. Zařízení vůbec neplnilo svou funkci. Použitelné pouze pro poslech hudby.

– 3. data jsou skrytá

Klady: Výrobek není špatný, ale stále potřebuje nějakou práci.
Nevýhody: Po zakoupení jsem se jej pokusil připojit k mnoha modelům telefonů, bohužel bezvýsledně. Ani chladné iPhony, ani jednodušší telefony, náhlavní souprava nevidí. Jediný telefon, který s nimi funguje, je můj starý telefon NOKIA-C3-00 a pak jsem našel zařízení z 5. pokusu. Sluchátka bez problémů fungují jako náhlavní souprava při hovoru, ale při poslechu hudby fungují pouze spodní tlačítka, která přidávají a ubírají zvuk. stopy se nepřepínají. A nefunguje při zastavení a pauze.
Recenze:

Qumo Accord 3 recenze

Nevýhody:Silný hluk a tlak na uši.

Sluchátka používám téměř rok. Použití jako mini reproduktor. Mezitím nezklamala. K mému překvapení vydrží baterie při maximální hlasitosti a připojeném Bluetooth nejméně 10 hodin. Se zvukem jsem spokojen

Výhody:Dobrá baterie, slušný zvuk

Nevýhody:Silně tlačí na uši, pro velkou hlavu se vůbec nehodí.

Komentáře:Používám ji asi čtyři měsíce, denně asi hodinu. Nabíjím každé 1-2 týdny

Klady:Cena. kvalita na nejvyšší úrovni! Působí draze a bohatě. Pogumované a nic není uvolněné. Zvuk v ruštině.

Nevýhody:Pro 1200 není žádná!

Komentáře:Koupeno pro mé dítě (10 let) a po 4 měsících se nabíjecí port zlomil. Ale to je jeho zásluha.к. ruce vyrůstají ze špatného místa. Nyní používejte pouze se šňůrou.

Komentář:Za svou cenu vše na nejvyšší úrovni.

Výhody:Vynikající poměr cena/výkon!

Nevýhody:Nelze používat po dlouhou dobu, začíná tlačit na uši.

Komentář:Koupeno pro vnuka, je s ním velmi spokojen!

Výhody:Skvělý zvuk, dlouhá výdrž baterie, pohodlná, netlačí na uši, dobře sedí

Nevýhody:Po roce se zlomilo tlačítko pro zvýšení hlasitosti a po 2 měsících se zlomila čelenka.Otevřel jsem je a tlačítka jsou plastová a veškerá síla jde do tlačítka. buďte opatrní!

Komentáře:dobrá sluchátka, ale musíte být opatrní s tlačítky

Výhody:funguje jak s bluetooth, tak s kabelem dodaným se sluchátky. Hlasitý a snadno ovladatelný. Dlouhodobě udržuje náboj. Nabíjení netrvá dlouho.

Nevýhody:Tlačí na uši, ale dá se na to zvyknout.

Komentář:S výrobkem jsem velmi spokojen. Sluchátka byla velmi hlasitá, zvuk lze ovládat pouze ze zařízení k němu připojeného. Snadné použití.

Nevýhody: Myslím, že zvuk je za danou cenu velmi dobrý.

Komentář: Koupil jsem ho synovi, aby mohl poslouchat hudbu na telefonu a hrát hry. Skvělý zvuk! Podle mého názoru nejlepší poměr cena/výkon!

Abych byl upřímný, nejprve mě zaujal nápadný, neobvyklý design sluchátek a teprve potom jsem věnoval pozornost kritériím. Obecně žádné stížnosti: zvuk je dobrý, cena je rozpočtová, plast není křehký. S výrobkem jsem spokojen.

Výhody:Bezdrátové připojení je pohodlné

Nevýhody:Po několika hodinách se sluchátka opotřebovávají s přestávkami

Klady:Líbí se mi design. Spolehlivé připojení přes Bluetooth.

Nevýhody:Hluk na pozadí. Pokud se nechá působit delší dobu (2-3 hodiny), trochu to tlačí

Výhody:Cena, přiměřená doba provozu, kvalita zvuku a design provedení

Nevýhody:Skvělý zvuk, žádné vnější zdroje hluku a samozřejmě design!

Komentáře:Moje dcera je 100% spokojená. Vůbec je nesundává, když se zrovna neučíte!

Výhody:CenaRuské hlasové připojeníIndikátor nabití náhlavní soupravy na telefonuZvukFungování z kabelu

Komentáře:Pohodlné a odolné! je to skvělá volba!

Klady:Líbí se mi vzhled.Ovládací prvky.Vydrží dlouho nabitý.

Komentáře:Koupila jsem ho pro své dítě.Je se vším spokojen.Pro mě. Stále trochu tlačí na uši.Celkový dojem:. ovládání je intuitivní (dítě pochopilo najednou). zvuk rozhodně není jako ze „špičkové“ akustiky, ale ani jako z kbelíku. Dobře drží;- Připojení k telefonu, notebooku, přehrávači. žádné problémy;- připojení je rychlé a dosah je velký. Notebook na chodbě. sluchátka v kuchyni. žádné problémy;- hlasité. velmi hlasitý.Skvělá, cenově dostupná volba s dobrým zvukem a vzhledem. Doporučuji.

Výhody:- možnost použití Bluetooth i kabelu- dobrý zvuk- vzhled

Nevýhody:. Křehká tlačítka. Špatné pájení. Snadno se odlepují

Komentář: Sluchátka jsem si nekoupil, ale používám je už dlouho a mohu je doporučit jako docela dobrou, cenově dostupnou volbu.Musel jsem připájet kolíky na reproduktorech, protože vypadly, ale není to kritické. Tlačítko hlasitosti bylo zpočátku křehké a v 1.5-2 měsíce staré odpadnou úplně.Nebudete v nich dlouho sedět, protože okraj tlačí na hlavu a sluchátka jsou kluzká a při prudkém otočení hlavy se sundají.

Silné stránky:Zvuk, hlasitost a design. Akumulátor skvělý.

Výhody:nízká cena, na svou cenu nevypadá špatně, dobré připojení Bluetooth, odnímatelný mini-jack. Nikdy jsem neslyšel o ekvalizéru na mém telefonu zvuk je mnohem lepší než na mém telefonu. Baterie je vynikající a připojení k telefonu začíná zlobit i na půl metru od telefonu, takže vám doporučuji, abyste si v případě nákupu těchto sluchátek dali ekvalizér na telefon.

READ  Jak připojit modem USB k iPadu

Nevýhody:Průměrná kvalita zvuku

Komentář:Poměr cena/kvalita není špatná volba. zakoupené pro dítě.

Výhody:Zvuk je dobrý, hlava drží pevně a pohodlně. Nejdůležitější je, že náboj drží velmi dobře a dlouho.

Nevýhody:Venku mluvit s nimi není možnost, mikrofon nedává hluk, a že by partner slyšet zvýšit hlas. Komunikace začíná váznout ve vzdálenosti půl metru od telefonu.

Výhody:1) Pěkný design, vypadá pevně, nic nebouchá.2) Uši (moje) se do polštářů vejdou téměř celé, takže časem nebolí.3) Funguje dobře přes Bluetooth. Nechal telefon ve vzdáleném pokoji a šel do kuchyně/koupelny. Zvuk není zkreslený, ovládací prvky fungují (zapnutí/vypnutí mkrs).

Nevýhody:1) Tlumený zvuk. Dokonce i pro mě. pro někoho, kdo zvuku vůbec nerozumí. Jakákoli hudba, která vás dokáže pobláznit svou krásou, se v těchto sluchátkách vytrácí a stává se z ní nejobyčejnější nevýrazná hudba.2) Velmi krátké kabely, nelze se připojit k systému pod stolem, pokud se pod stůl nepoleze sám. Kromě toho vzhled a pocit drátu není ani trochu spolehlivý, je děsivé držet ho v rukou. Zvukový drát funguje dobře pouze v jednosměrném režimu, v opačném směru to zní, jako by vycházel ze záchodu.3) Rassynchronizace přes Bluetooth je přítomna. Poloviční nebo sekundové zpoždění. Videa, na která bych se s tímto nedíval. Ne.4) Na spáncích je tlak. Pomalu, postupně, ale brzy bolest hlavy. Po odstranění však nepříjemné pocity okamžitě zmizí a brzy si je můžete nasadit zpět.5) (pro mě. závada. Kvalita zvuku byla v té době subjektivně lepší než monstrózní bit nebo spíše dva v jednom) Když jsou vypnuté, slyšíte všechno, jako byste je ani neměli na sobě, ale jakmile zapnete i velmi tichou hudbu, vnímání vnějších zvuků se stává velmi obtížné.

QUMO Accord recenze

Klady: Sluchátka zakoupena v roce 2013 slušná výdrž baterie.vydržel asi 8 hodin poslechu hudby a telefonování. V té době byla kvalita zvuku subjektivně lepší než u monstrózního kousku. Kvalitní plast toho za 7 let hodně vydržel. zničené tím, že na nich ostře sedí. Za 7 let se nic nezměnilo ani nezapájelo

Nevýhoda: Nevím, jestli je to nevýhoda, ale po 4 letech od zakoupení se koženka odlepila a zůstal jen textilní podklad. Ušní část mikrofonu byla celá poškrábaná, lidé si stěžovali, že chrastí jako vysílačka.

Komentář: Jeden z nejlepších poměr cena/výkon, jaký jsem kdy viděl. Pravděpodobně 99 ze 100

Silné stránky: Kvalita zvuku v této cenové kategorii

Nevýhody: Po několika letech se stále rozpadá

Komentář:Koupil jsem si JBL 460 jako náhradu, ale Qumo se nedá srovnávat. JBL je chválen nestojí za nic

Výhody:nerozbitný Nevýhody:slabina v oblasti ohýbání Používám ho už 8 let. Zdánlivě nereálné. přestal skládat před několika lety. plast v ohybech je tenký a rozbitý, ale nativní lepicí páska ho opraví. křičet nahlas, že poslouchám. naslouchá všem. Můžete si je pověsit na krk a užívat si zvuků. Stále držet baterii do dnešního dne, ne tak týden jako před 8 lety, ale přesto, pár dní bez nabíjení křičí. mikrofon je úžasný, zachycuje všechny zvuky větru. Slyšitelnost je dobrá, během hovoru se nemluví do jednoho ucha, ale křičí se do dvou najednou, což vytváří dojem přítomnosti. Škoda, že už taková sluchátka neseženete, byla by tu ještě 10 let.

Výhody:Vydrží dlouho nabitý, přibližně 20 hodin. Vědí, jak přetočit skladbu. Lehké, bez tlaku. Robustní konstrukce. Dobře drží. Testováno časem.

Nevýhody:1. Velmi nestabilní Bluetooth. Signál se může přerušit (spadnout), i když je telefon v zadní kapse. Signál lze přijímat již s rušením. Na ulici a v metru je to mnohem horší.к. Všechno kolem začíná hučet (spousta dalších kanálů Bluetooth včetně těch z aut). některé mají zřetelný zvuk v pozadí). Telefon je třeba držet u ucha, aby nedošlo k přerušení spojení. Buď použijte drát. obě zcela postrádají smysl nákupu. Za ty peníze existuje spousta kvalitních drátových uší. 2. Ovládání je poruchové. Tlačítka pro zvýšení/snížení hlasitosti a rychlý posun vpřed/vzad se střídají (skok). Pak se „pustí“. 3. Mikrofon je nepoužitelný. Téměř nikdy nepoužívat, t.к. Slyšitelnost je „jako ze sudu“. 4. Otravné dlouhé vypínání a zapínání. Téměř 4 sekundy musíte držet stisknuté klávesy play/stop. 1 sekunda by stačila. 5. Zbytečný je také ženský hlas, který informuje o provozních režimech. zvuk je pro to dostačující.

Komentář:Zvuk je obyčejný a nevyniká (což je pro tuto cenovou kategorii zřejmé). Po dvou letech stále fungují. Po zakoupení Pioneer SE-MJ553BT a Ritmix RH-508 jsou výhody a nevýhody jasnější. Sluchátka jsou prostě beztížná: Pioneer tlačí mnohem víc (přestanu je používat), Ritmix tlačí ještě víc (půl hodiny je pro ně limit). Dobře drží na hlavě, není horší než Pioneer. Můžete v nich dokonce jezdit na kole. Tlačítka se již nevyměňují. Připojení Bluetooth je však stále nestabilní. Pouze doma se můžete pohybovat víceméně normálně. Přetáčení podle stop je zásadní. Poslouchám audioknihy/školení. dlouhé nahrávky. často přetáčí. Pioneer v zásadě neumí přetáčet na trati! A ty mají samostatná tlačítka pro přepínání skladeb, ne kombinovaná s hlasitostí. Po zmáčknutí se přetočí. Celkově lze říci, že mají nevýhody, včetně těch nepříjemných, ale mají také důležité výhody, které dražší uši postrádají.

Nevýhody:- Pokud ztratíte kabel micro USB. Pokud máte zásuvku (nabíjení), použijte dvojitou zásuvku

Výhody: zvuk, pohodlí, trvanlivost

Nevýhody:- V průběhu let se ztrácí zvuková izolace, a to jak zvenčí, tak zevnitř. Nepřiléhají těsně k hlavě

Komentář:Po 4 letech. stále pracovat a pracovat. Prošel mnoha změnami sluchátek. žádný se nedochoval. Myslím, že moje děti je zdědí, pokud technologie Bluetooth nezastará.

Před pár lety jsem je koupil v Petrohradě. Stále je používám. Poměr kvality a ceny. Skvělé, ale je třeba s nimi zacházet opatrně

Výhody: pohodlné, skvělý zvuk, pohodlné mluvení, dlouhé nabíjení, snadné skládání, možnost připojení sluchátek pomocí kabelu

Komentář:Používám je již více než dva roky (i když zřídka), všechny jsou ve výborném stavu. Velmi spokojený, nabíjení je pro mě docela dost, nemůžu si ani vzpomenout, kdy jsem naposledy dobíjel

Silné stránky: Zvuk. Některé nemusí mít dostatek basů (zejména kvůli tomu, že sluchátka nad hlavou, spíše než zahrnující nebo monitor), ale celkově není špatný zvuk, v nouzi můžete nastavit ekvalizér na přehrávači. Mikrofon. Žádné stížnosti od druhé strany jak po telefonu, tak na Skypu. Hlas je vysílán a přijímán normálně. Nabíjení. Deklarovaných 10 hodin hovoru (poslechu) při maximální hlasitosti je dostatečné nabití. Uši se ve srovnání se špunty do uší nebo monitory téměř nikdy neunaví. Telefonní připojení je v celém bytě vynikající.

Nevýhody:Poměrně lehký. Lehce tlačí na uši, což výrazně ovlivňuje vnímání zvuku. I když nevýhoda je subjektivní: závisí na velikosti a tvaru hlavy a uší, i když existuje nastavení délky vahadla.

Komentář:Skvělé připojení k telefonu a tabletu. Při připojení přes adaptér Bluetooth pro stolní PC je připojení horší, přeruší se již na 6 m (pravděpodobně chyba adaptéru). Používejte výhradně doma v bytě. Nenosit na ulici. Pro domácí použití. Velmi šikovná věcička, zejména za svou cenu.

Koupeno před rokem, zvuk skvělý, nabíjím jednou týdně (poslouchám každý den, ale ne při vysoké hlasitosti). Z mínusů: na hlavě si nejste jisti, někdy spadl, ale je to jen drobnosti

Nevýhody:Levné, dobrý objem

Nevýhody:Sekaný plast v závěsu. Středy jsou přehlušující. Nepadne dobře do uší

QUMO Accord recenze

Výhody:Bezdrátové připojení.K dispozici je také kabelový.Případ.Dobrý zvuk pro mě.Obcházím 1 místnost na metr čtvereční.-Chytat všude! Cena.Sedí dobře.Nemačkejte příliš silně.Pohodlná tlačítka.Vydrží nabité několik dní.Skládací.

Nevýhody:Žádné nabíjení.V mé kopii se někdy (5krát za týden používání) při zapnutí a sledování videa zvuk přerušovaně přenáší.Pokud se přestanete dívat a pak budete pokračovat. stejný obrázek.Přibližně.vst.Viz. Pokud připojení v počítači zakážete a poté jej znovu povolíte, zvuk je normální.Rozhodl se vzdát.

Komentář:S výjimkou nevýhod je náhlavní souprava v pořádku, za normální cenu.Možná jsou tyto problémy se zvukem pouze v mé kopii.Měli byste se nad tím zamyslet a sami se rozhodnout, zda si ji koupíte, nebo ne.Nebýt přerušování zvuku, dal bych 5.Vzdám se a 2 hvězdy:(

Výhody:- hlasitost je skvělá, výška je skvělá. Líbí se mi, že je lze použít jako kabelové připojení (pro můj tablet bez bluetooth). Dalším plusem je maximální hlasitost, která vám umožní nosit je na krku a bavit se Připojeno ke všemu, co má Bluetooth (od Nokie 2700 po notebook Samsung a iPhone) spadlo velmi mnohokrát a nic se jim nestalo, kromě toho, že se složilo za letu, ale to je spíše plus :-D. Kvalita je vynikající, i když poněkud závisí na kvalitě samotné skladby (při méně než 192 kb/s začíná syčení a některé sekundární zvuky buď zmizí, nebo se stanou velmi tiché, není zásadní a pouze na vzácné skladby) Tlačítka na straně fungují dobře, reakce na včasné stisknutí Baterie, navzdory své malé vzhledové kapacitě, může držet tři dny nabíjení bez odpočinku a více asi dvě hodiny hudby bude hrát s pípnutím každých 30 sekund. 1 minuta (ověřeno experimentem) a nijak zvlášť nezatíží hlavu telefonu upevnění a změna velikosti sluchátek na hlavu je téměř dokonalá, nestačí úpravy pro velmi, velmi obrovskou hlavu :-). Jejich cena není nejmenší, ale pro to není lepší volba.

READ  Jak se vrátit hru na iOS

Nevýhody:- V kabelovém režimu nefungují tlačítka na boku a hlasitost je trochu omezená V režimu nabíjení sluchátka nefungují, pouze se nabíjejí V bezdrátovém režimu nelze poslouchat rádio z telefonu, na notebooku se zdálo, že funguje Někdy se prostě odmítají připojit k telefonu, musíte zařízení vyjmout a znovu připojit.

Komentář: Nevýhody těchto sluchátek jsou více než kompenzovány jejich klady. A nevýhody jsou drobné, nezpůsobují žádné nepohodlí a nemohou mi zabránit dát těmto sluchátkům nejvyšší hodnocení.

Výhody:Dobrý zvuk Bluetooth a možnost použití kabelu. Pečlivě je adaptér pro jiné zásuvky, ale bohužel žádný adaptér pro PC sedí dobře na hlavě kompaktní, lze nosit kolem krku cena není tak hrozná

Nevýhody:-zvuk by mohl být lepší, daglian.Tlačítka s drátem imho nefungují:.barevné schéma.

Výhody:Hlavní výhodou je samozřejmě Bluetooth. Při poslechu hudby nebo hovoru nepotřebujete žádné kabely. Pohodlná tlačítka, poměrně rychlé ovládání. Na uši se vejdou dostatečně pohodlně a nijak zvlášť neruší.

Nevýhody:Dosah je stále asi 10 metrů. Někdy i na vzdálenost 5 metrů může být zvuk přerušen na zlomek sekundy (nebo dokonce vteřiny) Žádné nabíjení zástrčky a žádné funkce, které si můžete dokonce koupit. Nevýhody:-zvuk by mohl být lepší a jemnější, není uvedeno, jaký druh zvuku je potřeba.

Komentáře:Podle mého názoru dostatečně pohodlná sluchátka pro plný bluetooth. Cena je dostatečně přijatelná, určitě to můžete udělat levněji, můj názor na drát jsou obvyklá sluchátka bez mikrofonu! (pro jistotu)

Skvělou vlastností tohoto produktu je samozřejmě Bluetooth. Při poslechu hudby nebo hovoru nepotřebujete žádné kabely. Pohodlná tlačítka, která fungují dostatečně rychle. Dostatečně pohodlné na uši a ne příliš obtěžující.

Nevýhody:Dosah je stále asi 10 metrů. Někdy i na 5 metrů může být zvuk přerušen na zlomek sekundy (nebo dokonce na sekundy) Žádné nabíjení zástrčky a žádné vlastnosti, které si můžete dokonce koupit. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný údaj o potřebném proudu.

Komentář:Podle mého názoru jsou to dostatečně pohodlná sluchátka pro plné použití bluetooth. Cena je dostatečně přijatelná, určitě to lze udělat levněji, můj názorDrátová jsou normální sluchátka bez mikrofonu! Sluchátka jsou poměrně robustní (pro jistotu)

Výhody:1) Dobré pokrytí rozsahu a s dobrým ekvalizérem (a zařízením) vyfouknou můj oblíbený Sennheiser HD 202, který jsem dříve považoval za nejlepší. 2) kompaktní. skládací. 3) trvanlivé. Nosím v aktovce spoustu učebnic, ale v jiné kapse. Byly chvíle, kdy se sluchátka „vršila“. Nejdřív jsem se bál, ale pak jsem si uvědomil, že to uši vydrží. 4) Podle mého názoru jsou sluchátka velmi stylová =)

Nevýhody:1) Proklouzl (jako všechna sluchátka přes hlavu), někdy se musí nastavit. 2) Tichý, lze vyřešit pomocí EQ.

Komentář:Zpočátku pravá strana sluchátek trochu vibrovala (na basy), ale po jednom dni přestala.

Výhody:Skvělý zvuk, prakticky žádné zkreslení, možnost použití jak s drátem (jen sluchátka), tak bez drátu (náhlavní souprava), příznivá cena, skladné (součástí balení je malá taška pro skladování a přenášení), rychle se nakazí (doslova 2 hodiny) a vybije (vystačí asi na týden, víceméně aktivního používání).

Nevýhody:1) Ovládací tlačítka a mikrofon přestanou fungovat, když připojíte kabel. 2) Nefunguje ani při nabíjení. 3) Kontrolka ve tmě svítí velmi jasně. 4) Drát je trochu dlouhý.

Komentář:Jedna z nejlepších sluchátek za cenu. Pokud by bylo možné používat je jako počítačovou náhlavní soupravu (s připojeným kabelem USB), bylo by to úžasné.

Kontrola mikrofonu

Osoba, se kterou mluvíte, vás nemusí slyšet (nebo neslyší vůbec), v pozadí je hluk, syčení atd. „Může to být způsobeno tím, že mikrofon není ve Windows a používané chatovací aplikaci (Skype, Viber atd.) vyladěn.).

V systému Windows můžete mikrofon nastavit na kartě „Zvuk“ (můžete ji otevřít v ovládacím panelu pod položkou „Hardware a zvuk“). Nastavení základních parametrů. otevřete vlastnosti mikrofonu, viz „Připojení sluchátek (headsetu) k počítači“ (obr. 4). Obrázek. 19.

O testování a úpravě nastavení mikrofonu ve Windows jsem na blogu psal poměrně nedávno, takže ho zde nebudu opakovat (odkaz na článek níže).

Připojení sluchátek s telefonním mikrofonem (náhlavní souprava) k počítači

Není těžké rozpoznat rozdíl mezi audio náhlavní soupravou smartphonu a sluchátky k počítači. náhlavní souprava má na konci pouze jeden konektor. A když se podíváte pozorně, místo 3 pinů můžete napočítat 4 (dva pro reproduktory, jeden pro mikrofon a další je společný).

Stejně jako v předchozím případě potřebuji adaptér pro připojení náhlavní soupravy z telefonu k počítači. Obvykle se označuje jako rozdělovač. Vypadá to takto:

Přehled náhlavní soupravy Bluetooth Qumo Accord

Po bezdrátových sluchátkách toužím už dlouho. Dříve zakoupený Philips SHP2500 s 5m šňůrou.Je mi z nich zle.Visící dráty.pískací čelenka.hrůza. brrr.

Ale narazil jsem na bluetooth náhlavní soupravu Qumo Accord za cenu výrazně nižší, než je průměrná cena Yandexu.na trhu. Něco jako sleva. Objednáno, obdrženo:)

Box na sluchátka

Krabice je takto originální. V přední části je překrytí vyrobeno z lepenky a spodní část je na suchý zip.

Stále více se blížíme k samotným sluchátkům)

Mám šedočernou verzi. Červená a černá sluchátka jsou určitě zajímavější, ale na barvě mi tolik nezáleží.

Balení obsahuje samotná sluchátka, návod, záruční list, nabíjecí kabel pro vestavěnou baterii, pouzdro na přenášení sluchátek a kabel pro připojení sluchátek jako drátových.

Náušníky vypadají jako plastové, ale ve skutečnosti jsou koženkové, velmi měkké a příjemné na dotek.

Kožený polštářek na uchu

Kabely jsou trochu tenké, ale nepůsobí dojmem, že by byly slabé.

Sametová látková taška má více než jeden koeficient absorpce prachu. Vždy bude zaprášená a pokrytá zvířecími chlupy. A za rok nebo rok a půl bude opotřebovaná a z jejího sametového pocitu toho moc nezbude. To však nebrání funkci tašky.

Pokud je k dispozici taška na přenášení, znamená to, že sluchátka můžete nosit nejen na hlavě 🙂

Sluchátka jsou skládací konstrukce.

Je skládací, ale není kompaktní. Ačkoli v kapse bundy se do tašky normálně vejde.

Podívejme se na klíčové parametry bezdrátových sluchátek: bezdrátovost, autonomie a použitelnost.

O bezdrátovém připojení: Bluetooth EDR 2.1.

Může fungovat jako sluchátka i jako náhlavní souprava, naštěstí je k dispozici mikrofon. Po připojení k mému Huawei Honor se při příchozím hovoru hudba pozastaví a sluchátka diskrétně přejdou do režimu náhlavní soupravy a poskytnou možnost přijmout hovor stisknutím příslušného tlačítka na pravém „uchu“.

Všechny ovládací prvky se omezují na tři oboustranná tlačítka.

Horní tlačítko zapnutí/vypnutí a příjem/pozastavení přehrávání. Slouží také k připojení k ovládacímu zařízení (telefonu, přehrávači nebo počítači).

Prostřední tlačítko přetáčí? Vpřed a vzad. Ve skutečnosti přepíná skladby v přehrávači v telefonu.

Spodní tlačítko pro zvýšení/snížení hlasitosti. Objem byl mimochodem vždy dostatečný.

Výrobce uvádí, že integrovaná baterie vydrží až 10 hodin hovoru nebo až 8 hodin přehrávání hudby. Baterie Li-Pol, kapacita není uvedena.

Po prvním nabití (a podle návodu to není méně než 4 hodiny) ještě není vybitá. První den jsem tři hodiny poslouchal hudbu a večer tři hodiny film na počítači. Druhý den hodina hudby a další film. Zatím se neptají na nabíjení 🙂

Sluchátka mají široký rozsah nastavení hlavového mostu, ale mně vyhovuje, že „uši“ vůbec nevytáhnu z hlavového mostu. Měkké náušníky a měkká vložka na čelence usnadňují nošení a neunavují.

Má to jednu vadu. Mají tendenci vyskočit z hlavy, když ji nakloníte dolů. Ale ne, jsou tu dvě mělčiny. Druhý. ohnout levý závěs při sejmutí z hlavy levou rukou. To je příliš měkký skládací mechanismus. Mohli jsme to udělat trochu pružněji.

A nyní si projdeme zvuk.

Zvuk je trochu tlumený, ale všechny frekvence jsou přítomny, i když ne v detailech. Ve vyšších frekvencích občas sykavky, v nižších frekvencích zkreslení je vzácné, ale také slyšet na písně s hlubokými basy (NAIV, zejména).

Od výrobku, který výrobce označuje jako náhlavní soupravu se stereofonním zvukem, nemůžete očekávat kvalitu drahého stereofonního zvukového systému. Zvuk na 3, nebo 4, pokud je vám to líto. Ve sluchátkách není ekvalizér, takže situaci nelze nijak opravit, kromě přehrávače ekvalizéru.

Obecně platí, že pěkné zpracování sluchátka, které mohou přijímat hovory z telefonu, kromě hlavní funkce pro mě. přehrávání hudby a filmové hudby.

Ale za průměrnou cenu. nekoupil by 2000. Mám ho za 1120 🙂

Ilya (Pondělí, 11. března 2013 18:08)

Jediná věc je, že výrobce neposkytuje ovladač pro připojení této náhlavní soupravy k počítači pod systémem Windows. V telefonu funguje, v počítači je detekován, ale bez ovladače nefunguje.

Um.Nepamatuji si, že bych měl se sluchátky tento problém. Windows 7 usb-bluetooth qumo accord = bezdrátová sluchátka. Zdá se, že není detekován jako náhlavní souprava. Nezkoušeli:)

Marina (Čtvrtek, 28 Březen 2013 18:16)

podobný problém. Detekuje se v počítači, ale bez ovladače nefunguje. Ovladač nebyl nalezen. Windows7. Kdo našel řidiče, podělte se, prosím. pers81@bk.ru

READ  Sluchátka Airpods se mohou připojit k zařízení Samsung

Alexander (Čtvrtek, 28 Březen 2013 21:15)

Odkaz na ovladač (mám adaptér Atheros) http://ixbt.radarsync.com/ItemDetails.aspx?itemid=198111

Tento příspěvek byl přesně to, co jsem hledal!

Glory (Úterý, 28 Květen 2013 23:18)

Problémy s připojením k notebooku. Vše se rozpozná automaticky, ale kvalita zvuku je mnohem horší než při připojení k telefonu. Řekl bych, že kvalita je hrozná! Řekni mi, co se dá dělat? Možná pro to existuje nějaký ovladač! Sdílejte, prosím : wertual.pochta@gmail.com

Přehled náhlavní soupravy Bluetooth Qumo Accord

Už dlouho jsem chtěl bezdrátová sluchátka. Předtím jsem si koupil Philips SHP2500 s 5m šňůrou.Je mi z nich zle.visící dráty.vrzající čelenka.horor. brrr.

Ale narazil na bluetooth náhlavní soupravu Qumo Accord za cenu výrazně nižší, než je průměrná cena Yandexu.na trhu. No, tak trochu sleva. Objednáno, obdrženo:)

Krabice se sluchátky

Krabice je originální. Kartonový kryt na přední straně, který drží na místě pomocí spony na horní straně a pásku na suchý zip na spodní straně.

Stále více se blížíme k samotným sluchátkům)

Mám černošedou verzi. Červená a černá sluchátka jsou určitě zajímavější, ale na barvě mi moc nezáleží.

Sada obsahuje samotná sluchátka, návod, záruční list, kabel pro nabíjení vestavěné baterie, pouzdro na přenášení sluchátek a také kabel pro připojení sluchátek jako drátových.

Náušníky vypadají jako plastové, ale ve skutečnosti jsou koženkové, velmi měkké a příjemné na dotek.

Kůže na ušním polštářku

Kabely jsou trochu tenké, ale nepůsobí dojmem slabosti.

Stahovací sáček ze sametové tkaniny má koeficient zadržování prachu vyšší než jedna. Vždy bude zaprášená a pokrytá zvířecími chlupy. A za rok a půl to vyprchá a z rychlosti toho moc nezbude. To však nebrání tomu, aby taška fungovala.

Pokud je k dispozici brašna, znamená to, že sluchátka lze nosit nejen na hlavě 🙂

Sluchátka mají skládací konstrukci.

Skládací, ale ne kompaktní. I když se mi dobře vejdou do kapsy u bundy v pouzdře.

Podívejme se na klíčové parametry bezdrátových sluchátek: bezdrátovost, autonomie a použitelnost.

O bezdrátovém připojení: Bluetooth EDR 2.1.

Může fungovat jako sluchátka i jako náhlavní souprava, naštěstí je k dispozici mikrofon. Po připojení k mému Huawei Honor se při příchozím hovoru hudba pozastaví a sluchátka diskrétně přejdou do režimu náhlavní soupravy a umožní vám přijmout hovor stisknutím příslušného tlačítka na pravém „uchu“.

Všechny ovládací prvky jsou omezeny na tři oboustranná tlačítka.

Tlačítko zapnutí/vypnutí a tlačítko pro příjem/pozastavení hovoru. Slouží také k připojení k ovládacímu zařízení (telefonu, přehrávači nebo počítači).

Střední tlačítko pro přetáčení? Dopředu a dozadu. Efektivní přepínání skladeb v přehrávači v telefonu.

Spodní tlačítko pro zvýšení/snížení hlasitosti. Mimochodem, hlasitost byla vždy dostatečná.

Výrobce tvrdí, že vestavěná baterie vydrží až 10 hodin hovoru nebo 8 hodin přehrávání hudby. Baterie je Li-Pol, kapacita není uvedena.

Po prvním nabití (a to je nejméně 4 hodiny podle pokynů) ještě není vybitý. První den jsem strávil tři hodiny poslechem hudby a večer třemi hodinami filmu na PC. Druhý den hodina hudby a další film. Zatímco poplatek není žebrání:)

Sluchátka mají široký rozsah nastavení hlavového mostu, ale mně vyhovuje, že „uši“ vůbec nevystupují z hlavového mostu. Polstrované náušníky a měkká vložka čelenky usnadňují a zpříjemňují nošení.

Má to jednu nevýhodu. mají tendenci odrážet se od hlavy, když je nakloníte dolů. Ale ne, klouby jsou dva. Druhý. ohnout levý závěs při sejmutí z hlavy levou rukou. Skládací mechanismus je tedy příliš měkký. Mohl jsem mít trochu více pružnosti.

Nyní přejděme ke zvuku.

Zvuk je trochu tlumený, ale všechny frekvence jsou přítomny, i když ne v detailech. Ve vyšších frekvencích občas sykavky, nižší zkreslení je vzácné, ale také slyšet na skladbách s hlubokými basy (NAIV, zejména).

Od výrobku, který výrobce označuje jako náhlavní soupravu se stereofonním zvukem, nemůžete očekávat kvalitu drahého stereofonního systému. Zvuk je 3, nebo 4, pokud máte lítost. V těchto sluchátkách není ekvalizér, takže neexistuje žádný způsob, jak situaci napravit, kromě přehrávače ekvalizéru.

Obecně příjemná kvalita zpracování sluchátek, které mohou přijímat hovory z telefonu, kromě hlavní funkce pro mě. přehrávání hudby a zvuku filmů.

Ale za cenu střední třídy. 2000 bych si nekoupil. Mám je za 1120 🙂

Ilya (Pondělí, 11 Březen 2013 18:08)

To je jen ovladač pro připojení náhlavní soupravy k počítači pod Windows výrobce neposkytuje. V telefonu funguje, v počítači je detekován, ale bez ovladače nefunguje.

Em.Nepamatuji si, že bych měl tento problém. Windows 7 USB-bluetooth qumo accord = bezdrátová sluchátka. Zdá se, že není detekován jako náhlavní souprava. Nezkoušel:)

Marina (Čtvrtek, 28 Březen 2013 18:16)

Podobný problém. Na PC je detekován, ale bez ovladače nefunguje. Ovladač nelze najít. Operační systém Windows7. Kdo našel řidiče, podělte se, prosím. pers81@bk.ru

Alexander (Čtvrtek, 28 Březen 2013 21:15)

Odkaz na ovladač (mám adaptér Atheros) http://ixbt.radarsync.com/ItemDetails.aspx?itemid=198111

Tento příspěvek byl přesně to, co jsem hledal!

Glory (Úterý, 28 Květen 2013 23:18)

Problémy s připojením k notebooku. Vše se rozpozná automaticky, ale kvalita zvuku je mnohem horší než při připojení k telefonu. Řekl bych, že kvalita je hrozná! Nějaké tipy, co dělat?? Možná pro to existuje nějaký ovladač! Sdílejte, prosím : wertual.pochta@gmail.com

Recenze: Náhlavní souprava Bluetooth Qumo Accord. Fungovalo až do prvního nabití.

Zdravím všechny!Moje nejstarší dcera, stejně jako většina dnešních teenagerů, tráví lví část svého času na sluchátkách. Dělá s nimi domácí úkoly, chodí do školy, tancuje, jí, čte, myje nádobí. Pokud ovšem nespí. I když lžu, někdy v nich spí.

Ale bohužel, žádná ze sluchátek s námi nežijí déle než dva měsíce, a to jak drahé a ne tak. A hlavní důvod. se vodič poškodí. Proto jsme se při výběru narozeninového dárku pro dceru rozhodli pořídit jí mimo jiné bezdrátová sluchátka.

Manžel si dlouho vybíral a nakonec si koupil bezdrátová sluchátka Qumo Accord z maloobchodního řetězce DNC v ceně 1990:

Abych byl upřímný, tato čínská značka mi byla před tímto nákupem neznámá:

Model je velmi stylový, z mého pohledu spíše ženský, protože má červené a černé zbarvení a velmi atraktivní design:

Byla naprosto nadšená a moc se jí líbily. Nejsou těžké, objemné a na hlavě vypadají docela elegantně.Uvnitř jsou měkké a stejně tak i sluchátka:

To je velmi důležité, zejména pokud bylo příslušenství zapnuté několik hodin. Na obalu je mnoho informací o výrobku, počínaje vlastnostmi:

a na některých se shodneme, například na použití různých profilů bluetooth, průměru reproduktorů, možnosti připojení ke dvěma zařízením.Ale například dosah 10 m je velmi podmíněný, platí pouze v otevřeném prostoru, v bytě se zvuk ztrácí již při přechodu do jiné místnosti.

A neměli jsme čas zkontrolovat. V následujícím popisu se můžete seznámit s vlastnostmi tohoto modelu:

Informace o tom jsou uvedeny také na druhé straně krabičky:

Pokud mluvíme o kompatibilitě, jsou vhodné pro všechny chytré telefony, tablety a notebooky.Dcera okamžitě ocenila, že se dají složit:

V této kompaktní podobě se vejdou do sametového pouzdra. Vzít si je s sebou nebude problém (bohužel a bohudík, v mrazu níže).10 je nebo jakoukoli podobnou náhlavní soupravu nelze nosit):

Velmi praktické je také nastavení zvuku a všeho ostatního pomocí tlačítek na vnější straně sluchátek:

Zde jsou úzké červené klávesy s označením, k čemu slouží. Je to jednoduché, snadno se na to přijde.A zde si můžete prohlédnout kompletní sadu náhlavní soupravy:

Poslední bod se mi velmi brzy hodil. Zvuk byl samozřejmě přes ně prostě skvělý, s běžnými sluchátky nelze ani srovnávat, (samozřejmě, ty, které stojí 3 tisíce a výše nemluvíme, ještě nedozrály dost), takže žádné stížnosti. Je však škoda, že jsme nedostali funkční model. Po práci až do vybití, druhý den, sluchátka odmítl pracovat. Přesněji řečeno, s drátem byl zvuk přenášen, ale zvukový spínač nereagoval, ale jako bezdrátový vůbec mlčel. V servisním středisku (a je to naše štěstí, že se nachází ve stejném obchodě, kde byla zakoupena náhlavní souprava) přijal výrobek ke kontrole, o něco později schválil náhradu, s výjimkou toho, že tento model nebyl nalezen (škoda, že se nám hodí v mnoha ohledech), ale moje dcera odmítla čekat 2 měsíce na dodání (2. Měsíce bez chladných sluchátek. ). Proto jsme se také rozhodli pro bezdrátové připojení Qumo, ale Concord. Ale to je jiný příběh a doufám, že budeme mít více štěstí. Zda ji doporučit nebo ne, nevím. Kumo Accord má však nepochybně i pozitivní stránky.Děkujeme vám za pozornost!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS