Jak připojit sluchátka QCY k telefonu

Vidět koupené den před včerejškem jsou tato sluchátka normální normální. A dnes jsem to nejprve dal na případ, že hoří červeně, takže jsou spatřeni, pak se shnilí a zapnou se. Proč je to?

Dobrý den, zkuste případ zcela nabít. To se stane, když se baterie v samotném případě již sedí. Po dokončení poplatku. Sluchátka v režimu „Sleeping“.

Dobrý den, použil jsem se na nabíjení po celou noc (LED nepřestala hořet zeleně) a levá sluchátka se vůbec nenabírala. Odhodil jsem je do továrního nastavení a vložil je zpět do případu. Nepomohl. (Všechno je s kontakty v pořádku, protože když vložím sluchátka do případu, začne blikat.)

připojit, sluchátka, telefonu

Otázka. Moje sluchátka tohoto modelu se mezi sebou přestala synchronizovat. Od začátku používání uplynula dlouhá doba. A před několika dny sluchátka selhala. Připojení by se mělo konat na správné sluchátka. A levice s ním synchronizuje. Ale to se nestalo. Je možné pouze možnost propojit každé sluchátka jako samostatné zařízení, ale v důsledku toho zvuk reprodukuje pouze jednu z nich.Co by mohlo být v tomto problému plechovkou

Zkuste zrušit sluchátka „do továrního nastavení“. To se provádí následovně: Vyjměte sluchátka z pouzdra, vypněte je. Poté klikněte na oba najednou a podržte tlačítka sevřená po dobu asi 15-20 sekund, během resetování továrny budou sluchátka dvakrát rychle blikat bílou a červenou. Po resetu je můžete zapnout a zkontrolovat výsledek. https: // www.Youtube.com/hodinky?V = oczbkbjw_ai

Jak nabít sluchátka sama? Řekni mi prosím

Děkuji, vaše metoda pomohla. 4 měsíce napařené s tímto problémem. Ale nemyslel jsem, že to továrnu upustí.

Prosím, buďte rádi, že se informace ukázaly jako užitečné pro vás.

A o nabíjení sluchátka bez nádraží stanice. Bude to poněkud problematické. Budeme muset udělat provizor. Doporučuji vám vidět na internetových možnostech pro populární sebepoužití. Zejména na 4PDA. Zde nemohu doporučit konkrétní metodu. Hlavní věc je určit polaritu (a.). Napětí baterie (obvykle standardní). A pak zkuste pečlivě propojit domácí jídla a nabíjet.

Měl jsem stejný problém jako komentátor shora, Nagnikikové se navzájem synchronizovali a jsou spojeni jedním, jaký je problém?

Se stejným problémem levá sluchátka bliká s červeno-bílou diodou a pravá normálně bliká

Zkuste zrušit sluchátka „do továrního nastavení“. To se provádí následovně: Vyjměte sluchátka z pouzdra, vypněte je. Poté klikněte na oba najednou a podržte tlačítka sevřená po dobu asi 15-20 sekund, během resetování továrny budou sluchátka dvakrát rychle blikat bílou a červenou. Po resetu je můžete zapnout a zkontrolovat výsledek. https: // www.Youtube.com/hodinky?V = oczbkbjw_ai

připojit, sluchátka, telefonu

Jeden.Odpojte sílu dvou sluchátka QCy.Poté stiskněte a podržte multifunkční klíč na obou vložkách po dobu 15-20 sekund. Indikátory budou blikat bílou a červenou, pak jít ven, po dalších 5-10 sekundách blikají třikrát červeně a bílé a jdou ven, uvolní klíče.2.Stisknutím a podržením multifunkčního klíče na obou vložkách po dobu 1-2 sekund pro zapnutí (LED bude dvakrát bliká s bílou a červenou) sluchátka by se měla automaticky připojit; poté se pravá vložka automaticky dostane do hledání propojení s ní Telefon (indikátor bude blikat červeně a indikátor bude blikat a bílý) a indikátor na levé sluchátku se vypne.3.Aktivujte Bluetooth na telefonu a vyhledejte zařízení QCY-T1-R; ve vaší poloze naskOpněte a je připraven.

Mám problém, snažím se to upustit. Ale jen pomalu blikají bílé Ale zastaví se ohromeni až poté, co jste pustili a znovu klikli

S největší pravděpodobností máte novou revizi. Когда наушники к кейсе (не достаем хажимаем на обоих. Červené LED se rozsvítí, čekáme asi 10 sekund, když jsou LED diody několikrát zamrštěny) Poté je vyjmeme z případu a podíváme se, až dojde k konjugaci mezi nimi.V procesu konjugace budou sluchátka blikat po páření. Dioda bude blikat pouze na pravém sluchátku (bílá a červená). A teprve potom se připojíme ke sluchátkům ze smartphonu.

Ale jak pochopit, že se sluchátka posadila? Prostě nerozumím, použil jsem levici jen jednou. A včera jsem je koupil. Nyní nereaguje na lisování, ale zároveň v případě hoří červeně. Nabitá případ čeká hodinu stále nefunguje

Dobrý den, můžete nainstalovat oficiální aplikaci, která zobrazuje poplatek za sluchátka. Ale záleží na tom, jaký audit sluchátka máte, v některých případech se nezobrazí.

Dobré odpoledne.Otázka.Když mluvím s někým na sluchátkách, slyší mě hlasový hlas robota. Co je za problém?

Dobrý den, žádný takový problém předtím nebyl nebo to byl původně? Jakou verzi Bluetooth v telefonu? Pokusil se to zkontrolovat na jiných telefonech?

Verze Bluetooth 4.0le. Když připojíme čínské jehly k telefonu do zapůsobení, pak nedochází k zásahu

Jak přiřadit hlavní sluchátka doleva?

Bohužel. V žádném případě je ve výchozím nastavení ve výchozím nastavení vpravo vedoucí (hlavní) a levici. Otrok (otrok).

Ahoj! Tento model jsem si koupil před týdnem na Ali a mohu říci, že vedení se liší od popsaných vy.V mých sluchátcích je převádění stopy prováděno retencí (pantofle) s dobou 1 sekundy, a ne dvojitým klepnutím a zpět pro 1 stopu je stejné s levým sluchátkem.Dvojité pantofle pro jakoukoli pauzu/přehrávání sluchátka.

Dobrý den, děkuji za informace. Mohl byste objasnit, jakou verzi vašich sluchátek? Zajímá se také datum vydání (obvykle tato informace na krabici)

Existuje aplikace Qdroid, ve které můžete změnit účel kombinací tlačítek

Ahoj. Správná sluchátka přestala reagovat na stisknutí tlačítka. Když leží v boxu střídavě bliká s květinami čtyřikrát, pak pauza. A znovu čtyřikrát. Atd. Se nepřipojuje a na nic nereaguje. Levice funguje tak, jak by měla. Je na to lék? Dík.

Pokud resetování do továrního nastavení nepomůže, možná se jedná o tovární manželství.

Dobrý večer, levá sluchátka se nikdy nemohou připojit doprava, co dělat?

Zkuste jej odhodit do továrního nastavení, obvykle pomáhá odstranit canus.

Specifikace

Funkční zavazadla sluchátka QCY T1 lze posoudit podle charakteristik. Chcete.li začít seznámením s gadgetem v tabulkové podobě, stručně si představte QCY T1C, přehled technických parametrů „uší“.

Design TWS (zcela bezdrátové) Umístění vnitroškolského
Typ emitorů Dynamický
Průměr levých a pravých reproduktorů 6 mm
Bezdrátový komunikační adaptér Bluetooth 5.0
Komunikační rozsah 10 m
frekvenční rozsah 20-20000 Hz
Zabudovaný mikrofon tady je
Ochrana vlhkosti Standard IPX4
Kapacita baterie v každé zástrčce 43 Mah
Kapacita případu 380 mAh
Autonomní pracovní doba 4 hodiny na jeden poplatek /20 hodin s nabíjením v případě
Trvání nabíjení 2 hodiny
Nabíjení Inte Week MicroUSB-USB
Rozměry pouzdra nabíječky 76.2˟32.2˟26.2 mm
READ  Jak zvýšit hlasitost budíku iPhone. Jak zvýšit hlasitost sluchátek na iPhonu

Na poznámku. Doposledy TWS zařízení podporuje moderní kódování AAC. Společně s hustým umístěním sumpatulů do uší se výrobci podařilo dosáhnout hodného zvuku zvukového vrcholu.

Design

Jak vidíte, mám sluchátka QCY T13 v bílém. Jsou však také k dispozici v černé barvě.

Pouzdro je vyrobeno z lesklého plastu. Není to příliš kompaktní, ale je stále vhodné ho udržovat v jedné ruce.

Rozměry nabíječky jsou 52 x 52 x 24 mm. Hmotnost se sluchátky uvnitř. 49 gramů.

Případ nabíjení má na vrcholu logo QCY, indikátor LED vpředu a port pro nabíjení typu USB z pravé strany.

Když otevřete kryt nabíječky, uvidíte levá a pravá sluchátka.

připojit, sluchátka, telefonu

Uvnitř pouzdra je také fyzické tlačítko. Můžete jej stisknout a držet po dobu 3 sekund a připojit sluchátka k jinému mobilnímu zařízení.

Toto tlačítko můžete také stisknout a přidržet po dobu 10 sekund, abyste obnovili tovární nastavení sluchátek.

Pokud mluvíme o designu samotných sluchátek, pak, jak vidíte, mají silikonové trysky. Jsou k dispozici v různých velikostech.

Pak vidíme indikátor LED a dotykový panel venku. Uvnitř bezdrátových sluchátek jsou dva kontakty pro nabíjení.

Mimochodem, velikost jednoho sluchátka je 31 x 18 x 21 mm. Nemohu říci, že jsou malé, ale jsou docela pohodlné.

Sluchátka se pevně hodí, takže během sportu by neměly vypadnout. Když už mluvíme o sportu, víš, nenašel jsem žádné informace o odolnosti vůči vodě těchto bezdrátových sluchátek.

Zdá se, že QCY T13 nemá ochranu před vodou, takže byste se neměli trénovat s těmito sluchátky, protože je může poškodit je pot.

Sluchátka Bluetooth QCY Q29

Vítejte vše! Dnes je malý přehled kompaktních sluchátek Bluetooth s boxem.

Nárůst takových řešení se zjevně očekával po vzhledu (a v některých případech. se samotným vzhledem) AirPods. QCY Q29 je tedy stereo-bluetooth sluchátka, doplněné o úložný box/dobíjení.

Balení, jak vidíme na fotografii (všechny fotografie jsou pod odpovídajícím textem)-Asketické, z šedé kartonu, přesto tvůrci měli nějakou taktiku a dodržovali se, postarali se o vysoce kvalitní stylistické řešení. Balení je zapečetěno a má nálepku pro testování autentičnosti (s ochranným povlakem). Výrobce je označen. Dongguan Hele Electronics Co.

Uvnitř balíčku: 1. Box se sluchátky 2. Coat of OutPatchigas různých průměrů 3. Krátký nabíjecí kabel 4. Manuál 5. Vložka s popisem procesu primární konjugace.

Podle posledně jmenovaného: 1. Je nutné odstranit ochranné nálepky z kontaktů sluchátek a umístit je zpět do boxu 2. Získejte správné sluchátka a připojte je k nastavení Bluetooth zařízení „rodičovského“ zařízení 3. Získejte levá sluchátka a počkejte na jeho automatické připojení doprava.

Samotné box a sluchátka jsou velmi kompaktní. Pouzdro je vyrobeno z plastu pomocí softwarového povlaku. Víko je vyrobeno z tenkého matného plastu, otevírá se snadno, ale smyčka- neinspiruje důvěru, pokud jde o sílu. Obávám se, že s neopatrným používáním se nevyhnutelně objeví trhliny, t.Když se nakloní na zastávku „na přestávce“, jde o smyčku. V případě ze strany smyčky. je umístěn standardní konektor Micro USB. Obecně je box ergonomický a zabírá velmi málo místa. Extrahujeme sluchátka. Spodní část sluchátek je také vyrobena z plastu se softwarovým povlakem a „mimo krabici“ pobouření minimální velikosti (okamžitě přišli). Horní část je vyrobena z plastu s lesklým povlakem a tlačítko panelu s nápisem QCy.Mít měkký průhledný silikonový povlak. V nových sluchátcích jsou nabíjecí kontakty zapečetěny transparentním filmem. Smažeme to. Důležité: Pečlivě to odstraníme, t.Na. Někdy zůstávají neviditelné oblasti na kontaktech (bylo to tak) a v důsledku toho dochází k závěrům o nepracovních sluchátkách.

Jak rozeznat sluchátka, která v budoucnu nahradí baterii. ještě to nevím, možná jen viděl. Je také možné, že pod tlačítkem jsou odpovědi, ale nejsem si jistý.

Po návratu do boxerských sluchátek připojíme kabel k jakémukoli vhodnému zdroji napětí. rozsvítí se červená indikátor. Samotná na sluchátkách. v době instalace v boxu. indikátor se nejprve rozsvítí červeně a poté změní barvu na bílou. Po skončení nabíjení. indikátor sluchátka zhasne. Instalace sluchátka při nabíjení vyžaduje pozornost, t.Na. Sluchátka v hnízdě se mohou trochu otáčet kolem své osy, což nemusí s nabíječkou uvést úplný kontakt. V tomto případě nemusí indikátor sluchátka změnit barvu z červené na bílou. Obal drží sluchátka pevně od oddělení od místa při třepání. Na Amazonu jsem však viděl stížnost klienta, že při otřesu v kapse se sluchátka mohou odpojit od webů a proto dojde k jejich aktivaci a spojení, což zase povede ke skutečnosti, že osoba bude chybět hovor. Snažil jsem se tento problém reprodukovat. nefungovalo to.

Stereo, takže jsem nečekal na úplný poplatek a pokusil se okamžitě připojit sluchátka k telefonu. Získání správného sluchátka z boxu a stále nemá čas vložit ho do ucha-slyšel ženský hlas v angličtině v angličtině, který „zapnul“ (takže se vždy nebude bát, že jim něco zmeškalo důležité, zatímco nosíte sluchátka v uchu). Zároveň se sluchátka automaticky přesunula do režimu rozhraní, byla objevena telefonem a úspěšně připojena. Proces konjugace lze zahájit a nejdelší zachování tlačítka sluchátka (kratší retence jej jednoduše vypne). Po připojení prvních sluchátek. vytáhl jsem druhou, vložil mi ucho a slyšel, že k „připojení“ došlo. Po nějaké době mě sluchátka informovala samostatně, že pravý Chanel a levý Chanel fungují dobře. Upozornění jsou docela kvalitativně zaznamenána a neřeší slyšení. V budoucnu, po použití sluchátek. stačí je vložit do boxu se automaticky vypnou a přejdou do režimu nabíjení. Chcete.li je aktivovat, stačí jen vzít doprava, počkat na jeho připojení k telefonu, potom doleva a počkejte, až se připojí doprava. Důležité: Pokud se dostanete doleva dříve, než je ten pravý, připojí se, pak levý čas projde doprava a budete muset opakovat postup pro vystoupení z levé krabice. Řeknu hned. proces není okamžitý, někdy je pravá někdy spojena po dobu 15 sekund a levá „vytáhne“ pro 20. Takže klidně, ano. Deklarovaná podpora profilů Bluetooth: HFP/HSP, A2DP, AVRCP.

Poslouchal jsem zvukovou první hudbu na YouTube, pak na běžném hráči, pak na Pcradio No, co mohu říci Teoreticky bych měl buď malovat výhody a nevýhody, které nemohou potvrdit ani vyvrátit, t.Na. Taková hodnocení jsou přísně subjektivní. Proto jednoduše popíšu dojem nepoužitelného HI-End a Neshibko kompetentního v sféře vysoce kvalitního spotřebitelského zvuku: 1. Stereo funguje perfektně na testech, bez zpoždění, ozvěny a dalších věcí 2. Zvuk je čistý, bez „kolapsu“ ve vysokých sluchátcích ve vysokých sluchátcích. V pausech není žádný hluk na pozadí. 3. Existují „basy“, nebo spíše její část, která obvykle vydává Midbasses. V testech „čisté“ basy prolomí očekávané „čichání“. 4. Při absenci sluchu se zaměřuji na indikátor zjevně špatné akustiky ve formě bolesti hlavy během dlouhodobého poslechu. Takže v těchto sluchátkách nic onemocnělo jizvy po dobu 4 hodin nepřetržitého poslechu.

Subjektivní závěr: Zvuk se mi velmi líbil. Takže už ne, o nic méně.

Správa je zároveň nekomplikovaná: stisknutím tlačítka na jakémkoli sluchátku jednoduše pozastaví/obnoví přehrávání (ovládání hlasitosti samotnými sluchátky není nijak implementováno). Toto vedení však na všech hráčích nefunguje vždy. Tak. Například hráč v mém Xiaomi Mi4C se zastaví a začíná znovu, ale zároveň, když je obnoven, úroveň zvuku klesne na úroveň o něco více než nula (ačkoli zvuk zvuku v telefonu zůstává ve stejné poloze). A pouze při opakování uvedení na trh reprodukce melodie v telefonu se úroveň zvuku rovná zavedenému. Efektivní vzdálenost od sluchátek k telefonu-I byla asi 5 metrů přes dvě vyztužené betonové stěny. Není špatné.

READ  Jak povolit demonstraci obrazovky v telefonu

Sluchátka Bluetooth QCY Q29

Vítejte vše! Dnes je malý přehled kompaktních sluchátek Bluetooth s boxem.

Nárůst takových řešení se zjevně očekával po vzhledu (a v některých případech. se samotným vzhledem) AirPods. QCY Q29 je tedy stereo-bluetooth sluchátka, doplněné o úložný box/dobíjení.

Balení, jak vidíme na fotografii (všechny fotografie jsou pod odpovídajícím textem)-Asketické, z šedé kartonu, přesto tvůrci měli nějakou taktiku a dodržovali se, postarali se o vysoce kvalitní stylistické řešení. Balení je zapečetěno a má nálepku pro testování autentičnosti (s ochranným povlakem). Výrobce je označen. Dongguan Hele Electronics Co.

Uvnitř balíčku: 1. Box se sluchátky 2. Coat of OutPatchigas různých průměrů 3. Krátký nabíjecí kabel 4. Manuál 5. Vložka s popisem procesu primární konjugace.

Podle posledně jmenovaného: 1. Je nutné odstranit ochranné nálepky z kontaktů sluchátek a umístit je zpět do boxu 2. Získejte správné sluchátka a připojte je k nastavení Bluetooth zařízení „rodičovského“ zařízení 3. Získejte levá sluchátka a počkejte na jeho automatické připojení doprava.

Samotné box a sluchátka jsou velmi kompaktní. Pouzdro je vyrobeno z plastu pomocí softwarového povlaku. Víko je vyrobeno z tenkého matného plastu, otevírá se snadno, ale smyčka- neinspiruje důvěru, pokud jde o sílu. Obávám se, že s neopatrným používáním se nevyhnutelně objeví trhliny, t.Když se nakloní na zastávku „na přestávce“, jde o smyčku. V případě ze strany smyčky. je umístěn standardní konektor Micro USB. Obecně je box ergonomický a zabírá velmi málo místa. Extrahujeme sluchátka. Spodní část sluchátek je také vyrobena z plastu se softwarovým povlakem a „mimo krabici“ pobouření minimální velikosti (okamžitě přišli). Horní část je vyrobena z plastu s lesklým povlakem a tlačítko panelu s nápisem QCy.Mít měkký průhledný silikonový povlak. V nových sluchátcích jsou nabíjecí kontakty zapečetěny transparentním filmem. Smažeme to. Důležité: Pečlivě to odstraníme, t.Na. Někdy zůstávají neviditelné oblasti na kontaktech (bylo to tak) a v důsledku toho dochází k závěrům o nepracovních sluchátkách.

Jak rozeznat sluchátka, která v budoucnu nahradí baterii. ještě to nevím, možná jen viděl. Je také možné, že pod tlačítkem jsou odpovědi, ale nejsem si jistý.

Po návratu do boxerských sluchátek připojíme kabel k jakémukoli vhodnému zdroji napětí. rozsvítí se červená indikátor. Samotná na sluchátkách. v době instalace v boxu. indikátor se nejprve rozsvítí červeně a poté změní barvu na bílou. Po skončení nabíjení. indikátor sluchátka zhasne. Instalace sluchátka při nabíjení vyžaduje pozornost, t.Na. Sluchátka v hnízdě se mohou trochu otáčet kolem své osy, což nemusí s nabíječkou uvést úplný kontakt. V tomto případě nemusí indikátor sluchátka změnit barvu z červené na bílou. Obal drží sluchátka pevně od oddělení od místa při třepání. Na Amazonu jsem však viděl stížnost klienta, že při otřesu v kapse se sluchátka mohou odpojit od webů a proto dojde k jejich aktivaci a spojení, což zase povede ke skutečnosti, že osoba bude chybět hovor. Snažil jsem se tento problém reprodukovat. nefungovalo to.

Stereo, takže jsem nečekal na úplný poplatek a pokusil se okamžitě připojit sluchátka k telefonu. Získání správného sluchátka z boxu a stále nemá čas vložit ho do ucha-slyšel ženský hlas v angličtině v angličtině, který „zapnul“ (takže se vždy nebude bát, že jim něco zmeškalo důležité, zatímco nosíte sluchátka v uchu). Zároveň se sluchátka automaticky přesunula do režimu rozhraní, byla objevena telefonem a úspěšně připojena. Proces konjugace lze zahájit a nejdelší zachování tlačítka sluchátka (kratší retence jej jednoduše vypne). Po připojení prvních sluchátek. vytáhl jsem druhou, vložil mi ucho a slyšel, že k „připojení“ došlo. Po nějaké době mě sluchátka informovala samostatně, že pravý Chanel a levý Chanel fungují dobře. Upozornění jsou docela kvalitativně zaznamenána a neřeší slyšení. V budoucnu, po použití sluchátek. stačí je vložit do boxu se automaticky vypnou a přejdou do režimu nabíjení. Chcete.li je aktivovat, stačí jen vzít doprava, počkat na jeho připojení k telefonu, potom doleva a počkejte, až se připojí doprava. Důležité: Pokud se dostanete doleva dříve, než je ten pravý, připojí se, pak levý čas projde doprava a budete muset opakovat postup pro vystoupení z levé krabice. Řeknu hned. proces není okamžitý, někdy je pravá někdy spojena po dobu 15 sekund a levá „vytáhne“ pro 20. Takže klidně, ano. Deklarovaná podpora profilů Bluetooth: HFP/HSP, A2DP, AVRCP.

Poslouchal jsem zvukovou první hudbu na YouTube, pak na běžném hráči, pak na Pcradio No, co mohu říci Teoreticky bych měl buď malovat výhody a nevýhody, které nemohou potvrdit ani vyvrátit, t.Na. Taková hodnocení jsou přísně subjektivní. Proto jednoduše popíšu dojem nepoužitelného HI-End a Neshibko kompetentního v sféře vysoce kvalitního spotřebitelského zvuku: 1. Stereo funguje perfektně na testech, bez zpoždění, ozvěny a dalších věcí 2. Zvuk je čistý, bez „kolapsu“ ve vysokých sluchátcích ve vysokých sluchátcích. V pausech není žádný hluk na pozadí. 3. Existují „basy“, nebo spíše její část, která obvykle vydává Midbasses. V testech „čisté“ basy prolomí očekávané „čichání“. 4. Při absenci sluchu se zaměřuji na indikátor zjevně špatné akustiky ve formě bolesti hlavy během dlouhodobého poslechu. Takže v těchto sluchátkách nic onemocnělo jizvy po dobu 4 hodin nepřetržitého poslechu.

Subjektivní závěr: Zvuk se mi velmi líbil. Takže už ne, o nic méně.

READ  Jak zvýšit obrazovku na telefonu Samsung

Správa je zároveň nekomplikovaná: stisknutím tlačítka na jakémkoli sluchátku jednoduše pozastaví/obnoví přehrávání (ovládání hlasitosti samotnými sluchátky není nijak implementováno). Toto vedení však na všech hráčích nefunguje vždy. Tak. Například hráč v mém Xiaomi Mi4C se zastaví a začíná znovu, ale zároveň, když je obnoven, úroveň zvuku klesne na úroveň o něco více než nula (ačkoli zvuk zvuku v telefonu zůstává ve stejné poloze). A pouze při opakování uvedení na trh reprodukce melodie v telefonu se úroveň zvuku rovná zavedenému. Efektivní vzdálenost od sluchátek k telefonu-I byla asi 5 metrů přes dvě vyztužené betonové stěny. Není špatné.

Instrukce qy qy8 v ruštině

Doufáme, že díky pokynům QCY QY8 v ruštině jste se mohli plně seznámit se schopnostmi těchto bezdrátových sluchátek z Číny.

Jak připojit Qy8

Pro připojení k zařízení na Androidu nebo jiném OS:

 • Stisknutím tlačítka QCY po dobu 8 sekund bude fráze „párování“ pocházet z reproduktorů náhlavní soupravy, indikátor na pravém sluchátka zamrzne červeně a modře.
 • Předejte nastavení Bluetooth na zařízení, abyste aktivovali intenzivní a vyhledávání zástrček.
 • Mezi objevenými zařízeními klikněte podle názvu modelu QY8 a připojte jej k zařízení.

Poznámka! Před pářením musí být sluchátka odpojena. Chcete.li to provést, klikněte na tlačítko QCY po dobu 3 sekund, dokud neslyšíte frázi „Vypnutí“. Začlenění je podobné podobné.

Pokud k připojení nedojde, přehrává se pouze jedno sluchátka nebo mikrofon nefunguje, budete muset zasunout zástrčky do nastavení továrny:

Přehled TWS-Home QCY T13: Dobrá autonomie a vysoce kvalitní zvuk

Mimochodem na mě konečně dorazila nová sluchátka z QCY. první model tohoto výrobce. A dnes budeme mluvit o náhlavní soupravě QCY T13. Samotná značka je již dlouho známá zákazníkům mimo Čínu a nedávno poté, co je Xiaomi vzala „pod křídlem“, se produkty staly ještě více rozpoznatelnými. Na první pohled máme úspěch úspěchu: po dlouhou dobu práce, systém snižování hluku, pohodlný formulář, konektor typu C pro nabíjení. Protože existuje více než jedna sada TWS sad od jiných výrobců, pak bude něco, s čím se porovnat.

Charakteristiky a popis

Začneme se seznámením s tím, že zvážíme jeho technické vlastnosti.

 • Výrobce: QCY
 • Model: T13
 • Snížení hluku: ENC
 • S mikrofonem: ano, 4 kusy
 • Tlačítka pro správu: Smyslové
 • Aplikace: Ano
 • Typ komunikace: Bluetooth 5.Jeden
 • Baterie: 380 mAh
 • Otevírací doba: Asi 8 hodin
 • Podpora rychlého nabíjení
 • Kodek: AAC/SBC
 • Profily: HFP/A2DP/AVRCP
 • Průměr řidičů: 7.2 mm
 • Enterness na trh: 2021
 • Barva bílá

Jak vidíte, na jedné straně plusy ve formě nové verze Bluetooth a dlouhá doba práce, na druhé straně, někdo bude chybět podpora APTX.

Tento model je dodáván v balení s barevným tiskem, nevím, s čím je spojeno, ale viděl jsem některé modely v jednoduchých krabicích zpracované lepenky. Přední část je obsazena obrazem náhlavní soupravy a odrazem hlavních výhod zařízení. Vzadu vidíme trochu technických informací a na jednom z konců umístil QR kódy s odkazy na aplikaci Android a oficiální web.

Otevření krabice, odstraníme veškerý obsah. Uvnitř najdeme pouzdro se sluchátky, krátký nabíjecí kabel s konektorem typu C, pár dalších ambulantních pacientů a malou instrukcí v čínštině a angličtině.

Pouzdro má obdélníkový tvar se zaoblenými hranami, vyrobený z bílého lesklého plastu. Ale díky bílé barvě otisků prstů vůbec nevidíte. Na horní obálku bylo umístěno logo značky.

Nabíjecí konektor byl umístěn tradičně zezadu, ale na pravé straně pouzdra. Indikátor LED signalizující náboj nebo vypouštění baterie v případě sluchátka je umístěn vpředu.

Po otevření krytu pouzdra vidíme chaty se sluchátky uvnitř, magnety, které je drží docela silné, sluchátka rozhodně nevypadnou. Ve středu je umístěn nenápadný klíč, stisknutím indikátoru v pouzdru zobrazí úroveň poplatku. Pokud je zelená, pak je případ účtován, červená, respektive, bude naznačovat nízkou úroveň náboje.

V blízkosti chat je ukazatel pravého a levého kanálu, i když je to zbytečné, stále je lze vložit pouze do jedné polohy. A na horní obálku výrobce umístil trochu technických informací s kapacitou baterie a nabíjel proud.

Sluchátka sama ve tvaru a vzhledu se podobají výrobkům Apple, ale kdo teď nevypadá jako oni. Bydlení sluchátek je vyrobeno z bílého lesklého plastu, připomíná fazole s dlouhou nohou. Díky této podobě se sluchátka dobře drží v uších a ani se nesnaží vypadnout při potřásání hlavy. Opravdu z mých posledních sluchátek jsou to jeden z nejpohodlnějších, ale to je čistě můj názor. Na noze jsou viditelné 2 nabíjecí kontakty a nakonec mikrofonní díra. Na zadní straně nohou máme díru, ve které je umístěn indikátor LED a další mikrofon. K dispozici je také dotyková zóna, bohužel je taktilly z obecné budovy.

Na vnitřní straně pouzdra zvukového emitoru se používají značky kanálů a také vidíme malou kompenzační díru. Díra zvukového inženýra je pokryta sítí, sama o sobě je krátká, nezasahuje do použití sluchátek.

Pro úplnost obrázku, fotografie na živém člověku.

Operace zařízení

Jak je uvedeno v charakteristikách, zařízení funguje podle protokolu Bluetooth 5.1, což mu v zásadě nebrání v práci a více starých verzí protokolu. Mít telefony s podporou Bluetooth 5.0 a 4.2, nevšiml jsem si rozdílu ve zvuku, je možné, zda by sluchátka podporovala rozdíl APTX. Každá sluchátka QCY T13 má příležitost pracovat nezávisle na sobě, tj. Ve stereo nebo mono režimu. Každý z nich může být hlavní. Náhlavní souprava bez problémů se připojuje ke všem mým zařízením Bluetooth, ať už jde o telefon, počítač nebo přehrávač médií. Uživatel může, jak přímo připojit náhlavní soupravu k telefonu a také použít aplikaci společnosti QCY, v druhém případě se funkce zařízení mírně zvyšuje.

To je mimochodem první sluchátka, kde jsem se rozhodl nainstalovat svou nativní aplikaci a v zásadě jsem ji nelitoval. Pomocí aplikace můžete vidět úroveň náboje každého sluchátka, vyberte režim ekvalizéru, aktualizujte firmware sluchátek a co je nejdůležitější, můžete změnit výchozí ovládací prvek. Pod několika screenshoty s užitečnými funkcemi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS